kbr napisał(a):

Potem czekają nas Mecze z Ruchem, Arką, Łęczną i Miedzią. A więc z zespołami, które będą bić się o awans/baraże.
Jeżeli dzisiaj nie wygramy, to pod koniec sierpnia może w być w Klubie bardzo nerwowo. I pewnie trzeba będzie zrewidować oczekiwania względem nowego sezonu...
|
Na Mikulcu czy Sukennickim do ekstraklasy? Kadra bardzo przeciętna nawet Moskal między wierszami mówi że takiej pyty po nominacji na trenera się nie spodziewał. 2 napastników w kadrze? Brak ofensywnych pomocników. Kim my mamy straszyć nawet w I lidze?