
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
Przez boisko nie ma praktycznie szans na indywidualne akcje, trzeba grać zespołowo. No i wreszcie widać jak na dłoni, kompletny brak schematów. Brak taktyki. Leżymy i kwiczymy....
Ale pewnie wszystkiemu winna będzie pogoda... Może nikt ze sztabu nie ma komórki, i nie zauważyli alertu RCB ![]() ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#32
|
|
Od 10 lat każdy kolejny sezon wydaje się chvjowy
A każdy kolejny okazuje się gorszy O byłym piłkarzu okupującym z niewiadomych przyczyn stanowisko trenera w naszym klubie nie chce mi się nawet pisać Jedno pytanie tylko, jak spojrzy w oczy takiemu Gogolowi po ostatnich meczach, jeżeli w pierwszym składzie wychodzi wciąż grający tragicznie Duda? ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#33
|
|
Bo on losuje kto zagra
Jak dobrze, ze nie ogladam wybralem kino, chill z przyjaciolmi po co sie wkur_iac ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
To już ponad rok zmarnowanego czasu Wisły za sprawą chorego trzymania beznadziejnego trenera i sztabu trenerskiego przez właściciela klubu... Bo to legendy, z którymi trzeba dzielić się jajeczkiem, a nie gonić ich do ciężkiej pracy... Rodzina atmosfera ma być, a nie robota i kompetencje...
![]()
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.12.2023 o godz. 22:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#35
|
|
niestety dzisiaj boisko nie pozwoliło pokazać umiejętności i rozwinąc skrzydeł. Cóż, zła pogoda i ciężkie do gry boiska zdarzały się, zdarzają i będą zdarzać. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i punktować w kolejnych spotkaniach.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#36
|
|
Ile Raton musi zjebać by Broda dostał szansę? Duda po jedynym atucie jaki ma czyli wiek młodzieżowca, wyląduje w Garbarnii.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#37
|
|
Ten Raton to jakiś menedżerski wałek, innej opcji nie ma.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#38
|
|
Absolutnie nie poddajemy się, walczymy dalej. Pozostały nam 2 ligowe mecze i Puchar Polski. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby te spotkania wygrać.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#39
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#40
|
|
Dziś banda pajaców w koszulkach Wisełki pokazała jak głęboko ma nas kibiców w dupie. Z ogórkami z Niecieczy zagrali na stojąco, bez chęci jakiejkolwiek walki i bez ambicji. Qrwa jak tak można? Żaden zawodnik nie wykazał minimalnej chęci do gry. Szczególnie postawa Sapały Carbo Dudy Baeny i Ratona mnie wqrwiła.
Pomijam temat pseudo trenera na ławce rezerwowych. Sobolewski bierz tych patałachów i razem WYPIERDALAĆ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#41
|
|
Taaa Raton jest głównym problemem.
Sobolewski i reszta bandy, won. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#42
|
|
Zagraliśmy dokładnie taką samą padlinę jak z GKSem, po prostu tym razem nie udało się fartownie wygrać.
Drużynowo nie istniejemy, już nawet z ataku pozycyjnego nic nie zostało. Kłuje w oczy brak dokładności podań, brak zrozumienia, jesteśmy przewidywalni do bólu. Na chwilę obecną nasza gra wygląda jak walka o utrzymanie, a nie o baraże lub awans. Już się nawet nie denerwuję, nie mam żadnych oczekiwań, jesteśmy po prostu w bagnie, w którym trzyma nas upór JK. Trzymając na stołku trenera Sobolewskiego, niszczy zarówno jego (po okresie w Wiśle nie znajdzie pracy nigdzie), jak i klub. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#43
|
|
Tyle prostych strat, niedokładnych podań to w jednym meczu jeszcze nie widziałem, to było porażające w tym meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Szkoda tych punktów z GKSem - one mogą nas kosztować kolejny okres przygotowawczy spędzony z Sobolewskim.
Co do meczu, to niewiele można napisać. 1. Murawa nie pozwalała na indywidualne przebłyski, więc szczególnie widać było brak jakiejkolwiek gry zespołowej. 2. Absolutnie zero schematów w ataku, te desperackie próby przepchnięcia się środkiem w końcówce meczu... litości. 3. Niestety minusem naszych piłkarzy jest potwornie słaba motoryka. Ten mecz wyglądał jakby dorośli faceci grali z 15-latkami. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Sobolewski po tym sezonie bedzie mógł zostać trenerem co najwyżej Prądniczanki i to nie seniorów a może orlików lub żaków starszych. Takiej chujni jak my mając jak na tą ligę i tak dobry sklad to nikt nie gra
.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#46
|
|
Zagraliśmy dokładnie takie same trociny jak tydzień temu. tylko wówczas człowiek prezesa na ławce trenerskiej i ludzie prezesa na boisku mieli farta, że coś wpadło. Ani wówczas ani dziś nie zasługiwaliśmy chociaż na remis.
Nie liczę na nic. Ośli upór i rozdęte do kosmicznych rozmiarów ego prezesa gwarantuje nam trwanie stabilnie w tym g... Jak wyżej Markus napisał. Zmarnowany rok. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
Dokładnie tak. WSZYSCY popełniali koszmarne, niewyobrażalne błędy, także Duda na przykład w idiotyczny sposób robiąc aut, Sapała, Szot, Sobczak, Talar, Uryga...
To nie jest kwestia złej gry dwóch-trzech sprowadzonych zawodników, tylko dramatycznego jakościowo stanu szkoleniowego, który nic nie potrafi i niszczy każdego, kto z nimi pracuje. Przecież widać to jak na dłoni. Upór Królewskiego w trzymaniu Sobolewskiego to już nie jest głupota, to jakaś chora fobia.
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.12.2023 o godz. 22:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
Ja pier.dolę jaka ta drużyna i ten sztab to jest chu.jowizna to się w pale nie mieści. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#49
|
|
Cyrk, kabaret, horror. 3 w 1, a wszystko dzięki Wiśle. Niesamowita paleta wrażeń.
Cytat:
I stąd się to bierze. Każdy kto tu zaczyna gra lepiej niż własna wersja po kilku miesiącach spędzonych w Wiśle. Królewski powinien wypierdalać czym prędzej z Wisły.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 01.12.2023 o godz. 22:50.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#50
|
|
Królewski to narcyz w dodatku głupawy. Dwa lata firmował rodzinę na swoim teraz nie ma jaj żeby posypać głowę popiołem. Szczyl na stanowisku...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#51
|
|
Powiem wam ze z tym co prezentujemy to i tak zbyt wysoko w tabeli jestesmy.
Carbo - kolejny piłkarz, który po bliższym zapoznaniu się z wiślacką myślą szkoleniową traci wiekszosc swoich atutów jakie pokazywał po przyjściu do klubu Duda - stabilnie podąża ścieżką Starzyńskiego zamieniając młody talent na wielowymiarową bylejakość. Może w innym klubie jeszcze będzie miał szanse się rozwinąć o ile szybko odejdzie. ![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#52
|
|
Drozd : jeśli uważasz, że Raton to dobry bramkarz to jesteś ślepy.
Każdy widzi, że to jest pokrak level hard, tylko nie Drozd. Drozd raz pochwalił typa na początku to będzie się tego trzymał, choćby Raton posadził kupona na środku murawy. W tym meczu wiele rzeczy było złych, generalnie i tak szacun dla Hiszpanów, że przy takich warunkach atmosferycznych grali cokolwiek.... Pewnie się spodziewali, że zaraz wyjdzie na murawę biały niedźwiedź Oczywiście, gdyby nie ręcznik w bramce to pewnie ten jeden punkcik by wpadł. Ja się przyznam, że mimo początkowych niepowodzeń - liczyłem, że ustabilizujemy formę i uda się parę spotkań z rzędu wygrać - myliłem się. Generalnie gramy chałę. Jestem za zwolnieniem Sobolewskiego. Pod 1 warunkiem - nie może to być podmianka na Kiko Atletico, bo to jakby zmiany nie było w ogóle.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.12.2023 o godz. 22:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
Chyba już nawet ślepy zobaczyłby dlaczego i gdzie tkwi problem. Ale nie Królewski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#54
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#56
|
|
Przestańmy mówić o piłkarzach jako problemie, bo takie analizy można by robić jakbyśmy widzieli, że ktoś robi postępy a ktoś odstaje. U nas każdy piłkarz stacza się z meczu na mecz po równi pochyłej. Więc jeśli wszyscy piłkarze mają zjazd to problem jest w sztabie. Często wspominacie w komentarzach Ratona ale ja zapytam gdzie jest Mikołaj Bieganski? Człowiek, który jeszcze w ostatnim sezonie ekstraklasy ratował nam skórę swoimi interwencjami, często chroniąc przed kompromitacją. Jego forma znikła wraz ze zmianą trenera bramkarzy. Przypadek?
Winę za obecny stan ponosi tylko i wyłącznie sztab szkoleniowy i przestańmy szukać winnych gdzie indziej bo tylko rozmydlamy sytuację. Dzisiaj taktycznie, tak taktycznie, ograł nas trener Lewandowski, któremu można przypiąć wiele cech, ale na pewno nie cechę genialnego taktyka... To jest chyba kwintesencja porażki trenera "na taktyce to ja się znam najlepiej" Soboloewskiego. ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#57
|
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#58
|
|
Gdzie ten błazen Kikuś z pastwisk znalazł Ratona?
Lepiej tego nie pisać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#59
|
|
Sorry,że pytam bo ja jednak z innej epoki i być może takich udogodnień nie było ale czy ławki rezerwowych w Niecieczy są podgrzewane?Co to się dzisiaj stanęło?Żadnych wiatraków?Żadnego klaskania?Rozsiadł się pajac wygodnie niczym Walery Łobanowski i przez 90 minut pierdział w stołek.A i Zającowi dzisiaj kamerzysta mógłby po stopach przejechać i chyba by go nie ruszyło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#60
|
|
Mecz z Łęczna o tyle trudniejszy że większość stadionu będzie pusta. Do tego kara 20 tys zlotych. Jakby mało było problemów finansowych.ale patologia z C jest zbyt mało rozumna aby to ogarnąć
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|