![]() |
Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Moje typy:
1.Maciej Skorża. 2.Marek Papszun. 3.Adam Nawałka. 4.Marcin Brosz. 5.Kazimierz Moskal. Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera. Pytanie będzie wówczas brzmiało: Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się. Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły. Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły. W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku. Z pewnością upadek Wisły może być kuszący. Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych. Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona. Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić. Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory. Dla przypomnienia: Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle. Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom. Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003. A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły. A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć. Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp. Maciej Skorża na trenera Wisły. Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu. |
Koalik i jaro jakiśtam który płacze na forum
|
dla uczciwości Rude powinien w ankiecie być uwzgledniony
|
Jose Mourinho jest już wolny, ale ja bym się spieszył, bo nie wiadomo jak długo.
|
Cytat:
|
Tylko Donald "DerMcDonald" T. !!!!!!
Nawet jak nie awansujemy, to poprzez "rozumienie prawa tak jak go rozumiemy", mocą uchwały sejmowej, ustali, że awansuje przykładowo z 9 miejsca z tabeli. A jak będzie trzeba to, "silni ludzie" wytłumaczą takiej Arce, że należy "zrzec" się awansu na rzecz naszej Wisełki! A taka Ela Bieńkowska pogoni złowrogiego Obajtka i zapewni nam wsparcie na poziomie 100 mln zł rocznie! |
Cytat:
|
Cytat:
|
od wczoraj klopp jest dostępny
|
Cytat:
|
Jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony.
Oczywiście, że Papszun. Jak tylko Klopp nie wypali znaczy się. :D |
Xaviego trzeba spróbować przejąć od lata, czuję, że w Wiśle mógłby się odbudować.
|
Otwieram ponownie temat.
|
Mariusz Jop. Obstawiam ż po porażkach z Widzewem w Opolu i w Gdyni. Oby nie było za późno i było co ratować.
|
Tu nie ma wątpliwości że przegrywając z Odrą i Arka to Rude poleci szybciej niż tu przyleciał.
Wisła obiektywnie powinna mieć 0 pkt po 2 meczach na wiosnę. PS. Weźmie drużynę Jop, ale esa nie wywalczy |
Scenariusz zmian wszyscy raczej znamy, pytanie ile jeszcze szans na blamaż otrzyma Rude. Myślę, ze maksymalnie w grę wchodzą porażki w 3 kolejnych meczach. Problem jest taki, że po takim w.......u drużyna psychiczne uderzy o dno i przegramy baraże niezależnie z kim je zagramy.
Jop to o tyle dobra opcja, że drużynę zna na wylot i istnieje cień szansy, że ich na szybko poukłada, tak jak to miało miejsce po odejściu Radka. |
Wprawdzie w innej zabawie na forum typowałem,że Rude wytrwa 10 kolejek ale pisałem to w formie żartu.Na prawdę wierzycie w to,że Zaskroniec przyzna się do błędu?
|
Rude sam stąd ucieknie i on na pewno nie będzie czekał na dezercję tyle co Wuja czy Sobol
|
No mam nadzieje,że wytrzyma do 10 meczu żebym wygrał twój konkurs
|
Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Żaden, skończymy sezon z Jopem ale będzię już za poźno i nie będzie z kogo sklecić 11 |
Oby to nie była wizja prorocza Koali spowodowana halucynacjami z przedawkowania opiatów.
|
Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia
|
Cytat:
|
.......enie o młodych, ambitnych Polakach zostawmy koneserom III ligi.
Gdyby to było takie proste, to zespoły Ekstraklasy miałyby średnią wieku w okolicach 20 lat, bo przecież braki techniczno-fizyczne da się na luzie nadrobić ambicją i młodzieńczym polotem? Tutaj po prostu potrzeba trenera, który zmieni naszą zjebaną taktykę polegającą na posiadaniu piłki i bezsensownych podaniach wszerz/do tyłu, które tylko nabijają statystyki. Każdy zespół I ligi wie jak z nami grać, oddają nam piłkę i czekają, aż potkniemy się o własne nogi i po prostu kontratakują. Do tego trzeba kogoś z jajami, kto wy.......i do rezerw piłkarzy pokroju Sapały. Ja osobiście na jego grę na od....... się nie mogę patrzeć. |
Cytat:
|
Cytat:
Koniec końców eksperymenty JK mogą się skończyć tak że i stadion będzie pusty, i loże będą puste i w końcu klubowa kasa też będzie pusta. Czy chce czy nie musi brać to pod uwagę. |
Cytat:
Więc JK się w końcu musi obudzić bo to pkt decydują o awansie, a nie xg, groźne ataki itp. bzdury. |
Żaden trener. Przecież nie w trenerze jest problem. Gdyby tak było to pomiędzy trzema trenerami z ostatnich 2 sezonów widzielibyśmy przynajmniej choć trochę odmienny styl gry a jest on niezmienny od spadku.
Myślę, że jeszcze trochę to potrwa zanim ogół kibiców to zauważy. Natomiast martwi mnie to, że nie widzą tego w klubie. |
Nie miałem racji?
Miałem. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl