
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2013
Online |
#1
|
|
Temat pochwalny
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#2
|
|
Ciężko obrażasz Błaszczykowskiego nie umieszczając go w tytule, popraw się.
Dzisiejszy mecz to mistrzowski i brutalny nokaut GKS-u, który pewnie się już nie podniesie w tym roku.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 25.11.2023 o godz. 19:53.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Online |
#3
|
|
Jakby on grał byłoby 3:0
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#4
|
|
Myślę, że w tym wszystkim nie dostrzegacie talentu Kazka Kmiecika i Bogdana Zająca....
![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#5
|
|
Latka lecą i już tylko rządzi schowany w cieniu, wielkie dzięki także dla Kuby i rodziny, że awansowaliśmy do 1 ligi i solidnie sobie w niej radzimy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 25.11.2023 o godz. 20:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#6
|
|
Organizacyjnie najlepszy prezes ostatniego 30-lecia a gdyby miał do dyspozycji pieniądze Cupiała byłby najlepszym w Europie
by #mocnewiślakówrozmowy
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 26.11.2023 o godz. 14:24.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#7
|
|
Jaro i Sobol oraz grono fachowców
Nastrój imprezowy po wypiciu dwóch browców Jeśli słyszysz ten numer, dla DJ-a 1:0 Witam koleżanki, pojedziemy na stereo Bity dają w banię, ja kocham ten stan Jeśli chodzi o to, to nie jestem tu sam Nie, jest nas wielu J.A.R.O., mój stary przyjacielu Impreza zapierdala, browar się leje Kobiety dookoła, stary co się dzieje! Co? Budynek się chwieje każdy się śmieje Z głośnika napierdala je je je je ha ha i oto stary chodzi Impreza u Sobola nikomu nie zaszkodzi! ![]() ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 03.2016
Offline |
#8
|
|
Kiedy ranne wstają zorze
To Królewski spać nie może chodzi,kicha, smarka i prycha Z jego rządów syf i kicha Płaci ludziom bez pojęcia za granie w dziadka na zajęciach Legendarny Wisły sztab klasę gorszy niż Hyballa szwab. Każdy kibic widzi, że nic z tego nie będzie a Królewski mądruje się wszędzie Sobolewski na piłce zna się bardzo dobrze Jak Misiek na Sarapaty bobrze. Nasz sztab trenerski jest taki żałosny że z Hiszpana w miesiąc zrobi kłodę sosny Każdy jeden co tu do nas przychodzi robi zjazd i ch*j wie o co tutaj chodzi Dziś analiz całe szafy mamy ale w ogóle z nich nie korzystamy Jakby tak nie było i byśmy się ich słuchali to byśmy się z tym dziadowskim sztabem dłużej nie je*bali. |
|
|