Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jaro i Sobol (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10953)

Maine_Coon 25.11.2023 19:45

Jaro i Sobol
 
Temat pochwalny

doktor granat 25.11.2023 19:50

Ciężko obrażasz Błaszczykowskiego nie umieszczając go w tytule, popraw się.
Dzisiejszy mecz to mistrzowski i brutalny nokaut GKS-u, który pewnie się już nie podniesie w tym roku.

Maine_Coon 25.11.2023 19:52

Jakby on grał byłoby 3:0

wiśnia 25.11.2023 19:57

Myślę, że w tym wszystkim nie dostrzegacie talentu Kazka Kmiecika i Bogdana Zająca....

doktor granat 25.11.2023 19:59

Latka lecą i już tylko rządzi schowany w cieniu, wielkie dzięki także dla Kuby i rodziny, że awansowaliśmy do 1 ligi i solidnie sobie w niej radzimy.

kolarz90 25.11.2023 22:56

Organizacyjnie najlepszy prezes ostatniego 30-lecia a gdyby miał do dyspozycji pieniądze Cupiała byłby najlepszym w Europie
by #mocnewiślakówrozmowy

Arkadiusz.Czerepach 26.11.2023 18:52

Jaro i Sobol oraz grono fachowców
Nastrój imprezowy po wypiciu dwóch browców

Jeśli słyszysz ten numer, dla DJ-a 1:0
Witam koleżanki, pojedziemy na stereo

Bity dają w banię, ja kocham ten stan
Jeśli chodzi o to, to nie jestem tu sam

Nie, jest nas wielu
J.A.R.O., mój stary przyjacielu

Impreza zapierdala, browar się leje
Kobiety dookoła, stary co się dzieje!
Co? Budynek się chwieje
każdy się śmieje
Z głośnika napierdala je je je je

ha ha i oto stary chodzi
Impreza u Sobola nikomu nie zaszkodzi!

:taniec:

Piter00 27.11.2023 07:46

Kiedy ranne wstają zorze
To Królewski spać nie może
chodzi,kicha, smarka i prycha

Z jego rządów syf i kicha
Płaci ludziom bez pojęcia
za granie w dziadka na zajęciach
Legendarny Wisły sztab
klasę gorszy niż Hyballa szwab.
Każdy kibic widzi, że nic z tego nie będzie
a Królewski mądruje się wszędzie
Sobolewski na piłce zna się bardzo dobrze
Jak Misiek na Sarapaty bobrze.
Nasz sztab trenerski jest taki żałosny
że z Hiszpana w miesiąc zrobi kłodę sosny
Każdy jeden co tu do nas przychodzi
robi zjazd i ch*j wie o co tutaj chodzi
Dziś analiz całe szafy mamy
ale w ogóle z nich nie korzystamy
Jakby tak nie było i byśmy się ich słuchali
to byśmy się z tym dziadowskim sztabem dłużej nie je*bali.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl