
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#91
|
|
pomijajac to ze zadnych emocji w tej rundzie i jakiegos oczekiwania ....czy Ty Jarooo1 myslales kiedys o przejsciu do forum parchatych
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#92
|
|
Oczywiście, jak zawsze, według bliżej nieokreślonych kryteriów, żeby pasowały do tezy (tak jakby teza o tym, że Sobolewski w tym sezonie to była katastrofa, potrzebowała takich łamańców). W ten sposób patrząc, to Sobolewski nie miał na etapie grania "tych samych meczów" ani Carbo, ani Brejgu, ani Urygi (w meczu z Opolem dopiero wchodził na końcówkę), częściowo Colleya i tak sobie można wyliczać, choć nie wiem co to ma wnieść. Wiadomo, że składy się zmieniają cały czas i będą się zmieniać. Cytat:
Jeśli gramy coraz lepiej, to super. Co najwyżej Markus się zapłacze, że miałem rację z tym czasem na nauczanie się ligi, ale co zrobić? Na tę chwilę najważniejsze są punkty. Do awansu daleka droga i wygrywanie co drugiego meczu ligowego nie daje nam nic więcej niż baraże. Potrzebujemy średniej 2,17 do końca rundy. |
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#93
|
|
Ok wolfy, zle zrozumialem Twoj wpis
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#94
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#95
|
|
Cytat:
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#96
|
|
Napiszcie proszę naszą ławkę dziś : Kutwa Sobczak Olejarka Baena Szot do tego Eneko Łasicki bramkarz i kto? Żyro?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#97
|
|
No ja .......ę, Odra to już leszcze! Wystarczyło z nimi wygrać
![]() Weź pajacu spójrz w tabelę, ile mają punktów, ile dzieli ich od strefy barażowej i się nie kompromituj, bo to już nawet przestało być śmieszne... Mają trzy punkty straty do nas, sześć do drugich Tychów, jeden (!) do miejsca barażowego i "wypadli z czołówki". No nie, są jakieś granice naciągania faktów pod tezę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 21:22.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#98
|
Kompromitujesz się co najwyżej Ty, robiąc z drużyny, która w 10 ostatnich meczach wyciągnęła zabójczą średnią 0,7 punktu na mecz jakąś potęgę. Ta Stal, którą nazwałeś leszczami (tak, pewnie już zapomniałeś, ale to Ty tak kwalifikujesz drużyny, nie ja), wiesz jaką średnią wyciągnęła w analogicznym okresie? 0,9 punktu na mecz... Tak się orientujesz w tym, co się dzieje w tej lidze... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#99
|
Taka to liga. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#100
|
Jak na to że byli wypruci po PP to zagrali dobry mecz, wystarczająco dobry na człapiaca Odrę, która chyba się obsrala nie wiadomo czym przed 1 gwizdkiem, albo taka mieli koncepcje - tym gorzej dla nich Ostatnie pół godziny do zapomnienia. I do usprawiedliwienia (poza fatalna postawa Olejarki). Coś się z tego zaczyna wykluwać, ale żeby wierzyć w awans bezposredni muszą zdobyć przynajmniej punkt w Gdynii. W przypadku przegranej stracimy kontakt z Arki.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.03.2024 o godz. 21:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#101
|
|
W Gdyni trzeba grać o wygraną. Jak się uda, a paradoksalnie może być łatwiej niż w Opolu czy z Tychami, to jest szansa na serię jak w zeszłym roku.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#102
|
Naprawdę, nie rób z nich cholera wie jakiej czołówki. Super, że wygraliśmy z nimi mecz, super, że mamy 3 punkty, super, że - podobno - gramy jakościowo coraz lepiej. I tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#103
|
|
Jak tu debilowi by wytłumaczyć, ze Odra nie tyle się trzyma czołówki bo dobrze gra, tylko JESZCZE się trzyma czołówki, tylko dlatego, że dobrze GRAŁA...
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#104
|
Zmień płyte bo co post (strzał) to w kolano (swoje). ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#105
|
|
No nie, niewątpliwie Stal i Odra to sama czołówka. Jedni 4 pkt nad miejscem spadkowym, 4 ostatnie mecze przegrane, w tym roku porażki 1:2, 1:5, 1:3,
drudzy od końca października na 10 meczów zdobyte 7 pkt, bilans 2-1-7. Widzew jak na poziom Ekstraklasy to na pewno nie jest czołówka, raczej średnia drużyna, co nie zmienia faktu, że poziom ponad I ligę. Ludzie, co z wami się dzieje, ze wy nie umiecie mysleć logicznie? Czy ty AgresywnyChomik chcesz tu z czymś podyskutować? Wytłumacz mi dlaczego Twoim zdaniem Odra i Stal to są mocne ekipy? Bo jak widzisz, jest to obecnie poziom poniżej środka tabeli, prędzej strefa spadkowa. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#106
|
|
Brawo Rude, idzie to wszystko do przodu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#107
|
|
Nie oglądałem meczu - myśle, wejdę w temat meczowy to się dowiem jak to wyglądało.
No, ale jest ciężko ![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#108
|
|
Sluze pomoca. Gowno gralismy, ale wygralismy.
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#109
|
|
Styl był trudny, taka kopanina bez większej myśli.
Gdzie ta zagraniczna myśl szkoleniowa? Gdzie ten właściwy styl? Odra to biedny klub, ze stadionem ruiną, a mimo to wyglądało to jak wyglądało. Z tego zaciągu hiszpańskiego może jeden nada się w Ekstraklasie na jakimś w miarę poziomie, bo reszta nawet w pierwszej lidze nie wyróżnia się, a kilku to niewypały. Nie tylko przebieraniec na bramce, który udaje bramkarza. |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#110
|
|
Dziś najważniejsze trzy punkty. Niepokoi trochę liczba karnych, które są przeciwko Wiśle gwizdane. Cztery mecze na wiosnę (liga plus puchar), trzy karne przeciwko Wiśle. Cztery bramki stracone w czterech meczach, dwie z karnych. Na szczęście każdy z tych meczów, gdzie były karne, Wisła wygrała 2:1. Jednak każdy z tych karnych to taki miękki. Już chyba najbardziej ewidentny ten z Rzeszowa po faulu Carbo. Ten z Widzewem, i ten z Odrą to taki na dwoje babka wróżyła.
Co jeszcze? "Oczekiwaliśmy od drużyny przeciwnej gry wysokim pressingiem, a zaczęli mecz schowani" - powiedział po meczu trener Rude. Zaskakująca wypowiedź. Kto sądził, że Odra będzie ganiać pod naszym polem karnym? Dużo bardziej prawdopodobny był autobus w ich jedenastce. ![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#111
|
|
Wygląda na podobny szwindel jak swego czasu Legia miała wszystko po nas.
Czyli wychodzi, że pierwszego awansującego już znamy ... ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#112
|
|
Goku strzelił na 1:0
https://www.polsatsport.pl/film/odra...meczu_7149512/ Pierwszą groźną sytuację Odra miała w 41'. W drugiej połowie od wejścia Olejarki (fatalny mecz) mieli trochę więcej ochoty do gry, zwłaszcza, że przegrywali 2 bramkami.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.03.2024 o godz. 00:33.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#113
|
Tymczasem Odra przyjęła plan że pierwsza połowę się za barykaduje, a zaatakuje nas w końcówce dojedzie gdy na pewno już nie będziemy mieli sił. Gdyby zagrali z nami tak jak myslal Rude to mogłiby dziś ugrać punkty. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#114
|
|
Czyli troszkę podobnie jak w Rzeszowie? Choć tam okoliczności już mega fartowne.
Tutaj jak rozumiem, po prostu przepchnęliśmy mecz? ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#115
|
Skuteczność jest jaka jest z uwagi na to jakich mamy piłkarzy. Teraz jednak - w odróżnieniu od czasów Sobolewskiego - tworzymy sobie dużo okazji i dzięki temu w końcu wpada. Komentatorzy zresztą wspominali że Odra broni się coraz rozpaczliwiej i zaraz może paść bramka. Skuteczności nie poprawimy jakoś znacząco - to jest taki materiał piłkarski jaki jest. Patrząc na Sapałę czy Olejarkę to i tak trzeba Kiko po rękach całować za to co ściągnął... Zresztą, przed nami przegrali dwa mecze u siebie a punkty zdobywają dzięki obronie, bo są 11-tą drużyną jeżeli chodzi o strzelanie goli. Jak stracili dwa to - iak stwierdził ich trener - było już po meczu. Gdyby nie duskusyjny karny to nic by nie strzelili. @MaLk - Twoje żałosne teorie nijak się mają do rzeczywistości, gdzie cały peleton gra gówno jak Odra, która aktualnie ma też sporo kontuzji. Tak - są biedni, tak - rzygać się chce patrząc na ich grę, ale spokojnie mogą z taką grą dobić do baraży. Przy takiej Puszczy to wyglądają piłkarsko jak PSG.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.03.2024 o godz. 02:46.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#116
|
|
Majac w nogach 120minut 3 dni wczesniej to przy 2:0 cofnelismy sie. Odra zaczela dochodzic do glosu. Zrobilo sie nerwowo. Dlatego wielu mowi ze przepchalismy mecz. Tylko dlatego ze mieliamy dwubramkowa przewage i pozwolilismy Odrze na wyjazd z parkingu autobusem. Jestem pewien, ze gdyby wynik byl na styku to dalej kierowca autobusu Opole nie umialby opuscic miejsca postojowego.
Kolejny mecz do nauki dla Rude a jak widac potrafi wyciagac wnioski. Brawa dla 3 pkt zasluzone Mecz pokazal dlaczego Olejarka siedzi na lawie. Pora zaufac trenerowi jesli chordzi o dobor skladu. Kazdy z nas chce Szota w wyjsciowej 11, ale skads sie to bierze ze nie gra
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 03.03.2024 o godz. 08:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#117
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#118
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#119
|
|
Tak i sędzia powinien tą bramkę anulować.
Wtedy byłoby więcej pretekstów do przyp... się. Mam złą wiadomość. Z każdym meczem będziemy coraz lepsi bo zawodnicy czują i widzą że warto słuchać trenera. A po konferencji Rude już myśli jak efektywniej radzić sobie z autobusami. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#120
|
![]() a tego posta chciałbym poświęcić "fryzurze" rafała niziołka ![]() ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|