
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#61
|
|
Agresywny Chomik :
Tak jassssne, Legia Warszawa nie była w stanie pogodzić gry w Europie z walką o MP po jego zdobyciu, za to my po zajęciu 10 miejsca w 1 lidze, jesteśmy w stanie pogodzić grę w Europie i walkę o awans |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#62
|
@Kurz - z Carbo byłoby mnie chaosu i więcej sytuacji, ale to co wyszło na boisko dzisiaj to maks. spokojne utrzymanie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#63
|
się zgadzam poza tym Sukiennicki powinien zostawać po treningach i do zrzygania trenować strzały, te jego trzy dzisiejsze.... chłopak ma chęć do gry, dynamikę i nie robi tego co Młyński - nie wbiega z piłką w rywala... nie bardzo miał kto grać dziś na skrzydłach, Baena jest jaki jest i lepszy nie będzie ciekawe w jakiej formie fizycznej są nasi nowi skrzydłowi skoro nawet nie zasiedli na ławce z Kutwy to nic nie będzie, ten spacerek po boisku zamiast gryzienia trawy..... Młyńskiego wysłać do rezerw, tam pasuje najlepiej Sapała to emeryt, jeśli on ma siłę na 60 minut.... no bez ps. ja bym Jarocha podmienił na nowszy model, tylko pewnie nie bardzo jest na to kasa o Urydze wolę nic nie pisać ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#64
|
Jak pisali że Biedrzycki to taki sam kloc jak Uryga to miałem nadzieję że to przesada. Jednak zobaczyć to uwierzyć. Jeszcze za niego zapłaciliśmy ![]() Z pozytywów - remis mimo gry w osłabieniu. Jakiś postęp jest. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#65
|
|
Zwoliński kolejny bonzo jak Sobczak wybujany chodzi po boisku a tak naprawdę kolejny wytrymowany patałach za chore pieniądze
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#66
|
|
E, na moje to jest trochę zwrotniejszy, a ten faul na czerwo to bardziej była debilna decyzja - bo nagle wpadł na genialny pomysł by spróbować obiec napastnika za jego plecami od drugiej strony i wypierdzielił się na jego tyły nóg. Bardziej łeb zawinił, niż zwrotność. A podanie przeciwnika to było ciasteczko
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#67
|
|
Jeżeli z tej drużyny odejdzie Rodado to kompletnie nie będzie komu strzelać bramek. To najbardziej boli że cała ofensywa opiera się o jednego gracza. Do pomocy trzeba 2/3 gości co potrafią coś zrobić z piłką przy nodze. Gratuluję transferu Zwolińskiego kto tego gościa tu chciał?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#68
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
A, chyba że masz na myśli teraz, to fakt, nawet na oczy go nie widział i pogonił.
Ostatnio edytowane przez d : 28.07.2024 o godz. 16:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#70
|
|
Mógł wcześniej wpuścić Starzyńskiego za Kutwę i coś poprzesuwać albo drugą zmianą uzupełnić środek.
Kiepski mecz obyśmy nie stracili Rodado bo bez niego bedzie walka o utrzymanie. Chyba że dwaj nowi okażą się rewelacyjni.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 28.07.2024 o godz. 16:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#71
|
|
Młyński jest zwyczajnym debilem bez mózgu. Nawet jak ma przewagę pozycji i obrońca go goni to ten kretyn zatrzymuje się czeka na obrońce i próbuje go mijać w miejscu. Po prostu .......nięty.
A co do całego meczu. Jak się nie wykorzystuje patelni to się nie wygrywa. Nie wiem czego Wy chcecie od Kutwy? Zagrał całkiem niezły mecz. Ogólnie Najsłabszy Jaroch, nowy stoper też całkiem nieźle, poza karnym, tyle że to nie on spowodował upadek napastnika tylko napastnik wbiegł w niego wywrócił go i potem zaprezentował klasyczne padolino licząc na karnego. Widać zmianę w organizacji gry, ale jeszcze nie ma płynności, z czasem będzie lepiej. Zwoliński, nie czuje piłki, odskakuje mu, pod bramką nieskuteczny też potrzeba czasu. Sukiennicki potrzebuje popracować nad strzałem i wrzutką. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#72
|
|
Jak mówi tradycja za jakiś czas zacznie się jazda po trenerze, że to że tamto. Normalne, zawsze tak jest.
