The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3751
Stary 30.04.2024, 13:54
Jaki problem? Nagle taka wiedza sie pojawila? Wczesniej tego nei bylo wiadomo?
Wystarczylo podnosic kapital zakladowy a nie pozyczac. Nie byloby teraz zadnego problemu.
Ja pamietam bohaterskie teksty o umarzaniu pozyczek z przed lat, pamietam tez co bylo powiedziane teraz. Jesli Wisla nie ma na podatek to wystarczy podniesc kapital zakladowy o wysokosc podatku zeby klub nie byl stratny.

Proste? Proste.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3752
Stary 30.04.2024, 15:38
No ale mówimy że trzeba podatek zapłacić czy o tym, że Jaro powiedział (obiecał), że te pożyczki będzie umarzał?
Standardowy problem. Jaro napapla coś, naobiecuje a później on albo jego poplecznicy mówią że to przecież jest misja nie do wykonania. Także proste, niech nie papla i będzie połowę mniej problemów
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3753
Stary 30.04.2024, 16:29
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
O ile dobrze pamiętam to problem z umorzeniem jest taki, że Wisła musiałaby zapłacić od tego podatek.
To tylko częściowa prawda. Podatek rzeczywiście wystąpi ale tylko w przypadku gdy firma jest rentowna. Jeśli rentowna nie jest to do poziomu straty można pożyczki bez problemu umarzać. A ponieważ wszystko wskazuje na to, że podczas swoich półtorarocznych rządów prezes Królewski wygeneruje 15-20 milionów straty to swobodnie tyle pożyczek może umorzyć bez konieczności płacenia podatków przez spółkę.

Co więcej realny problem istnieje tylko w przypadku długów zewnętrznych kiedy mamy do wyboru tylko umorzenie. W przypadku długu wewnętrznego do akcjonariuszy pożyczki można w każdej chwili skonwertować na akcje bez żadnych konsekwencji podatkowych. A ponieważ pan prezes Królewski przegłosował na ostatnim WZA wraz z wspierającymi go akcjonariuszami tzw. kapitał docelowy bez konieczności zachowania prawa poboru, może on jednoosobowo taką operację konwersji długu na akcje przeprowadzić. Bez konieczności organizowania WZA i bez konieczności pytania pozostałych akcjonariuszy o zgodę.

Reasumując - nie ma żadnych realnych przeszkód do realizacji deklaracji prezesa Królewskiego w zakresie umorzenia/konwersji jego pożyczek, która została złożona przy okazji dyskusji o pożyczce/darowiznie od Socios.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3754
Stary 30.04.2024, 16:35
Jak już coś piszę na forum to zapytam mądrzejszych ode mnie czy wiadomo coś o śródrocznym sprawozdaniu finansowym na 31 grudnia 2023? O ile pamiętam obowiązek publikacji takowego do 31 marca wynika z ekstraklasowych przepisów licencyjnych. Z tego co rozumiem o licencję na ekstraklasę się staramy ale nigdzie nie mogę tego sprawozdania znaleźć? Ktoś, coś?

A może są jakieś wyjątki od obowiązku publikacji, tak jak są zwolnienia (dla wszystkich) z wypełnienia kryteriów finansowych o czym pisał tutaj prostując moją naiwną wiarę w podręcznik licencyjny użytkownik @MaLk?

Ktoś wie jak to wygląda?
Odpowiedz cytując
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3755
Stary 30.04.2024, 17:12
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jaki problem? Nagle taka wiedza sie pojawila? Wczesniej tego nei bylo wiadomo?
Wystarczylo podnosic kapital zakladowy a nie pozyczac. Nie byloby teraz zadnego problemu.
Ja pamietam bohaterskie teksty o umarzaniu pozyczek z przed lat, pamietam tez co bylo powiedziane teraz. Jesli Wisla nie ma na podatek to wystarczy podniesc kapital zakladowy o wysokosc podatku zeby klub nie byl stratny.
Proste? Proste.
Dobrze rozumiem, że wy tu na poważnie rozważacie umorzenie pożyczek Jarosława w zamian za kasę od Socios? Przecież on o tej deklaracji zapomniał 5 sekund po zaksięgowaniu tej 1,5 bańki na klubowym koncie.

