The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 10.03.2024, 13:03
Ale rozumiem, że umiesz czytać? Czy polemizujesz jedynie z własnymi marami. Odpowiedz czy konieczność odrobienia 3 lub 4 punktów, na dystansie 30 punktów do zdobycia to jest tragedia?


Mamy za sobą już dwa trudne wyjazdy Opole i Gdynia, wynik 4 pkt. Wygraliśmy już dwa wyjazdowe mecze, czyli tyle co w całej zeszłej rundzie. Czy to jest sukces? Biorąc pod uwagę proroctwa, które mówiły, że po Arce Rude sam zrezygnuje, niewątpliwie jest lepiej niż forumowi spece prognozowali.

Czyli punktowanie Rudego z drużynami z poza top6 jest progresem w stosunku do Sobola? Czy może to mieć wpływ na ostateczny efekt i uniknięcie "rzutu monetą"?

Rude zagrał 5 meczów. W jednym drużyna dała plamę. W trzech stanęła na wysokości zadania. W jednym osiągnęła wynik nadspodziewany i dzięki temu dorzuciła do klubowej kasy około 1000 000 PLN. Na ten moment negatywne oceny projektu Rude są czystym defetyzmem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.03.2024 o godz. 13:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 10.03.2024, 13:46
Podbeskidzie prowadzi z Lechią... kwintesencja tej ligi. Oby tylko wytrzymali do końca ^^

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 10.03.2024, 13:52
I już po prowadzeniu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 11.03.2024, 09:54
W meczu ze świnką kolejny raz wykazał się nasz kapitan, Uryga Alan.

Wisienką na torcie była sytuacja, gdzie chłop z Gdyni zrobił go jak dziecko w polu karnym i dorzucił piłkę na pustą bramkę. Na szczęście jeden z naszych (Baena?) to wybił. Ale to była postawa niegodna nawet orlika.
Przy bramce również miał swój udział, cofając się w kierunku bramki w jakiś pokraczny sposób.

Poza tym aż w oczy bije jego całkowity brak dynamiki, objawiający się zarówno w kwestiach szybkościowych jak i skonczościowych.
Nie wierzyłem, że możemy dojść do takiego momentu ale tutaj aż prosi się o wprowadzenie Łasickiego...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 11.03.2024, 10:01
Uryga od dawna gra na alibi. Jego ratuje w tym momencie opaska kapitańska, tak jak do niedawna Łasickiego.

Tak naprawdę od powrotu po kontuzji gość nie daje większej stabilizacji w obronie. Na jego szczęście miał za konkurentów komicznego w tamtej rundzie Łasickiego i Eneko, który szybko musiał łatać dziury na LO. Uryga wskoczył z automatu bez pełnych przygotowań i po chwilowym wzroście szybko zaczął dostosowywać się do ogółu.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 11.03.2024, 10:04
W każdym meczu w tej rundzie tracimy bramkę, i o ile z Odrą to wina wyłącznie Ratona, tak w pozostałych spotkaniach rozkłada się na obrońców.

Być może z Miedzią Uryga dostanie ostatnią szansę, ale po przerwie na kadrę koniecznie musi w skład wskoczyć Łasicki. Z Widzewem to on był pewniejszym punktem w parze gdy Colley zszedł z boiska.

Zaraz zresztą wskoczymy na taką intensywność, że tym bardziej Uryga przestanie dojeżdżać. Taktyka Rude uważam że preferuje mobilniejszych i zwrotniejszych obrońców.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 11.03.2024, 10:31
Łasicki za Urygę,
Eneko za Krzyżanowskiego,
Szot za Jarocha,
Białorusin za Ratona,
Colley musi grać bo nie ma zmiennika chyba, że Eneko, a za Krzyżanowskiego wejdzie kontuzjowany Junca
Za Dudę i Carbo - Dziedzic, Kutwa i Olejarka, ewentualnie Basha i Sapała lekko kontuzjowani,
Za Goku - Sobczak
Za Rodado gruby Omrani
A za Bregu Baena

Takich mamy zmienników. Serio tu ma ktokolwiek oprócz Sobczaka dać jakościową zmianę? A Wy się oszukujecie, że ktoś tu wejdzie i da jakoś za Urygę itp
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.