The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.05.2024, 11:18. 32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.05.2024, 11:46
Sapała za Carbo, czy jakieś zmiany jeszcze
Bo na Gogóła za Dudę nie liczę, pewnie będzie to za "dużo" zmian w środku dla Rudego.

Czuję takie śmierdzące 0:1. Po naszym klepaniu bez sytuacji.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.05.2024, 11:47
Sapała za Carbo, czy jakieś zmiany jeszcze
Bo na Gogóła za Dudę nie liczę, pewnie będzie to za "dużo" zmian w środku dla Rudego.

Czuję takie śmierdzące 0:1. Po naszym klepaniu bez sytuacji.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.05.2024, 11:57
Ostatnio bez Carbo była bieda w ataku.

A dla naszej sytuacji (pozostania w top6) równie ważne mecze:
Odra - Wisła Płock 12 maja 15:00
Motor - Znicz 10 maja 18:00
Polonia - Górnik Ł. 12 maja 18:00
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.05.2024, 13:30
Gramy swoje!!!
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.05.2024, 13:43
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Gramy swoje!!!
Może lepiej nie?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.05.2024, 13:45
Zobaczymy czy oddalająca się premia za puchar wpłynie na poprawę skuteczności.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.05.2024, 13:49
Lechia będzie chciała przypieczętować awans. Może nawet Pan Urfer coś obiecał sypnąć piłkarzom za dobrą postawę tego dnia. Takie upokorzenie Królewskiego który nim wzgardził, świętować awans u niego na boisku i jednocześnie wypchać jego klub poza baraże. Niepowtarzalna okazja, żeby pokazać czyje jest na wierzchu, myślę, że motywacja u Lechitów będzie spora przy jednoczesnym braku ciśnienia bo awans tak czy srak już maja, kwestia kropki nad i.

A u nas przewiduje klasyczną nerwówkę, sraka zacznie się kumulować z każdą minutą bez strzelonej bramki kiedy piłkarze sobie uświadomią, że wylatują poza 6 i najprawdopodobniej nie ogarną nawet baraży o których każdy myślał, że na 100pro w nich wystąpią.

Mój typ to 1:3 dla Lechii.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2024, 13:54
1:1,2:2 ogólnie na remis.Z Lechią ostatnio przeważnie podział punktów obojętnie która z drużyn była faworytem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.05.2024, 14:48
Mega ważny mecz. Nie chcę być złym prorokiem, ale ewentualna przegrana to może być cios, po którym ta drużyna się już nie podniesie. W perspektywie mecz z GKSem, który przy sprzyjających wynikach Arki, może powalczyć jeszcze o awans bezpośredni i wyjdzie na nas z pianą na gębie.

My musimy, Lechia przyjeżdża zagrać sobie lajtowe, wakacyjne spotkanie. Nikomu nie trzeba mówić komu będzie się w takiej sytuacji łatwiej grało.

Stawiam na 2-1, oby kibice nam to dowieźli.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 08.05.2024 o godz. 14:50.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2024, 15:28
Gramy o 3 punkty po wpadce w Sosnowcu. Nie ma to tamto. Gramy i wygramy
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.05.2024, 15:37
Normalnie można by myśleć, że Lechia mecz może odpuścić skoro już ma awans - chociaż my chyba wolimy jak nam nikt nie odpuszcza... bo wtedy to przegrywamy. Ale myślę, że Lechia jest na takim etapie, w takim ogniu, że oni bedą chcieli wygrywać wszystko do końca. Tym bardziej w takim starciu z Wisłą, która jest uważana za klub ponad tę ligę (mimo wyników)
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.05.2024, 16:01
Lechia ma za tydzień derby z Arką.
Więc pytanie na co będzie bardziej spięta.

Z drugiej strony patrząc na mecze w pucharach to z lepszymi drużynami gra nam się łatwiej.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.05.2024, 16:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy czy oddalająca się premia za puchar wpłynie na poprawę skuteczności.
Oni tego nie robią celowo. Po prostu to jest poziom niżej finansowo i pod względem umiejętności niż Fernandez, Mula, Igbekeme czy zdrowy Junca. Za Rude tworzymy od dłuższego czasu masę sytuacji które potem koncertowo psujemy. Jedyny nasz piłkarz który jest skuteczny na przyzwoitym poziomie to Rodado.

Tym bardziej irytuje nanszalancja jak Colleya z Resovią czy Sobczaka z Sosnowcem. Naprawdę nie mają podstaw żeby się popisywać.


Myślę że z Lechią wygrają, jedyne pytanie to jak zagra Sapała na środku w defensywie. Z przodu jest szansa że lepiej niż Carbo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2024 o godz. 21:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.05.2024, 16:53
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Lechia będzie chciała przypieczętować awans.
A oni nie mają już awansu?Mają 9pkt przewagi nad 3 Gks'em z którym wygrali 5-1 i przegrali 1-0.Gks zresztą gra w Tychach dzień wcześniej.
Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.05.2024, 17:30
Nie mają awansu. Jest możliwa sytuacja że oni Gdynia i Katowice będą miały 62 punkty. Wtedy z 3 drużyn jest robiona tzw. mała tabela i wchodzi Gdynia i Katowice a oni 3 miejsce i baraże.
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.05.2024, 18:00
Wisła wygra 2-0, ciekawe tylko, jak wyjdą obie drużyny. Lechia się nie cofnie, Wisła tym bardziej, zapowiada się dobry mecz.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.05.2024, 18:41
Armin napisał(a):Wyświetl post
Nie mają awansu. Jest możliwa sytuacja że oni Gdynia i Katowice będą miały 62 punkty. Wtedy z 3 drużyn jest robiona tzw. mała tabela i wchodzi Gdynia i Katowice a oni 3 miejsce i baraże.
W dniu meczu z nami mogą już grać jako ekstraklasowicz.GKS-y grają ze sobą w piątek.Scenariusz pesymistyczny ale bardzo realny to wygrana Tychów,nasz remis z Lechią i wskoczenie do top 6 Motorynki albo Łęcznej naszym kosztem.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.05.2024, 23:08
O dziwo możemy zagrać lepszy mecz niż z Sosnowcem, no bo gramy z de facto extraklasowiczem A na nich mamy patent.

Jak nie wygramy, to szanse na baraże oceniam na jakieś 20%.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.05.2024, 23:40
Zapłacili im zaległe wypłaty, więc zgodnie z logiką polskiej piłki im gorzej tym lepiej, im lepiej tym gorzej - gładkie zwycięstwo Wisły. Pierwsze z serii pięciu pod rząd
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 09.05.2024, 08:07
Żarty się skończyły. Wisła stoi jedną nogą nad przepaścią, bo brak awansu do baraży będzie całkowitą kompromitacją sportową, chyba jedną z największych w historii. A jeżeli w piątek Tychy wygrają z Katowicami to druga noga będzie już na skórce od banana.
Przy takim scenariuszu brak zwycięstwa w sobotę będzie oznaczał konieczność wygrania 2 ostatnich meczów, w szczególności w Katowicach. A jak gra nasza drużyna pod presją to doskonale wiemy.

Trudno powiedzieć czego spodziewać się po obu drużynach w sobotę. Wisła już chyba przetrzeźwiała po zdobyciu Pucharu i ma świadomość, że na pomyłki nie ma już miejsca.
Lechia w sobotę może przystępować do meczu już jako ekstraklasowicz - też nie wiadomo jak to wpłynie na jej motywację. Chyba, że Urfer obiecał specjalne premie za pokonanie Wisły, bo słychać takie głosy.

Wisła na pewno bez Carbo i być może również bez Baeny, za to z Igorem Sapałą, który będzie już chyba gotowy do gry po wykonaniu nowego tatuażu, zapowiedzianego w pucharowych kulisach.

Biorąc pod uwagę to wszystko - moim zdaniem Wisła tego meczu nie wygra.
Obstawiam remis po golu Wisły w końcówce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.05.2024, 08:20
Obstawiam że w piątkowym meczu Tychy urwą jakieś punkty Gieksie i Lechia przyjedzie już na wakacje, co nie zmienia faktu że się przed nami nie położą.

Dla nas tak czy siak mecz w sobotę oznacza duża presję. Jak bardzo dużą to wolę sobie nie wyobrażać. 3 punkty potrzebujemy jak tlenu by w Katowicach nie być już pod absolutna ściana.

Za Carbo Sapała to jedyny rozsądny wybór, choć możliwe że oldboy Basha wskoczy na ławkę.

@sandomingo nigdy Wisła w swojej 118 letniej historii nie była niżej niż 5 miejsce grając na drugim poziomie rozgrywkowym, więc 7 i niżej to byłaby największa kompromitacja. Sądzę że jednak do niej nie dojdzie, ale 3 punkty z Lechią są po prostu koniecznością. Przy remisie będziemy po tej kolejce poza strefą barażową, choć wciaz z szansami na baraże.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2024 o godz. 08:23.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 09.05.2024, 08:33
@Karherop - zgodzimy się chyba, że brak 3 punktów w sobotę będzie oznaczał, że prawdopodobieństwo największej sportowej kompromitacji w 118 letniej historii Wisły wzrośnie do jakichś 80-90%.
Bo nie wierzę w zwycięstwo w Katowicach, ciężko mi sobie to wyobrazić. Choć ten rywal wybitnie nam leży - ale jednak my lubimy przerywać różne serie, głównie na swoją niekorzyść
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 09.05.2024, 08:38
Trzeba wygrać z Lechią i GKSem, żeby zresetować sobie licznik serii w meczu z Termalicą ^^

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.05.2024, 09:00
No niestety ale brak 3 punktów z Lechią może nas wyrzucić za burtę. Tylko zwyciestwo - presja w jak w PP - znaczy wygramy
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 09.05.2024, 09:14
W Pucharze to właśnie presji nie było. Widzew, Piast, Pogoń - zawsze Wisła była underdogiem
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.05.2024, 09:33
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio bez Carbo była bieda w ataku.

A dla naszej sytuacji (pozostania w top6) równie ważne mecze:
Odra - Wisła Płock 12 maja 15:00
Motor - Znicz 10 maja 18:00
Polonia - Górnik Ł. 12 maja 18:00
Jak nie wygramy to może się zrobić bardzo niemiło - Motor wygra z bezpiecznym Zniczem i spadamy na 7 miejsce.
Hej kopacze i trener - spinać dupska i wygrać!
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 09.05.2024 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 09.05.2024, 09:58
Tutaj na stronie kickera fajna opcja na symulacje wyników
https://www.kicker.de/1-liga-polen/tabellenrechner

Zakładając, że rywale nie pogubią punktów z dołem tabeli, to porażka z Lechią czy z GKS może mieć katastrofalne skutki
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.05.2024, 11:21
Wychodzi mi 7 miejsce ale na pocieszenie powiem,że jakoś specjalnie skuteczny w typowaniu nie jestem.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 09.05.2024, 11:27
remis z gdańskiem i przegrana z Katowicami już praktycznie zabija nam szanse na cokolwiek, rywale musieliby potracić punkty w absurdalny wręcz sposób, także w sobote gramy o życie, 6 pkt to jest absolutnie niezbędne minimum, żeby we w miare realnym scenariuszu myśleć o barażach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:56.