
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
|
|
odwołać wypożyczenie Biegańskiego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
Każdy dzien zwłoki przybliza Ratona do pierwszej jedenastki. Jupi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
A kto ma bronić ?. Kontuzjowany,tak samo słaby Broda?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
|
|
Gogół i Talar poza kadrą na mecz ze Stalą z powodu kontuzji.
"Obaj zawodnicy borykają się z kontuzjami, które wymagają leczenia operacyjnego". Jakie jeszcze niespodzianki? Przewiduję, że w środku pola Sapała/Basha raczej nie pograją z powodu sapalstwa/zdrowia, pozostaje Duda i Fazlagic. No to pięknie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
|
|
Oby operacji nie przeprowadzał nasz doktor.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
K...a zeby w Hiszpanii nie było bramkarza do wyjęcia na lepszym poziomie niż Raton
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
Taa, ściagną hehe. Tak jak bramkarza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
|
|
Bieszczad > Raton
Akurat dla mnie to no-brainer, chociaż z wymienionej trójki to była najsłabsza opcja. Podejrzewam, że to jeszcze chwile zajmie, na 1 mecz raczej wyjdziemy z Ratonem w bramce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
To nie jest sytuacja, że się wali i pali i potrzebujemy bramkarza na wczoraj. Lepiej poświęcić parę dni na przegląd rynku, niż brać pierwszego lepszego bramkarza z łapanki. Jak mają brać byle kogo, to równie dobrze może bronić Stępak, różnicy między nim a randomem z III ligi dużej nie będzie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Mamy szeroki skład, gramy swoje i wyjebane na jakieś kontuzje.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
Dobrze że obecny sztab dał pograć w sparingach Fazlagiciowi.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
Ja zakładam, że oni bardzo intensywnie pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji, po prostu dają sobie kilka dni na rozważenie wszystkich opcji. Łatwo jest przecież zatrudnić pierwszego lepszego z brzegu, jak choćby ten Bieszczad z III ligi, który dla mnie nie gwarantuje niczego poza wypełnieniem pozycji na liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Nie mamy wiele czasu do zakończenia okienka transferowego, a po ostatnich kontuzjach mamy złą sytuację kadrową w drużynie. Do problemów z obsadą bramki dochodzą realne problemy z obsadą pozycji młodzieżowca. Nie należy patrzeć na nasze zasoby kadrowe przez różowe okulary tylko realistycznie, by eliminować problemy i ograniczać zagrożenia, które się na pewno pojawią.
A są nimi jeszcze atak, gdzie przy kontuzji lub absencji Rodado zostajemy ze słabiutkim Sobczakiem, środek drugiej linii, gdzie przy wykartkowaniu się lub kontuzji Carbo zostajemy bez jakiegokolwiek sensownego defensywnego pomocnika, czy prawa obrona, gdzie do gry mamy tylko dwóch zawodników Szota i Jarocha. Z tymi tematami trzeba coś wreszcie zrobić, bo obok słabości na pozycji bramkarza mogą pogrążyć Wisłę wiosną. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Taka właśnie kadrę zbudował Jaro. Pewnie przez biedę bo jak mieliśmy słaba ale bardzo szeroką kadrę, tak teraz mamy słaba i bardzo krótka. My nie mamy praktycznie wcale zmiennikow, do tego będziemy jeszcze bazować na szklanym i cienkim Sapale i Bashy, młodym i zagadkowym Krzyżanowskim (daj mu Bóg, niech się chłopak rozwija ale raczej nie będzie graczem który pociągnie te druzyne do awansu), bezproduktywnym Dudzie i cienkim w bramce Ratonie, który obecnie nawet nie ma cienkiego zmiennika w razie w.
I na ten czas mówimy o tym że wypadli SLABI: Broda, Gogol itp. gdyby w ich miejsce wypadł ktoś z podstawowych Hiszpanów, 1-3 z nich, to nie wiem czy ta kadra by się na baraże załapała. Bo jeszcze trzeba mieć w głowie że jak Sapala zacznie grać pełne mecze to pewnie szybko się rozleci i do końca sezonu nie zagra Kadrę mamy the best
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 16.02.2024 o godz. 10:26.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
To prawda. Nędza i ubóstwo a kontuzje będą napewno.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
|
|
Markus wymienieniem prawej obrony jako wymagającej wzmocnień zrobił mi dzień.
Szukajmy trzeciego prawego obrońcy, w końcu dwóch to za mało. Najwyraźniej Polacy się liczą za pół sztuki każdy A tak poważnie, to priorytetem bramkarz, potem długo długo nic, następnie środek pola.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.02.2024 o godz. 15:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Prawa obrona cała do wymiany. Na lewej jest Junca więc damy radę. Hiszpan, klasa sama w sobie
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Można mieć wiele marzeń jak Markus tylko że niestety doskonale widać, że już nie ma pieniędzy na akcję jak rok temu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
chyba trochę przeceniłem sprawczość klubu, bo okazuje się, że Bieszczada przynajmniej ze swoimi 28 meczami w ekstraklasie też może nie być
Cytat:
Ostatnio edytowane przez Watts : 16.02.2024 o godz. 17:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Mamy do gry na prawej obronie kogoś więcej niż Szota i Jarocha? Z czym się tu nie zgadzasz?
To są jacyś wybitni prawi obrońcy, którzy dodatkowo nie będą łapać kontuzji i kartek, bo Ty tak chcesz? Choć jeden z nich jest dodatkowo mocnym punktem zespołu, na którym zawsze można polegać?Ale Ty oczywiście całe życie widzisz tylko Ratona przed oczami… ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
|
Czy zgłoszenie w drużynie rezerw lub CLJ jest wystarczające do zagrania w meczu I ligi? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
|
|
Markus akurat w tym przypadku przesadzasz. Prawa obrona jak na nasze warunki jest przyzwoicie obsadzona, jest tam zdrowa rywalizacja. Szot i Jaroch prezentują dość dobry poziom jak na I ligę i ciężko tam upatrywać jakichś większych kłopotów.
Lej po bombie może natomiast nam wyskoczyć na środku. Opieranie tej formacji na graczach takich jak Basha czy Sapała jest moim zdaniem błędne. Nawet nie chcę myśleć co się stanie w przypadku kontuzji Carbo (odpukane w niemalowane). Karcz pisze o nowym celu transferowym: https://www.transfermarkt.pl/szymon-...spieler/727119 No i tu można powiedzieć, że jest już jakiś konkret. 19 lat, występy w Ekstraklasie, może trafi nam się kolejny Lis (Wisła walczy o wypożyczenie z opcją wykupu).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.02.2024 o godz. 17:36.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ten Szymon Weirauch w piątce przy wyłapywaniu dośrodkowań może być jeszcze słabszy niż Broda:
https://www.youtube.com/watch?v=r-snfKuwOPM od 2:04 min.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.02.2024 o godz. 17:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
https://www.goal.pl/artykuly/pomocni...gowego-rywala/
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
|
|
Meczyki go chwalą.
Poza tym młodzieżowiec, a po kontuzjach może być z tym problem. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|