The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 29.07.2024, 07:23
Myślę że za Rude po czerwonej kartce byśmy przegrali a za Moskala jest chociaż remis - taka różnica.

btw
Rozumiem że stado "ojkofobów" juz szaleje - ale poczekajcie z hejtem chociaż do 6-7 kolejki. Nawet Rude dostał "kredyt zaufania" na początku. A tu już niektórzy popuścili...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 29.07.2024, 07:32
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
- Zwoliński: bez komentarza. Ciekawe, czy da się go odbudować, czy po prostu Raków wypluł nam kolejnego wypalonego ogórka.
Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 29.07.2024, 07:41
Jagul napisał(a):Wyświetl post
To mu pomnik postaw, bo zagrał lepiej od Jarocha
Nie... przyp.... się do niego i wyślij na księżyc... bo w pierwszym całym meczu zagrał lepiej niż połowa ogranych kolegów. Wcale nie był słabszy niż Sapała, pokazywał się do gry, wygrywał główki, poprawny występ. Więc się od niego odwal.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 29.07.2024, 07:42
Trzeba też na ten mecz spojrzeć z tej perspektywy: wyjmijcie dowolnej drużynie I ligi jej środek pola i zastąpcie go drewnianym młodzieżowcem + typem, który niespecjalnie lubi się wysilać i każcie zagrać dobry mecz.

Obejrzałem sobie na spokojnie skrót meczu i tak naprawdę mogliśmy ten mecz w dziesięciu wygrać, zabrakło (klasycznie) trochę szczęścia (i pewnie umiejętności) przy strzałach Rodado czy Zwolińskiego.

Trzeba poczekać do meczów, gdzie zobaczymy w środku pola zestawienie Carbo - Duda - Sukiennicki, a na bokach chociaż pół skrzydłowego, któremu nie odcina prądu przy ostatnim podaniu.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 29.07.2024 o godz. 08:55.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 29.07.2024, 07:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie... przyp.... się do niego i wyślij na księżyc... bo w pierwszym całym meczu zagrał lepiej niż połowa ogranych kolegów. Wcale nie był słabszy niż Sapała, pokazywał się do gry, wygrywał główki, poprawny występ. Więc się od niego odwal.
Jesteś jego agentem, że się tak zesrałeś
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie.
Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
bzyku33
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 29.07.2024, 08:48
Ciężko się czyta to co niektórzy wypisują na tym forum.Pierwszy mecz ,a tu nagonka jakbyśmy przegrali już cały sezon.Ludzie trochę lodu na głowy,bo tak naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło,zważywszy na okoliczności jakie miały miejsce w tym meczu.Czerwona kartka i granie w osłabieniu w tamtym sezonie oznaczało pewna porażkę, a pozatym nie dało się tego oglądać,bo po prostu nie wiedzieliśmy co i jak mamy grać. Wczoraj oglądając nasza drugą połowę i grę w osłabieniu wyglądało to naprawdę dobrze i nie było widać,że Polonia ma jednego zawodnika więcej. Musimy mieć na uwadze też to,że nie grało kilku zawodników, którzy normalnie by grali gdyby nie kontuzje,kartki i późne dołączenie do zespołu, a przez to nieprzygowanie do sezonu.Dajmy popracować naszemu trenerowi ,bo napewno potrzebuje czasu aby to wszystko poskładać i poukładać, a później będziemy go rozliczać z osiągniętych wyników.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 29.07.2024, 09:18
Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.

Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 29.07.2024, 09:40
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.

Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.
Takie spotkania będą się powtarzać przez cały sezon. Co prawda wrócą wykartkowani i kontuzjowani piłkarze, mamy 2 nowych skrzydłowych, ale Polonia, pozwolę sobie na eufemizm, nie zawiesiła zbyt wysoko poprzeczki. Nie będzie dużo równie łatwych meczów w tym sezonie. Do tego dochodzi seria spotkań co trzy dni, która jest nowym elementem w tym równaniu. Większość drużyn w ostatnich latach, nawet bez awansu do grupy, w mniejszym lub większym stopniu płaciła za puchary.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 29.07.2024, 09:55
Potwierdza się jak specyficzna jest pierwsza liga.Mimo wszystko wynik chyba lepszy niż gra.Nie wiem dlaczego wszyscy przypierdalają się do Zwolaka a o Rodado cisza choć miał równie dobrą sytuację.Angel jest w średniej formie.W tamtym sezonie taką sytuację zakończyłby jakimś szczurem obok bezradnego bramkarza.
Klęliśmy na Uryge to teraz mamy dwóch.Sorry ale taka specyfikacja gry na środku obrony że można cały mecz grać poprawnie i za.......ić jedną interwencję a odbiór występu będzie negatywny.


4 mecz z rzędu z czerwoną kartką
5 czerwona kartka w 4 ostatnich meczach,czy to nie są jakieś rekordy ligi?
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 29.07.2024, 10:07
Nie dziwię się, że Moskal nie chce brać młodych zawodników nawet na trening jak później wychodzi taki Kutwa i można tylko załamać ręce.. Chłopie wchodzisz na słabego rywala, masz szanse od 1-minuty, a ten cały czerwony biega pospinany, zero błysku, jakiejś dynamiki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 29.07.2024, 11:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Myślę że za Rude po czerwonej kartce byśmy przegrali a za Moskala jest chociaż remis - taka różnica.

btw
Rozumiem że stado "ojkofobów" juz szaleje - ale poczekajcie z hejtem chociaż do 6-7 kolejki. Nawet Rude dostał "kredyt zaufania" na początku. A tu już niektórzy popuścili...
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 12:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 29.07.2024, 12:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.
zagrali to co mogli
bo taki jest stan Wisły na dziś
bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier

w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie
nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 29.07.2024, 12:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Nie rób z siebie zakompleksieńcu obiektywnego recenzenta bo nigdy nim nie byłeś i nie będziesz. Kto głupi może się na to nabierze - farbowany lisie...

btw
Kilku kolegów przeczołgało cię na forum gdzie wyszła twoja "wiedza" pseudoanalityku i uprzedzenia więc nie pisz mi tu kocobołów... wyznawco Rude. "Podwóje standarty" wolfy - tak to powinno brzmieć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 29.07.2024, 12:25
Jakby Biedrzycki był ponad trzydziestoletnim Hiszpanem, to byłaby radość po jego wczorajszym występie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 29.07.2024, 13:14
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.
Czyli podobnie jak niegdyś Brożek?
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy.
W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę "na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć.
Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 29.07.2024 o godz. 13:17.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 29.07.2024, 13:14
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jakby Biedrzycki był ponad trzydziestoletnim Hiszpanem, to byłaby radość po jego wczorajszym występie.
Oczywiście, że by tak było. Wystarczy przytoczyć Markusika z przerwy, który przejechał się po wszystkich Polakach. Musiał też biedak skomentować występ Baeny dlatego wykonał tradycyjny dla siebie fikołek, żeby jakkolwiek wybielić Hiszpana:

Na raz beznadziejny poziom naszej gry. Kilku zawodników zagrało żenująco słabo w pierwszej połowie: Kutwa, Młyński, Sapała. Dzisiaj niestety fatalnie na tą chwilę wygląda również Jaroch i Baena (choć on przynajmniej biega i stara się walczyć), Sukiennicki też na razie jest cieniem siebie z poprzednich meczów.




FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli podobnie jak niegdyś Brożek?
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy.
W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć.
Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało.
Aż tak daleko by nie szedł. Brożek to owszem w pewnym momencie marnował na potęga ale potem zdecydowanie się poprawił. Ciężko też znaleźć aspekt, w którym Zwoliński byłby na poziomie Brożka (może gra głową - jedyne co mi przychodzi na myśl).
Zobaczymy co będzie dalej. Moim zdaniem realnie ma szansę dobić do tych min. 10 goli o ile będzie regularnie grał.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 29.07.2024 o godz. 13:18.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 29.07.2024, 13:18
No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 29.07.2024, 14:18
emjot napisał(a):Wyświetl post
zagrali to co mogli
bo taki jest stan Wisły na dziś
bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier

w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie
nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają
Oby jednak mogli więcej w pełnym składzie, bo będzie emocjonujący sezon.

@Ogryzek - no i widzisz pajacu, nie masz merytorycznie nic do napisania poza majaczeniem o "polskiej Wiśle", szukaniem ojkofobów i jaraniem się bredzeniem podobnych Tobie którzy rzekomo mnie przeczołgali. Po co w ogóle się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia?

Ktoś tu chwalił Satrusteguiego który miał podobne ograniczenia? No może poza tym że strzelił dla nas dwa gole, w tym wygrał nam Puchar Polski i uratował budżet. Ale w obronie to laurek nie dostawał. Czemu? Bo jeśli ktoś go minął to mógł albo odpuścić, albo złapać asa kier.
Nowy sezon i za kasę (Satrustegui był z kartą na ręku) przychodzi podobny ananas. A Ty biedna ofiaro wyzywasz od ojkofobów ludzi którym się to nie podoba.

Myślisz że to normalne? To spoko, dam ci namiary na kolejnych członków ojkofobicznego spisku sabotujących polskich piłkarzy:
- zawodnicy i trener Polonii Warszawa .
Ale to dopiero początek, śledztwo jest rozwojowe. Na koniec sezonu może obejmować większość drużyn pierwszej ligi.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik.
Będzie ktoś lepszy to go posadzi na ławce. Na razie Alfaro się leczy, nowi skrzydłowi podobno niegotowi do gry, Młyński, Starzyński i Olejarka nie sa jakimś skokiem jakościowym. Villar był ale się zbył, już punktuje w Jagiellonii. Został Baena.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 20:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 29.07.2024, 14:29
Jan Brzechwa" napisał(a):
Powiem ci w słowach kilku,
Co myślę o tym wilku:
Gdyby nie był na obrazku,
Zaraz by cię zjadł, głuptasku.

Powiało grozą!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 29.07.2024, 17:26
A ja uważam, że Wisła z Mikulcem, Biedrzyckim, Sukiennickim, Zwolińskim i z Moskalem w roli trenera ma o wiele większe szanse na awans.

Nawet jak jedyny prawdziwy piłkarz z Hiszpanii z sezonu 23/24 Rodado odejdzie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 29.07.2024, 18:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jesteś jego agentem, że się tak zesrałeś
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie.
Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz?
Kutwa ma fizyczne predyspozycje do zostania bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Ale do tego potrzeba ogrania i wsparcia, a Ty po niezłym jego meczu przysrywasz się jak upośledzony. Dlatego go bronię przed durnymi atakami.

A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu.

Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 29.07.2024, 18:53
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem?

Przecież gdyby wierzyć niektórym teoryjkom niektórych forumowiczów, takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca, a znajomość specyfiki ligi miała zapewnić lepsze rozpoznanie rywali, dobranie taktyki i tak dalej, dodatkowy handicap! I to też im poszło w piach...
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 29.07.2024, 18:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kutwa ma fizyczne predyspozycje do zostania bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Ale do tego potrzeba ogrania i wsparcia, a Ty po niezłym jego meczu przysrywasz się jak upośledzony. Dlatego go bronię przed durnymi atakami.

A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu.

Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego.
Ja oceniam konkretne mecze, a nie spuszczam się nad mitycznym potencjałem jak Ty
Zagrał słabo i tyle.
Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 29.07.2024, 18:58
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że by tak było.
Widzę, że Jagulik w urojeniach coraz bardziej dostosowywuje się do poziomu swojego guru Koaliczka piszącego o wielkości Jerzego Urbana, obalaniu rządu Tuska podczas finału PP i bombach ukrytych na stadionie Wisły. W sumie nic nowego. Nie jest w stanie wytrzymać żadnej dyskusji opartej na argumenty, to sięga po tyrady godne chłopca na trzepaku.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 29.07.2024, 19:00
Markus napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że Jagulik w urojeniach coraz bardziej dostosowywuje się do poziomu swojego guru Koaliczka piszącego o wielkości Jerzego Urbana, obalaniu rządu Tuska podczas finału PP i bombach ukrytych na stadionie Wisły. W sumie nic nowego. Nie jest w stanie wytrzymać żadnej dyskusji opartej na argumenty, to sięga po tyrady godne chłopca na trzepaku.
Zieeeeew :/
Argumenty zrobiłeś mi dzień
Wracaj do lizania dupy wolfa.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 29.07.2024, 19:08
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ja oceniam konkretne mecze, a nie spuszczam się nad mitycznym potencjałem jak Ty
Zagrał słabo i tyle.
Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze
Zagrał tak jak reszta, a że jest młody i pierwszy raz grał cały mecz, to powinien być ostatni w kolejce do krytykowania, a niektórym poluzowało lejce. Sapała zagrał lepiej? Rodado? Zwoliński? A Ty postanawiasz młodego "nie klepać po plecach"? Kutwa pod koniec meczu zablokował strzał, który pewnie by wpadł, bo to było 10 m. Szału nie zrobił ale się starał , biegał i nic brzemiennego w skutki nie spieprzył. Na specjalne pochwały nie zasłużył, ale przypieprzać się do niego po tym meczu to zwyczajny kretynizm.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 29.07.2024, 19:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zagrał tak jak reszta,
Zgadzam się - czyli słabo.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 29.07.2024, 19:10
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Zieeeeew :/
Argumenty zrobiłeś mi dzień
Wracaj do lizania dupy wolfa.


Ten dalej szoruje po dnie kultury i erudycji, ale cóż, nie ma się co dziwić, że ktoś dla kogo Guru jest Koaliczek, może myśleć tylko o lizaniu rowa czy dupy. Bardzo progresywnie i na czasie.

Tacy jak on najpierw wywalają Babiarza, a potem gardłują o wolności słowa.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 29.07.2024, 19:12
Markus napisał(a):Wyświetl post


Ten dalej szoruje po dnie kultury i erudycji, ale cóż, nie ma się co dziwić, że ktoś dla kogo Guru jest Koaliczek, może myśleć tylko o lizaniu rowa czy dupy. Bardzo progresywnie i na czasie.

Tacy jak on najpierw wywalają Babiarza, a potem gardłują o wolności słowa.
Szanowny Panie - wracaj Pan do zada szanownego Pana wolfiego, bo robota czeka.
PS. Masz już listę Hiszpanów czy twoje argumenty kończą się na pisaniu bez pokrycia?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 29.07.2024, 19:21
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" - jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości i popełnia jeszcze większe błędy w ustawieniu zespołu w stosunku do taktyki rywali oraz jeszcze gorzej reaguje na nią podczas zarządzania meczem?

Przecież gdyby wierzyć niektórym teoryjkom niektórych forumowiczów, takie coś nie miałoby prawa mieć miejsca, a znajomość specyfiki ligi miała zapewnić lepsze rozpoznanie rywali, dobranie taktyki i tak dalej, dodatkowy handicap! I to też im poszło w piach...
Po pierwsze: akurat ten pierwszy mecz ligi nastąpił w niecałe trzy dni po wyczerpującym meczu pucharowym.
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze.
Niektórzy mają pamięć złotej rybki i z meczów zapamiętają tylko wynik.
W tym przypadku było tak:
Cytat:
Wisła Kraków zapewniła sobie zwycięstwo 2:1 ze Stalą Rzeszów strzałem w doliczonym czasie. Kilka minut po tym, jak przeciwnik nie wykorzystał rzutu karnego.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-inauguracje

Nie pogrążaj się.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.