Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10965)

KOALIK 15.01.2024 00:43

Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
 
Moje typy:

1.Maciej Skorża.
2.Marek Papszun.
3.Adam Nawałka.
4.Marcin Brosz.
5.Kazimierz Moskal.

Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera.

Pytanie będzie wówczas brzmiało:

Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się.

Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły.

Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły.

W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku.

Z pewnością upadek Wisły może być kuszący.

Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych.

Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona.

Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić.

Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory.

Dla przypomnienia:

Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle.

Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom.

Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003.

A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły.

A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć.

Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp.

Maciej Skorża na trenera Wisły.

Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu.

emjot 15.01.2024 08:39

Koalik i jaro jakiśtam który płacze na forum

Arkadiusz.Czerepach 16.01.2024 20:38

dla uczciwości Rude powinien w ankiecie być uwzgledniony

MaLk 16.01.2024 23:23

Jose Mourinho jest już wolny, ale ja bym się spieszył, bo nie wiadomo jak długo.

WildDog 17.01.2024 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1614949)
Koalik i jaro jakiśtam który płacze na forum

Dobre wychowanie i odrobina kultury nie pozwala na szydzenie z chorych. Miej wiec Wasc litosc nad koalikiem.

stary dziad 17.01.2024 13:13

Tylko Donald "DerMcDonald" T. !!!!!!
Nawet jak nie awansujemy, to poprzez "rozumienie prawa tak jak go rozumiemy", mocą uchwały sejmowej, ustali, że awansuje przykładowo z 9 miejsca z tabeli. A jak będzie trzeba to, "silni ludzie" wytłumaczą takiej Arce, że należy "zrzec" się awansu na rzecz naszej Wisełki!
A taka Ela Bieńkowska pogoni złowrogiego Obajtka i zapewni nam wsparcie na poziomie 100 mln zł rocznie!

Drozd 17.01.2024 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1614975)
Jose Mourinho jest już wolny, ale ja bym się spieszył, bo nie wiadomo jak długo.

Jak by to określił jaroo1. Nie wyszło mu w kolejnym klubie i go pogonili.

doktor granat 17.01.2024 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1614974)
dla uczciwości Rude powinien w ankiecie być uwzgledniony

I oczywiście Jop

alexx6 28.01.2024 13:54

od wczoraj klopp jest dostępny

MaLk 28.01.2024 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alexx6 (Post 1615244)
od wczoraj klopp jest dostępny

Nie ma pewności czy potrafi odpowiednio korzystać z algorytmów. Z drugiej strony, można byłoby sprzedać koszulki z gegenpressingiem, jeśli jakieś zostały.

s1mone 28.01.2024 19:53

Jak kochać to księżniczki, jak kraść to miliony.


Oczywiście, że Papszun.


Jak tylko Klopp nie wypali znaczy się.

:D

doktor granat 28.01.2024 20:07

Xaviego trzeba spróbować przejąć od lata, czuję, że w Wiśle mógłby się odbudować.

KOALIK 23.02.2024 22:51

Otwieram ponownie temat.

Szneka 23.02.2024 22:54

Mariusz Jop. Obstawiam ż po porażkach z Widzewem w Opolu i w Gdyni. Oby nie było za późno i było co ratować.

Karherop 23.02.2024 23:05

Tu nie ma wątpliwości że przegrywając z Odrą i Arka to Rude poleci szybciej niż tu przyleciał.

Wisła obiektywnie powinna mieć 0 pkt po 2 meczach na wiosnę.

PS. Weźmie drużynę Jop, ale esa nie wywalczy

Patryko 23.02.2024 23:08

Scenariusz zmian wszyscy raczej znamy, pytanie ile jeszcze szans na blamaż otrzyma Rude. Myślę, ze maksymalnie w grę wchodzą porażki w 3 kolejnych meczach. Problem jest taki, że po takim w.......u drużyna psychiczne uderzy o dno i przegramy baraże niezależnie z kim je zagramy.

Jop to o tyle dobra opcja, że drużynę zna na wylot i istnieje cień szansy, że ich na szybko poukłada, tak jak to miało miejsce po odejściu Radka.

krysztal 23.02.2024 23:25

Wprawdzie w innej zabawie na forum typowałem,że Rude wytrwa 10 kolejek ale pisałem to w formie żartu.Na prawdę wierzycie w to,że Zaskroniec przyzna się do błędu?

Jaroo1 23.02.2024 23:39

Rude sam stąd ucieknie i on na pewno nie będzie czekał na dezercję tyle co Wuja czy Sobol

krysztal 24.02.2024 00:30

No mam nadzieje,że wytrzyma do 10 meczu żebym wygrał twój konkurs

Sylwus1988 24.02.2024 08:10

Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Żaden, skończymy sezon z Jopem ale będzię już za poźno i nie będzie z kogo sklecić 11

Mixu 24.02.2024 11:17

Oby to nie była wizja prorocza Koali spowodowana halucynacjami z przedawkowania opiatów.

Skawa Wadowice 24.02.2024 11:25

Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia

Kurz 24.02.2024 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1616503)
Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia

Młodzi ambitni polacy nie utrzymają tego zespołu nawet w pierwszej lidze. Chyba, że tego chcemy?

Patryko 24.02.2024 11:34

.......enie o młodych, ambitnych Polakach zostawmy koneserom III ligi.
Gdyby to było takie proste, to zespoły Ekstraklasy miałyby średnią wieku w okolicach 20 lat, bo przecież braki techniczno-fizyczne da się na luzie nadrobić ambicją i młodzieńczym polotem?

Tutaj po prostu potrzeba trenera, który zmieni naszą zjebaną taktykę polegającą na posiadaniu piłki i bezsensownych podaniach wszerz/do tyłu, które tylko nabijają statystyki. Każdy zespół I ligi wie jak z nami grać, oddają nam piłkę i czekają, aż potkniemy się o własne nogi i po prostu kontratakują.

Do tego trzeba kogoś z jajami, kto wy.......i do rezerw piłkarzy pokroju Sapały. Ja osobiście na jego grę na od....... się nie mogę patrzeć.

MaLk 24.02.2024 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1616429)
Tu nie ma wątpliwości że przegrywając z Odrą i Arka to Rude poleci szybciej niż tu przyleciał.

Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?

Karherop 25.02.2024 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1616590)
Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?

Ten sam JK powiedział nie tak dawno że dla efektu nowej miotły kusi go eksperyment by zmieniać trenera co 3 mecze. Może podpowie mi to AI?

Koniec końców eksperymenty JK mogą się skończyć tak że i stadion będzie pusty, i loże będą puste i w końcu klubowa kasa też będzie pusta.

Czy chce czy nie musi brać to pod uwagę.

doktor granat 25.02.2024 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1616590)
Tia... w sensie JK przyznaje się do błędu, mimo iż statystyki (oprócz punktowych) się zgadzają?

Obawiam się, że zasoby finansowe się kończą więc awans albo śmierć (czy tam granie Brodą, Szywaczem, Dziedzicem itd.).
Więc JK się w końcu musi obudzić bo to pkt decydują o awansie, a nie xg, groźne ataki itp. bzdury.

As 25.02.2024 13:36

Żaden trener. Przecież nie w trenerze jest problem. Gdyby tak było to pomiędzy trzema trenerami z ostatnich 2 sezonów widzielibyśmy przynajmniej choć trochę odmienny styl gry a jest on niezmienny od spadku.

Myślę, że jeszcze trochę to potrwa zanim ogół kibiców to zauważy. Natomiast martwi mnie to, że nie widzą tego w klubie.

KOALIK 31.05.2024 18:19

Nie miałem racji?

Miałem.

MaLk 31.05.2024 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1625873)
Nie miałem racji?

Miałem.

Nie miałeś. Żaden z wymienionych nie wjechał na białym koniu i nie uratował Wiśle sezonu. Nie awansowaliśmy. Serio.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl