
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy trener Jop powinien pozostać na stanowisku? | |||
| Zdecydowanie tak, zasłużył na szansę |
|
8 | 6,78% |
| Raczej tak, chyba że pojawi się jakaś opcja z najwyższej półki |
|
24 | 20,34% |
| Tylko w ostateczności, jak inne opcje nie wypalą |
|
54 | 45,76% |
| Zdecydowanie nie! |
|
27 | 22,88% |
| Nie mam pojęcia, zbyt trudny wybór |
|
5 | 4,24% |
| Głosujących: 118. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Sam fakt, że podaje Carillo jako jednego z niewielu niezłych Hiszpanów świadczy o mizerii jaką prezentowała reszta jego rodaków. Nawet wspominany przez Markusa Bakero zarówno w Lechu jak i Polonii głównie zawodził wykrecając średnią punktową na poziomie 1,67 i 1,5 pkt na mecz z drużynami, które miały mistrzowskie aspiracje.
Raczej nikt go jakoś mega ciepło nie wspomina ani w Poznaniu, ani w Warszawie... |
|
|

|
||||||
|
|