Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   10 kolejka, Wisła Kraków - Wisła Płock, 1 październik 2023, 12:40 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10929)

Arkadiusz.Czerepach 29.09.2023 11:17

10 kolejka, Wisła Kraków - Wisła Płock, 1 październik 2023, 12:40
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/MB3RnLb/polo.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/hfgYz4F/tabbj.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Patryko 29.09.2023 11:31

Wisła Płock jest tragiczna na wyjazdach, my potrzebujemy punktów jak tlenu, więc pewnie będzie remis.

Jeśli Płock zagra otwartą piłkę, to wzrastają nasze szanse. Bardzo jestem ciekawy jak zostanie zestawiona lewa strona.

Optymistycznie daję 2-1, aczkolwiek 1-1 też mi chodzi po głowie.

pepe72 29.09.2023 12:22

Mamy 6 punktów straty do 2 miejsca, interesują nas tylko i wyłącznie 3 punkty.
#2 Łęczna podejmuje #14 Zagłębie Sosnowiec.

Karherop 29.09.2023 12:23

Nie ma co się czarować, każdy wynik jest możliwy, ale tylko jeden jest porządany. U siebie wypada w końcu zacząć coś strzelać i wygrywac.

W Płocku być może morale też spadło po odpadnięciu z PP.

leszekpw 29.09.2023 12:57

Rozjedziemy ich. Jesteśmy na fali. Wiary ludzie, wiary. Sobol klask klask.

wolfy 29.09.2023 15:30

Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.

Karherop 29.09.2023 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1610434)
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.

Tu raczej nikt nie ogląda występów Płocka, więc ja bym niczego nie wykluczył, tym bardziej widząc kto siedzi na ławce trenerskiej.

Kilka wysokich porażek na wyjazdach Płocka w tym sezonie raczej nie wzielo się z niczego.

AS82 29.09.2023 16:51

Duda out , Olejarka in

Skawa Wadowice 29.09.2023 17:50

Chcialbym tylko przypomniec, ze jesli przewidujemy latwe zwyciestwo to tracimy pkt. Jesli spodziewamy sie ciezkiego meczu to wygrywamy.

Plock to nie ogory, sa lepiej poukladani w defensywie, bedzie im ciezko strzelic. Ciezki mecz czeka, ciezki xD

AgresywnyChomik 29.09.2023 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1610434)
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.

Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.

wolfy 29.09.2023 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1610448)
Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.

Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.

Dlatego rywal grając tak jak Stal albo Chrobry wykorzystuje nasze słabe strony w ataku i obronie. Trudno skontrować kogoś kto gra z pominięciem środka długimi podaniami na skrzydła i generalnie nie interesuje go posiadanie piłki.

Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej...

pepe72 30.09.2023 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1610451)
...

Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej...

Nie miała głębiej, bo u nas Rodado wszedł w 71', a w Lechii powrót pierwszego składu (4 zmiany!) był w 59'.
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku.

wolfy 30.09.2023 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1610470)
Nie miała głębiej, bo u nas Rodado wszedł w 71', a w Lechii powrót pierwszego składu (4 zmiany!) był w 59'.
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku.

Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechii tempo meczu było głównie spacerowe.

pepe72 30.09.2023 14:21

Wracając bardziej do tematu wątka to ostatnie mecze, gdy przeciwnik nie zamierza stać w 9 na swoim polu karnym wygrywamy. Płock jest w tabeli wyżej więc nie oczekuję "obrony Częstochowy".

W niedzielę ma być sucho, choć nie za ciepło. Więc powinno być ciekawie. I miejmy nadzieję, że z happy endem, bo to już 10 kolejka, a my mamy 6 punktów straty do 2 miejsca.

MaLk 30.09.2023 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1610476)
Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechi tempo meczu było głównie spacerowe.

Wywalone miały mniej więcej właśnie do momentu wprowadzenia zmienników, czyli graczy pierwszego garnituru. Potem się to zmieniło, a już w dogrywce wszyscy grali na maksa.

pepe72 30.09.2023 17:11

Konferencja prasowa przed meczem:
https://youtu.be/nWu0kmjXrLw?si=27jyb-s1s0aquOrq

Swoją drogą to trochę ludzi chyba będzie. Jak kupowałem bilety to było już tłoczno na A.

ciacho 01.10.2023 13:34

Banda debili prowadzonych przez durnia. Wincyj dośrodkowań!!!

wolfy 01.10.2023 13:35

Sobolball w całej okazałości. Centry do nikogo, masa SFG i zero zagrożenia - dno.

Patryko 01.10.2023 13:36

Rozdawania punktów na własnym stadionie ciąg dalszy - prosta droga do gnicia w I lidze w następnym sezonie.

Sebak 01.10.2023 13:43

....a mać, ile można? Już od 70 minuty w zasadzie można było wyłączyć ten mecz, bo było pewne, że nic nie strzelą...

kristos 01.10.2023 13:45

Jedno jest pewne, wracają do "swojej" gry , czyli dostojne człapanie po boisku.
Żadnego przyspieszenia pod bramką rywali, mało gry bez piłki.

wolfy 01.10.2023 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sebak (Post 1610527)
....a mać, ile można? Już od 70 minuty w zasadzie można było wyłączyć ten mecz, bo było pewne, że nic nie strzelą...

Ale wtedy nie wiedziałbyś czy coś stracą :D
Opcje przed meczem były dwie: 0 albo 1 punkt.

Skawa Wadowice 01.10.2023 13:47

Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkim…

wolfy 01.10.2023 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1610530)
Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkim…

Nie mają nasrane, grają spokojnie swoje. My zresztą też - tutaj jest problem.

Kto by pomyślał że wrzutki na kurdupli nic nie dadzą?! Poza Sobolewski i resztą legend oczywiście...

Skawa Wadowice 01.10.2023 13:52

Przeciez dzisiaj byl festiwal strzalow z dystansu

Kris Dee 01.10.2023 13:52

Niestety, ale nasi Hiszpanie nie istnieją na tle solidniej obrony.
Villar i Rodado schowani do kieszeni.
Goku jak zwykle holuje piłkę bez sensu i pudłuje niemiłosiernie.
Baena ma to odejście i dośrodkowanie, że chyba tylko on mógłby coś pograć w Ekstraklasie.
Jedyny plus z tego meczu to w miarę solidna gra obronna, gdzie Płock miał tylko jedną stuprocentową sytuację.
Żeby awansować, to trzeba przepychać takie mecze 1:0 strzelając gola nawet jajami w doliczonym czasie gry.

Curvaldinho 01.10.2023 13:53

Dziś nie mogło być innego wyniku, bo kibice dopingowali obydwie drużyny... ;-) ;-) ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1610451)
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.

Dlatego z całą moją ogromną sympatią dla Sobola, to jest on daremnym trenerem, który nawet nie potrafi zafejkować, że my też gramy na zero, czyli murujemy i kąsić kontrą, a nie czekaj xd przecież my nie mamy szybkich zawodników, tylko wolnych Hiszpanów. To nie wiem xd
Tak czy inaczej mamy pierdyliard SFG i Puszcza Niepołomice nas nie nauczyła co z tym robić.
Wkurza też to, że mamy niby tę optyczną przewagę, mamy niby tych (pseudo)technicznych Hiszpanów, ale jedyny pomysł na akcję to zrób coś sam, czytaj jakaś kiwka i strzał na bramkę. W tej drużynie każdy chce być gwiazdą, ale potencjału na gwiazdę 0.

Nie ma trenera, nie ma piłkarzy, efekt widać okiem nieuzbrojonym w optykę.

Pozdrawiam!

kristos 01.10.2023 13:56

A ..bo bym zapomniał
Od następnego meczu,do rzutów rożnych niech podchodzą w trzech.

Skawa Wadowice 01.10.2023 13:57

Mielismy 13 rzutow roznych. Kur… takie mecze wygrywa sie farfoclem albo sfg. Krzyzanowski wykonywal chyba wiekszosc sfg. Za wczesnie jedli sniadanie, nie jedli obiadu bo gowniana pora to braklo sily na strzaly bo wiekszosc to farfocle.

Markus 01.10.2023 13:57

W ataku znów był chaos, mówiliśmy za wolne tempo operowania piłką i często bezmyślne dublowanie pozycje zawodników. Znów pomysł z przesunięciem Alfaro do środka i bardziej prawej strony ,a Goku na lewe skrzydło nie zadziałał. Sobolewski z uporem godnym lepszej sprawy oparcie się go trzyma, choć między innymi właśnie to generuje chaos i bezproduktywność.

O tej taktyce i stylu było już napisane mnóstwo w poprzednich meczach, więc nie będę tego powtarzał. Trener kolejny raz nie jest w stanie odpowiednio dobrać taktyki do grającego w ten sposób rywala.

Na plus na pewno Krzyżanowski. Nie popełniał błędów, Przyda wam się w ofensywie. Świetnie również Carbo w odbiorze.

Mnóstwo kosztuje nas gra z takim taktykiem jak Sobolewski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl