
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#2
|
|
Wisła Płock jest tragiczna na wyjazdach, my potrzebujemy punktów jak tlenu, więc pewnie będzie remis.
Jeśli Płock zagra otwartą piłkę, to wzrastają nasze szanse. Bardzo jestem ciekawy jak zostanie zestawiona lewa strona. Optymistycznie daję 2-1, aczkolwiek 1-1 też mi chodzi po głowie. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#3
|
|
Mamy 6 punktów straty do 2 miejsca, interesują nas tylko i wyłącznie 3 punkty.
#2 Łęczna podejmuje #14 Zagłębie Sosnowiec. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
|
Nie ma co się czarować, każdy wynik jest możliwy, ale tylko jeden jest porządany. U siebie wypada w końcu zacząć coś strzelać i wygrywac.
W Płocku być może morale też spadło po odpadnięciu z PP.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.09.2023 o godz. 12:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5
|
|
Rozjedziemy ich. Jesteśmy na fali. Wiary ludzie, wiary. Sobol klask klask.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
|
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#7
|
|
Tu raczej nikt nie ogląda występów Płocka, więc ja bym niczego nie wykluczył, tym bardziej widząc kto siedzi na ławce trenerskiej.
Kilka wysokich porażek na wyjazdach Płocka w tym sezonie raczej nie wzielo się z niczego. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8
|
|
Duda out , Olejarka in
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#9
|
|
Chcialbym tylko przypomniec, ze jesli przewidujemy latwe zwyciestwo to tracimy pkt. Jesli spodziewamy sie ciezkiego meczu to wygrywamy.
Plock to nie ogory, sa lepiej poukladani w defensywie, bedzie im ciezko strzelic. Ciezki mecz czeka, ciezki xD |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.
Dlatego rywal grając tak jak Stal albo Chrobry wykorzystuje nasze słabe strony w ataku i obronie. Trudno skontrować kogoś kto gra z pominięciem środka długimi podaniami na skrzydła i generalnie nie interesuje go posiadanie piłki. Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#12
|
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#13
|
W ogóle do wejścia zmienników Lechii tempo meczu było głównie spacerowe.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.09.2023 o godz. 14:27.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#14
|
|
Wracając bardziej do tematu wątka to ostatnie mecze, gdy przeciwnik nie zamierza stać w 9 na swoim polu karnym wygrywamy. Płock jest w tabeli wyżej więc nie oczekuję "obrony Częstochowy".
W niedzielę ma być sucho, choć nie za ciepło. Więc powinno być ciekawie. I miejmy nadzieję, że z happy endem, bo to już 10 kolejka, a my mamy 6 punktów straty do 2 miejsca. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#15
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#16
|
|
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/nWu0kmjXrLw?si=27jyb-s1s0aquOrq Swoją drogą to trochę ludzi chyba będzie. Jak kupowałem bilety to było już tłoczno na A. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#17
|
|
Banda debili prowadzonych przez durnia. Wincyj dośrodkowań!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#18
|
|
Sobolball w całej okazałości. Centry do nikogo, masa SFG i zero zagrożenia - dno.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#19
|
|
Rozdawania punktów na własnym stadionie ciąg dalszy - prosta droga do gnicia w I lidze w następnym sezonie.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#20
|
|
....a mać, ile można? Już od 70 minuty w zasadzie można było wyłączyć ten mecz, bo było pewne, że nic nie strzelą...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#21
|
|
Jedno jest pewne, wracają do "swojej" gry , czyli dostojne człapanie po boisku.
Żadnego przyspieszenia pod bramką rywali, mało gry bez piłki. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#22
|
Opcje przed meczem były dwie: 0 albo 1 punkt. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#23
|
|
Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkimâŚ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
Kto by pomyślał że wrzutki na kurdupli nic nie dadzą?! Poza Sobolewski i resztą legend oczywiście... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#25
|
|
Przeciez dzisiaj byl festiwal strzalow z dystansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#26
|
|
Niestety, ale nasi Hiszpanie nie istnieją na tle solidniej obrony.
Villar i Rodado schowani do kieszeni. Goku jak zwykle holuje piłkę bez sensu i pudłuje niemiłosiernie. Baena ma to odejście i dośrodkowanie, że chyba tylko on mógłby coś pograć w Ekstraklasie. Jedyny plus z tego meczu to w miarę solidna gra obronna, gdzie Płock miał tylko jedną stuprocentową sytuację. Żeby awansować, to trzeba przepychać takie mecze 1:0 strzelając gola nawet jajami w doliczonym czasie gry. |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2022
Offline |
#27
|
|
Dziś nie mogło być innego wyniku, bo kibice dopingowali obydwie drużyny... ;-) ;-) ;-)
Tak czy inaczej mamy pierdyliard SFG i Puszcza Niepołomice nas nie nauczyła co z tym robić. Wkurza też to, że mamy niby tę optyczną przewagę, mamy niby tych (pseudo)technicznych Hiszpanów, ale jedyny pomysł na akcję to zrób coś sam, czytaj jakaś kiwka i strzał na bramkę. W tej drużynie każdy chce być gwiazdą, ale potencjału na gwiazdę 0. Nie ma trenera, nie ma piłkarzy, efekt widać okiem nieuzbrojonym w optykę. Pozdrawiam! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#28
|
|
A ..bo bym zapomniał
Od następnego meczu,do rzutów rożnych niech podchodzą w trzech. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#29
|
|
Mielismy 13 rzutow roznych. Kur⌠takie mecze wygrywa sie farfoclem albo sfg. Krzyzanowski wykonywal chyba wiekszosc sfg. Za wczesnie jedli sniadanie, nie jedli obiadu bo gowniana pora to braklo sily na strzaly bo wiekszosc to farfocle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
W ataku znów był chaos, mówiliśmy za wolne tempo operowania piłką i często bezmyślne dublowanie pozycje zawodników. Znów pomysł z przesunięciem Alfaro do środka i bardziej prawej strony ,a Goku na lewe skrzydło nie zadziałał. Sobolewski z uporem godnym lepszej sprawy oparcie się go trzyma, choć między innymi właśnie to generuje chaos i bezproduktywność.
O tej taktyce i stylu było już napisane mnóstwo w poprzednich meczach, więc nie będę tego powtarzał. Trener kolejny raz nie jest w stanie odpowiednio dobrać taktyki do grającego w ten sposób rywala. Na plus na pewno Krzyżanowski. Nie popełniał błędów, Przyda wam się w ofensywie. Świetnie również Carbo w odbiorze. Mnóstwo kosztuje nas gra z takim taktykiem jak Sobolewski. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|