The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.09.2023, 11:17. 10 kolejka, Wisła Kraków - Wisła Płock, 1 październik 2023, 12:40
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.09.2023, 11:31
Wisła Płock jest tragiczna na wyjazdach, my potrzebujemy punktów jak tlenu, więc pewnie będzie remis.

Jeśli Płock zagra otwartą piłkę, to wzrastają nasze szanse. Bardzo jestem ciekawy jak zostanie zestawiona lewa strona.

Optymistycznie daję 2-1, aczkolwiek 1-1 też mi chodzi po głowie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.09.2023, 12:22
Mamy 6 punktów straty do 2 miejsca, interesują nas tylko i wyłącznie 3 punkty.
#2 Łęczna podejmuje #14 Zagłębie Sosnowiec.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.09.2023, 12:23
Nie ma co się czarować, każdy wynik jest możliwy, ale tylko jeden jest porządany. U siebie wypada w końcu zacząć coś strzelać i wygrywac.

W Płocku być może morale też spadło po odpadnięciu z PP.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.09.2023 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.09.2023, 12:57
Rozjedziemy ich. Jesteśmy na fali. Wiary ludzie, wiary. Sobol klask klask.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.09.2023, 15:30
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.09.2023, 16:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.
Tu raczej nikt nie ogląda występów Płocka, więc ja bym niczego nie wykluczył, tym bardziej widząc kto siedzi na ławce trenerskiej.

Kilka wysokich porażek na wyjazdach Płocka w tym sezonie raczej nie wzielo się z niczego.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.09.2023, 16:51
Duda out , Olejarka in
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.09.2023, 17:50
Chcialbym tylko przypomniec, ze jesli przewidujemy latwe zwyciestwo to tracimy pkt. Jesli spodziewamy sie ciezkiego meczu to wygrywamy.

Plock to nie ogory, sa lepiej poukladani w defensywie, bedzie im ciezko strzelic. Ciezki mecz czeka, ciezki xD
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.09.2023, 19:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.
Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.09.2023, 21:54
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.

Dlatego rywal grając tak jak Stal albo Chrobry wykorzystuje nasze słabe strony w ataku i obronie. Trudno skontrować kogoś kto gra z pominięciem środka długimi podaniami na skrzydła i generalnie nie interesuje go posiadanie piłki.

Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 30.09.2023, 12:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
...

Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej...
Nie miała głębiej, bo u nas Rodado wszedł w 71', a w Lechii powrót pierwszego składu (4 zmiany!) był w 59'.
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.09.2023, 13:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nie miała głębiej, bo u nas Rodado wszedł w 71', a w Lechii powrót pierwszego składu (4 zmiany!) był w 59'.
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku.
Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechii tempo meczu było głównie spacerowe.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.09.2023 o godz. 14:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 30.09.2023, 14:21
Wracając bardziej do tematu wątka to ostatnie mecze, gdy przeciwnik nie zamierza stać w 9 na swoim polu karnym wygrywamy. Płock jest w tabeli wyżej więc nie oczekuję "obrony Częstochowy".

W niedzielę ma być sucho, choć nie za ciepło. Więc powinno być ciekawie. I miejmy nadzieję, że z happy endem, bo to już 10 kolejka, a my mamy 6 punktów straty do 2 miejsca.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 30.09.2023, 14:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechi tempo meczu było głównie spacerowe.
Wywalone miały mniej więcej właśnie do momentu wprowadzenia zmienników, czyli graczy pierwszego garnituru. Potem się to zmieniło, a już w dogrywce wszyscy grali na maksa.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 30.09.2023, 17:11
Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/nWu0kmjXrLw?si=27jyb-s1s0aquOrq

Swoją drogą to trochę ludzi chyba będzie. Jak kupowałem bilety to było już tłoczno na A.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 01.10.2023, 13:34
Banda debili prowadzonych przez durnia. Wincyj dośrodkowań!!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 01.10.2023, 13:35
Sobolball w całej okazałości. Centry do nikogo, masa SFG i zero zagrożenia - dno.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 01.10.2023, 13:36
Rozdawania punktów na własnym stadionie ciąg dalszy - prosta droga do gnicia w I lidze w następnym sezonie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 01.10.2023, 13:43
....a mać, ile można? Już od 70 minuty w zasadzie można było wyłączyć ten mecz, bo było pewne, że nic nie strzelą...
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.10.2023, 13:45
Jedno jest pewne, wracają do "swojej" gry , czyli dostojne człapanie po boisku.
Żadnego przyspieszenia pod bramką rywali, mało gry bez piłki.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.10.2023, 13:45
Sebak napisał(a):Wyświetl post
....a mać, ile można? Już od 70 minuty w zasadzie można było wyłączyć ten mecz, bo było pewne, że nic nie strzelą...
Ale wtedy nie wiedziałbyś czy coś stracą
Opcje przed meczem były dwie: 0 albo 1 punkt.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.10.2023, 13:47
Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkim…
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.10.2023, 13:50
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkim…
Nie mają nasrane, grają spokojnie swoje. My zresztą też - tutaj jest problem.

Kto by pomyślał że wrzutki na kurdupli nic nie dadzą?! Poza Sobolewski i resztą legend oczywiście...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.10.2023, 13:52
Przeciez dzisiaj byl festiwal strzalow z dystansu
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 01.10.2023, 13:52
Niestety, ale nasi Hiszpanie nie istnieją na tle solidniej obrony.
Villar i Rodado schowani do kieszeni.
Goku jak zwykle holuje piłkę bez sensu i pudłuje niemiłosiernie.
Baena ma to odejście i dośrodkowanie, że chyba tylko on mógłby coś pograć w Ekstraklasie.
Jedyny plus z tego meczu to w miarę solidna gra obronna, gdzie Płock miał tylko jedną stuprocentową sytuację.
Żeby awansować, to trzeba przepychać takie mecze 1:0 strzelając gola nawet jajami w doliczonym czasie gry.
Odpowiedz cytując
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.10.2023, 13:53
Dziś nie mogło być innego wyniku, bo kibice dopingowali obydwie drużyny... ;-) ;-) ;-)

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.
Dlatego z całą moją ogromną sympatią dla Sobola, to jest on daremnym trenerem, który nawet nie potrafi zafejkować, że my też gramy na zero, czyli murujemy i kąsić kontrą, a nie czekaj xd przecież my nie mamy szybkich zawodników, tylko wolnych Hiszpanów. To nie wiem xd
Tak czy inaczej mamy pierdyliard SFG i Puszcza Niepołomice nas nie nauczyła co z tym robić.
Wkurza też to, że mamy niby tę optyczną przewagę, mamy niby tych (pseudo)technicznych Hiszpanów, ale jedyny pomysł na akcję to zrób coś sam, czytaj jakaś kiwka i strzał na bramkę. W tej drużynie każdy chce być gwiazdą, ale potencjału na gwiazdę 0.

Nie ma trenera, nie ma piłkarzy, efekt widać okiem nieuzbrojonym w optykę.

Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 01.10.2023, 13:56
A ..bo bym zapomniał
Od następnego meczu,do rzutów rożnych niech podchodzą w trzech.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 01.10.2023, 13:57
Mielismy 13 rzutow roznych. Kur… takie mecze wygrywa sie farfoclem albo sfg. Krzyzanowski wykonywal chyba wiekszosc sfg. Za wczesnie jedli sniadanie, nie jedli obiadu bo gowniana pora to braklo sily na strzaly bo wiekszosc to farfocle.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 01.10.2023, 13:57
W ataku znów był chaos, mówiliśmy za wolne tempo operowania piłką i często bezmyślne dublowanie pozycje zawodników. Znów pomysł z przesunięciem Alfaro do środka i bardziej prawej strony ,a Goku na lewe skrzydło nie zadziałał. Sobolewski z uporem godnym lepszej sprawy oparcie się go trzyma, choć między innymi właśnie to generuje chaos i bezproduktywność.

O tej taktyce i stylu było już napisane mnóstwo w poprzednich meczach, więc nie będę tego powtarzał. Trener kolejny raz nie jest w stanie odpowiednio dobrać taktyki do grającego w ten sposób rywala.

Na plus na pewno Krzyżanowski. Nie popełniał błędów, Przyda wam się w ofensywie. Świetnie również Carbo w odbiorze.

Mnóstwo kosztuje nas gra z takim taktykiem jak Sobolewski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:40.