
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#391
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#392
|
Btw, Lechia grając przez większą część meczu w 10 strzela gola dającego zwycięstwo. My grając w 10 dajemy sobie wbić 5 bramek na luzie. Ot różnica między drużyna a tym składem papy i gówna, wyłączając oczywiście Rodado.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.05.2024 o godz. 11:25.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#393
|
|
Klasyczny wyścig ślimaków w którym grając taką padake jak my i notując tak kiepskie wyniki do ostatniej kolejki jesteśmy w grze o baraże.Cieszmy się że taki Danielewicz nie strzelił nam karnego w 90 minucie bo nie dość że już byłoby po ptokach to jeszcze Stal w końcówce prezentuje obok GKS-u i Lechii najwyższą formę w lidze i w tych barażach mogliby namieszać.
Teraz ostatnia kolejka i mecze nas interesujące Odra-Znicz. Odra u siebie 8 zwycięstw 4 remisy i 4 porażki,Znicz na wyjazdach 8 porażek ale też 5 zwycięstw.Może być różnie i może paść remis. Płock-Resovia.Płock na swoim stadionie 11 zwycięstw i tylko 3 porażki,ewidentnie drużyna własnego boiska,Resovia na wyjeżdzie 10 porażek.Myślę że tu bez niespodzianki Petrochemia wygra Motor-PBB nie ma się co rozpisywać,wygrana Motoru choć wystarczy im też remis. Tychy-Łęczna.Mimo że Łęczna długo nie przegrywała u siebie to o dziwo więcej zwycięstw i punktów nazbierała na wyjeżdzie.Na remis bym tam nie liczył bo żadnej z drużyn nie urządza.Tychy w całym sezonie mają tylko 3 remisy. Możemy przez tydzień jeszcze pożyć nadziejami na załapanie się do szóstki ale ewidentnie idziemy na kolizyjnym ze ścianą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#394
|
|
Może być tak, że załapiemy się na baraże, może być tak, że awansujemy. I co z tego? Czasami porażkę od sukcesu czy miłość od nienawiści dzieli niewiele ale w naszej sytuacji, gdzie klub jest patologicznie zarządzany, sukces nam nic nie daje. Bo nawet patrząc na same wyniki sportowe w tym sezonie, szczególnie końcówka ligi gdzie mieliśmy finiszować i gonić 3 miejsce, została tak zohydzona, że rzygać się chce na ten projekt Zaskrońca.
Klub jest tak samo zdestabilizowany jak 5 lat temu. Tutaj sukces jest efektem przypadku i nie przełoży się na jakikolwiek rozwój klubu, wręcz może być odwrotnie i możemy jeszcze bardziej się zadłużyć - znowu radosna polityka przepalania kasy na transfery, wysokie pensje ektraklasowe itd. Sukces będzie tylko pudrowaniem tego trupa, tej patologii, która stworzył Zaskroniec. Co dalej? Szybki spadek z ekstraklasy? Sezon gdzie będzie rewolucja kadrowa a skończymy jak ŁKS w ekstraklasie, z podziałami w druzynie i niewypałem AIowskim? Ten klub stał się memem i pośmiewiskiem i przez to sukces może cieszyć jeden dzień, albo do następnego meczu. Tak jak po PP. Był sukces a później jedna, dwie, już trzy kolejki szarej rzeczywistości i srogiego w.......u. Dopóki w klubie jest patola, dopóty na dłuższą metę żadne sukcesy czy pieniądze nic nie dają, nie ma to sensu. Tak jak np. za Wojciechowskiego w Polonii itp itd. Zawsze koniec takich cyrkowców jak Zaskroniec, Cacek czy Wojciechowski jest taki sam, totalny roz....... klubu i start od zera. Bo nawet jak będa sukcesy, lepsze sezony to tacy znawcy w końcu klub roz.......ą doszczętnie. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#395
|
|
ale to nie zaskroniec stworzył trupa
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#396
|
|
No nie. Zakroniec jedynie tego trupa przypudrował a później pogrążał go, tak, że finalnie trup jest drugi rok w 1 lidze, z większymi długami i perspektywami jakichś cyrków z AI, kolejnego kompletnego przetasowania (wylot Kiko), z analitykiem zamiast trenera i totalnie wypranymi kopaczami. Z kadra kalek, z kadrą 40 osobową gdzie nie ma komu grać.
To jest efekt 5 letniej akcji ratunkowej. O ile WSH klub rozjebało, o tyle JK świetnie umie tak balansować na granicy upadku/braku upadki i śmieszności, że klub ciągnie 5 lat, na papierze i w teorii jest lepiej, a w praktyce jest jeszcze co raz gorzej. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#397
|
|
Dzięki zwycięstwu Motoru w Gdyni, Arka została bezapelacyjnie największym frajerem 1 ligi zrzucając nas na drugie miejsce.
Dzięki Motor. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#398
|
|
Założyłem się z kumplem, kibicem Wisły Płock, że Arka się zesra w barażach po sfrajerzeniu awansu bezpośredniego.
Nowy właściciel już tam dzielił skórę na ekstraklasowym niedźwiadku, a tu się wszystko po drodze wyjebało, a ja dzięki temu zyskałem dobre 0,7. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#399
|
|
Beniaminek awansował do Ekstraklasy, a my trzeci sezon z rzędu szukamy kwadratowych jaj. Ile mamy stać, ....a mać!?
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#400
|
|
Ten sam Motor, który teraz był beniaminkiem?
I który w pierwszym meczu pokonaliśmy na wyjeździe 4:1? Czyli w tym roku awansuje do ekstraklasy Kotwica? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#401
|
|
Rok temu Ruch Chorzów również awansował jako beniaminek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#402
|
|
Też tak czułem. Arka w ogóle miała fatalny koniec sezonu.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#403
|
|
Arka nas zdetronizowała w kategorii największego frajera 1 ligi. Niebywale.
Jeśli mam typować to Arka w przyszlym sezonie podzieli los TBB z tego sezonu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#404
|
|
Zobaczymy jak ich nowy właściciel zareaguje na ten blamaż, ale tam raczej chcą wszystko w klubie poukładać. Widziałem wywiad z tym gościem, wydaje się całkiem do rzeczy, aczkolwiek pewnie mu dziś żyłka pękła.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#405
|
|
Awanse GKS-u i Motoru bardzo ośmieszają hiszpański projekt Jarosława Królewicza Królewskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#406
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#407
|
Co ośmiesza brak awansu Arki i jeszcze 15 innych zespołów stawiających głównie na polskich zawodników, gdzie nie było Hiszpanów? Wydedukujesz Koaliczku, czy potrzebujesz pomocy? O jedno tylko proszę: nie ogłoś tym razem, że w związku z tym awansem Motoru kibice z Lublina pojadą do Warszawy obalać rząd Tuska, albo że w ramach świętowania sukcesu PiS z Putinem wysadzą im stadion specjalną bombą, lub wypuszczą w Lublinie jakieś gazy bojowe do atmosfery. ![]() Bo byś się powtarzał, a Twoje rojenia już powoli robią się nudne. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#408
|
|
Bo awansowały bez wagonu Hiszpanów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#409
|
|
GKS, Motór, Ruch, Puszcza... to zespoły, które wiedziały po co wychodzą na boisko, nawet jeśli nie mieli żadnych wirtuozów w swoim składzie. Później oczywiście e-klasa weryfikuje, że nie da się utrzymać samą ambicją, ale akurat Lublin ma bogatego właściciela, sypnie kasą to mogą nawet namieszać.
Arka przegrana z Lechią, która grała w 10 (hej Wiślaki patrzcie, jednak czerwo nie oznacza, że mecz się skończył!), oklep od Gieksy i Motoru... no ale jednak nie wiem czy to gorsze, niż 10 miejsce w 1 lidze.![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#410
|
|
Ależ dokładnie.
Arka była w top2 od 14 do 33 kolejki. W 34 spadła na 3 miejsce, a potem przegrała baraż u siebie. Ostatnie 4 kolejki to: 0-0 w Bielsku 1-0 u siebie z Sosnowcem 2-1 przegrane w Gdańsku 0-1 u siebie z GKS Katowice Zabrakło im jednego punktu. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|