
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#121
|
|
Lubię wymagające kino, dlatego wiem, że jeżeli film kosztuje dużo i jest maga popularny, nie jest raczej dla mnie. Z 30 najbardziej kasowych nie żałuję w sumie obejrzenia 2. Pozostałe były stratą czasu.
Z młodzieżowcami jest podobnie. Jeśli Wisła jakiegoś pozyskuje, na 99% wiadomo, że nic z niego nie będzie (to głównie odrzuty, których nie chcieli silniejsi czy atrakcyjniejsi). Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć tę prawidłowość. Wszyscy, w momencie, gdy przestaną być młodzieżowcami, stad wyparują. Gdyby rzeczywiście mieli jakiś potencjał, nigdy by tu nie trafili. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#122
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#123
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#124
|
|
Proponuje cofnąć się o jakieś 8-10 miesięcy i sprawdzić jak Gogół był tutaj jechany, wyzywany od odpadów z Lecha miedzy innymi przez jego obecnych orędowników. I nie - nikt mi nie wmówi, że zaliczył tak gigantyczny postęp i tylko kontuzja uniemożliwia mu zaprezentrowania polskiego Pirlo.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#125
|
|
Gizmowisla masz rację. Duda i Krzyżanowski to dwie nasze nadzieje za które liczyliśmy miliony dla klubu. Krzyżan gra bardzo słabo od meczu w Głogowie, Duda w kratkę ale ogólnie szału nie robi. Gogół w końcówce jesiennej rundy grał naprawdę dobrze. koledzy piszą o Kuziemce. Nie widziałem chłopaka więc się nie wypowiem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#126
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#127
|
|
27 spotkań rozegranych i 11 zwycięstw(kompromitacja)... to pokazuje, że miejsce w tabeli jest nieprzypadkowe i że dysproporcja między ligami jest kosmiczna(bo kto się bije o awans - zespoły, które nie potrafią zdominować Iszej ligi). Budżet płacowy wywindowany i wyższy od niektórych zespołów z ekstraklapy, a gra wygląda jak wygląda.
Panie Potter, niech Pan odda to w ręce kogoś kto się zna na prowadzeniu tego typu firmy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#128
|
|
Ciężko o tym meczu coś powiedzieć, ot ładny strzał Sapały i chyba tyle.
Trochę strasznie jest. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#129
|
|
najlepszy z hiszpańskich piłkarzy na boisku był Hiszpański. Fabian Hiszpański
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#130
|
|
Może by przestać dzielić zawodników rasowo. Tylko oceniać za prezentowaną postawę na boisku.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#131
|
|
Ja wierzę w Gogóła że coś może z niego być, reszta jest bo jest. Krzyżanowski nawet w najlepszych meczach był taki se, postępu nie ma - wręcz przeciwnie. Przecież my gramy w pierwszej lidze!
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#132
|
|
Krzyżanowski wczoraj od początku powłóczył nogami. Normalny zawodnik nie ma prawa tak się prezentować, to nie jest kwestia umiejętności. Całkiem możliwe, że planuje wyjazd w ciepłe kraje.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#133
|
|
Ale potrafisz zrozumień, że wynika to z tego, że sprowadzano ich tutaj jako super ekstra techników do hiszpańskiej tiki taki, a technikę lepsza od nich mają polskie drewna ciosane w lesie pod Płockiem i Głogowem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#134
|
|
GRAMY SWOJE na 8 miejsce tabeli, także git
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#135
|
|
W przyszłym sezonie celem będzie spokojne utrzymanie czyli z doświadczenia w zimie prawdopodobnie będziemy ratować się jakimiś wypożyczeniami z Esy i odpadami ze Słowacji i Czech i drżeć do ostatniej kolejki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#136
|
|
odpady z esy brzmią w jak nierealne marzenie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#137
|
|
ten mecz to byla parodia piłki nożnej , pod skrót można by podłożyć muzyczkę z Benny Hilla
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|