
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#61
|
|
Przestań bredzić imbecylu. Jest dużo lepiej niż było, na przekór takim leszczom zakłamanym...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#62
|
|
Ale z czym konkretnie jest lepiej? Bo fart to fart i się nie liczy.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#63
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#64
|
|
No Panie, jeśli modzi nie śpią to powinieneś zarobić odpoczynek od forum.
O ile w ogóle punkty 4 i 5 regulaminu mają jakieś znaczenie. https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7361 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#65
|
|
Jest niesamowicie. Pod wodzą rodaka wszyscy Hiszpanie zaliczyli progres
Jednak miałeś z markusem racje, ze jak przyjdzie ktoś kto mówi w ich jezyku to lepiej się z nimi dogada Cytat:
I poczytaj wcześniejszą nagonkę inteligentów jak drozd i markus, na mnie ![]() ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#66
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#67
|
|
15 minut drugiej połowy i wyglądamy o wiele lepiej. Duda powinien przynajmniej z tego róg zrobić.
Jak chłop chce zrobić karierę to musi popracować nad strzałami. W poważnej lidze nikt nie przejdzie do porządku dziennego nad takim pudłem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#68
|
|
Cytat:
Wielcy znafcy mówili, ze nam jedynie potrzeba trenera Hiszpana, bo on się dogada z rodakami Znafcy mówili, że Rude to przekot - nie mieli problemu z tym, ze gościu 3 razy przegrał baraze, w półamatorskiej lidze kostarykańskiej nie dał rady, a w III hiszpańskiej to się skompromitował. Mamy co mamy. Kto się chciał oszukiwac to się oszukiwał, nawet byliśmy klubem nwoczesnym przez styczeń ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#69
|
|
Chyba nie samą techniką Wisła żyje. Akcja ładnie rozklepana, ale widać że jeden Sobczak ma siłę żeby się zastawić czy przepchnąć.
Dlaczego on nie gra od początku? Albo zagrać na dwóch napastników od razu? Przecież grali to z Widzewem, to chyba umieją? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#70
|
|
Znowu Sobczak faulowany w polu karnym. Musi zacząć protestować, bo sędziowie myślą, że nic nie było skoro nie protestuje.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#71
|
|
Trzeba powiedzieć, że Colley to inny zawodnik niż kilka miesięcy temu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#72
|
|
Banda idotów prowadzona przed debila
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#73
|
|
Ostatnia akcja meczu to majstersztyk taktyczny XD
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#74
|
|
Bo Goku i Alfaro lepsi. Nie martw się. W następnym meczu znów wyjdzie Goku.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#75
|
|
przespana pierwsza polowa. remis który jest dla nas porażką. Ciekawe, że zszedł paralityk i hamulcowy Goku to raptem Alfaro zaczął grać. Dziś Colley Pan Piłkarz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#76
|
|
No to w tygodniu ucieka nam Motror, Lechia, GKS na dystans 2 meczów. Ja pier....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Online |
#77
|
|
Zwycięski remis (biorąc pod uwagę naszą dyspozycję w pierwszej połowie, gdzie graliśmy dennie).
Szkoda tej patelni Sobczaka, 3 punkty po dzisiejszej grze byłyby trochę szczęśliwe, ale bezcenne. Szkoda tego pokracznego zagrania Szota, Arka sama niewiele dziś pokazała. Druga połowa to zupełnie inna Wisła, Arka cofnęła się i chciał grać z kontry, co się na niej zemściło. Fajną zmianę dał Sobczak. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#78
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#79
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#80
|
|
To że jest drużyna i jest walka, niewidomym trudno wytłumaczyć. A Fart? Arka miała fart że Szotowi się pop.... w głowie na chwile. Bardzo dobry wynik, gra nie najgorsza. Gratulacje dla drużyny i trenera. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#81
|
|
Ważny remis.
Piękny gol Sobczaka. Mam nadzieję że zastąpi Goku w następnym meczu ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#82
|
|
I bardzo mądra wypowiedź Sobczaka żałującego, że nie graliśmy swojego od początku.
W drugiej połowie Wisła zagrała szybciej, dynamiczniej (pewnie trochę w tym zasługa Arki, ktora lekko się wycofała), a po zejściu Goku i wejściu Sobczaka, akcenty zdecydowanie się przestawiły. Mecz był do wygrania, tylko Rude musi w końcu wykazać się odwagą i stanowczością stawiając więcej na silnych piłkarzy zamiast robiącego wiatr Goku czy Bregu, którzy byli całkowicie bezproduktywni. Carbo tym razem dużo słabiej. Duda po słabej pierwszej połowie w drugiej niemal jak profesor. W tym kontekście modlę się, żeby nasz arabo-francuz z Rumunii wrócił do sił i zaczął stwarzać przewagę pod branką rywala. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#83
|
|
Goku w żałobie po tym japońskim twórcy imiennika anime, ale serio gra beznadziejnie, zaraz przed zejściem strata, powrót truchtem i prawie strata gola
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#84
|
|
Bregu przynajmniej czasem coś zagra pomysłowo. Ale Goku to hiszpańska wersia Sapały. Wstrzymuje grę, głupio traci piłkę nie pomaga w obronie. Dramat. Od samego przyjścia z Bielska dramat.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.03.2024 o godz. 22:38.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#85
|
|
Punkt boisku lidera trzeba szanować. Trzeba szanować też to, że w drugiej połowie ogarnęli i Arka miała niewiele do powiedzenia, kto grał w piłkę na jakimś poziomie wie, że to nie są łatwe sprawy.
Szkoda, że się Sobczakowi ślizgnęła piłka bo by było 2-1 i lepsze nastroje. Ogólnie, liga jest pojebana i nie ma się co w tej chwili zbytnio przejmować tabelą. Jeszcze mamy przed sobą doroczny wyścig ślimaków w kwietniu kiedy czołówka rozdaje punkty dołowi tabeli. Wszystko się może zmienić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#86
|
|
Sporo narzekań ale tak naprawdę, to tydzień temu 4 pkt. bralibyśmy w ciemno...
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#87
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#88
|
|
nie. napędził kilka składnych akcji. Zaczął bardzo fajnie na lewej stronie współpracować z Krzyżanowskim. tylko czemu tak późno? nie zmienia to faktu że zagrał przeciętne spotkanie. pierwsza połowa tragiczna, końcówka drugiej bardzo dobra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#89
|
|
Dobry remis na bardzo trudnym terenie. Arka jedzie do Gdanska, Lublina i Legnicy. Moze tam stracic pkt a my zachowalismy lepszy stosunek bezposredni z Arka.
My z kolei teraz mamy czołowke u siebie. Jak pokazuje historia prawdopodobnie czeka nas zadyszka jeszcze kilku zespolow, byc moze tez i nas Jeszcze wyszystko jest otwarta karta, tylko ten nasz pech w meczach o 6 pkt... XD Najwazniejsze zagrac baraze u siebie, i wtedy Ci co nas nie wpuszczali niech nie zostana wpuszczeni u nas i moga calowac trabke niech karma wroci
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 08.03.2024 o godz. 22:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#90
|
|
Podbeskidzie nam wysłało jakiegoś marnego klona Goku, no chłop poza tym że biega nic na tym boisku nie robi sensownego. Podania - kicha, drybling - nope, strzał - szkoda gadać. W defensywie też wiele nie pracuje. Baena też zjazd straszny w porównaniu do zeszłęgo sezonu, gdzie z miejsca zajął miejsce Villara.
Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Na pewno Rude reaguje na sytuacje, bo za Sobola Sobczak by wszedł za Rodado na bank. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|