The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 23.09.2023, 19:02
Dla mnie największy problem Wisły jest taki, że jak "coś" pęknie albo coś nie pyknie w meczu to możemy przegrać z każdym, snuć się po boisku jak dzieci we mgle, nie umieć nic. Z kolei jak idzie, jest dobra gra, czasami trochę farta to możemy tu każdego rozjeżdżać jak Motor i Arkę.
Dlaczego się gubimy jak nie idzie? Myślę, że dlatego iż zepsół nie wie co ma grać, nie ma zadnych schematów, trener nie umie ich ustawić, podpowiedzieć itd. To oczywiście źle wróży na przyszłosć, w tych kluczowych meczach, barażach itp może być dramat. I właśnie tak bym obstawiam, że jeśli awans to jedynie bezpośredni, a baraże na 80% przegramy.

No ale jak zawsze musieliśmy coś zrobić źle i początek sezonu ustawił nas w takiej pozycji, że nam jedno czy dwa zwycięstwa nic nie dają. Tu już trzeba grać bardzo dobrze właściwie przez większosć sezonu, aby nadrobić te straty.

Dziś wygrana i zbliżamy się do tych miejsc dających awans ale za tydzień może być porażka i strata się zwiększy znowu. Także dopóki nie dogonimy czołówki to powodów do optymizmu wiele nie ma.

Zjebał Sobol z ekipą początek a myślę, że jeśli patrzymy na tak wielki klub jak Wisła, to pojedyncze zwycięstwa nie są celem, a jedynie dominacja w lidze, 1-2 miejsce powinny satysfakcjonować wszystkich. I oczywiście dobra gra, jakieś schematy gry, bo inaczej to bez sensu jest awansować, wymieniać 3/4 kadry, zadłużyć się i spaś znowu, robić kolejną rewolucję kadrową i finansową.
Z tym trenerem i sztabem myślę, że żadne cele nie sa do spełnienia, ani dobra gra w dłuższym okresie, ani zajęcie miejsca 1-2, ani rozwój drużyny taki, ze będą perspektywy na utrzymanie w ekstraklasie po ewentualnym awansie.

Oczywiście za dzisiejszy mecz brawo dla Sobola i dla drużyny. Trochę to co tu jest pisane się potwierdza. Wisła ma ogromny potencjał, najlepszych piłkarzy w lidze. Gdyby był dobry trener i prezes zdrowy psychicznie, to tutaj każdy by był rozjeżdżany po 3 czy 5 do 0.

Cytat:
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Sorry ale to jest takie .......enie. Oczywiście nie ma co się czepiać wszystkiego i tylko patrzeć negatywnie ale Sobol już pokazał na co go stać. Pokazał jak objał stanowisko, pokazał jak dostał na dziurę od każdego poważnego rywala w tamtym sezonie, pokazał z ZS w najwazniejszym jego meczu, w którym prowadził Wisłę i pokazał w barażach oraz w tym sezonie.

Podniecanie się teraz, że było 5:1 z Arką czy 4:1 z Motorem jest śmieszne.
Póki co psy szczekają a karawana to nam odjeżdża...
Tu jest Wisła Kraków, tutaj w I LIDZE nikogo nie powinien podniecać 1 wygrany mecz na trzy... Tu jest kasa, kibice, potencjał (nawet w takim zadłużonym klubie). Za nami 9 kolejek. Średnia punktowa skoczyła na 1,44 (czyli gdyby to zachować to nie łapiemy się na baraże), Sobol sobie poprzeczkę tak ustawił, że musi mocno gonić miejsca 1-2.
Cieszenie się przez kolejne prawie 30 meczów, ze wow, patrzcie jak to odpaliło, gonimy czołówkę, po to żeby ostatecznie zająć 3 miejsce i znowu o wszystkim zdecydują baraże, 2 (a może jeden) mecze, granie rok, po to żeby to zjebać na koniec, to nie jest żaden nasz cel, nie powinien być nasz cel. Tylko 1-2 miejsce, żeby znowu nie było przypału i wstydu. Wszystko inne powinno być uznane za porażkę i doprowadzić do zwolnienia trenera (nawet po awansie w barażach) jeśłi gra będzie wyglądała niezachwycająco.

Także nie ma się z czego cieszyć, jest 8 miejsce i 6-7 pkt straty do jedynych miejsc, które coś nam dają, oprócz nadziei, że się uda awansować z miejsc 3-6.

Fajnie wygrać 5:1, 4:1, tylko póki co to ta liga nas rucha, tak samo jak wyruchała nas Stal i Chrobry. Ten sezon wręcz odwrotny niż poprzedni. Na mocniejszych nabijamy punkty, na cieniasach tracimy i się z nimi męczymy. Zobaczymy co dalej.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 23.09.2023 o godz. 19:12.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 23.09.2023, 19:11
Tym razem za bardzo się nie ma czego czepiać zarówno u drużyny jak i szkoleniowca (no, może tego że znowu gol w plecy po sfg). Nie graliśmy niczego specjalnie ciekawego, ale wreszcie jako tako to wyglądało i pewnie udało się wypunktować frajera. Chciałoby się wierzyć że od dziś drużyna zaskoczy, niestety prędzej obstawiam, że teraz 2 remisy, porażka, potem znowu wygramy i tak się będzie to dalej toczyć donikąd.

Bydło na trybunach: creme de la creme, gorsi nawet od sąsiadki.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.09.2023, 19:19
Nie graliśmy nic ciekawego, i to jest myśl przewodnia po tym meczu. Mamy takich piłkarzy, że jak się mecz dobrze ułoży to oni nastrzelają, tym bardziej jak nie będzie pech się ich trzymał. Tylko to są takie gole z niczego, wygrywanie po kopaninie, chaos. Jak jest chaos to raczej wygramy bo mamy dobrych piłkarzy.

Gorzej jak przeciwnik wie co grać, jak przeciwnikowi ułoży się mecz, jak na nas siądzie, jak mamy pecha. Wtedy całkiem się gubimy, nie umiemy akcji stworzyć konkretnej, no bo właśnie my nic nie gramy wielkiego.

Także czekamy co dalej, weryfikacja jest w toku. Ja obstawiam, że z Sobolem, tym sztabem i Jarkiem w tej wersji, to się skończy tak samo źle jak w tamtym sezonie.

Nasz jedyny argument w tej lidze to kasa na pensje, Kiko, piłkarze przewyrzszjący umiejętnościami resztę. Tak się da wygrac kilka razy wysoko, albo 7 meczów pod rząd. Tylko w dłuższej perspektywie takie coś nie przyniesie korzyści.

Co pokazuje, że my jesteśmy w I lidze a ŁKS, Puszcza i Ruch w ekstraklasie, my jesteśmy na 8 miejscu, a Motory (beniaminki!) itp przed nami póki co.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 23.09.2023, 19:27
Mimo wysokiej wygranej... jest tak dużo mankamentów w grze..znowu bramka z główki po sfg., w .... niepewne interwencję ratona gość nie potrafi piłki złapać... mogło być dużo gorzej gdyby nie te dwa karne lub gdyby było czerwo wcześniej...
Odpowiedz cytując
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.09.2023, 19:41
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.


Faktycznie karawana jedzie dalej, wielki Sobol zanotował trzecie zwycięstwo na dziewięć rozegranych meczów w beznadziejnej I lidze. Faktycznie jest się czym podniecać 😂
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 23.09.2023, 19:46
https://twitter.com/WislaGol/status/1705642658520047707 nasze brameczki z dziś.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 23.09.2023, 19:51
Zwycięstwo jest, ale też dużo mankamentów w grze.
Trzeba pamiętać, że nie co tydzień jest Święty Mikołaj a tak nas potraktowali obrońcy przeciwnika.
Słaby Basha ,Junka i Szot.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.09.2023, 19:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Cyferki trafiłeś
Byku podaj średnia na mecz na jesień
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.09.2023, 19:56
Wisełko nasza coraz bliżej ekstraklasa XD


Cos w tym jest:
Na forum oczekiwania sromotnej klęski - jest wygrana
na forum oczekiwane łatwe zwycięstwo - Wisła nie wygrywa.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.09.2023, 19:59
Wynik dający Sobolowi myślę, że z 2-3 kolejki spokoju. Walczy o przyszłość swoją i Wisły, bo obie strony nie mają innego wyjścia jak odnieść sukces w tym sezonie.

Ten mecz pokazał tyle, że ta liga nie ma murowanych faworytów, każdy może wygrać z każdym, niezależnie od wyniku poprzedniego meczu.

Czy ten wynik oznacza, że w następnych meczach będziemy golić frajerów? Absolutnie nie, natomiast jest to podbudowa psychiczna, żeby walczyli w każdym meczu jak dzisiaj, bo to po prostu daje efekty.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.09.2023, 20:00
OnizukaTSW :

Chyba dość mocno nadinterpretujesz moje słowa?

Gdzie Ty tam widzisz podnietę?

To przysłowie ma z tysiąc lat i zupełnie inny wydźwięk niż tobie się wydaje.

