The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 13.04.2024, 18:01
wczesniej wlascicieli bylo trzech i tez byla chujnia. Dalej bede sie upieral, ze za wyniki odpowiadaja ci co biegaja po boisku.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 13.04.2024, 18:23
Carbo to jednak może Sapale buty czyścić
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 13.04.2024, 18:28
Igor Sapała ratuje Albercika z Kostaryki od wywalenia.

Brawo Igor!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 13.04.2024, 18:28
Dziś jedyny Sapała na plus, reszta niewiele lepsza niż w Głogowie czy z Motorem. Teraz jest czas na wypierdo lenie Rude i uratowanie sezonu Jopem.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 13.04.2024, 18:29
Typowy mecz w oczekiwaniu na wielki finał. Sobol style w pełnej krasie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 13.04.2024, 18:29
Markusik spazmów dostanie - Sapała daje nam remis
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 13.04.2024, 18:30
Roz.......ić wszystko i zacząć w IV lidze. Banda nieudaczników, 1 punkt w 4 ostatnich meczach.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 13.04.2024, 18:31
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Markusik spazmów dostanie - Sapała daje nam remis
I Raton niczego nie odjebal - mecz udany..
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.04.2024, 18:31
Remis który trzeba szanować.
Zmiennicy dali radę, poza Krzyżanowskim - kolejny katastrofalny występ. Setka w pierwszej połowie dla rywali, cały czas źle ustawiony, przy straconej bramce "heroiczny" powrót.
Bohaterowie meczu to Colley, Duda i Sapała (ładnie mu siadło). Poza tym dobry występ Bregu, groźny strzał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 13.04.2024, 18:32
Rude won!!!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 13.04.2024, 18:32
Najgorszy mecz w rundzie, Plock slaby my chujowi. Nikt nie gral w pilke. Druzyna jest ewidentnie w kryzysie. Czy uda sie uratowac sezon, nie wiem ale zaczynam mieć wątpliwości.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 13.04.2024, 18:38
Mecz sponsorowany przez portal pilkarskiejaja.pl oraz autorów książki "101 praktycznych metod jak zasnąć w środku dnia".
A poważnie to dramat. Co tu komentować.
Problemem nie są piłkarzyki czy trener. Ktoś ich zatrudnił. Problemem jest zespół właścicielski. Poprzedni główny rozgrywający wprowadził patologiczny model zarządzania klubem. A obecnemu w normalnej gospodarce wolnorynkowej nie nikt powierzyłby kierowania serwisem sprzątającym w podrzędnym biurowcu.
Problemem jest to, że nie ma nikogo w zamian a nawet jak się pojawi to klubu i tak nie oddadzą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 13.04.2024, 18:38
Poziom był IV-ligowy.
Może pomału się już na nią szykujemy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 13.04.2024, 18:43
Naprawdę, liczba strat po obu stronach to był jakiś kabaret. Niepsuj musi nadal kochać Wisłę: najpierw zepsuł setkę, potem dwa razy podał naszym na akcję bramkową.
Krzyżanowski to nawet na radar nie krył, zwykle go po prostu nie bylo kiedy się broniliśmy. Poziom A klasy...

Sapała i Duda tym razem dobre strzały, poza tym Kacper jak zwykle dużo odbiorów.

Czy remis w Płocku to taki dramat? Nie wydaje mi się biorąc pod uwagę ich statystyki u siebie...

Edit: zapomniałem o katastrofalnym kiksie Urygi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 18:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 13.04.2024, 18:44
czekam na Rude watch
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 13.04.2024, 18:46
Kto czeka na elaborat Markusa?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 13.04.2024, 18:47
azor napisał(a):Wyświetl post
Kto czeka na elaborat Markusa?
Ja! ja! zawsze można się pośmiać. A to dzisiaj potrzebne
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 13.04.2024, 18:47
Sobczak bez sztycha. Skoro widzi, że Myć mu faulu nie gwizdnie choćby mu tamten gacie z dupy zerwał to po h... cały mecz się z nim szarpie i głupkowato uśmiecha. A potem jak trzeba dobić wypluwaną przez bramkarza piłkę to nie ma siły dupy ruszyć.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.04.2024 o godz. 18:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 13.04.2024, 18:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
czekam na Rude watch
Będzie. A Ty musisz zamknąć dupę na kolejny tydzień, co za pech.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 13.04.2024, 18:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę, liczba strat po obu stronach to był jakiś kabaret.
Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą w barażach dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 13.04.2024 o godz. 18:51.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 13.04.2024, 18:51
Jak odliczyć Goku od kontuzjowanych bo i tak jest cienki. To mieliśmy tylko brak Alfaro i kogoś na prawej stronie, czyli słabego Jarocha i Szota.

Także mimo wszystko to nie były wielkie ubytki kadrowe.

Jak spojrzymy bliżej na sytuacje w kadrze to okazuje się, że nasz największy zimowy hit transferowy, nawet w takim meczu zaczyna na ławce, a gra cienki Baena. Bregu, człowiek, który przyszedł z I ligi tureckiej, czyli raczej lepszej niż nasza I liga, człowiek, który tam grał regularnie, człowiek, który od 3 miesięcy nie może zrobić formy na grę w Wiśle chociażby przez 70 minut.

Każdy tydzień i każda kolejka ligowa przynosi wstyd dla Wisły i kibiców. Projekt pt. Królewski, Rude i AI jest rozmontowywany brutalnie przez rzeczywistość punkt po punkcie, krok po kroku.

Jesteśmy pośmiewiskiem w tej zjebanej I lidze.

Mecz żałosny, zero walki, zero ambicji. Chaos. Wybijanie piłki, lagi do przodu. To pokazuje, że chłopcy już nie mają pojęcia co grać, boją się podejmować decyzje w ofensywie czy ryzyko z tyłu. Powrócił ten strach w oczach i nogach kopaczy.

Trener Albert Rude, średnia 1,38. Bilans 3-2-3. 3 mecze bez zwycięstwa pod rząd.
To jest ....a tak wielki dramat, że nie spodziewałem się na początku, że może aż tak źle to wyglądać.

Moje kolejne analizy, że skończył się z miesiąc temu efekt nowej miotły i teraz już będzie tylko gorzej, potwierdziły się. Punktujemy gorzej, gramy gorzej. Właściwie to już nawet nie wiadomo czy jest sens o tych barazach myśleć bo i po co? Żeby znowu zebrać 4:1 i się w....ić po raz kolejny?

Rok temu przegraliśmy z ZS mecz o awans bezpośredni. Nie zdziwię się jak w tym roku przegramy gdzieś 1-3 kolejki przed końcem możliwośc gry w barażach.

Daję kolejną szansę markusom i drozdom na przeprosiny, za obrażanie mojej osoby. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to po następnych kolejkach macie przerpaszać głośniej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 13.04.2024, 18:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Będzie. A Ty musisz zamknąć dupę na kolejny tydzień, co za pech.
wyjaśnij o co chodzi z tym zamykaniem dupy, bo ja nie znam chyba pedalskich klimatów w przeciwieństwie do ciebie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 13.04.2024, 18:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mecz wyglądał tak, jakby drużyny w nim uczestniczące grały za karę.
Nasi wyglądali w tym meczu na totalnie zmulonych, dynamiki w ich grze nie było w ogóle. Z taką grą dostaniemy łomot od każdej drużyny TOP6.
Za długo oglądam pierwszą ligę żeby się zgodzić. Każdy mecz to osobna historia.
Nie zwalałbym na przygotowanie fizyczne, z Piastem jakoś siłę mieli. Raczej mentalność.

@Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2024 o godz. 18:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 13.04.2024, 18:56
Z wolfyego demon wyszedł. Niby gość na poziomie, co tu innych wyzywa od prostaków i chamów, a sam nagle coś o zamykaniu dupy, kopaczy od kretynów wyzywa itp no no, nieładnie po prostu. Chyba się styki popaliły tym forumowym ekspertom i znafcom i weszła agresja.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 13.04.2024, 19:02
Chętnie bym się dowiedział od wilczka, czy nadal uważa, że Brzeczek był najlepszym, co się mogło Wiśle przytrafić, bo jakoś dziwnie „zamknął dupe” na jego temat od momentu spadku.
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 13.04.2024, 19:12
Ten mecz mozna porownac do meczu Wisły. Patrzysz, i wiesz ze gowno z tego bedzie. Bez nadzieji, bez emocji. Po prostu czekasz az sie skonczy.
DysoN
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 13.04.2024, 19:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@Drozd - też to zauważyłem, ale kilka razy był faktycznie faulowany, zwłaszcza jak dostał z łokcia w twarz od stopera Petrochemii. Myć i tak super sędziował w porównaniu do ostatniego meczu. Niewiele błędów, żadnych poważnych - naprawdę solidnie jak na taką kopaninę.
Sędziował dobrze ale szarpanie się za koszulki to nie jest walka. Sobczak zamiast też go szarpać powinien starać się oderwać od niego wtedy byłoby ewidentne. że tamten go ciągnie. Nawet nie w kierunku piłki. A tak to przeszarpał cały mecz i gówno z tego, a tam gdzie miał być to go ne było.

Mecz wyglądał tak jak wyglądał bo na bokach obrony mieliśmy słoniowatego i elektrycznego Łasickiego i Krzyżanowskiego, któremu chyba się coś w główce przestawiło. Oby Junca złapał choćby półformę bo taki chłop na obronie to tykająca bomba.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 13.04.2024, 19:18
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak odliczyć Goku od kontuzjowanych bo i tak jest cienki. To mieliśmy tylko brak Alfaro i kogoś na prawej stronie, czyli słabego Jarocha i Szota.

Także mimo wszystko to nie były wielkie ubytki kadrowe.

Jak spojrzymy bliżej na sytuacje w kadrze to okazuje się, że nasz największy zimowy hit transferowy, nawet w takim meczu zaczyna na ławce, a gra cienki Baena. Bregu, człowiek, który przyszedł z I ligi tureckiej, czyli raczej lepszej niż nasza I liga, człowiek, który tam grał regularnie, człowiek, który od 3 miesięcy nie może zrobić formy na grę w Wiśle chociażby przez 70 minut.

Każdy tydzień i każda kolejka ligowa przynosi wstyd dla Wisły i kibiców. Projekt pt. Królewski, Rude i AI jest rozmontowywany brutalnie przez rzeczywistość punkt po punkcie, krok po kroku.

Jesteśmy pośmiewiskiem w tej zjebanej I lidze.

Mecz żałosny, zero walki, zero ambicji. Chaos. Wybijanie piłki, lagi do przodu. To pokazuje, że chłopcy już nie mają pojęcia co grać, boją się podejmować decyzje w ofensywie czy ryzyko z tyłu. Powrócił ten strach w oczach i nogach kopaczy.

Trener Albert Rude, średnia 1,38. Bilans 3-2-3. 3 mecze bez zwycięstwa pod rząd.
To jest ....a tak wielki dramat, że nie spodziewałem się na początku, że może aż tak źle to wyglądać.

Moje kolejne analizy, że skończył się z miesiąc temu efekt nowej miotły i teraz już będzie tylko gorzej, potwierdziły się. Punktujemy gorzej, gramy gorzej. Właściwie to już nawet nie wiadomo czy jest sens o tych barazach myśleć bo i po co? Żeby znowu zebrać 4:1 i się w....ić po raz kolejny?

Rok temu przegraliśmy z ZS mecz o awans bezpośredni. Nie zdziwię się jak w tym roku przegramy gdzieś 1-3 kolejki przed końcem możliwośc gry w barażach.

Daję kolejną szansę markusom i drozdom na przeprosiny, za obrażanie mojej osoby. Jeśli nie zrobicie tego teraz, to po następnych kolejkach macie przerpaszać głośniej.
Bezinteresownie tego nie piszą więc zawsze jakoś odwrócą kota ogonem.
Wg ich narracji sezon już jest sukcesem bo jest finał pp, a awans jak nie teraz to może kiedy indziej, wszak wszystko idzie dobrze tylko ta mentalność kopaczy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 13.04.2024 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 13.04.2024, 19:21
W Pucharze 0-5, i bolesny nawet bez baraży koniec sezonu...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 13.04.2024, 19:22
To jak skomentujesz "powrót" Krzyżanowskiego?

To jest postawa młodego który walczy?

Przecież on by chętnie się położył zamiast wracać, tylko Rude takie zachowania potem wyświetla na odprawach.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.04.2024 o godz. 19:24.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:57.