
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#151
|
|
Ale rozumiem, że umiesz czytać? Czy polemizujesz jedynie z własnymi marami. Odpowiedz czy konieczność odrobienia 3 lub 4 punktów, na dystansie 30 punktów do zdobycia to jest tragedia?
Mamy za sobą już dwa trudne wyjazdy Opole i Gdynia, wynik 4 pkt. Wygraliśmy już dwa wyjazdowe mecze, czyli tyle co w całej zeszłej rundzie. Czy to jest sukces? Biorąc pod uwagę proroctwa, które mówiły, że po Arce Rude sam zrezygnuje, niewątpliwie jest lepiej niż forumowi spece prognozowali. Czyli punktowanie Rudego z drużynami z poza top6 jest progresem w stosunku do Sobola? Czy może to mieć wpływ na ostateczny efekt i uniknięcie "rzutu monetą"? Rude zagrał 5 meczów. W jednym drużyna dała plamę. W trzech stanęła na wysokości zadania. W jednym osiągnęła wynik nadspodziewany i dzięki temu dorzuciła do klubowej kasy około 1000 000 PLN. Na ten moment negatywne oceny projektu Rude są czystym defetyzmem.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.03.2024 o godz. 13:16.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#152
|
|
Podbeskidzie prowadzi z Lechią... kwintesencja tej ligi. Oby tylko wytrzymali do końca ^^
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#153
|
|
I już po prowadzeniu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#154
|
|
W meczu ze świnką kolejny raz wykazał się nasz kapitan, Uryga Alan.
Wisienką na torcie była sytuacja, gdzie chłop z Gdyni zrobił go jak dziecko w polu karnym i dorzucił piłkę na pustą bramkę. Na szczęście jeden z naszych (Baena?) to wybił. Ale to była postawa niegodna nawet orlika. Przy bramce również miał swój udział, cofając się w kierunku bramki w jakiś pokraczny sposób. Poza tym aż w oczy bije jego całkowity brak dynamiki, objawiający się zarówno w kwestiach szybkościowych jak i skonczościowych. Nie wierzyłem, że możemy dojść do takiego momentu ale tutaj aż prosi się o wprowadzenie Łasickiego... ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#155
|
|
Uryga od dawna gra na alibi. Jego ratuje w tym momencie opaska kapitańska, tak jak do niedawna Łasickiego.
Tak naprawdę od powrotu po kontuzji gość nie daje większej stabilizacji w obronie. Na jego szczęście miał za konkurentów komicznego w tamtej rundzie Łasickiego i Eneko, który szybko musiał łatać dziury na LO. Uryga wskoczył z automatu bez pełnych przygotowań i po chwilowym wzroście szybko zaczął dostosowywać się do ogółu. ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#156
|
|
W każdym meczu w tej rundzie tracimy bramkę, i o ile z Odrą to wina wyłącznie Ratona, tak w pozostałych spotkaniach rozkłada się na obrońców.
Być może z Miedzią Uryga dostanie ostatnią szansę, ale po przerwie na kadrę koniecznie musi w skład wskoczyć Łasicki. Z Widzewem to on był pewniejszym punktem w parze gdy Colley zszedł z boiska. Zaraz zresztą wskoczymy na taką intensywność, że tym bardziej Uryga przestanie dojeżdżać. Taktyka Rude uważam że preferuje mobilniejszych i zwrotniejszych obrońców. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#157
|
|
Łasicki za Urygę,
Eneko za Krzyżanowskiego, Szot za Jarocha, Białorusin za Ratona, Colley musi grać bo nie ma zmiennika Za Dudę i Carbo - Dziedzic, Kutwa i Olejarka, ewentualnie Basha i Sapała lekko kontuzjowani, Za Goku - Sobczak Za Rodado gruby Omrani A za Bregu Baena Takich mamy zmienników. Serio tu ma ktokolwiek oprócz Sobczaka dać jakościową zmianę? ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|