![]() |
Pierwsza liga 2023/24
Dwa pierwsze wyniki: Arka remis z BBT, Motor wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec po (podobno) skręconym meczu.
Wyniki pod nas, więc jutro nasze asy powinny zaliczyć gładki w....... żeby liga była ciekawsza :haha: |
Piłeś - nie pisz. Dla mnie prosta zasada.
Na ch*j tworzyć takie za przeproszeniem g**no tematy? Równie dobrze można to było napisać w wątku meczu Górnik - Wisła... |
Motor to będzie Ruch Chorzów z zeszłego sezonu
|
Cytat:
|
Cytat:
rozgrywki w których uczestniczymy zasługują na taki wątek ciekawe czy będziemy rozmawiać kto awansuje z perspektywy nieutralnych obserwatorów czy zaangażowanych ? |
też uważam że wczorajsze wyniki dobre dla nas. Motor wygrał na farcie- pisał kolega, który oglądał mecz. na wyjazdach raczej pomocy sędziów nie będzie. W Gdyni bojkot kibiców i trybuny puste. pytanie czy TBB tak mocne , że w 10 prawie wygrali czy AGKś TAKA SŁABA
|
Ogladalem Motor. Grali ladnie z polotem. Ale widac u pilkarzy brak takiej techniki. Bardziej przypominali Ruch. 3 bramka z karnego moim zdaniem przekrecona. Tego karnego nie powinno byc.
Arki nie ogladalem, ale wynik dobry dla nas :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Lechia bez zawodnikow rozjechala 4 1 Chrobrego.
Nasz ulubieniec hattrick. No ciekawie... |
Jeszcze skończy się tak, że Fernandez w gorszej/lepszej (?) drużynie niż Wisła, strzeli te 30 bramek w tym sezonie. A u nas bez takiego czarodzieja jak Luis, który często te bramki czy akcje, asysty z niczego robił, będziemy grać swoje, czyli nieporadnie i nie będziemy umieli bramek strzelać.
|
Cytat:
|
kolejka pod nas , przy czym my zagraliśmy pod nich - nihil novi :(
|
Łęczna bezbramkowo zremisowała z Arką, Lechia u siebie przegrała z Motorem.
Znów wyniki dobre dla nas :> |
czyli czarne koszule napewno z minimum 1pkt na konwiktorskiej
|
Gdzie tu się śpieszyć, to dopiero początek sezonu.
Będą jaja, jak psychopata Feio wykręci z Motorem miejsce 1-2 przed przerwą zimową ;) |
Sektor gości już czynny?
|
Mialem pisac, że oglądałem mecz motoru i bardzo fajnie ta druzyna wygląda. Lechia cisnela a poza strzałami z dystansu nie potrafiła nic wykreować.
|
Cytat:
Wszyscy kibicujemy Wiśle od dawna, wiemy jak jest, wiemy kto trenuje ten cyrk i jakie klauny w nim grają. Zastanawiam się czy przez caly sezon jakiś stoper innej pierwszoligowej drużyny wy.......ił się o własne nogi. U nas - dwóch, w kluczowych meczach. Nowy sezon, nowe otwarcie - kapitan wchodzi w powietrze na raz (w sumie .... wie co on tam chciał zrobić), fauluje taktycznie pod samym polem karnym na żółtą w dwudziestej sekundzie. Z drużyną która poluje na rzuty wolne i SFG... No nie mam pozytywnych myśli. Kiedyś wierzyłem że Wisła przejdzie Real Madryt z Figo i Zidanem, mimo że tamci mieli większe indywidualne kontrakty niż my budżet. Teraz mamy gigantyczny jak na pierwszą ligę budżet i nie wierzę za bardzo w awans. |
Cytat:
Po 2 kolejach już trochę się klarują drużyny ktore będą miały problemy by się utrzymać w lidze i raczej zostaną dostarczycielem punktow: Stal, Resovia, Chrobry i być moze Polonia. Bardzo odstają od reszty stawki na ten moment |
Coś czuję że Stal na na punkty zrobi. Może nawet komplet.
|
Stal gra taką samą pytę, jak nie większą niż my.
Motor wygląda naprawdę dobrze, a co do Lechii to jeżeli tylko będą robić w dalszym ciągu sensowne transfery to są w stanie jeszcze sporo krwi napsuć. |
Cytat:
My będziemy. Polonia też grała parodię i niewiele brakło a remis by ugrali. Łęczna grała syf z wrzutkami z połowy boiska ze stojącej piłki a cudem punkt wywieźliśmy. Jak nie będziemy do 60-tej minuty prowadzić 4:0 (a raczej nie będziemy) to pampersy zaczną trzeszczeć. Radzio da impuls z ławki... |
Cytat:
|
Stal nam zagrozi? Nie no trochę trzeba się orientować w realiach.
Stal jest położona na łopatkach. Małecki wczoraj ich podsumował w programie ligowym. Z 1 składu odeszło 8 zawodnikow. Grają za nich rezerwowi, wzmocnienia z 3 i 4 ligi. Jak tam się utrzymają to będzie cud. O trenerze nawet nie wspominam, bo może Zub nie jest zły ale zanim coś stworzy to już będą w 2 lidze. Czwórka, piątka ich pociągniemy choćby Sobolewski miał im nogi powiązać. Inna sprawa że pewnie ze dwie stracimy. |
I cyk do notatniczka.
"Nie no trochę trzeba się orientować" :lol: "Czwórką, piątką ich pociągniemy...". Mocne. |
Po prostu, był impuls po tchnieniu w Wisłę nowego ducha przez Kiko, po sciągnięciu Hiszpanów niecały rok temu. Wyszła z tego fajna seria wygranych pod rząd. Impuls się wyczerpał i powróciliśmy do realiów, ze słabym trenerem, któremu nic nie wychodzi i z obsraną drużyną, która pęka na robocie.
Od tej pory, każdy mecz może okazać się koszmarem, nieważne z kim gramy. W tamtym sezonie, w tym roku, zaliczyliśmy 5 czy ile (?) takich dzwonów, gdzie zesrana drużyna, nie wytrzymywała presji, szczególnie w ostatnich meczach, z najłatwiejszymi rywalami (można się było łudzić, ze Puszcza na wyjeździe, Ruch czy ŁKS to jednak trudne wyzwanie więc porażki były akceptowalne). W ten sezon weszliśmy z jeszcze większą kupą w majtach, be Fernandeza, nie ma kto tutaj grać, obrona na poziomie meczów z ZS i barażowym z Puszczą i efekt jest taki jaki jest. Nasz atut jest taki, że liga jest okrutnie słaba więc wiele takich meczów możemy wygrać. |
Juz nie przesadzajcie. To jest fakin Hiszpania
|
Cytat:
Patrzmy choćby co dzieje się w bogatszej Termalice. A Arka, Podbeskidzie, Stal? Dramat. Lechia buduje od nowa. Płock buduje od nowa. Tylko o Miedzi można powiedzieć że weszla w ligę na grubo. Przypomnę tylko bilans wygrana/remis/przegrana ostatnich zwycięzcow 1 ligi: ŁKS 19-9-6 Miedź 23-8-3 Radomiak 20-8-6 Stal Mielec 21-4-9 Raków 20-10-4 Miedź 17-12-5 Sandecja 18-7-9 Ostatni nasz sezon 18-6-9, czyli na pograniczu awansu. A co wyprawialismy na jesień 2022 to nikomu nie trzeba przypominać. Tu wystarczy nie łapać serii porażek, wygrac 2/3 spotkań, więcej remisowac niż przegrwac i mieć jakościowych piłkarzy. Z Sobolewskim na ławce czy bez. PS. Zostawcie tylko sobie epitety" obronca" Sobola. Dla mnie mogą go wymienić, jestem za. Byle by zrobić to z głową a nie na zasadzie "ten jest wolny to bierzmy tego, nieważne czy poradzi sobie z tą grupą i czy ma piłkarzy pod swój styl gry". |
Cytat:
Także wyjściowy skład mamy prawie ten sam, 3 graczy z pola się zmieniło aby. To nie jest dużo, to nie jest ogromne przetasowanie. A drużyna wygląda dramatycznie. Robimy swoje "postępy" czyli im lepsze widoki na "jutro", tym gorsze wyniki, cofamy się w rozwoju itd. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl