
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#11
|
|
Sobczak próbował zgrywać Lewandowskiego, ale to nie ten poziom i wyszło komicznie, a zarazem tragicznie. Nie trafić w światło bramki z karnego potrafi tylko wytrawny napastnik.
Bramka Sosnowca dziś zaczarowana, ale to nie tłumaczy Wisły, która powinna ten mecz wygrać, ale jak zwykle w tego typu meczach, traci frajersko punkty. Będzie śmiesznie, jak tych 2 punktów braknie nam do wejścia do strefy barażowej. Mam nadzieję, że następnego karnego będzie strzelać napastnik z prawdziwego zdarzenia, czyli Angel. Na rozkładzie teraz Lechia bez Carbo i napakowany jak kabanos GKS na wyjeździe. Obyśmy nie wypadli poza strefę barażową. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
|
|