Bądźcie poważni
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez BCGorlice : 30.04.2024 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3756
Stary 30.04.2024, 21:16
Jak pan Jarek powiedział że tak będzie to tak będzie i nie ma co jątrzyć
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3757
Stary 30.04.2024, 22:44
Jak powiedział,że umorzy to umorzy,nie ma sensu przypominać mu o tym co pół roku




Może Zaskroniec miał na myśli Omraniego a nie dług....
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3758
Stary 01.05.2024, 05:11
No właśnie jak obiecał to obiecał. Jeszcze nigdy się nie zdażyło żeby rozminął się z prawdą albo wprowadził kibiców w błąd. Już byście się wstydzili
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3759
Stary 01.05.2024, 06:43
Jak do końca maja nie będzie info o umorzeniu i żaden z dziennikarzy nie zapyta o te umorzenia oraz o wyliczenia dnia meczowego to wnioski na temat "dziennikarzy" są jednoznaczne. Ptfu.
A Jarka pytać będzie trzeba osobiście. Tak lubi kamery to w towarzystwie kamery co by nie zarzucił, że ktoś przeinacza jego słowa.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3760
Stary 01.05.2024, 07:24
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak do końca maja nie będzie info o umorzeniu i żaden z dziennikarzy nie zapyta o te umorzenia oraz o wyliczenia dnia meczowego to wnioski na temat "dziennikarzy" są jednoznaczne. Ptfu.
A Jarka pytać będzie trzeba osobiście. Tak lubi kamery to w towarzystwie kamery co by nie zarzucił, że ktoś przeinacza jego słowa.
Dokładnie, trzeba pytać i oczekiwać odpowiedzi. W kluczowych tematach, a nie robić aferę z brzucha Omraniego. Najbardziej patologiczne podejście Królewski w tym wywiadzie z Paczulem prezentował w temacie nepotyzmu i winy za spadek. Nepotyzmem nie jest zatrudnianie rodziny kiedy ta posiada kompetencje. Nepotyzmem jest traktowanie takich osób inaczej niż innych zatrudnionych, albo zatrudnianie ich bez kompetencji. Natomiast co do odpowiedzialności za spadek i narzędzi które Królewski miał ale ich nie użył. Dlaczego ten dziennikarzyk nie zapytał o oczywistą sprawę. CO TAKIEGO KRÓLEWSKI MÓGŁ ZROBIĆ, A CZEGO NIE ZROBIŁ ŻEBY SPADKU NIE BYŁO...

Natomiast co do umorzenia długu. Jeżeli wygramy jutro to lewarem będzie rzeczywistość i wymogi licencyjne UEFA. Jeżeli nie wygramy to lewarem powinno być Socios. Bo im podobno nie wolno było pożyczyć, tylko musieli dać. więc niech druga strona siebie traktuje tak samo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 01.05.2024, 12:46
https://www.sport.pl/pilka/7,65044,3...-milionow.html

Wielka Wisła. Myślę, że było by to możliwe, z małym ale, Królewski nie odda Wisły.
Odpowiedz cytując
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3762
Stary 01.05.2024, 12:55
Myślę, ze Królewski jest na tyle mocno osadzony w swojej roli, że nie chciałby z niej rezygnować. Już pomijając ocenę jego prezesowania, zdaje się, że mocno uzależnił się od tych emocji i wątpię, że będzie chciał tak o zniknąć z Wisły.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3763
Stary 01.05.2024, 13:04
Nie uwierzę, póki nie zobaczę.

Póki co są to clickbaity Majdana i Borka, już widzę, jak Kwiecień i Cupiał "dają po 50 milionów" na Wisłę Nie chcę mi się też wierzyć, że Cupiał wejdzie w Wisłę i podzieli się z kimś decyzyjnością.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3764
Stary 01.05.2024, 13:13
gpat napisał(a):Wyświetl post
https://www.sport.pl/pilka/7,65044,3...-milionow.html

Wielka Wisła. Myślę, że było by to możliwe, z małym ale, Królewski nie odda Wisły.
Nie uwierzę póki nie zobaczę co do jk- moim zdaniem wszystko jest kwestią akceptowalnej ceny i wtedy w 5 minut go nie będzie .
Jakby miał wejść ktoś kto ma pieniądze i zna się na piłce albo ma doradców, którzy mają pojęcie to niech jk wyp.ierdala tej chwili. Niech k.rwa ratuje Glinika Gorlice albo Truskolasy z Kubusiem albo fc wyspy bergamuty.
Ogólnie, uważam, że ten news to bzdura.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 01.05.2024 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3765
Stary 01.05.2024, 13:30
Meczyki szybciutko Wielkie Bora sprowadziły na ziemię.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 01.05.2024, 14:17
Taaaa... Cupiał.
Szczerze to po tym, co odwinął z Meresińskim i pozostawieniem Wisły z kilkudziesięcioma milionami długów to, przy całym szacunku dla tytułów jakie dał Wiśle i marce jaką jej wyrobił, nie mam ochoty oglądać żadnych jego powiązań z Wisłą.
Choć jeśli by wrócił i naprawił to, co spieprzył pewnie bym odszczekał.
Ale nie ma szans.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3767
Stary 01.05.2024, 15:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Taaaa... Cupiał.
Szczerze to po tym, co odwinął z Meresińskim i pozostawieniem Wisły z kilkudziesięcioma milionami długów to, przy całym szacunku dla tytułów jakie dał Wiśle i marce jaką jej wyrobił, nie mam ochoty oglądać żadnych jego powiązań z Wisłą.
Choć jeśli by wrócił i naprawił to, co spieprzył pewnie bym odszczekał.
Ale nie ma szans.
Pomijając że to takie .......olo i też uwazam że nie ma szans. To teraz z padalcem u sterow jest cacy, co roku bijemy się o Puchary, kasa klubowa wypchana po brzegi , a nie czekaj
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 01.05.2024, 15:08
Nigdzie nie napisałem, że teraz jest cacy.
Też sądzę, że potrzebny jest nowy, bardzo konkretny właściciel, którego stać na prowadzenie Wisły.
Natomiast Cupiał... pewnie go stać, tylko bałbym się, że po jego ponownym odejściu długi byłyby już w setkach milionów, a nowym nabywcą ktoś zupełnie spoza branży i bez środków.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3769
Stary 01.05.2024, 17:03
Tutaj cały ten farmazon został wyjaśniony najlepiej jak to możliwe - https://weszlo.com/2024/05/01/wisla-...pial-kwiecien/
Mamy XXI wiek, po to puszcza się takie gówno do internetu, aby od razu xx osób miało o czym pisać i mieć za co żyć, tak jak w przypadku tego artykułu wyżej, gość się główkował o czym tutaj napisać i pyk, temacik sam wpadł.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 01.05.2024, 18:46
Z drugiej strony, jak BC i WK widzą co się z tym klubem dzisiaj dzieje to ich aż mdli. Obaj są kibicami Wisły.
Pan Cupiał obecnie ma hossę, jest jednym z najbogatszych Polaków. Zostawił, bo mu banki tak kazały, niedokończone dzieło jakim miał byś awans do LM.
Pan Kwiecień żyje piłką, zainwestował ogromne pieniądze w Wieczystą, gdzie po awansie do II ligi nie będzie rozgrywała meczy na swoim obiekcie (obecnie obiekt nie spełnia wymogów licencyjnych). Swego czasu wspominał, że sam nie jest wstanie tego finansowo dźwignąć. Myślę, że Cupiał był by dobrym partnerem, obaj mają bzika na punkcie piłki, obaj na obecną chwile mają środki by zbudować Wielką Wisłę. Myślę, że obaj by chcieli osiągnąć w piłce duży sukces, Wisła jako klub i organizacja kibicowska może im pomóc w osiągnięciu sukcesu.
Tutaj trzeba wziąć też inny aspekt, a mianowicie zmiana władzy w urzędzie miejskim.
Przy dobrej woli całej trójcy, sukces murowany.
Tylko kto połączy to wszystko w całość? Obecny prezes jest na świeczniku, bryluje w blasku Białej Gwiazdy, władzy lekką ręką nie odda. Jedynie o co może prosić ww. panów to, o dosypanie "grosiwa" do klubowej kasy by mógł się dalej bawić.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3771
Stary 01.05.2024, 18:58
Jeżeli takie Meczyki czy Weszło od razu bierze się za dementowanie to znaczy że nie jest to całkiem niemożliwe.

Cupiał kiedy wchodził do Wisły cała Polska to było jedno wielkie piłkarskie kartoflisko. Dzisiaj na półfinał PP z piastem 33 000 sprzedaje się w kilka godzin. Zdobywając mistrzostwo Polski w pucharach przy niewielkim szczęściu można grać aż do wiosny. Dzisiaj na piłce można zarabiać zwłaszcza na Wiśle. Tylko trzeba ambicji i zdecydowania. Czyli kasy na początek.

A Królewski jeżeli będzie chęć ze strony ww to nie będzie kopał się z koniem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.05.2024 o godz. 19:01.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3772
Stary 01.05.2024, 19:18
Nierealne to było od początku, a szkoda, bo Królewski pomimo szczerych chęci i oddania po prostu jest za słaby finansowo do podniesienia i dźwigania klubu, niezależnie od ligi. Mam też podobne wrażenie, że jego kręci i łechce ego to bycie w centrum, szefowanie mu, wywiady w mediach, loże itp. i będzie się tego trzymał mocno.
Paradoksalnie jedyna nadzieja w tym, że rzeczywistość tak finansowo przyciśnie Wisłę, że nie będzie miał wyjścia, a ego będzie musiał głęboko schować i oddać klub, bo inaczej skończy się upadłością.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3773
Stary 01.05.2024, 19:40
Wygląda to na żałosną wrzutkę w celu zwrócenia uwagi na Kanał Sportowy przed finałem Pucharu Polski, kiedy Wisła jest w centrum uwagi.
Jakie dojścia do Wisły ma Borek? Żadne. Jakie mają "Weszło!" i meczyki? Żadne, zwłaszcza Ci ostatni po zrobieniu clickbajtu że Wisła nie płaci.

Karcz po poprzedniej wrzutce zapytał u źródła i okazało się że nie ma nic na rzeczy. Fajnie gdyby było inaczej, ale nie dajmy się wodzić za nos patocelebrytom, nie dawajmy i tego na czym im zależy - klików.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.05.2024 o godz. 19:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3774
Stary 01.05.2024, 20:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda to na żałosną wrzutkę w celu zwrócenia uwagi na Kanał Sportowy przed finałem Pucharu Polski, kiedy Wisła jest w centrum uwagi.
Jakie dojścia do Wisły ma Borek? Żadne. Jakie mają "Weszło!" i meczyki? Żadne, zwłaszcza Ci ostatni po zrobieniu clickbajtu że Wisła nie płaci.

Karcz po poprzedniej wrzutce zapytał u źródła i okazało się że nie ma nic na rzeczy. Fajnie gdyby było inaczej, ale nie dajmy się wodzić za nos patocelebrytom, nie dawajmy i tego na czym im zależy - klików.
Prosty mechanizm - meczyki wrzuciły bodajże wczoraj zapowiedź dzisiejszego programu, w którym w miniaturce był Cupiał w Wiśle czy coś takiego, na 14. Sportowy miał swój program o 10, więc wielki Bór stwierdził, że warto zagadnąć o tym jako pierwszy. Czy Włodarczyk specjalnie dementował czy nie - tego się nie dowiemy. Nie dziwne, że Stanowski się z tego .......nika wymiksowal.
Odpowiedz cytując
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3775
Stary 01.05.2024, 21:34
Na początek, żeby było jasne moim zdaniem na 90% to farmazon, ale skoro już sobie gdybamy.

gpat napisał(a):Wyświetl post
Tylko kto połączy to wszystko w całość? Obecny prezes jest na świeczniku, bryluje w blasku Białej Gwiazdy, władzy lekką ręką nie odda. Jedynie o co może prosić ww. panów to, o dosypanie "grosiwa" do klubowej kasy by mógł się dalej bawić.
Wiesz co jest najzabawniejsze w tym stwierdzeniu, że akurat ani Kwiecień, ani Cupiał nie lubią być na świeczniku. Wręcz tego nienawidzą, więc nie jestem pewny czy skupianie uwagi na sobie przez Królewskiego byłby dla nich problemem, czy może raczej zaletą.

Śmieszą mnie też trochę, niektóre stwierdzenia w przytoczonych artykułach. Myślę, że każdy kto nawet pobieżnie śledzi losy Pana Bogusława po odejściu z Wisły zdaje sobie sprawę, że z całą pewnością Bogusław Cupiał 2024 nie jest Bogusławem Cupiałem 1997, więc jak czytam, że jest taki owaki to aż korci zapytać - to znaczy jaki? Bo wygląda, że według części dziennikarzy czas się zatrzymał ponad 25 lat temu i świat stanął w miejscu. Jednocześnie chyba dużo istotniejsze, Wisła 2024 nie jest Wisłą 1997 z ogromnym garbem działaczowskiej i kibicowskiej patologii. Dotyczy to zresztą również Pana Wojciecha i Wisły z roku 2018.

Poza tym, bez urazy, ale podejście, że jeden z drugim czai się za rogiem z workiem pieniędzy, żeby pomóc biednej i umęczonej Wiśle jest strasznie naiwne. Uważam, że jest dokładnie odwrotnie. Zakończenie sezonu ewentualnym dubletem byłoby najlepszym dopingiem do tego, żeby się poważnie zastanowić nad zaangażowaniem.
Odpowiedz cytując
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3776
Stary 05.05.2024, 23:24
Wygląda, że dzisiaj dzień odzierania ze złudzeń i nadziei. Był już „atak” na Alberta, potem Albert odpalił Omraniego, który nie okazał się kocurem, a teraz wychodzi, że Ufer jednak nie zbankrutował Lechii:

https://twitter.com/dawiddawson_/sta...XgE2-lGmhwv6Ow

a Lechia wcale nie awansowała że kupowała za miliony i to na kredyt:

https://twitter.com/valmierafc/statu...XgE2-lGmhwv6Ow

Taka sytuacja.
Odpowiedz cytując
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3777
Stary 06.05.2024, 00:35
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Wygląda, że dzisiaj dzień odzierania ze złudzeń i nadziei. Był już „atak” na Alberta, potem Albert odpalił Omraniego, który nie okazał się kocurem, a teraz wychodzi, że Ufer jednak nie zbankrutował Lechii:

https://twitter.com/dawiddawson_/sta...XgE2-lGmhwv6Ow

a Lechia wcale nie awansowała że kupowała za miliony i to na kredyt:

https://twitter.com/valmierafc/statu...XgE2-lGmhwv6Ow

Taka sytuacja.
no i co w zwiazku z tym
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 06.05.2024, 01:41
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
no i co w zwiazku z tym
Chłopak próbuje odzyskać równowagę emocjonalną po tym jak Wisła odniosła sukces w Pucharze Polski.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3779
Stary 06.05.2024, 07:23
Sukces to jedno. Drugie to sytuacja w tabeli i powtarzanie bzdur na temat MADA i Lechii.


Nic nam po PP jesli nadal bedziemy tkwic w 1 lidze.

A obecnie roznice miedzy Wisla a Lechia sa takie ze:

- Lechia w zasadzie juz awansowala
- Lechia nie ma dlugow
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3780
Stary 06.05.2024, 07:27
Ale Wisła ma wielkiego gwiazdora Omraniego.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:01.