The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 13.04.2024, 21:26
Lubię wymagające kino, dlatego wiem, że jeżeli film kosztuje dużo i jest maga popularny, nie jest raczej dla mnie. Z 30 najbardziej kasowych nie żałuję w sumie obejrzenia 2. Pozostałe były stratą czasu.

Z młodzieżowcami jest podobnie. Jeśli Wisła jakiegoś pozyskuje, na 99% wiadomo, że nic z niego nie będzie (to głównie odrzuty, których nie chcieli silniejsi czy atrakcyjniejsi). Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć tę prawidłowość. Wszyscy, w momencie, gdy przestaną być młodzieżowcami, stad wyparują. Gdyby rzeczywiście mieli jakiś potencjał, nigdy by tu nie trafili.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 13.04.2024, 21:39
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Lubię wymagające kino, dlatego wiem, że jeżeli film kosztuje dużo i jest maga popularny, nie jest raczej dla mnie. Z 30 najbardziej kasowych nie żałuję w sumie obejrzenia 2. Pozostałe były stratą czasu.

Z młodzieżowcami jest podobnie. Jeśli Wisła jakiegoś pozyskuje, na 99% wiadomo, że nic z niego nie będzie (to głównie odrzuty, których nie chcieli silniejsi czy atrakcyjniejsi). Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć tę prawidłowość. Wszyscy, w momencie, gdy przestaną być młodzieżowcami, stad wyparują. Gdyby rzeczywiście mieli jakiś potencjał, nigdy by tu nie trafili.
Nie zgodzę się. Jesienią bardzo dobrze wyglądał i grał Gogół. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzja to Duda grzałby ławę a my mielibyśmy sporo punktów więcej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 13.04.2024, 21:49
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się. Jesienią bardzo dobrze wyglądał i grał Gogół. Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzja to Duda grzałby ławę a my mielibyśmy sporo punktów więcej.
nie chce wsadzac kija w mrowisko ale czy nie jesttak ze jesli chlopakma kontuzje to latwo sie na jego przykladzie opierac i przypierdalac do innych mlodych ? cala nasza mlodziez jest huja warta i tyle - a nagle kazdy chce byc Asem i pisze ze Gogol to , Gogol tamto .....latwo sie pisze o kims kto nie gra albo " co by bylo gdyby"
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 13.04.2024, 21:53
Proponuje cofnąć się o jakieś 8-10 miesięcy i sprawdzić jak Gogół był tutaj jechany, wyzywany od odpadów z Lecha miedzy innymi przez jego obecnych orędowników. I nie - nikt mi nie wmówi, że zaliczył tak gigantyczny postęp i tylko kontuzja uniemożliwia mu zaprezentrowania polskiego Pirlo.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.04.2024, 21:55
Gizmowisla masz rację. Duda i Krzyżanowski to dwie nasze nadzieje za które liczyliśmy miliony dla klubu. Krzyżan gra bardzo słabo od meczu w Głogowie, Duda w kratkę ale ogólnie szału nie robi. Gogół w końcówce jesiennej rundy grał naprawdę dobrze. koledzy piszą o Kuziemce. Nie widziałem chłopaka więc się nie wypowiem.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 13.04.2024, 22:40
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Lubię wymagające kino, dlatego wiem, że jeżeli film kosztuje dużo i jest maga popularny, nie jest raczej dla mnie. Z 30 najbardziej kasowych nie żałuję w sumie obejrzenia 2. Pozostałe były stratą czasu.

Z młodzieżowcami jest podobnie. Jeśli Wisła jakiegoś pozyskuje, na 99% wiadomo, że nic z niego nie będzie (to głównie odrzuty, których nie chcieli silniejsi czy atrakcyjniejsi). Nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć tę prawidłowość. Wszyscy, w momencie, gdy przestaną być młodzieżowcami, stad wyparują. Gdyby rzeczywiście mieli jakiś potencjał, nigdy by tu nie trafili.
Poprosze o liste filmow przez Ciebie polecanych. Moze byc na PW
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 14.04.2024, 02:26
27 spotkań rozegranych i 11 zwycięstw(kompromitacja)... to pokazuje, że miejsce w tabeli jest nieprzypadkowe i że dysproporcja między ligami jest kosmiczna(bo kto się bije o awans - zespoły, które nie potrafią zdominować Iszej ligi). Budżet płacowy wywindowany i wyższy od niektórych zespołów z ekstraklapy, a gra wygląda jak wygląda.

Panie Potter, niech Pan odda to w ręce kogoś kto się zna na prowadzeniu tego typu firmy.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 14.04.2024, 05:11
Ciężko o tym meczu coś powiedzieć, ot ładny strzał Sapały i chyba tyle.

Trochę strasznie jest.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 14.04.2024, 09:19
najlepszy z hiszpańskich piłkarzy na boisku był Hiszpański. Fabian Hiszpański
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 14.04.2024, 09:32
Może by przestać dzielić zawodników rasowo. Tylko oceniać za prezentowaną postawę na boisku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 14.04.2024, 12:49
Ja wierzę w Gogóła że coś może z niego być, reszta jest bo jest. Krzyżanowski nawet w najlepszych meczach był taki se, postępu nie ma - wręcz przeciwnie. Przecież my gramy w pierwszej lidze!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 14.04.2024, 12:59
Krzyżanowski wczoraj od początku powłóczył nogami. Normalny zawodnik nie ma prawa tak się prezentować, to nie jest kwestia umiejętności. Całkiem możliwe, że planuje wyjazd w ciepłe kraje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 14.04.2024, 13:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Może by przestać dzielić zawodników rasowo. Tylko oceniać za prezentowaną postawę na boisku.
Ale potrafisz zrozumień, że wynika to z tego, że sprowadzano ich tutaj jako super ekstra techników do hiszpańskiej tiki taki, a technikę lepsza od nich mają polskie drewna ciosane w lesie pod Płockiem i Głogowem?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 14.04.2024, 21:40
GRAMY SWOJE na 8 miejsce tabeli, także git
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 15.04.2024, 07:05
W przyszłym sezonie celem będzie spokojne utrzymanie czyli z doświadczenia w zimie prawdopodobnie będziemy ratować się jakimiś wypożyczeniami z Esy i odpadami ze Słowacji i Czech i drżeć do ostatniej kolejki.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 15.04.2024, 10:15
odpady z esy brzmią w jak nierealne marzenie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 16.04.2024, 09:32
ten mecz to byla parodia piłki nożnej , pod skrót można by podłożyć muzyczkę z Benny Hilla
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:47.