The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Kto uratuje Wisłę?
Marcin Brosz 2 11,11%
Kazimierz Moskal 9 50,00%
Adam Nawałka 1 5,56%
Marek Papszun 5 27,78%
Maciej Skorża 1 5,56%
Głosujących: 18. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.01.2024, 00:43. Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Moje typy:

1.Maciej Skorża.
2.Marek Papszun.
3.Adam Nawałka.
4.Marcin Brosz.
5.Kazimierz Moskal.

Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera.

Pytanie będzie wówczas brzmiało:

Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się.

Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły.

Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły.

W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku.

Z pewnością upadek Wisły może być kuszący.

Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych.

Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona.

Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić.

Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory.

Dla przypomnienia:

Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle.

Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom.

Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003.

A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły.

A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć.

Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp.

Maciej Skorża na trenera Wisły.

Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.01.2024 o godz. 00:56.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.01.2024, 08:39
Koalik i jaro jakiśtam który płacze na forum
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.01.2024, 20:38
dla uczciwości Rude powinien w ankiecie być uwzgledniony
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.01.2024, 23:23
Jose Mourinho jest już wolny, ale ja bym się spieszył, bo nie wiadomo jak długo.
Odpowiedz cytując
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.01.2024, 00:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
Koalik i jaro jakiśtam który płacze na forum
Dobre wychowanie i odrobina kultury nie pozwala na szydzenie z chorych. Miej wiec Wasc litosc nad koalikiem.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.01.2024, 13:13
Tylko Donald "DerMcDonald" T. !!!!!!
Nawet jak nie awansujemy, to poprzez "rozumienie prawa tak jak go rozumiemy", mocą uchwały sejmowej, ustali, że awansuje przykładowo z 9 miejsca z tabeli. A jak będzie trzeba to, "silni ludzie" wytłumaczą takiej Arce, że należy "zrzec" się awansu na rzecz naszej Wisełki!
A taka Ela Bieńkowska pogoni złowrogiego Obajtka i zapewni nam wsparcie na poziomie 100 mln zł rocznie!
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.01.2024, 18:05
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Jose Mourinho jest już wolny, ale ja bym się spieszył, bo nie wiadomo jak długo.
Jak by to określił jaroo1. Nie wyszło mu w kolejnym klubie i go pogonili.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.01.2024, 21:34
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dla uczciwości Rude powinien w ankiecie być uwzgledniony
I oczywiście Jop
Odpowiedz cytując
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.01.2024, 13:54
od wczoraj klopp jest dostępny
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.01.2024, 16:52
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
od wczoraj klopp jest dostępny
Nie ma pewności czy potrafi odpowiednio korzystać z algorytmów. Z drugiej strony, można byłoby sprzedać koszulki z gegenpressingiem, jeśli jakieś zostały.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.01.2024, 19:53
Jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony.


Oczywiście, że Papszun.


Jak tylko Klopp nie wypali znaczy się.

Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.01.2024, 20:07
Xaviego trzeba spróbować przejąć od lata, czuję, że w Wiśle mógłby się odbudować.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 28.01.2024 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.02.2024, 22:51
Otwieram ponownie temat.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.02.2024, 22:54
Mariusz Jop. Obstawiam ż po porażkach z Widzewem w Opolu i w Gdyni. Oby nie było za późno i było co ratować.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.02.2024, 23:05
Tu nie ma wątpliwości że przegrywając z Odrą i Arka to Rude poleci szybciej niż tu przyleciał.

Wisła obiektywnie powinna mieć 0 pkt po 2 meczach na wiosnę.

PS. Weźmie drużynę Jop, ale esa nie wywalczy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.02.2024, 23:08
Scenariusz zmian wszyscy raczej znamy, pytanie ile jeszcze szans na blamaż otrzyma Rude. Myślę, ze maksymalnie w grę wchodzą porażki w 3 kolejnych meczach. Problem jest taki, że po takim w.......u drużyna psychiczne uderzy o dno i przegramy baraże niezależnie z kim je zagramy.

Jop to o tyle dobra opcja, że drużynę zna na wylot i istnieje cień szansy, że ich na szybko poukłada, tak jak to miało miejsce po odejściu Radka.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.02.2024, 23:25
Wprawdzie w innej zabawie na forum typowałem,że Rude wytrwa 10 kolejek ale pisałem to w formie żartu.Na prawdę wierzycie w to,że Zaskroniec przyzna się do błędu?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.02.2024, 23:39
Rude sam stąd ucieknie i on na pewno nie będzie czekał na dezercję tyle co Wuja czy Sobol
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.02.2024, 00:30
No mam nadzieje,że wytrzyma do 10 meczu żebym wygrał twój konkurs
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.02.2024, 08:10
Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Żaden, skończymy sezon z Jopem ale będzię już za poźno i nie będzie z kogo sklecić 11
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.02.2024, 11:17
Oby to nie była wizja prorocza Koali spowodowana halucynacjami z przedawkowania opiatów.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.02.2024, 11:25
Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 24.02.2024, 11:29
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia
Młodzi ambitni polacy nie utrzymają tego zespołu nawet w pierwszej lidze. Chyba, że tego chcemy?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.02.2024, 11:34
.......enie o młodych, ambitnych Polakach zostawmy koneserom III ligi.
Gdyby to było takie proste, to zespoły Ekstraklasy miałyby średnią wieku w okolicach 20 lat, bo przecież braki techniczno-fizyczne da się na luzie nadrobić ambicją i młodzieńczym polotem?

Tutaj po prostu potrzeba trenera, który zmieni naszą zjebaną taktykę polegającą na posiadaniu piłki i bezsensownych podaniach wszerz/do tyłu, które tylko nabijają statystyki. Każdy zespół I ligi wie jak z nami grać, oddają nam piłkę i czekają, aż potkniemy się o własne nogi i po prostu kontratakują.

Do tego trzeba kogoś z jajami, kto wy.......i do rezerw piłkarzy pokroju Sapały. Ja osobiście na jego grę na od....... się nie mogę patrzeć.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.02.2024, 21:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tu nie ma wątpliwości że przegrywając z Odrą i Arka to Rude poleci szybciej niż tu przyleciał.
Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.02.2024, 01:00
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?
Ten sam JK powiedział nie tak dawno że dla efektu nowej miotły kusi go eksperyment by zmieniać trenera co 3 mecze. Może podpowie mi to AI?

Koniec końców eksperymenty JK mogą się skończyć tak że i stadion będzie pusty, i loże będą puste i w końcu klubowa kasa też będzie pusta.

Czy chce czy nie musi brać to pod uwagę.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.02.2024, 08:16
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?
Obawiam się, że zasoby finansowe się kończą więc awans albo śmierć (czy tam granie Brodą, Szywaczem, Dziedzicem itd.).
Więc JK się w końcu musi obudzić bo to pkt decydują o awansie, a nie xg, groźne ataki itp. bzdury.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.02.2024, 13:36
Żaden trener. Przecież nie w trenerze jest problem. Gdyby tak było to pomiędzy trzema trenerami z ostatnich 2 sezonów widzielibyśmy przynajmniej choć trochę odmienny styl gry a jest on niezmienny od spadku.

Myślę, że jeszcze trochę to potrwa zanim ogół kibiców to zauważy. Natomiast martwi mnie to, że nie widzą tego w klubie.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 31.05.2024, 18:19
Nie miałem racji?

Miałem.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.05.2024, 18:37
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Nie miałem racji?

Miałem.
Nie miałeś. Żaden z wymienionych nie wjechał na białym koniu i nie uratował Wiśle sezonu. Nie awansowaliśmy. Serio.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:46.