The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 28.07.2024, 17:15
Sytuacja, którą zastał Moskal była ciężka po ubiegłorocznej kompromitacji hiszpańskiej z trenerem z przyszłości jak był reklamowany przez Zaskrońca i jego klakierów.

Jak się okazało, co przyznał Kikuś Galactico w ostatnim wywiadzie, to on wcisnął kolegę z Kostaryki na stanowisko trenera Wisły.

Nie żadne Al, itp.

Kolega z Kostaryki miał wiadomy cel - awans.

Po rundzie jesiennej bez większych problemów można było wywalczyć na wiosnę awans bezpośredni, co pokazał GKS Katowice, który po pierwszej części sezonu zajmował jedenaste miejsce w tabeli (nawet uwzględniając mecz mniej).

Runda wiosenna była kompromitująca i gdyby nie przewaga z jesieni, to Wisła pod wodzą gwiazdy z Kostaryki byłaby zaangażowana w walkę o utrzymanie.

Tematem tabu przez cały sezon była postawa Ratona.

Popełniał liczne babole, a mimo to cały czas bronił i w konsekwencji dzięki temu został przedłużony z nim kontrakt.

Potem nagle przestał bronić.

Ciekawe.

Skandalem był transfer wielkiego gwiazdora ligi rumuńskiej Omraniego.

Przedstawiany był jako wielka gwiazda i miał być piłkarzem niespotykanym na warunki pierwszej ligi.

Miał ją zmieść z powierzchni.

Efekt końcowy?

Dwa krótkie wejścia z ławki.

Wiadomo, że w tego typu transferach nie chodzi o stronę sportową, tylko o finansową, aby określeni ludzie zarabiali.

Zaskroniec Jarek nad tym kompletnie nie panował.

Moskal musi mieć czas na posprzątanie tego burdelu.

Ale musi mieć też wsparcie.

W skompromitowanego Królewicza dawno przestałem wierzyć po jego kłamliwej narracji o Al.

Przepalono ogromną kasę na zaciągi zagraniczne (główny zaciąg z Czech i Słowacji zakończony spadkiem i dwa hiszpańskie braki awansu).

Ale wierzę w Moskala, że mimo tych wszystkich trudności uzyska awans w tym sezonie do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.07.2024 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 28.07.2024, 17:20
1. No to Kazek ich zmotywował w przerwie , wyszli totalnie zdekoncentrowani , najpierw Colley prawie strzelił samobója z 30 metrów , potem drzemka Biedrzyckiego i czerwona kartka
2. O Kutwie można by napisać całego posta , ale takiego drewna to dawno nie widziałem. Gość gra cały czas jednostajnie , na wyprostowanych nogach , same straty. Młody chłopak , a brak jakiejkolwiek ikry , werwy w grze , cały czas snucie się po boisku. Naprawdę konieczność posiadania Młodzieżowca na placu będzie dla nas problemem w tym sezonie.
3. Ostatnie 15 minut , Mikulec i Jaroch mocno wyeksploatowani , jeszcze grający z kartką , czemu nie wpuścił Kiakosa , który mógł coś wnieść do tego meczu
4. Zwoliński w dwóch meczach pokazał ,że jest totalnie bez formy.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 28.07.2024 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 28.07.2024, 17:27
Meczu niestety nie było mi dane oglądać, ale rozdawanie punktów na własnym stadionie z kelnerami już chyba przerabialiśmy w zeszłym sezonie.

Teraz obyśmy odpadli jak najszybciej z WSZYSTKICH pucharów, żeby kopacze nie mieli rozterek, w którym meczu dać trochę z wątroby, a w którym nie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.07.2024 o godz. 17:34.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.07.2024, 17:38
Występ Kutwy idealnie oddaje jak wspaniale zadbaliśmy o pozycję młodzieżowca.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 28.07.2024, 17:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jasne.
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms.
Przestań manipulować.
Nie jest żadną manipulacją pisanie, że wiele osób nie tylko tutaj na forum dążyło do przestawienia w Wiśle wajchy na rzecz obecności w kadrze oraz na boisku większej ilości Polaków i próbowało rozpętywać nagonki na Hiszpanów

Nie jest żadną nieprawdą stwierdzenie, że Królewski w znacznej mierze spełnił ich oczekiwania sprowadzając Mikulca, Biedrzyckiego, Sukiennickiego, Zwolińskiego, pozostawiając w klubie Młyńskiego i Starzyńskiego.

Nie jest nieprawdą, że w meczu z Polonią większość naszej drużyny stanowili krajowi zawodnicy.

Więc przestań nazywać manipulacją to, co nią nie jest, by po swojemu zakłamywać rzeczywistość.

Emjot napisał(a):
a jak odniesiesz się do katastrofalnych błędów takiego Eneko albo Villara w ostatnim meczu jaki musiał przemęczyć się w Krakowie?
W ostatnim meczu, w którym Villar grał w Krakowie występował z konieczności na pozycji prawego obrońcy, to nie jego pozycja, więc nic dziwnego że wypadł tam katastrofalnie. Jaka jest jego rzeczywista piłkarska wartość gdy jest dobrze przygotowany, zdrowy i w formie pokazywał zarówno w Wiśle w rundzie wiosennej 2023 roku jak i teraz pokazuje w Jagiellonii.

Każdy kto choć odrobinę zna się na piłce, wie, że to dużo lepszy i cenniejszy zawodnik niż taki Młyński czy Starzyński. Przypomnij jakie miał w Wiśle liczby, a jakie Ci dwaj plus inni grający w ostatnich dwóch latach u nas Polacy na pozycji bocznego pomocnika?

A Eneko był pomyłką transferową. W żadnym klubie nie ma 100% udanych transferów. Jego osoba w niczym nie podważa sensu sprowadzania do Polski takich zawodników z hiszpańskich niższych lig jak Carlitos, Imaz, Lionch, Velez, Gonzalez, Carbo, Rodado, Igbekeme. Widzimy jak wspaniale sobie radzi zespół gdy ich brakuje, lub jest ich za mało, a ciężar gry musi brać na siebie taki Kutwa, Młyński, Mikulec, Zwoliński czy Sapała.

Więc raczej to Ty przestań bredzić i pośrednio lub bezpośrednio robić z Biedrzyckiego dobrego i odpowiedniego piłkarza.

S1meone napisał(a):
Dajcie spokoj Markusowi.

On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport.
Przestań kłamać. Dawaj cytat, który to potwierdza, albo przeproś. Tym kłamstwem jedynie sam się zaorałeś. Nigdy nie broniłem Ratona z uwagi na paszport, nie pisałem o nim, że jest dobrym i pewnym bramkarzem czy udanym transferem. To rzekome bronienie polegało tylko na obalaniu Twoich wizji, jakoby był najgorszym bramkarzem w historii Wisły, a Broda lepszym od niego golkiperem i próbach wciskania go na siłę do składu.

Szkoda, że przez być może takich podpowiadaczy jak Ty Królewski postanowił wydać pieniądze na przedłużenie mu kontraktu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 28.07.2024, 17:43
Meczu nie oglądałem, ale wydaje mi się, że to żadne odkrycie, że brakuje nam jakości. Drużyna jest w proszku i gramy słabymi zawodnikami, na których jesteśmy skazani ze względu na wysokość i długość ich kontraktu.



Czy ten Biedrzycki rzeczywiście taki klockowaty, jak ktoś pisał w innym temacie?
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.07.2024, 17:48
Ludzie. Spokoj sie zrobił jak nie ma jaroo1 (ban?) to znow musicie zaczynać te swoje gadki (Markus-Framat) o tym co było? Wymiotować się już chce od tych przepychanek slownych.

Biedrzycki do czasu czerwieni lepiej niż Uryga. Zwoliński, Kutwa, Mikulec dramat, Sukiennicki taki jezdziec bez głowy, duzo szumu robi, malo efektywnosci, dosrodkowania i wykonczenie dramat.
Miejmy nadzieję, że Duarte i Kiss coś pokazą. Ewidentnie brakowało Carbo. Pierwszy remis Moskala zaliczony. Ja nie wierzę w tego trenera, takie ciepłe kluchy, brak charyzmy. Ale daję mu czas, zobaczymy jak to wszystko pouklada.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 28.07.2024 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 28.07.2024, 18:04
Czy będzie w Wiśle w końcu ktoś kto zabroni podawać Colleyowi do własnego bramkarza? przecież to zabija mecz po meczu, co z tego że chłop może umie bronić jak jego rozgrywanie piłki działa na drużynę jak plug 4 skibowy na starego kulawego konia.
Dzisiaj wszyscy słabo, o Zwolińskim nie chce mi się nawet pisać, ludzie kochani pan Sobczak się z tego śmieje..
Najbardziej zasmucił mnie Kazek Moskal z czekaniem ze zmianami, środek pola nie działał cały mecz. O ile Sapała jeszcze coś bronił bo do przodu nie grał nic to Kutwy dziś nie było na boisku w ogóle. Dlaczego trener tak późno porobił tam zmiany..
Biedrzycki lepszy od Urygi mimo czerwonej kartki.
Fajne wejście Piotra i Patryka, gdyby te zmiany były chociaż pięć minut wcześniej to może byśmy jeszcze mieli kilka okazji żeby coś wcisnąć, chociaż z taką skutecznością to możemy tysiąc razy strzelac na bramke i tak nie strzelimy
Jeśli miałbym oceniać piłkarzy w skali 1-10 to Piotrek 8, Patryk 6, Cziczkan 5, Baena 3, Młyński 3, Sukiennicki 2 reszta po zero a Zwoliński -1
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 28.07.2024, 18:06
Co jest markusik, co się tak uaktywniłes nagle? Wcześniej tyle czasu na ocenę dawałeś paralitykom z Hiszpanii, tak broniłeś ich jak wyników nie mieli, po meczu na chłodno pisałeś opinie a nagle w portki robisz z podniety i napierdalasz post za postem na Polaków?

Oj nieładnie, nieładnie panie kakałko.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 28.07.2024, 18:08
Ogarnijcie sie z tymi wyczieczkami do siebie na priv, albo prośba, żeby admin zrobił porządek.
A jak nie zrozumieją, to do widzenia.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.07.2024, 18:09
AS82 napisał(a):Wyświetl post
4. Zwoliński w dwóch meczach pokazał ,że jest totalnie bez formy.
Raczej, że jest kompletnym parodystą.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 28.07.2024, 18:10
Dokładnie, do widzenia z tym chamstwem, kompleksami i interesikami finansowymi bliżej nieokreślonych osób.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 28.07.2024, 18:15
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?

Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach?

Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne.

Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni.

/sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie.
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
W zeszlym roku nie mielismy kadry na awans ale mielismy kadre na PP ot paradoks.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 28.07.2024 o godz. 19:04.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 28.07.2024, 18:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Bo meczu w Sosnowcu nie było xD
Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu

Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.

Moskal uczy się ligi?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.07.2024 o godz. 18:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 28.07.2024, 18:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oj tam, oj tam. Szczegółów się czepiasz.
Najważniejsze - jak napisał s1mone przed meczem - że wreszcie trener Polak, nie ten parodysta Rude, no i Polacy w składzie, łącznie z naszym nowym Messim - Sukiennickim. Ładnie się zestarzało - jak mleko na słońcu

Okazuje się że nie trzeba Rude i Hiszpanów żeby złapać kolejną czerwoną kartkę pod rząd - wystarczy nieruchawy kloc w obronie i podły rywal, który wykorzystuje jego upośledzenie ruchowe. No nie mam słów jakiego asa sprowadziliśmy za kasę na życzenie Moskala. Rozumiem za darmo, ale żeby za coś takiego zapłacić to trzeba mieć nieźle narąbane pod kopułą.

Moskal uczy się ligi?
Brawo. Nawet nie ma sensu czegoś dodawać, w punkt.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.07.2024, 18:57
wolfy
A może Moskal wybrał Biedrzyckiego żeby zbudować swój autorytet?
W takim chyba kontekście pisałeś o Omranim
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.07.2024, 19:20
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 28.07.2024, 19:48
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.
Jakby nie patrzeć to ta czerwona kartka to kryminał w wykonaniu Biedrzyckiego.

Chłop powinien zrobić jedną z dwóch rzeczy: albo trzymać zawodnika Polonii na spalonym albo być bliżej niego aby uniemożliwić mu swobodny start do tej piłki. Nie zrobił ani tego ani tego. W 100% zgadzam się z opinią Węgrzyna, że to był błąd w ustawieniu.

Ewentualnie, kiedy już mleko się wylało powinien faulować chłopa 40 metrów od bramki i złapać żółtko.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 28.07.2024, 19:56
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Występ Kutwy idealnie oddaje jak wspaniale zadbaliśmy o pozycję młodzieżowca.
Kutwa zagrał lepiej niż Jaroch, więc odpieprz się od młodego. Dokładnie tak samo prezentuje się na środku Duda.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 28.07.2024, 19:56
Cieszy punkt mimo gry w 10, oraz to, że fragmenty dobrej gry są na ogół dłuższe niż w zeszłym sezonie.

Nie rozumiem hejtu na Mikulca - oczywiście, że ma braki techniczne, ale kolejny mecz w krótkim czasie gra 90 minut i haruje. Będzie z niego pożytek moim zdaniem.

Sukiennicki dzisiaj słabszy mecz, ale wciąż indywidualnie jeden z najlepszych na boisku.

Zwoliński... przynajmniej dochodzi do sytuacji. Może jak w końcu coś trafi, zejdzie z niego presja, to się rozkręci.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 28.07.2024, 20:34
Szneka napisał(a):Wyświetl post
dlaczego koledzy jedziecie po Młyńskim? Jak na Niego dziś bardzo dobry mecz. Wg mnie dziś najsłabsi liderzy Rodado Sapała Sukiennicki
Nie no, bez jaj
Młyński mając piłkę potrafi :
Wbiec z nią prosto w obrońcę
Zatrzymać się, zejść do środka i albo podać do tyłu albo za lekko wrzucić
W całym meczu miał jedno udane zagranie jak wyprzedził przeciwnika i pognał na bramkę
Po czym właśnie wpierdzielil się wprost w obrońcę
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.07.2024, 20:35
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.
"Dobre" w sensie do czasu czerwonej kartki nic nie spieprzył przeciwko galacticos z Polonii, aż a w końcu spieprzył.

Ja nie oceniam Biedrzyckiego po pierwszym spotkaniu, już dawno temu pisałem, że to gówniany obrońca. Inna sprawa, że kolejny trenerski geniusz każe nieruchliwemu klockowi grać wysoko w obronie. Polonia doskonale wiedziała, co robi, a w 55 minucie prawie to wykorzystała. Kolejne wywalone do sracza tysiące złotych. Swoją drogą, ktoś wie, ile ten łamaga kosztował?


ŚO + ŚP potrzebni na wczoraj!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 28.07.2024, 20:37
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.
Ale tu nawet bez meczu można określić jaki jest, ładnych parę sezonów już gra w tej lidze
Wysoki, dobrze gra głową, nieźle wyprowadza piłkę. Dobry obrońca na 1 ligę pod warunkiem grania niska obrona
Czyli zupełnie odwrotnie do tego co my grać chcemy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.07.2024, 20:44
Dokladnie tak. Kolki pokroju Urygi, Biedrzyckiego nadaja sie do ligowej rabaniny i sfg w druzynach nie probujacych grac krakoskiej pilki tylko grajacych nisko. Przy naszym systemie to trzeba kogos zwrotnego, z szybkoscia. Pewnie dlatego Colley wyglada niezle na tle reszty.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 28.07.2024, 21:01
Wynik rozczarowujący, szczególnie z przebiegu 2 połowy, w 1 zasłużenie był tylko remis.

Zwoliński daleko od formy, zresztą nie tylko on.

Miałem obawy jak to będzie wyglądać z samym Kutwa w środku i niestety jest tak jest. Trzeba się w lidze pogodzić ze Starzynskim i grać nim do oporu, bo na boku młodzieżowiec to jest najmniejsza szkodliwość społeczna.
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 28.07.2024, 21:11
Polonia jak dla mnie zaskakująco odważnie, dla Moskala chyba niestety też. Bez szaleństwa, jednak powyżej standartów jeśli chodzi o otwartość gry drużyn przeciwko nam w stosunku do ubiegłego sezonu. Smalec najwyraźniej uznał, że skoro wychodzimy esperalem oraz debiutującym od pierwszej w jedynce jak i na pozycji młodzieżowcem, to nie powinniśmy jednoznacznie wygrać walki o środek, więc ją podjął, czym chyba jednak trochę Kazka trafił.

Biedrzycki? Poza kartką jednak wyraźnie lepiej od Urygi. Przy czerwie ewidentnie zabrakło doświadczenia w pozycjonowaniu jeśli chodzi o zachowania przy wysokim bloku i piłkach wrzucanych na wolne pole za plecy. Coś, za naukę czego Colley zapłacił kilkoma babolami. Wybijcie sobie z głowy, że przyjdzie tu ktoś, kto ma to ograne. Mam nadzieje, że nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Kutwa? Przed meczem pisałem w jakiej sytuacji wstawienie Mariusza na osiem może zadziałać. Polonia podjęła walkę o środek pola dość wysoko, więc nie zadziałało.

Zwoliński musi się ogarnąć.
Z pozytywów. Zaskakująco dobra zmiana Starzyńskiego.

Gdyby mi ktoś 3-4 miesiące temu powiedział, że wyjdziemu bez Carbo i Dudy, przez 30 minut będziemy grać w niedowadze, a mimo tego stworzymy bardziej klarowne sytuacje, żeby wygrać mecz to wysłałbym do Kobierzyna. Zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.07.2024, 01:02
Zwoliński trenuje tydzień(?) z drużyną?
Nie trafił do bramki (prawie) dokładnie tak jak Rodado.
Generalnie napad to dzisiaj był dramat.
Choć na plus, że "0" z tyłu. Niezależnie od tego, że 50% to zasługa słabej Polonii.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 29.07.2024, 01:23
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie no, bez jaj
Młyński mając piłkę potrafi :
Wbiec z nią prosto w obrońcę
Zatrzymać się, zejść do środka i albo podać do tyłu albo za lekko wrzucić
W całym meczu miał jedno udane zagranie jak wyprzedził przeciwnika i pognał na bramkę
Po czym właśnie wpierdzielil się wprost w obrońcę
Nie no, Młyński miał kilka udanych zagrań, wypracował nawet pozycję Rodado. Zagrał jak Alfaro w swoich najsłabszych meczach u nas, czyli jak na niego - bardzo dobry występ. Najlepszy od meczu z Arką ze dwa lata temu?
Oczywiście, z nim na skrzydle co najwyżej możemy obronić się przed spadkiem, a i to nie jest pewne, ale to był jeden z lepszych jego występów u nas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 01:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 29.07.2024, 02:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kutwa zagrał lepiej niż Jaroch, więc odpieprz się od młodego. Dokładnie tak samo prezentuje się na środku Duda.
To mu pomnik postaw, bo zagrał lepiej od Jarocha
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 29.07.2024, 07:14
Sprowadzenie tego Biedrzyckiego to jest skandal. To jest sabotaż i coś niewiarygodnego.

Każdy kto ma oczy wiedział, że potrzebujemy szybkiego, zwrotnego stopera, który będzie wygrywał pojedynki biegowe do piłek wrzucanych za plecy. Zamiast tego mamy kolejnego kloca, który zapuszcza korzenie w murawie jak za długo w jednym miejscu stoi.

Mamy jednego stopera - Colleya. Reszta nie nadaje się do gry przy tej taktyce. Co z tego, że Biedrzycki do chwili czerwonej kartki grał bez błędów (przeciwko półamatorom - zaznaczmy), skoro wiadomo teraz, że każda piłka rzucona za plecy to dla niego będzie dramat.

Co do reszty:
- Kutwa: beznadziejny. Gra bo nie mamy młodzieżowca. Snuje się po boisku, ucieka od gry - może to i dobrze, bo jak dostaje piłkę to z przerażeniem szuka najbliższego zawodnika żeby ją oddać.
- Zwoliński: bez komentarza. Ciekawe, czy da się go odbudować, czy po prostu Raków wypluł nam kolejnego wypalonego ogórka.
- Mikulec: w defensywie agresywny i skoncentrowany, w ofensywie piłka mu przeszkadza, plącze się między nogami. Widać, że grał w Resovii a nie w Ajaxie.

W pierwszej połowie jeszcze coś na skrzydle dawał Baena, ale niestety facet nie jest w stanie dośrodkować: choćby skały sra*y, to on nie wrzuci celnie piłki w pole karne.

Brakowało strasznie Carbo i np. takiego Mikiego Villara, który obecnie zdobywa bramki i asystuje w Jadze.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.