The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 17.09.2023, 11:50
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań. To oczekiwania kibiców, albo raczej wyobrażenia kibiców Wisły wobec nich są nieadekwatne do ich umiejętności. Nie bez powodu wylądowali oni w 1 lidze polskiej, czyli na peryferiach prawdziwego futbolu. Co z tego, że Hiszpanie są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą sobie fajnie poklepać na treningu grając w dziadka? Jak przychodzi presja to Goku nie potrafi do nogi partnera podać na 2 metry. Rodado zamiast ładować w bramkę mając przed sobą bramkarza to najchętniej by chciał okiwać jeszcze ze 4 obrońców żeby za łatwo nie bylo.

To jest ....a nieprawdopodobne jak ci piłkarze są bezmyślni. Pierdyliard wrzutek górą, żadnego zagrożenia bramki. Jedna wrzutka po ziemi i gol. Co nasi galacticos następnie robią? No oczywiście kolejny pierdyliard wrzutek górą.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 17.09.2023, 12:01
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań.
Wszyscy grają poniżej możliwości. Najlepiej widać to na przykładzie Junci: jak grał i prezentował się wiosną, a jak gra teraz. Jego sufit to nie jest to, co dziś widzimy. Tyczy się to niemal każdego innego piłkarza, włącznie z Goku, którzy pod ręką Sobolewskiego i w jego taktyce zatracają wszystkie swoje możliwości. Obojętnie czy Hiszpanie, czy Polacy, czy ktokolwiek inny.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 17.09.2023, 12:55
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Skasował ten wpis, więc to już nieaktualne.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 17.09.2023, 12:58
nero napisał(a):Wyświetl post
Skasował ten wpis, więc to już nieaktualne.
Bylejakość i dziadostwo to nasze zasady działania. Królewski zrozumiał że żeby z tym skończyć trzeba by się pozbyć legend.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 17.09.2023, 17:15
Nie wiem czego wy chcecie.
Jest chu ....wo ale stabilnie.
A stabilizacja to klucz do sukcesu.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 17.09.2023, 17:57
A ja w koło będę powtarzał - konieczność grania Dudą przez cały mecz, czy chociaż godzinę to samobójstwo.
Niech tego Krzyżanowskiego wstawią, albo znajdą gdzieś hajs na kogoś innego, bo przecież ten gość się nadaje jak Plewka czy inny Brud do Resovii albo Chrobrego a nie do nas.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 17.09.2023, 20:26
Obrona Chrobrego zestawiona z 18 i 20 latka którzy jeszcze miesiąc temu biegali po boiskach 4 ligi i do tego murzynek z 4 ligi kujawsko- pomorskiej. Takie Asy za3mały Rodado Goku Alfaro i Villara. Dramat qrwa dramat
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 17.09.2023, 20:51
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań. To oczekiwania kibiców, albo raczej wyobrażenia kibiców Wisły wobec nich są nieadekwatne do ich umiejętności. Nie bez powodu wylądowali oni w 1 lidze polskiej, czyli na peryferiach prawdziwego futbolu. Co z tego, że Hiszpanie są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą sobie fajnie poklepać na treningu grając w dziadka? Jak przychodzi presja to Goku nie potrafi do nogi partnera podać na 2 metry. Rodado zamiast ładować w bramkę mając przed sobą bramkarza to najchętniej by chciał okiwać jeszcze ze 4 obrońców żeby za łatwo nie bylo.

To jest ....a nieprawdopodobne jak ci piłkarze są bezmyślni. Pierdyliard wrzutek górą, żadnego zagrożenia bramki. Jedna wrzutka po ziemi i gol. Co nasi galacticos następnie robią? No oczywiście kolejny pierdyliard wrzutek górą.
Pod kątem umiejętności czysto piłkarskich Wisła ma najmocniejszy albo jeden z najmocniejszych składów w lidze. Tylko trzeba umieć to wykorzystać. Sobolewski zamiast rozwijać to zwija piłkarzy. Dobitnym tego przykładem jest Junca. Jak przychodził top, teraz fatalny. Goku był gwiazdą w tamtym sezonie, teraz 2x słabszy. Dać Sobolewskiemu przepracować rundę z Rakowem czy Legią a na wiosnę by się przed spadkiem bronili.
Ocena zawodników, których aktualnie mamy będzie możliwa jak przyjdzie tutaj trener. Chociażby daj Boże Brosz. Jedyny o którym wiemy, że jest szrotem to Raton.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 17.09.2023, 21:00
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Obrona Chrobrego zestawiona z 18 i 20 latka którzy jeszcze miesiąc temu biegali po boiskach 4 ligi i do tego murzynek z 4 ligi kujawsko- pomorskiej. Takie Asy za3mały Rodado Goku Alfaro i Villara. Dramat qrwa dramat
Bo w tej lidze wygrywa nie ten kto ma wiecej Hiszpanow, ale ten kto ma racjonalny plan na mecz i potrafi zmusić zawodników do realizacji tych założeń. Mogą sobie nasi Hiszpanie być świetnie technicznie, ale jak nie poświęca się dla zespołu to ich wartość w końcowym rozrachunku się nie obroni. Już nie mówię nawet o pomyśle na ich wykorzystanie, bo tutaj akurat i tak trafiają głównego zawodnicy na których nikt wcześniej nie znalazł pomysłu.

Jakość poszczególnych zawodników ma marginalne znaczenie jeśli są wokol nich są jednostki które ich zespół za uszy.

Na dziś my takich nie mamy. Albo mamy wyłącznie życzeniowo.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 17.09.2023, 21:24
Nie zwalajcie sto procent winy na Sobola bo on też jest w tym wszystkim ofiarą. To nie trener jest największym problemem a w kolejności
1. Chory prezes
2. Ogólnie chore zasady ustalone przez prezesa, przeniesione na sztab i zawodników
3 Sztab/trener

Hmm pomyślmy, nawet wyjazd na obóz w Turcji zima musiał być niezłym roz.......em umysłu dla kopaczy. Biedakom z biednego klubu gdzie non stop się mówi o bankructwie, dziurze w budżecie, biedzie pojechali sobie do Turcji na wakacje a masa drużyn z I ligi trenowała w tym czasie w Polsce.

To są po.......one zasady, coś jak socjal w społeczeństwie. Socjal uczy wyciągania łap a nie pracy. Chore zasady w klubie uczą bylejakości, kombinowania a przede wszystkim nie uczą pozytywnych i normalnych wartości, a tylko wtedy sztab, piłkarze, będą się rozwijać jako ludzie i sportowcy.
U nas wiadomo że taki Uryga może 2 lata się leczyć bo to człowiek Królewskiego i on w niego wierzy, a tako Sapala ma wyjebane bo może mieć wyjebane i zajmuje się zabawa zamiast gra. Normalnie by dostał kopa na ....e i wyleciał z klubu.

Żaden człowiek, który chce się rozwijać nie zakotwiczy w tym klubie na dłużej i nie zrobi progresu. Ba, nam nawet lepiej nasciagac szrotu, patologii bo oni będą grali swoje i będą zbyt głupi czy niewymagający, niedojebani aby dostrzec skalę patologii.

Żaden człowiek inteligentny, myślący, mający jakis honor w sobie nie udźwignie tego psychicznie. I tu bym nawet nie winił w 50 procentach Sobola że oni grają gorzej. Powiedzmy że 40 procent to jego wina a 60 to wina zarządu. I dlatego każdy chłop co umiał dużo, nagle proporcjonalnie do wielkości umiejętności, po chwili spędzonej tutaj, umie mniej niż ten co byl na starcie gorszy od niego.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 18.09.2023, 07:44
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wyczuwam tutaj niespodziankę i co najmniej punkt dla gości z Głogowa.

Ekipa Sobolenki po dwóch tygodniach pracy z niezwykle dojrzałym taktycznie sztabem na pewno jest pod formą, jeszcze bardziej niż przed tym okresem.
Sparing z Tychami pokazał, że Sobolenka nie panuje kompletnie nad tym, co się dzieje, stracił kontakt z drużyną niczym Gollum z pierścieniem.

Mój typ 2:2, bramki dla Chrobrego po SFG, przy czym wyrównująca w końcowym minutach.
Ogień pod tyłkiem Królewskiego zapłonie niczym ten w reklamie środków na potencję.
A kolejny mecz w Lublinie.
Pierwsza część wpisu trafiona w 100%.
Ależ to jest wszystko przewidywalne
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 18.09.2023, 08:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Bo w tej lidze wygrywa nie ten kto ma wiecej Hiszpanow, ale ten kto ma racjonalny plan na mecz i potrafi zmusić zawodników do realizacji tych założeń. Mogą sobie nasi Hiszpanie być świetnie technicznie, ale jak nie poświęca się dla zespołu to ich wartość w końcowym rozrachunku się nie obroni. Już nie mówię nawet o pomyśle na ich wykorzystanie, bo tutaj akurat i tak trafiają głównego zawodnicy na których nikt wcześniej nie znalazł pomysłu.

Jakość poszczególnych zawodników ma marginalne znaczenie jeśli są wokol nich są jednostki które ich zespół za uszy.

Na dziś my takich nie mamy. Albo mamy wyłącznie życzeniowo.
Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...

Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.09.2023, 09:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...

Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!

Piszesz tak, bo jesteś hejterem. Przecież wszyscy widzą, że gdyby nie skład, to klaskający radzio szykowałby się do trenerskiego debiutu w LM.

To jest jakiś rodzaj syndromu wyparcia. To samo było ze Stolarczykiem 0-7 zgłoś się, wujkiem brzęczyszczykiewiczem. A to sędzia przeszkadza, a to murawa, pogoda, czerwona kartka, rywal za bardzo zmotywowany... ale żaden nie wpadnie na pomysł, że nie da się grać bez profesjonalnego i kompetentnego sztabu. Nawet w tak słabych rozgrywkach jak 1 liga.

jakby sobolenko dostał Mbappe, Bellinghama to moze powalczył by o baraże.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 18.09.2023, 09:17
Królewski w pełni świadomie prowadzi Wisłę ku degrengoladzie... To jest ....a nie pojęte, co w tym klubie się odpierdala przez tego gościa w okularach i podartych spodniach!
Oczywiście nie mam pretensji do Sobola, bo gość robi to co może i ma pełne poparcie śmiesznego geeka.

Pretensje mam do geeka, że mimo że nasza gra wygląda hujowo, to nic nie robi w tym kierunku żeby zwolnic głównego winowajce czyli Sobola.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 18.09.2023 o godz. 09:20.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.09.2023, 09:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...

Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!
Przeczytaj moj post z 5 razy, bo naprawdę masz spore problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.

Gdzie ja napisałem że Radzio ma słaby skład? Skład jeśli chodzi o umiejętności indywidualne ma najlepszy w 1 lidze, ale jeśli chodzi o grę pod presją/wynik/ambicje to jest dół tabeli. Taki sobie wybrali z dyrektorem to taki mają. I nie wierzę że nie można było ściągnąć innych opcji czy to teraz czy w zimie.

Wymienienilbym spokojnie np Rodado na Szczepana z Ruchu, albo Villara na Michalika z Miedzi. I cóż z tego że technicznie pewnie 9 na 10 pojedynków 1 na 1 by z nimi wygrali skoro na boisku jedni potrafią udźwignąć presję, a drudzy chowają się za kolegami. Zresztą przypuszczam że na treningach w Myślenicach to tam się tiki taka wyprawia, o coz z tego skoro nie ma to żadnego przełożenia na wyniki na boisku.

Skład mamy od czapy, trenera mamy do czapy i na tym się to zresztą nie kończy.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.09.2023, 09:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Skład mamy od czapy, trenera mamy do czapy i na tym się to zresztą nie kończy.
Największym problemem jest to, że mamy właściciela i prezesa od czapy.
Reszta to konsekwencja
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 18.09.2023, 09:32
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj moj post z 5 razy, bo naprawdę masz spore problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.

Gdzie ja napisałem że Radzio ma słaby skład? Skład jeśli chodzi o umiejętności indywidualne ma najlepszy w 1 lidze, ale jeśli chodzi o grę pod presją/wynik/ambicje to jest dół tabeli. Taki sobie wybrali z dyrektorem to taki mają. I nie wierzę że nie można było ściągnąć innych opcji czy to teraz czy w zimie.

Wymienienilbym spokojnie np Rodado na Szczepana z Ruchu, albo Villara na Michalika z Miedzi. I cóż z tego że technicznie pewnie 9 na 10 pojedynków 1 na 1 by z nimi wygrali skoro na boisku jedni potrafią udźwignąć presję, a drudzy chowają się za kolegami. Zresztą przypuszczam że na treningach w Myślenicach to tam się tiki taka wyprawia, o coz z tego skoro nie ma to żadnego przełożenia na wyniki na boisku.

Skład mamy od czapy, trenera mamy do czapy i na tym się to zresztą nie kończy.
Czy Ty jesteś normalny? Mam czytać pięć razy ten Twój niegramatyczny bełkot skoro przesłanie jest jasne? Skład za słaby, bo nie udało się wrzutkami do nikogo sforsować wysokiej obrony Chrobrego.

I bełkot o presji w meczu z czerwoną latarnią ligi

Człowieku, ogarnij się. Nie miałeś racji. Sobolewski to parodysta, sztab Legend też. Nic nie usprawiedliwia tych wyników.

Nic.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 18.09.2023, 09:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty jesteś normalny? Mam czytać pięć razy ten Twój niegramatyczny bełkot skoro przesłanie jest jasne? Skład za słaby, bo nie udało się wrzutkami do nikogo sforsować wysokiej obrony Chrobrego.

I bełkot o presji w meczu z czerwoną latarnią ligi

Człowieku, ogarnij się. Nie miałeś racji. Sobolewski to parodysta, sztab Legend też. Nic nie usprawiedliwia tych wyników.

Nic.
Od barażu jestem za wypieprzeniem sztabu, i nie mam z tym najmniejszego problemu by przyznać się do błędu we wcześniejszej ocenie. W przeciwieństwie do niektórych, którzy nawet jak nie mają racji to udają że tego nie czytają.

Jak ktoś sobie myśli że wrzucimy randomowych, nawet może i dobrych zawodników i stworzony z nich drużynę która od tak potrafi ze sobą grać to jest w błędzie. Nawet mecze z czerwona latarnia 1 ligi trzeba wybiegać i wygrać sposobem, co jak się okazuje dla naszego treneiro jest już za dużym wyzwaniem. Grać jako faworyt też trzeba potrafić, a jak pokazuje nasze boisko od 6 spotkań - kompromitujemy się na każdym kroku.

Zresztą, zobaczycie jak to mamy świetny skład gry zima znowu będzie rotacja po 10 zawodników w obie strony. I to czy będzie jeszcze Sobolewski czy nie.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.09.2023 o godz. 09:51.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 18.09.2023, 11:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Od barażu jestem za wypieprzeniem sztabu, i nie mam z tym najmniejszego problemu by przyznać się do błędu we wcześniejszej ocenie. W przeciwieństwie do niektórych, którzy nawet jak nie mają racji to udają że tego nie czytają.

Jak ktoś sobie myśli że wrzucimy randomowych, nawet może i dobrych zawodników i stworzony z nich drużynę która od tak potrafi ze sobą grać to jest w błędzie. Nawet mecze z czerwona latarnia 1 ligi trzeba wybiegać i wygrać sposobem, co jak się okazuje dla naszego treneiro jest już za dużym wyzwaniem. Grać jako faworyt też trzeba potrafić, a jak pokazuje nasze boisko od 6 spotkań - kompromitujemy się na każdym kroku.

Zresztą, zobaczycie jak to mamy świetny skład gry zima znowu będzie rotacja po 10 zawodników w obie strony. I to czy będzie jeszcze Sobolewski czy nie.
Zacznijmy od podstaw: mecz z Chrobrym został przez naszych "wybiegany". Nie odstawiali też nogi. Taki Colley odkąd wrócił do składu jest tu absolutnym wzorem "zapierdalania", Junca, Uryga, Villar, Baena, Rodado też się nie oszczędzali. "Zapierdalali", starali się.

Jest to typowa formułka ludzi nie mających pojęcia na co patrzą - do których należysz.

Co więc nie zagrało? Taktyka.

Wrzutki - czyli jedyne co ten bałwan potrafi - nie zadziałają. Wbrew temu co prześmiewczo twierdziłeś w poprzednim sezonie - to kretyńska taktyka. Gole strzelamy głównie po kontrach, indywidualnych zrywach, strzałach z dystansu.

Podobnie - bredziłeś wyśmiewając moje uwagi co do sparingów. Nie miałeś racji. Drużyna nie jest zgrana, masa jest podań do nikogo i wrzutek na puste pole. W kolejnym meczu! Zamiast to trenować ten idiota robił sobie przegląd drugiego i trzeciego garnituru. A Ty szydziłeś z ludzi którzy zwracali na to uwagę - brawo.

Nie atakuję Sobolewskiego z powodów które Ty, MaLk czy FraMat mi przypisywaliście, tylko dlatego bo jest taktycznym dyletantem, jednym z najsłabszych pod tym względem trenerów w pierwszej lidze. On i jego sztab to pajace którzy nie powinni funkcjonować w piłce na poziomie centralnym. To jest jakiś cyrk że zespół kosztujący tak wiele prowadzi banda nieudaczników i emeryt.

Tu nie ma przypadku - przegrywamy bo potrafimy grać tylko do 15- go metra od bramki przeciwnika.
Większość podań jest do tyłu i w poprzek, bez zyskiwania terenu.
Większość groźnych ataków nie kończymy strzałem, zwykle jest wrzutka do nikogo.

TO JEST WINA TRENERA, NIE SKŁADU. Z taką grą środek tabeli to maks, bez względu na piłkarzy.

Oglądam czasem inne mecze pierwszej ligi, JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ PRYMITYWNYCH TAKTYCZNIE DRUŻYN NA TYM POZIOMIE! Dla dyletantów takich jak Ty nie jest to widoczne z uwagi na wysokie wyszkolenie techniczne naszych piłkarzy, ale taka jest prawda. Myśliwiec nie szydził z Sobolewskiego bez powodu. Wszyscy trenerzy widzą jaki dyletant prowadzi Wisłę...

Miej świadomość że klakierzy tacy jak Ty są współwinni obecnej sytuacji. Zauważyłeś to co mądrzejsi od Ciebie widzieli wcześniej kiedy sytuacja jest już tragiczna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.09.2023 o godz. 13:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 18.09.2023, 13:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zacznijmy od podstaw: mecz z Chrobrym został przez naszych "wybiegany". Nie odstawiali też nogi. Taki Colley odkąd wrócił do składu jest tu absolutnym wzorem "zapierdalania", Junca, Uryga, Villar, Baena, Rodado też się nie oszczędzali. "Zapierdalali", starali się.

Jest to typowa formułka ludzi nie mających pojęcia na co patrzą - do których należysz.

Co więc nie zagrało? Taktyka.

Wrzutki - czyli jedyne co ten bałwan potrafi - nie zadziałają. Wbrew temu co prześmiewczo twierdziłeś w poprzednim sezonie - to kretyńska taktyka. Gole strzelamy głównie po kontrach, indywidualnych zrywach, strzałach z dystansu.

Podobnie - bredziłeś wyśmiewając moje uwagi co do sparingów. Nie miałeś racji. Drużyna nie jest zgrana, masa jest podań do nikogo i wrzutek na puste pole. W kolejnym meczu! Zamiast to trenować ten idiota robił sobie przegląd drugiego i trzeciego garnituru. A Ty szydziłeś z ludzi którzy zwracali na to uwagę - brawo.

Nie atakuję Sobolewskiego z powodów które Ty, MaLk czy FraMat mi przypisywaliście, tylko dlatego bo jest taktycznym dyletantem, jednym z najsłabszych pod tym względem trenerów w pierwszej lidze. On i jego sztab to pajace którzy nie powinni funkcjonować w piłce na poziomie centralnym. To jest jakiś cyrk że zespół kosztujący tak wiele prowadzi banda nieudaczników i emeryt.

Tu nie ma przypadku - przegrywamy bo potrafimy grać tylko do 15- go metra od bramki przeciwnika.
Większość podań jest do tyłu i w poprzek, bez zyskiwania terenu.
Większość groźnych ataków nie kończymy strzałem, zwykle jest wrzutka do nikogo.

TO JEST WINA TRENERA, NIE SKŁADU. Z taką grą środek tabeli to maks, bez względu na piłkarzy.

Oglądam czasem inne mecze pierwszej ligi, JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ PRYMITYWNYCH TAKTYCZNIE DRUŻYN NA TYM POZIOMIE! Dla dyletantów takich jak Ty nie jest to widoczne z uwagi na wysokie wyszkolenie techniczne naszych piłkarzy, ale taka jest prawda. Myśliwiec nie szydził z Sobolewskuego bez powodu. Wszyscy trenerzy widzą jaki dyletant prowadzi Wisłę...

Miej świadomość że klakierzy tacy jak Ty są współwinni obecnej sytuacji. Zauważyłeś to co mądrzejsi od Ciebie widzieli wcześniej kiedy sytuacja jest już tragiczna.
Potrafisz budować posty inaczej niż na inwektywach? Jeśli nie, to coraz bardziej dowodzi pewnym schorzeniom
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 18.09.2023, 13:08
Potrafię na argumentach, tak jak powyżej, więc niewiele tutaj wskórasz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 18.09.2023, 13:24
zabawne, że ktokolwiek, po przerżniętym barażu z zespołem prymitywnej piłki opartej na sfg i kopaniu po nogach
(a także leżeniu na boisku przez 5 minut po "faulach") dał szansę nadal prowadzenia Wisły w rozgrywkach I ligi "sztabowi legend"

zjazd niektórych w ciągu roku od przyjścia do Wisły jest taki, że głowa mała
a tu toczą się rozmowy o tym, że ktoś nie trzyma ciśnienia, chowa się za innych itp. itd (to jest istotne ale nie w tej sytuacji)

dyletant pozostaje dyletantem
w każdej dziedzinie
od uprawy ziemi do kopania hobbystycznego piłki

dlatego Sobol, jego ekipa, dyrektor sportowy powinni zostać ... dyscyplinarnie w 30 sekund po wyniku baraży
teraz?
okopujemy się w walce o spadek
nie wierzycie?
cóż i cusz....

ps. binarny Jarosław tak się zna na prowadzeniu klubu, że zaora nas na lata świetlne
w II albo i niższej lidze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.