
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#10
|
|
Poziom kultury, który prezentujesz jest bardzo symptomatyczny. Hiszpanie nie pasują? Popatrz na Gruzinów potrafili zdobyć punkt z Czechami, ale oni walczą, grają odważnie wtedy czasem szczęście sprzyja. A nasze leszcze przegrywają zanim jeszcze wyjdą na boisko. Tylko ci którzy nie mieli zbyt długo kontaktu z "polskim klimatem" dają jakieś nadzieje na przyszłość.
A co do naszych Hiszpanów, po co oni mają zap... w lidze skoro Polacy mają wyjebane? I tak ich postawa była dużo bardziej akceptowalna niż naszych ananasów. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
|
|