
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#2
|
|
Wyczuwam tutaj niespodziankę i co najmniej punkt dla gości z Głogowa.
Ekipa Sobolenki po dwóch tygodniach pracy z niezwykle dojrzałym taktycznie sztabem na pewno jest pod formą, jeszcze bardziej niż przed tym okresem. Sparing z Tychami pokazał, że Sobolenka nie panuje kompletnie nad tym, co się dzieje, stracił kontakt z drużyną niczym Gollum z pierścieniem. Mój typ 2:2, bramki dla Chrobrego po SFG, przy czym wyrównująca w końcowym minutach. Ogień pod tyłkiem Królewskiego zapłonie niczym ten w reklamie środków na potencję. A kolejny mecz w Lublinie. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#3
|
|
byl jakis sparing ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#4
|
|
Był, z Tychami.
0:2, bramki dla Tychów po SFG oraz wrzutce ze skrzydła. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#5
|
|
Ze skrzydła, gdzie na LO grał Fazlagic.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#6
|
|
Świetne krycie naszych w polu karnym po tej wrzutce.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#7
|
|
Wypada trochę wtrącić że sparing z Tychami to żadna miara, ot jednostka treningowa.
A patrząc już na to kiedy padały branki i kto wtedy biegał po boisku, to wynik nie dziwi. A i tak przy 0-0 zdobyliśmy bramkę, która sędzia IMO niesłusznie nieuznal. Bramki 0:1 Daniel Rumin (53), 0:2 Marko Dijaković (66) Ratón (46. Broda) - Jaroch (61. Sałamaj), Szot, Colley (46. Kutwa), JuncĂ. (46. Fazlagić) - Villar (46. Alfaro), Gogół (54. Zimon), Carbó (46. Basha), Rodado (46. Tokarczyk), Olejarka (61. Goku) - Sobczak (61. Stanek). Co do Chrobrego to obym tego nie musiał cofać, ale dobrze że Chrobry wygrał przed przerwą na kadrę, bo dopiero wtedy ich motywacja po 7 porażkach z rzędu byłaby dla nas problemem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#8
|
|
Jesli nie wygramy z Chrobrym, to Sobol powinien byc z miejsca wyrzucony.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#9
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#10
|
|
Strata punktów w tym spotkaniu powinna oznaczać natychmiastowe zwolnienie Sobolewskiego.
2-1 po przeciętnym spotkaniu; 2x Rodado ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Jakakolwiek strata punktów powinna skutkować natychmiastowym wywaleniem legend na zbity pysk. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#12
|
A że, zapewne kierując się sztuczną inteligencją, zbudowano kadrę tak - hehe - "odchudzoną", że mimo jednoczesnego uruchomienia zespołu rezerw jakimś cudem ciągle jest ze dwudziestu graczy, dla którzy nie mają okazji normalnie grać, to mamy co mamy. Zgranie osiągniemy na wiosnę. Mamy czas. W tym klubie na wszystko* jest czas, zwłaszcza na dawanie kolejnych szans. *) - nie dotyczy walki o awans |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#13
|
|
Pojawiają się głosy, ze jakakolwiek strata punktów z Chrobrym powinna oznaczać wypie....tzn zwolnienie Radosława i jego sztabu.
Napiszę w szerszej perspektywie: do czasu kolejnej przerwy na kadrę 10 punktów i awans w PP to powinien być cel minimum. Nizsza ilość punktów musi oznaczac zmianę. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#14
|
|
Otóż to, mam nadzieję że Sobol zdaje sobie sprawę, że teraz każda wpadka oznacza jego koniec w Wiśle. Nie mówię przy tym, że teraz ma wygrać każde spotkanie do końca sezonu, ale stracić punkty u siebie z czerwoną latarnią ligi = do widzenia.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#15
|
|
No chyba po to są sparingi by takie rzeczy przetestować.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#16
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#17
|
Nic tak mnie nie rozwala jak przywiązywanie jakiejkolwiek wagi do sparingów. Brakuje tylko pytania czemu nie grali zawodnicy który wyjechali na kadrę ale albo leczą kontuzje. Mają się zgrywać, a nie obniżać wartość sparingu w Myślenicach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#18
|
|
To się zdecydujcie czy te sparingi są ważne czy to taka zabawa.Mi się wydaje że w naszej obecnej sytuacji każdy trening jest ważny.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#19
|
|
Plewka w Chrobrym. ciekawe czy zagra w niedzielę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
|
No nie bardzo w sytuacji w jakiej jesteśmy. Ale co ja tam wiem, Sobol ekspert.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa
Offline |
#21
|
|
znasz sie, jestes super ekspertem. Kto widzial eksperymenty na sparingach czynic! 3 pkt tyskie zgarnely przez taka nonszalancje Sobola.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#22
|
|
Znając życie to w meczu z nami walnie hattricka, z czego jedna z bramek będzie z 30 m z przewrotki.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#23
|
|
Jak nic walnie nam bramę po SFG.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#24
|
|
Mówicie o zawodniku, który jest w stanie piłkarskiej śmierci klinicznej. Bez normalnego treningu od miesięcy. Jego nawet nie będzie w kadrze meczowej.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#25
|
|
Chrobry jest w takiej dupie, że Plewka może zagrać jako akt desperacji. Fakt, że powinniśmy na nich siąść od początku i klepnąć 3-0 do przerwy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#26
|
|
Przypomnę tylko, że Chrobry pokonał ostatnio 2-1 Tychy, więc z tym klepaniem byłbym ostrożny.
Niemniej jednak nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo w tym meczu. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#27
|
|
Tychy to akurat coś przysiadły z formą, dobry mieli start a teraz klapa. Ostatnia ich wygrana z nami akurat
Jutro taki mecz, który zapewne wygramy i wiele nam nie powie o drużynie. Zresztą, im więcej dobrych wyników albo takich przeplatanych w stylu 3 pkt - 0 pkt - 3 pkt itp tym gorzej, bo to tylko będzie rodziło złudną nadzieję, że z Sobolem może się udać. A skończy się tak, że może nawet miejsc barażowych nie dogonimy (co nawet z Sobolem jest trudne do zeralizowania w tej lidze). Bo nie wierzę, że z Radkiem to my jesteśmy w stanie wejść na taki poziom, że dogonimy czołówkę i zajmiemy miejsce 1-2. Także sezon już przegrany, granie po to zeby wejść do baraży, a później znowu wszystko będzie zależało od 1-2 meczów, czyli będziemy mieli 25% szans na awans, to trochę chujowa opcja. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#28
|
|
@Jaroo1
Punktowanie w stylu 1,5 punktu na mecz nie daje nawet gwarancji na miejsce barażowe, więc przeplatanki w stylu wygrana->przegrana odpadają. Moim zdaniem jeśli do zimy nie będziemy w Top 4, to Sobol i cały sztab powinni zostać zwolnieni, bez patrzenia czy ktoś jest legendą, czy też nie. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#29
|
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#30
|
|
Chrobry przed meczem z Tychami nie zmienił czasem trenera ?
Jeżeli tak, to nie wróżę nam jutro zwycięstwa. ![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|