
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#61
|
|
wczesniej wlascicieli bylo trzech i tez byla chujnia. Dalej bede sie upieral, ze za wyniki odpowiadaja ci co biegaja po boisku.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Online |
#62
|
|
Carbo to jednak może Sapale buty czyścić
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#63
|
|
Igor Sapała ratuje Albercika z Kostaryki od wywalenia.
Brawo Igor! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#64
|
|
Dziś jedyny Sapała na plus, reszta niewiele lepsza niż w Głogowie czy z Motorem. Teraz jest czas na wypierdo lenie Rude i uratowanie sezonu Jopem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#65
|
|
Typowy mecz w oczekiwaniu na wielki finał. Sobol style w pełnej krasie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#66
|
|
Markusik spazmów dostanie - Sapała daje nam remis
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#67
|
|
Roz.......ić wszystko i zacząć w IV lidze. Banda nieudaczników, 1 punkt w 4 ostatnich meczach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#68
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#69
|
|
Remis który trzeba szanować.
Zmiennicy dali radę, poza Krzyżanowskim - kolejny katastrofalny występ. Setka w pierwszej połowie dla rywali, cały czas źle ustawiony, przy straconej bramce "heroiczny" powrót. Bohaterowie meczu to Colley, Duda i Sapała (ładnie mu siadło). Poza tym dobry występ Bregu, groźny strzał. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#70
|
|
Rude won!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#71
|
|
Najgorszy mecz w rundzie, Plock slaby my chujowi. Nikt nie gral w pilke. Druzyna jest ewidentnie w kryzysie. Czy uda sie uratowac sezon, nie wiem ale zaczynam mieć wątpliwości.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#72
|
|
Mecz sponsorowany przez portal pilkarskiejaja.pl oraz autorów książki "101 praktycznych metod jak zasnąć w środku dnia".
A poważnie to dramat. Co tu komentować. Problemem nie są piłkarzyki czy trener. Ktoś ich zatrudnił. Problemem jest zespół właścicielski. Poprzedni główny rozgrywający wprowadził patologiczny model zarządzania klubem. A obecnemu w normalnej gospodarce wolnorynkowej nie nikt powierzyłby kierowania serwisem sprzątającym w podrzędnym biurowcu. Problemem jest to, że nie ma nikogo w zamian a nawet jak się pojawi to klubu i tak nie oddadzą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#73
|
|
Poziom był IV-ligowy.
Może pomału się już na nią szykujemy? |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#74
|
|
Naprawdę, liczba strat po obu stronach to był jakiś kabaret. Niepsuj musi nadal kochać Wisłę: najpierw zepsuł setkę, potem dwa razy podał naszym na akcję bramkową.
Krzyżanowski to nawet na radar nie krył, zwykle go po prostu nie bylo kiedy się broniliśmy. Poziom A klasy... Sapała i Duda tym razem dobre strzały, poza tym Kacper jak zwykle dużo odbiorów. Czy remis w Płocku to taki dramat? Nie wydaje mi się biorąc pod uwagę ich statystyki u siebie... Edit: zapomniałem o katastrofalnym kiksie Urygi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 18:48.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#75
|
czekam na Rude watch |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#76
|
|
Kto czeka na elaborat Markusa?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#77
|
|
Ja! ja! zawsze można się pośmiać. A to dzisiaj potrzebne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#78
|
|
Sobczak bez sztycha. Skoro widzi, że Myć mu faulu nie gwizdnie choćby mu tamten gacie z dupy zerwał to po h... cały mecz się z nim szarpie i głupkowato uśmiecha. A potem jak trzeba dobić wypluwaną przez bramkarza piłkę to nie ma siły dupy ruszyć.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.04.2024 o godz. 18:52.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#79
|
|
Będzie. A Ty musisz zamknąć dupę na kolejny tydzień, co za pech.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#80
|
|
Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą w barażach dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 13.04.2024 o godz. 18:51.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#81
|
|
Jak odliczyć Goku od kontuzjowanych bo i tak jest cienki. To mieliśmy tylko brak Alfaro i kogoś na prawej stronie, czyli słabego Jarocha i Szota.
Także mimo wszystko to nie były wielkie ubytki kadrowe. Jak spojrzymy bliżej na sytuacje w kadrze to okazuje się, że nasz największy zimowy hit transferowy, nawet w takim meczu zaczyna na ławce, a gra cienki Baena. Bregu, człowiek, który przyszedł z I ligi tureckiej, czyli raczej lepszej niż nasza I liga, człowiek, który tam grał regularnie, człowiek, który od 3 miesięcy nie może zrobić formy na grę w Wiśle chociażby przez 70 minut. Każdy tydzień i każda kolejka ligowa przynosi wstyd dla Wisły i kibiców. Projekt pt. Królewski, Rude i AI jest rozmontowywany brutalnie przez rzeczywistość punkt po punkcie, krok po kroku. Jesteśmy pośmiewiskiem w tej zjebanej I lidze. Mecz żałosny, zero walki, zero ambicji. Chaos. Wybijanie piłki, lagi do przodu. To pokazuje, że chłopcy już nie mają pojęcia co grać, boją się podejmować decyzje w ofensywie czy ryzyko z tyłu. Powrócił ten strach w oczach i nogach kopaczy. Trener Albert Rude, średnia 1,38. Bilans 3-2-3. 3 mecze bez zwycięstwa pod rząd. To jest ....a tak wielki dramat, że nie spodziewałem się na początku, że może aż tak źle to wyglądać. Moje kolejne analizy, że skończył się z miesiąc temu efekt nowej miotły i teraz już będzie tylko gorzej, potwierdziły się. Punktujemy gorzej, gramy gorzej. Właściwie to już nawet nie wiadomo czy jest sens o tych barazach myśleć bo i po co? Żeby znowu zebrać 4:1 i się w....ić po raz kolejny? Rok temu przegraliśmy z ZS mecz o awans bezpośredni. Nie zdziwię się jak w tym roku przegramy gdzieś 1-3 kolejki przed końcem możliwośc gry w barażach. Daję kolejną szansę markusom i drozdom na przeprosiny, za obrażanie mojej osoby. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to po następnych kolejkach macie przerpaszać głośniej. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#82
|
|
wyjaśnij o co chodzi z tym zamykaniem dupy, bo ja nie znam chyba pedalskich klimatów w przeciwieństwie do ciebie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
Nie zwalałbym na przygotowanie fizyczne, z Piastem jakoś siłę mieli. Raczej mentalność. @Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 18:55.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#84
|
|
Z wolfyego demon wyszedł. Niby gość na poziomie, co tu innych wyzywa od prostaków i chamów, a sam nagle coś o zamykaniu dupy, kopaczy od kretynów wyzywa itp no no, nieładnie po prostu. Chyba się styki popaliły tym forumowym ekspertom i znafcom i weszła agresja.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#85
|
|
Chętnie bym się dowiedział od wilczka, czy nadal uważa, że Brzeczek był najlepszym, co się mogło Wiśle przytrafić, bo jakoś dziwnie „zamknął dupe” na jego temat od momentu spadku.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#86
|
|
Ten mecz mozna porownac do meczu Wisły. Patrzysz, i wiesz ze gowno z tego bedzie. Bez nadzieji, bez emocji. Po prostu czekasz az sie skonczy.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#87
|
Mecz wyglądał tak jak wyglądał bo na bokach obrony mieliśmy słoniowatego i elektrycznego Łasickiego i Krzyżanowskiego, któremu chyba się coś w główce przestawiło. Oby Junca złapał choćby półformę bo taki chłop na obronie to tykająca bomba. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#88
|
Wg ich narracji sezon już jest sukcesem bo jest finał pp, a awans jak nie teraz to może kiedy indziej, wszak wszystko idzie dobrze tylko ta mentalność kopaczy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.04.2024 o godz. 19:23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#89
|
|
W Pucharze 0-5, i bolesny nawet bez baraży koniec sezonu...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#90
|
|
To jak skomentujesz "powrót" Krzyżanowskiego?
To jest postawa młodego który walczy? Przecież on by chętnie się położył zamiast wracać, tylko Rude takie zachowania potem wyświetla na odprawach.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.04.2024 o godz. 19:24.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|