Jednak ku pamięci, Zwoliński ma gola na nodze i ładuje w bramkarza. Cudów osobiście się po chłopie strzelającym średnio po 8 bramek na sezon (a to tylko dlatego że w całej karierze miał dwa dobre sezony śrubujące średnią) się nie spodziewam ale na miłość boską to była patelnia. Byłyby 3 punkty po trudnym meczu w dość niekorzystnym kadrowo momencie sezonu a tak to będzie remis na konto Kazimierza “remis” Moskala bo za jakiś czas ludzie zapomną kto spierdoIił mecz i to nie będzie wina Biedrzuckiego czy Zwolińskiego tylko trenera. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#73
|
I nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, jakie będziemy regularnie tracić bramki - długa piłka za plecy wysoko ustawionego kloca - Urygę/Biedrzyckiego, jeden chvj. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#74
|
|
Ja to widze tak:
Postep jest taki ze przy czerwonej kartce nie przegrywamy meczu xD Pomalutku zaczynamy grac jak na 1 lige przystalo. Czyli proste rozwiazania. No dzisiaj skrzydlowi slabo, a mlynskiemu sie dziwie ze sie znajduje na tym poziomie. W 1 polowie przeczuwalem czerwona ale bylem pewien ze bedzie to Jaroch. Trenowac trenowac i jeszcze raz trenowac. Moze w koncu zaskoczy jak juz bedziemy grali co mecz w optymalnym skladzie. Fajnie ze udalo sie miec ten 1 pkt przy czerwonej kartce. Takie pkt mlga byc potrzebne pozniej do miejsc barazowych |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#75
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#76
|
|
Zwolinski jest bez treningu z drużyną, potrzebujemy takiego napastnika.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#77
|
|
Mecz w pięknym starym hiszpańskim stylu. W pucharach się trzeba starać w lidze nie, w pucharach wychdzi w lidze nie, mecz tragiczny poziomem, czerwona kartka wpadła, remis. Czego chcieć więcej? Zagraliśmy po hiszpańsku
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#78
|
Wajcha przestawiona, radzę się przyzwyczajać do takich sytuacji, bo kardynalne błędy takich zawodników wynikłe z ich dużych piłkarskich ograniczeń jeszcze nie raz będą kosztować nas punkty. Najsmutniejsze, że jeszcze płacimy za to nieraz naprawdę duże pieniądze w naszej obecnej sytuacji wykupując ich z innych klubów. Niestety, Królewski jest bardzo słabym i zagubionym właścicielem. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#79
|
|
Zwolinski juz w Rakowie pokazywal ze musi miec 3-4 sytuacje zeby strzelic bramke. To nie jest nic nowego, ze marnuje kapitalne sytuacje do strzelenia bramki. Gdyby tego nie robil nadal gralby w Rakowie, i pewnie mial tytul krola strzelcow, a Rakow nie szukalbym po Chorwacjach czy Finlandiach napastnika.
Wiec sie przyzwyczajcie, bo ja np Rakow ogladam regularnie i w poprzednim sezonie ....ica czlowieka brala na to co Zwolinski marnowal. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#80
|
Dlatego do drużyny przyszedł Grek, Węgier i Portugalczyk, oraz Polak wyszkolony poza pms. Przestań manipulować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Cenny punkt w kontekście utrzymania. W sumie tyle
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#82
|
A moze jesteś kibicem druzyny z Wawy i tak tylko tu wpadasz? W sumie to mialoby sens. My nie mamy w tym momencie druzyny ktora moze powalczyc o awans. Tą lige wygrywa lub przegrywa się na Wiosne. My jestesmy w trakcie budowy drużyny a to moze potrwać jeszcze pare miesiecy, musimy jakos odpalic Mlynskich tego świata, zgrać to co mamy, nie stracić za dużo do czołówki - a w przerwie zimowej zrobic 1-2 jakosciowe transfery tam gdzie najwiekszy pozar i dopiero wtedy grać o awans. Przyklad dzisejszego meczu z Polonią to przeglad kadr, Mlynski, Starzynski, Sapała, Kutwa to nie są gracze na gre o awans, co dzis udowodnili. Ja rozumiem ze kazdy dostanie szanse ale trzeba ich powoli wypozyczac... A ze więcej pogramy w pucharach i ktos sie przy okazji wypromuje ? No faktycznie problem xD ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#83
|
|
Będzie dobrze Panowie
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#84
|
żeby nie powiedzieć .......isz ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#85
|
Markus przestań bredzić ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#86
|
|
Przestańcie!!!!
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#87
|
|
dlaczego koledzy jedziecie po Młyńskim? Jak na Niego dziś bardzo dobry mecz. Wg mnie dziś najsłabsi liderzy Rodado Sapała Sukiennicki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#88
|
|
Chomiku : uzylem Legii jako przykladu, bo to przyklad najjaskrawszy. Najbogatszy klub w Polsce z szeroka kadra nie byl w stanie pogodzic gry na dwoch frontach, a my mamy?
Nie mamy kadry na awans, za to mamy kadre na awans w pucharach? Ad personam pomine, bo bylo zwyczajnie zenujace i niesmaczne. Jesliby sie awans wygrywalo na wiosne to po 1 sezonie w 1 lidze bylibysmy z powrotem w Ekstraklasie. My nie przegralismy awansu w meczach z Puszcza, tylko meczami z jesieni. /sor za brak pl znakow. Beznadziejna klawiatura w laptopie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#89
|
|
Z Rodado i Sapałą się zgodzę... najgorsi na boisku. Biedrzycki do tej kartki nie grał źle. Kutwa co najwyżej do rezerw, nie zrobił na boisku nic.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#90
|
|
Dajcie spokoj Markusowi.
On nawet Ratona potrafil bronic ze wzgledu na paszport. To sie samo ora bez dysputy. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|