Także w buty sobie włóż te swoje infantylne komentarze.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.09.2023, 20:15
Dwa prezenty i dwa karne.

Zero grania w piłkę.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.09.2023, 20:27
d napisał(a):Wyświetl post
Tym razem za bardzo się nie ma czego czepiać zarówno u drużyny jak i szkoleniowca ...
SFG jak leżały tak leżą.
My tracimy po nich bramki i nie strzelamy.
Dodatkowo Goku (i nie tylko) na trening strzelania karnych!

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dwa prezenty i dwa karne.

Zero grania w piłkę.
Z tymi prezentami to bez przesady.
Poszły dwie kontry ale nie każdy nawet w e-klapie by z nich strzelił bramki
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 23.09.2023, 20:44
Pierwszej nie strzeliliśmy to był swojak bardzo szczęśliwy, a druga to strata na linii środkowej przez stopera. to nie żadna kontra tylko 1:1 Rodado. Zero zespołowości, zero planu, zero schematu. Dokładnie to samo co dotychczas. Tylko więcej szczęścia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 23.09.2023, 20:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
blablabla.
Czy zamiast pier.dolić takie kocopoły nie możesz sobie otworzyć piwka i cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny?

Ja sączę browarka i jestem zadowolony, piękne zwycięstwo na trudnym terenie. Do tego gigantyczny ból dupska tych zakompleksionych wieśniaków, co elegancko podsumował w wywiadzie Uryga. Piękny wieczór
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 23.09.2023, 20:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Pierwszej nie strzeliliśmy to był swojak bardzo szczęśliwy, a druga to strata na linii środkowej przez stopera. to nie żadna kontra tylko 1:1 Rodado. Zero zespołowości, zero planu, zero schematu. Dokładnie to samo co dotychczas. Tylko więcej szczęścia.
Polsat twierdził, że VAR potwierdził, że piłka szła w światło bramki. To się się odbiła od nóg obrońcy i zmyliła bramkarza to inny problem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 23.09.2023, 20:53
Cytat:
Czy zamiast pier.dolić takie kocopoły nie możesz sobie otworzyć piwka i cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny?
Nie mogę, bo jak patrzę na tabelę to dalej jest słabo. Ja się nie bedę podniecał jedną wygraną czy nawet 5 pod rząd, skoro widzę co się w klubie dzieje. Jaki jest sztab, trener i właściciel bo z nimi w dłuzszym terminie klęska jest na 99,9% pewna.
Tamten sezon to już była radosna wiosna, do czasu ZS i barażów. Także po co się jarać czymś co może i tak nie przynieść sukcesu... śmiesznie to brzmi, Wisła Kraków i awans z I ligi traktowany jako sukces
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.09.2023, 21:01
Do awansu to jest baaardzo daleko.

Nie widać żadnej poprawy w grze, chłop z piłką ma problem, a reszta stoi i patrzy bo nie wie co ma robić. Dzika drużyna.

A co do pierwszej bramki. Alwaro trafił w piłkę wewnętrzną kostką . A to że var coć tam stwierdził ma żadną wartość dowodową. Przyglądnij się gdzie leci piłka zanim obrońca nie pakuje jej do własnej bramki. Na moje oko jakieś 6 m od słupka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 23.09.2023, 21:50
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Z tymi prezentami to bez przesady.
Poszły dwie kontry ale nie każdy nawet w e-klapie by z nich strzelił bramki
Szczególnie np. taki Alfaro by nie strzelił gdyby nie obrońca, bo po jego strzale to piłka chyba na aut leciała.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 23.09.2023, 22:19
Wynik nie oddający przebiegu meczu. Takie 3-2 dla nas byłoby bardziej miarodajne.

Uważam jednak że co do samej skuteczności to... dalej jest kiepsko. Bramki strzelane po stratach rywali, a w dużo bardziej klarownych sytuacjach szukamy kwadratowych jaj.

Fajnie pozbierała się mentalnie drużyna po tej sytuacji z czerwoną dla Rodado. Zresztą, spotkanie jak zawsze fatalnie prowadzone przez Kwiatkowskiego.

Osobne słowa uznania należą się natomiast Urydze i Colleyowi. Wreszcie sprawiamy wrazenie zespołu który w fazie obrony (poza SFG) nie drży o stratę bramki.

Motor niby dzisiaj sporo strzelał, ale wszystko ma wiwat albo w Ratona. Tam nie jest już tak różowo jak się wydaje, ale to nie nasze problemy.

PS. Mam nadzieję że kartka dla Junki nie zostanie cofnięta. Najgorszy zawodnik na boisku.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 23.09.2023, 22:25
Fajnie, że wygraliśmy, ale... Motor po prostu wcielił się w Wisłę w dzisiejszym meczu. Naszym głównym problemem jest to, że mało kto chce z nami tak grać.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 23.09.2023, 22:33
Konferencja prasowa po meczu z Motorem:
https://www.youtube.com/live/W6BNG6p...K1gRnftbjQGTYt
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.09.2023, 22:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wynik nie oddający przebiegu meczu. Takie 3-2 dla nas byłoby bardziej miarodajne.

Uważam jednak że co do samej skuteczności to... dalej jest kiepsko. Bramki strzelane po stratach rywali, a w dużo bardziej klarownych sytuacjach szukamy kwadratowych jaj.

Fajnie pozbierała się mentalnie drużyna po tej sytuacji z czerwoną dla Rodado. Zresztą, spotkanie jak zawsze fatalnie prowadzone przez Kwiatkowskiego.

Osobne słowa uznania należą się natomiast Urydze i Colleyowi. Wreszcie sprawiamy wrazenie zespołu który w fazie obrony (poza SFG) nie drży o stratę bramki.

Motor niby dzisiaj sporo strzelał, ale wszystko ma wiwat albo w Ratona. Tam nie jest już tak różowo jak się wydaje, ale to nie nasze problemy.

PS. Mam nadzieję że kartka dla Junki nie zostanie cofnięta. Najgorszy zawodnik na boisku.
Zgadzam się ze wszystkim - poza kartką dla Junki. Nie dlatego bo podoba mi się jego gra, ale Jaroch zszedł z kontuzją, Krzyżanowski ma siły na 30 minut i wali babole w obronie (zresztą Junka też po 50-ciu oddycha rękawami).

To zwycięstwo w takich wymiarach nie było może sprawiedliwe, ale było słuszne. Takich kompleksiarzy i degeneratów ostatni raz widziałem na kałuży. Powtórzyli nawet trick z rzucaniem pustymi butelkami w piłkarzy, tyle że rzucali głównie we swoich. Bydło. Byłoby naprawdę słabo gdyby drużyna Sobola sfrajerzyła jak zwykle.

Bohaterów w tym spotkaniu było dwóch: Rudol i Kwiatkowski. Rudol zabił chęć walki w Motorze dwiema asystami (mógły być trzy ale nasi zmarnowali, a Feio nie zdzierżył i zdjął naszego najlepszego piłkarza), wcześniej Motor nieziemsko nas cisnął.
Kwiatkowski zrobił nieziemski wręcz burdel na boisku, począwszy na czerwonej z dupy dla Rodado, na kartce dla Junki z dupy skończywszy. Plus dwa czerwa dla zawodników Motoru na ławce. Nawet jak na niego to był cyrk. Poza tym zamiast gadać pięć minut przez mikrofon powinien od razu podejść do ekranu. Mieli go dość piłkarze i sztaby obu drużyn.

Fartowne zwycięstwo niczego istotnie nie zmienia w naszej pozycji w tabeli ani naszych szansach na awans. Znicz nie zagra jak Motor, zagra jak Stal i Chrobry, tylko pewnie lepiej.

Indywidualnie chciałbym wyróżnić Ratona (wybronił wszystko co mógł) i Carbo który zagrał kolejny świetny mecz, Alfaro i Rodado (za całokształt).
Indywidualnie zjeba należy się Junce (znowu dno), Bashy (sabotaż z tyłu, kto podaje do rywala we własne pole karne?!) i Sobczakowi (co za drewno).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.09.2023 o godz. 22:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 23.09.2023, 22:55
przegrywaja - zle- remisuja - zle- wygrywaja - zle - ....pogubilem sie w tym wszystkim
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.09.2023, 22:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Do awansu to jest baaardzo daleko.

Nie widać żadnej poprawy w grze, chłop z piłką ma problem, a reszta stoi i patrzy bo nie wie co ma robić. Dzika drużyna.

A co do pierwszej bramki. Alwaro trafił w piłkę wewnętrzną kostką . A to że var coć tam stwierdził ma żadną wartość dowodową. Przyglądnij się gdzie leci piłka zanim obrońca nie pakuje jej do własnej bramki. Na moje oko jakieś 6 m od słupka.
Na oko wszystkich, którzy widzieli, szła prosto w bramkę.
Bramkarz mógł to wybronić, ale położył się, a wtedy pilłka po rykoszecie poszła nad nim górą.
Widać było wyraźnie z kamery za bramką.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.09.2023, 23:04
1. Udało się utrzymać kontakt z grupą drużyn walczących o awans. 2. Jesteśmy w tym momencie najskuteczniejszą drużyną w I lidze. O losie! Co by było, gdyby nasze asy naprawdę były skuteczne. 3. Nasz zawodnik pan Rodado jest na czele klasyfikacji strzelców z naszym byłym panem zawodnikiem LF - po 6 goli. 4. Wygrana zasłużona, wykorzystaliśmy to, co w innych meczach wykorzystywane nie było. 5. Dopisało szczęście, ot choćby przy karnym Goku, bo jakbyśmy szczęścia nie mieli, to bramkarz wyciągnąłby też dobitkę. 6. Chwilowo złapaliśmy trochę tlenu, mamy trzy mecze u siebie, jak zdobędziemy 9 punktów, to będzie znakomicie. 7. Czwarty kolejny mecz z rzędu nie przegrywamy. Ostatnio przegraliśmy 19 sierpnia z Odrą Opole.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.09.2023, 23:05
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Byku podaj średnia na mecz na jesień
Piszę o tym w statystycznym
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.09.2023, 23:07
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
1. Udało się utrzymać kontakt z grupą drużyn walczących o awans. 2. Jesteśmy w tym momencie najskuteczniejszą drużyną w I lidze. O losie! Co by było, gdyby nasze asy naprawdę były skuteczne. 3. Nasz zawodnik pan Rodado jest na czele klasyfikacji strzelców z naszym byłym panem zawodnikiem LF - po 6 goli. 4. Wygrana zasłużona, wykorzystaliśmy to, co w innych meczach wykorzystywane nie było. 5. Dopisało szczęście, ot choćby przy karnym Goku, bo jakbyśmy szczęścia nie mieli, to bramkarz wyciągnąłby też dobitkę. 6. Chwilowo złapaliśmy trochę tlenu, mamy trzy mecze u siebie, jak zdobędziemy 9 punktów, to będzie znakomicie. 7. Czwarty kolejny mecz z rzędu nie przegrywamy. Ostatnio przegraliśmy 19 sierpnia z Odrą Opole.
Tak ale ... straciliśmy 4 punkty z ostatnimi drużynami w tabeli. W zeszłym sezonie kosztowało nas to awans.

A dla jasności z 7 punktów przed tą kolejką zeszliśmy do 6 punktów odległości od 2 miejsca. Wykres w stopce.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 23.09.2023, 23:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się ze wszystkim - poza kartką dla Junki. Nie dlatego bo podoba mi się jego gra, ale Jaroch zszedł z kontuzją, Krzyżanowski ma siły na 30 minut i wali babole w obronie (zresztą Junka też po 50-ciu oddycha rękawami)(...)
Indywidualnie zjeba należy się Junce (znowu dno), Bashy (sabotaż z tyłu, kto podaje do rywala we własne pole karne?!) i Sobczakowi (co za drewno).
Dlatego za Junke zapewne będzie grał Eneko jak się wyleczy (oby). Krzyżanowski powinien dalej wchodzić na te 30 min, bo z braku laku któregos młodzieżowca trzeba ogrywać (na wiosnę będzie łatwiej bo zapewne wróci Starzyński).

Ja nie wiek o co chodzi Basha, ale on w takim tempie to na wiosnę będzie miał ciężko łapać się w oldboyach. Z meczu na mecz co raz gorzej. Sapała czy chce czy nie chce to zaraz wróci z zamrażalnika.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 23.09.2023, 23:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dlatego za Junke zapewne będzie grał Eneko jak się wyleczy (oby). Krzyżanowski powinien dalej wchodzić na te 30 min, bo z braku laku któregos młodzieżowca trzeba ogrywać (na wiosnę będzie łatwiej bo zapewne wróci Starzyński).

Ja nie wiek o co chodzi Basha, ale on w takim tempie to na wiosnę będzie miał ciężko łapać się w oldboyach. Z meczu na mecz co raz gorzej. Sapała czy chce czy nie chce to zaraz wróci z zamrażalnika.
Kiedy Eneko będzie gotowy do gry nie wiemy, chociaż to że jest aktualnie lepszy niż Junca nie ulega wątpliwości. Junkę mijali dzisiaj na pełnej szybkości, do tego w drugiej połowie go zatkało. Źle wygląda.
Nie wiemy jednak co z Eneko, nie wiemy co z Jarochem , dlatego absencja Junki jest problemem. Przy zdrowym i w formie Satrusteguim problem będzie mniejszy, ew. z Jarochem na lewej i Szotem na prawej.

Basha zagrał strasznie, Sapała był na ławce i chyba szybko wróci do łask. Carbo jest poza konkurencją, Kiko znowu znalazł perełkę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:32.