The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 09.05.2024, 11:29
Może Olek pomoże?

Zadzwoni do Donka i do Oli z tekstem:

,,Pomożecie?"

Donek i Ola radośnie krzykną:

,,Pomożemy!".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 09.05.2024 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 09.05.2024, 12:41
Miła informacja dla Lechii przed meczem z nami. Nie dostali oficjalnie licencji na ekstraklasę. Na odwołanie mają 5 dni.

Oczywiście w końcu ją dostaną, ale takie zamieszanie przed meczem z nami jest mile widziane

Żeby się nie okazało że 3 miejsce na awans do ekstraklasy

Ponadto Lechia z nami bez ich najlepszego napastnika, Tomasza Bobcka (9 bramek w tym sezonie). Nie powiem, żeby to była zła informacja
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2024 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 09.05.2024, 13:14
A nie jest tak, że w przypadku braku licencji utrzymuje się 16 miejsce z eklapy?
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.05.2024, 13:26
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 09.05.2024, 13:31
Śmieszą mnie te hasła, że jak ktoś jest na wakacjach to ma wyje.bane, przypominam rok temu Sosnowiec plażował u nas do tego nie miał aspiracji, ambicji i umiejętności jak obecnie Lechia i nas dojechał, więc skończcie z tym, że jak ktoś jest na wakacjach to cokolwiek to gwarantuje.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.05.2024, 13:42
Jak się trafi na frajera jak Sosnowiec na Wisłę przed barażami w tamtym sezonie, to się nawet na luziku goli takiego delikwenta. Samemu trzeba coś grać, by wykorzystać rozluźnienie rywala. Za darmo nic nie dają.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 09.05.2024, 13:43
nero napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie te hasła, że jak ktoś jest na wakacjach to ma wyje.bane, przypominam rok temu Sosnowiec plażował u nas do tego nie miał aspiracji, ambicji i umiejętności jak obecnie Lechia i nas dojechał, więc skończcie z tym, że jak ktoś jest na wakacjach to cokolwiek to gwarantuje.
No ja wychodze z tego samego zalozenia. To nawet gorzej bo graja na luzie, moga byc sklonni do podejmowania wiekszego ryzyka a u nas w 2 strone, kupa w majtach bo porażka praktyczne oznacza brak baraży.

Jak to jest grać na luzie z druzyna w której jest na coś ogromne cisnienie to widzieliśmy 2 maja
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.05.2024, 14:35
Jeśli wasza teoria o lepszym graniu, gdy nie ma się już nic do ugrania niż granie pod presją jest prawdziwa, to Sosnowiec powinien łatwo pyknąć Arkę, która nie dość, że będzie zestresowana, to również mocno przetrzebiona.
Zobaczy się
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 09.05.2024, 15:49
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wasza teoria o lepszym graniu, gdy nie ma się już nic do ugrania niż granie pod presją jest prawdziwa, to Sosnowiec powinien łatwo pyknąć Arkę, która nie dość, że będzie zestresowana, to również mocno przetrzebiona.
Zobaczy się
Byłoby cudownie, niemniej wydaje mi się, że peak motywacji sosnowiec miał na mecz z nami + grali u siebie. Wyjazd z Arką już pewnie potraktują spacerowo. Do tego wydaje mi się, że z takim słabeuszem i przed wlasna publicznoscia to Arka raczej zbroi nie obsra, natomiast kto wie, ta liga mnie niczym nie zaskoczy bo każdy scenariusz jest w niej możliwy XD
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 09.05.2024, 16:16
U nas to jest takie oszukiwanie się łamane na .......enie. My zawsze mamy najgorzej, bo z czołówką gra się źle, a z drużynami z dołu tabeli jeszcze gorzej, do tego sędziowie i nierówne boisko itd. My po prostu jesteśmy ciency. Nie ma znaczenia, że boisko jest nierówne bo każdy gra na takim samym, nie ma znaczenia, ze rywal jest 1 czy ostatni w tabeli bo mecz to mecz i każdy powinien być wygrany.

Szukanie takich wymówek, teorii, wpływa jedynie na dawanie alibi na słabą grę porażki kopaczom. I o ile my sobie tu możemy hobbystycznie rozkminiać takie niuanse jak moze wyjsć mecz z ZS czy Lechią niegrającymi o nic, o tyle jak z ust trenra pada, że drużyny z dołu tabeli sa takie groźni bo walcza o utrzymanie to... To jest kryminał, który uczy przeciętności tych słabych kopaczy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 09.05.2024, 18:20
mysle, ze wygramy bez wiekszej spiny. 3-1 lub 4-2. Lechia raczej nie przyjedzie stawiac autokaru w polu karnym, nastawiona na kontry i z 10 zawodnikami za linia pilki.
Beda okazje zeby ich zlapac "na wykroku"a i w ataku pozycyjnym powinno byc nieco wiecej przestrzeni.

Nie bedziemy ogladac typowego w meczach Wisly "gotowania kamienia" kiedy goscie przyjezdzaja przede wszystkim nie przegrac tylko raczej gonitwe od jednej do drugiej bramki bo Lechia i tak awans ma pewny.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.05.2024, 19:34
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.
9 pkt Płocka? W tym 2 mecze na wyjazdach? To by oznaczało że wygrają łącznie 6 spotkań z rzędu.

Domów bym na to nie stawiał.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.05.2024, 19:47
Oby Junca jutro dał rady grać..
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 10.05.2024, 20:24
Wytrzeźwiał?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 10.05.2024, 20:34
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Oby Junca jutro dał rady grać..
Nie było go w raporcie medycznym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.05.2024, 20:59
Miało być wiadomo po dzisiejszym treningu. Pewnie będzie w kadrze.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.05.2024, 22:10
To trzeba wygrać, tu nie ma żadnej dyskusji.

Oglądaliście dziś Katowice? Moim zdaniem to jest dobra drużyna. Ładnie rozgrywają piłkę, szukają przestrzeni, środek pola bardzo ładnie wychodzi do podań, zawodnicy zmotywowani, pracowici.

Mimo wszystko w mojej opinii lepiej że Katowice dziś wygrały: dzięki temu mamy sprawy we własnych rękach. Katowice w ostatniej kolejce mają wyjazd do Gdyni, gdzie Arka nie będzie chciała świętować awansu przegrywając mecz.

Teraz piłka po naszej stronie. Trzeba to wygrać i to jest sprawdzian, czy Wisła mentalnie w ogóle dorosła do walki o awans.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 10.05.2024, 22:29
no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.05.2024, 06:49
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
no to dzis cygany nas przyparli do muru juz , zakladajac w....... u nich to ten mecz bedzie arcy wazny zeby wogole zalapac sie do barazy
Przecież wg myślenia "żeby w ogóle załapać się do baraży ", to wynik GKSu jest dla nas najlepszy z możliwych.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.05.2024, 07:56
Nie ma co pitolić, tylko czas wreszcie na serię. Trzy w lidze, dwa wygrane u siebie baraże i jest awans.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.05.2024, 10:23
Dzisiaj albo wygrywamy i robimy awans w czerwcu albo przegrywamy lub remisujemy i nawet nie zagramy w barazach

Jeslli doszukiwalbym sie spisku to Lechia woli swietowac awans przy pelnym swoim stadionie za tydzien z arka.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 11.05.2024, 10:40
Postawiłem 1x i obie strzela bramke... jakos nie do konca wierze, ze Wisla dzis gladko wygra.
Obym sie mylil.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.05.2024, 13:19
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Przecież wg myślenia "żeby w ogóle załapać się do baraży ", to wynik GKSu jest dla nas najlepszy z możliwych.
Dokładnie. Nie wiem skąd te płacze nad wygrana Gieksy.

Każdy wynik w tym meczu nam coś dawał, ale w teorii nie musimy się na nikogo oglądać poza Płockiem w walce o 3 miejsce. "Wystarczy" wszystko wygrywać do końca.

Gdyby wygrały Tychy to w teorii musielibyśmy patrzeć na nich i Płock i maksymalny wynik bez oglądania się na resztę to byłaby 5 pozycja.

Po meczu Motoru i Tychów z Gieksa możemy być odrobinę spokojniejsi o miejsce barażowe. Pod warunkiem że dzisiaj wygramy. Jeśli do tego potknie się Łeczna i Płock to w praktyce sztuka to będzie wypaść z baraży.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 11.05.2024, 13:23
Celem powinno być 3 miejsce, do tego może wystarczyć wygrana dzisiaj w Katowicach i remis w ostatnim meczu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 11.05.2024, 14:41
Najpierw wygrajmy dzisiaj, co może być bardzo trudne.
Już tak było w sezonie spadkowym - wszyscy grali pod nas, tylko my dawaliśmy non stop ciała.

Także patrzmy się na siebie.
Niemniej - jeżeli nasza Wisła nie jest w stanie wygrać u siebie z Lechią czy powalczyć o punkty w Katowicach - to w barażach i tak nie ma czego szukać.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 11.05.2024, 16:21
Ci piłkarze w meczach PP pokazali, że potrafią dać z siebie wszystko.
Jakikolwiek wynik inny niż zwycięstwa w najbliższych meczach będzie oznaczał konieczność kolejnego hard resetu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
dst93
Junior Member
 
Od: 06.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 11.05.2024, 17:07
Oprócz niezwykłego błysku geniuszu (jak na nasze standardy oczywiście) Rodado, nie gramy zupełnie niczego. LGD wygląda na naszym tle jak Barcelona jeśli chodzi o kulturę konstruowania akcji i technikę. Prawdę mówiąc, to my nie bardzo konstruujemy akcje.

EDIT: skończy się 1-3 jak nic
EDIT2: 2-3
Ostatnio edytowane przez dst93 : 11.05.2024 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 11.05.2024, 17:30
no widać że LG ma piłkarzy pólke wyżej, np ten młody Ukrainiec z fryzurą na Cziczkana

ale nasi zapieprzają , więc wiecej takich farfocli jak ten Jarocha i może punkty urwiemy
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 11.05.2024, 17:33
Szczerze mówiąc to myślałem że tak jak dziś Lechia to zaprezentuje się Pogoń w finale, czyli 2 półki lepiej od nas. Wynik sporo lepszy niż gra, zasłużony awans Lechii, no mają w składzie konkretnych piłkarzy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 11.05.2024, 17:34
Wygląda to póki co w ten sposób, że pozostaje się modlić, albo liczyć na to, że Rude ustawi nam psychikę w taki sposób, że zabiegają Gdańsk. Lechia wygląda dojrzalej, jak opanowali mecz, to nie dają nam konstruować akcji. Myślę, że Rude będzie chciał rozciągnąć grę i zmieniać strony, bo w pierwszej połowie od pewnego momentu traciliśmy piłkę, bo graliśmy zbyt ciasno i za szybko, momentami bez głowy w rozegraniu z własnej połowy.

Tyle razy los się od nas odwracał, że kiedyś musimy wygrać jakiś mecz, gdzie na to nie zasługujemy...
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:09.