
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#2
|
|
Dominujące odczucie przed meczem, obojętność. Do takiego stanu doprowadziła postawa władz klubu.
Jadę na grzyby w sobotę tam może emocje będą większe, a na pewno zdrowsze. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
|
Spodziewam się raczej remisu albo przegranej, chyba że jakimś cudem wciśniemy gola i mecz się otworzy.
Przebieg meczu znamy - murarka plus kontry i SFG ze strony Znicza, ew. tylko murarka. Z tyłu na zero, z przodu na bank coś się stworzy bo nasza obrona to nie monolit. W odpowiedzi my będziemy wrzucać na pałę i... Tyle. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#5
|
|
Gramy swoje na 3:3
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#6
|
|
Mam wyjebongo na te mecze Wisły. Wolę iść na spacer, zdrowiej, niż oglądać poczynania pseudotrenera i pseudowłaściciela, który doprowadzi Wisłę do upadku, wspomnicie moje słowa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
To jest niesamowite jak bardzo schematyczne stały się mecze Wisły, wszyscy tutaj jestesmy absolutnie prawidłowo przewidzieć przebieg i obraz meczu
1. Powolny i bezpłciowy atak pozycyjny w wykonaniu Wisły. 2. Murarka i stanie w 10 przed 16 w wykonaniu znicza. 3. 2137 wrzutek w pole karne i tyleż samo wybić przez obrońców Znicza. 4. 87 rzutów rożnych po których w sumie oddamy 4 zablkowane strzały i 1 niecelny. 5. Znicz tworząc jedną/dwie okazję na mecz będzie bliżej zdobycia gola, albo w ogóle go zdobędzie. 6. U nas albo wpadnie jedna bramka fartem jak z Głogowem, albo nie wpadnie. 7. W to, że strzelimy więcej niż jednego gola nie wierzę, więc wynik jest uzależniony od tego ile kontr wykonczy skutecznie znicz, jeśli jedną - remis, jeśli więcej niż jedną - przejebiemy. No i w sumie to by było na tyle, tak jak wszyscy pisali wyżej, z czystem sumieniem zamiast oglądania tego gówna można po prostu przeczytać ten post i generalnie mieć obraz przebiegu spotkania pewnie w 90% a sobotę wykorzystać na coś co przyniesie pozytywne emocje a nie frustracje ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#8
|
|
Trener Znicza po ostatnim meczu odżegnywał się od grania murowanka, jakoby ich celem było jednak atakowanie. Trochę to naprawa optymizmem, że sobotni mecz nie będzie pazdzierzem podobnym do meczu z Płockiem, Chrobrym czy Stala.
Patrząc jak radzimy sobie akurat z beniaminkami, które jeszcze nie wiedzą jak grać z Wisłą, to pewnie w sobotę wygrany. Od Resovii powrót do Paździerzu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#10
|
Zresztą to wymowne z kim aktualnie mamy wygrane, czyli beniaminki + rozwalona Arka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Niby dlaczego mieliby się otworzyć jak grę obronną mają dość dobrze poukładaną.Albo minimalnie wygrywają albo minimalnie przegrywają,tylko Katowice wygrały z nimi różnicą dwóch bramek.Albo szybko otworzymy wynik albo to będzie widowisko dość bolesne dla oczu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#12
|
https://youtu.be/24K-rq7cMn0?si=DQ9dvOK0v_nfENZQ Nigdzie nie twierdzę że dostaną wiele bramek, ale że być może będą grali odważnej choćby od Wisły Płock. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#13
|
|
Ale jak szybko otworzymy wynik (mecz z Sosnowcem) to się cofniemy i okaże się że Znicz w ataku pozycyjnym jest lepszy od nas. Bo bronić nie potrafimy tak samo jak atakować.
Jedno co robimy najlepiej w lidze to marnowanie czasu na boisku. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
Jak Znicz zagra zachowawczo to w plecybjaknotwarta pilke to wygramy.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#15
|
|
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.
W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#16
|
|
Nie ma być zimno?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#17
|
|
Zagrają tak jak Wisła Płock, Stal czy Chrobry.
Jedyna nadzieja, że zamiast jednego Rodado grającego pressingiem, Sobol każe biegać również pomocnikom. Bo obawiam się, że "tiki taki" to ze strony Wisły nie zobaczymy. Ja oglądam w TV. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#18
|
|
Scenariusz tego meczu jest chyba wszystkim znany.
Trzeba też wspomnieć, że do tej pory Znicz stracił 10 bramek, więc są w TOP3 zespołów z najmniejszą liczbą straconych bramek. Mało też strzelają, więc zapowiada się remisowy paździerz z niewielką szansą na przegraną którejkolwiek ze stron. Ciekawe jak JK zareagowałby na przegraną 0-1 w tym meczu, gdzie jest jego granica bólu? Ja osobiście stawiam na 1:1. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#19
|
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2023 o godz. 12:02.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#20
|
|
na pewno wygramy
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#21
|
|
Patrzac na to jak gramy i ile strzelamy bramek to przewiduje latwe zwyciestwo 7:1.
W zwiazku z tym nie ide na mecz, nie zamierzam ogladac. Pojde sobie do galerii w tym czasie. Poki jest sobol na lawce to takie mecze to pewniaczek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#22
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#23
|
|
Znów kolejka zaczęła się pod nas. Może w końcu my zagramy dla siebie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#24
|
|
Grają dla nas od dłuższego czasu. Grali "pod nas" jak spadaliśmy, grali tak gdy nie awansowaliśmy. Wszystko umimy spier.dolić....
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#25
|
|
1:0 po wykorzystaniu jednej z dwudziestu sytuacji..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#26
|
|
Przy tych wynikach i okazji na odrobienie punktow, Sobol powinien dostac natychmiastowe ultimatum. Wygrana albo bye. Niestety wlasciciel nie ma jaj.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#27
|
|
Aktualizacja:jest dobrze,wprawdzie grzybiarzy sporo ale cały czas widać młode okazy.Niestety połowa ma lokatorów.Kilka chłodniejszych dni może nawet pomóc,może więcej będzie zdrowych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#28
|
|
Nie no, sosik grzybowy petarda. Tyle teraz młodych okazów żal nie skorzystać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#29
|
|
Właśnie wróciłem.
Koszyczek zgrabniutkich drobniutkich podgrzybeczków. Troche kurek i dwa okazałe prawdziwy. Dzisiaj nic mi już humoru zepsuć nie może. Zatem, nawet na męki popatrzę... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
Ja nawet w tv nie będę oglądał. Karnet mam swoje zrobiłem. Wolę iść coś fajnego zjeść niż się nad sobą znęcać.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|