The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.04.2024, 19:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale to na co patrzymy przy ocenie trenera? Na wrazenia artystyczne czy na jakieś dane? PPkt zdobyte, bramki, pojedyncze wyniki itp? Generalnie Rude w statystykach o 0,0,3 pkt na mecz lepszy od Sobola, tak to na każdej linii gorszy.

A jak chcemy udawać, że np Rude lepiej pilkarzy w obronie umie ustawic alb lepiej rozgrywamy pilke itp no to fajnie, ze mniej bramek traciła Wisla Sobola i strzelała wiecej niż Wisła Rude.

Rude to jest przysłowiowy markusowy strzal w kolano i tyle.
Ale masz świadomość że Sobol z Podbeskidziem dostał w papę, a z Sosnowcem u siebie wywalczył punkt? Więc to prawdopodobnie ostatnie godziny kiedy możesz swoje propagandowe ataki opierać na średniej punktowej.

Większość straconych punktów w tej rundzie jest konsekwencją zachowań takich jakie zaprezentował przy straconej w Rzeszowie bramce Krzyżanowski, czy przy drugiej straconej w Pruszkowie bramce Szot i Duda. Czyli całkowity brak poczucia odpowiedzialności za wynik, za dobro drużyny, za cel do którego niby dążą. Teorie, że to konsekwencja taktyki zaproponowanej przez trenera są tragikomiczne. Taktyka zabroniła Krzyżanowskiemu pomóc Gogułowi w walce z murzynem? Nie, to zwyczajne olanie sprawy trudno stwierdzić z czego wynikające. Ze zmęczenia po 20 minutach gry? No raczej nie. Więc z czego? Słaby jest? No jest, ale jak by mu zależało to by wrócił i pomógł, taki jest słaby że podbiec 15 metrów nie umie? Tylko stoi i się przygląda. A potem z takiego zachowania piłkarza rozliczany jest trener . Przestańcie się panowie ośmieszać.

W normalnie funkcjonującym klubie Krzyżanowski za taką postawę dostałby w szatni liścia od kapitana.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:54.