The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 02.09.2023, 23:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tu nie ma problemu z zatrudnieniem fachowców. Tu jest problem z wypieprzeniem gamoni, którzy mają w Wiśle jak pączki w maśle od lat i za nic nie odpowiadają. Hyballa chciał to zmienić to wsiedli na niego ze wszystkich stron. Królewski jest sam gdyby chciał to ruszyć. Wie że legendy musi szanować...
Królewski przede wszystkim nie dojrzał jeszcze do takich decyzji. Przynajmniej o tym świadczą jego wypowiedzi. Nie wykluczam, że jest zauroczony Wisłą, ludźmi i traktuje ich jak rodzinę. Nazwijmy to okresem różowych okularów... Ciekaw jestem, kiedy dopadnie go rzeczywistość i czy w ogóle.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.09.2023 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 03.09.2023, 08:42
przecież jest już 4 lata...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 03.09.2023, 08:47
Siedziałem koło znajomych z Legnicy. Po golu na 1-0 zbledli i przestraszyli się nie na żarty. Byli, ja też, pod wrażeniem gry Wisły , bo przed meczem obstawiali gładkie 2-0 dla nich. Fajnie pograli Uryga i Colley. Eneko nie nadaje się na lewą stronę, przez Jego głupie żółtko wszedł Junca. Bardzo fajnie wyglądali Carbo i Alfaro ale ten drugi w ofensywie nie miał wsparcia. Ogólnie szanuję punkt ale jest spory niedosyt.
Co się stało z Juncą Villarem Jarochem Łasickim? Cienie zawodników z wiosny
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 03.09.2023, 09:05
Drużyna Wisły potrzebuje czasu i lepszego trenera. Dzięki zatrudnieniu Kiko i Hiszpanów, którzy byli czymś najlepszym, co spotkało Wisłę od lat po odejściu Cupiała powodowanym zachowaniem kibiców i porażkami w walce o Ligę Mistrzów, udało się ściągnąć zawodników, którzy dali jej odpowiednie możliwości.

Niestety, ciągle mamy w zespole wiele szrotu podesłanego wcześniej przez polskich menedżerów, których interesów broni Koalik oraz pozostałości po Pasiecznym.

Ten polski szrot taki jak Szot, Łasicki, Młyński, Żyro, Jaroch, Biegański czy wcześniej Wachowiak, Plewka, Gruszkowski, Niewiadomski, Sobol, nieustannie zawodził gdy grał i finalnie doprowadził do spadku Wisły z Ekstraklasy oraz przegrania poprzedniego sezonu wespół z innymi wynalazkami Pasiecznego. To im oraz zarządzaniu klubem przez kibiców i Marzenkę S. zawdzięczamy upadek Wisły.

Ci polscy menadżerowie dalej chętnie wyciągaliby od Wisły pieniądze, upychając tu swoje polskie piłkarskie odpady. Madziara z Kapką skroili nimi Wisłę na wiele milionów i dlatego taki Koalik chciałby, aby robiliby to bez przeszkód dalej. Aby to było możliwe, musieliby jednak doprowadzić do wyrzucenia Kiko, na co jak widać mocno liczą i starają się pracować.

Widzimy, że Alvaro czy Goku mają możliwości, by być gwiazdami całej ligi, podobnie Rodado, Villar i Junca w formie, czy Carbo. Mogą robić różnice.

Żaden inny dyrektor sportowy w ostatnich latach nie dał Wiśle tylu naprawdę wartościowych zawodników, ilu dał Kiko.

Dlatego tak bardzo ubolewam, że ten potencjał jest marnowany przez uparte trzymanie na stanowisku trenera Sobolewskiego i jego obecnego sztabu, który jak widzimy nie potrafi dobrze ustawić i rozwijać ani tych, ani innych zawodników, jedynie dość szybko ich gasząc.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 03.09.2023, 12:17
Moje oceny:

Satrustegui - nie było tak źle, żółta niezasłużona moim zdaniem. Nie ma innej realnej opcji tak naprawdę, Krzyżanowski kryje na radar, poza tym z Juncą mają siły na maks 30 minut.
Colley - od wejścia jest naszym najlepszym stoperem (co niewiele znaczy), jest prawdziwym liderem obrony który gra czysto i bezbłędnie. Do tego piłka mu nie przeszkadza.
Uryga - poziom niżej niż Colley, ale i tak przyzwoicie. Łamał czasem linię spalonego, za to mnóstwo główek wygrał. Brakowalo kogoś takiego.
Szot - przyzwoicie w obronie, słaboej w ofensywie.
Jaroch - dał dobrą zmianę.
Junca - dał o wiele gorszą zmianę. To on zawalił gola kretyński wyrzutem do Dudy, poza tym średni mecz. Ewidentnie nie ma jeszcze sił na 45 minut.
Duda - jeden z lepszych na boisku, mnóstwo przechwytów, odbiorów i wymuszonych fauli. Pod koniec go zatkało, wiele razy brutalnie faulowany. Po wrzucie Junki piłka przed nim dziwnie skozłowała.
Carbo - bardzo dobry mecz. Kolejny.
Basha - dobra zmiana, jednak gorszy niż Carbo.
Gogół - kilka osób się podjarało strzałem w środek bramki z dystansu, poza tym jednak biegał bez sensu i praktycznie nie dotykał piłki. Dwa poziomy niżej niż Duda, ale ktoś musiał wejść.
Rodado - dobry występ, pomagał w obronie, miał dobre podania i zero dobrych piłek.
Goku - nędza. Chaos i gra pod siebie.
Alfaro - bardzo dobry występ plus gol.
Sobczak - podobno wyszedł na zmianę, tak twierdził komentator i tak piszą w mediach. Nie wiem czy to prawda, na boisku go nie zauważyłem.
Villar - OK mecz, dużo pracował w obronie.

Marciniak - słaby występ jak na poziom pierwszej ligi. Pozwalał na chamstwo i brutalność. Sędziował pod Miedź.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.09.2023 o godz. 12:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 03.09.2023, 13:09
Markus napisał(a):Wyświetl post
Drużyna Wisły potrzebuje czasu
A ile go jest, zanim usłyszymy, że skończyły się dukaty i nie damy rady dłużej tego ciągnąć? Bo to kwestia jeszcze istotniejsza od zmian i rewolucji.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 03.09.2023, 13:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moje oceny:

Satrustegui - nie było tak źle, żółta niezasłużona moim zdaniem. Nie ma innej realnej opcji tak naprawdę, Krzyżanowski kryje na radar, poza tym z Juncą mają siły na maks 30 minut.
Colley - od wejścia jest naszym najlepszym stoperem (co niewiele znaczy), jest prawdziwym liderem obrony który gra czysto i bezbłędnie. Do tego piłka mu nie przeszkadza.
Uryga - poziom niżej niż Colley, ale i tak przyzwoicie. Łamał czasem linię spalonego, za to mnóstwo główek wygrał. Brakowalo kogoś takiego.
Szot - przyzwoicie w obronie, słaboej w ofensywie.
Jaroch - dał dobrą zmianę.
Junca - dał o wiele gorszą zmianę. To on zawalił gola kretyński wyrzutem do Dudy, poza tym średni mecz. Ewidentnie nie ma jeszcze sił na 45 minut.
Duda - jeden z lepszych na boisku, mnóstwo przechwytów, odbiorów i wymuszonych fauli. Pod koniec go zatkało, wiele razy brutalnie faulowany. Po wrzucie Junki piłka przed nim dziwnie skozłowała.
Carbo - bardzo dobry mecz. Kolejny.
Basha - dobra zmiana, jednak gorszy niż Carbo.
Gogół - kilka osób się podjarało strzałem w środek bramki z dystansu, poza tym jednak biegał bez sensu i praktycznie nie dotykał piłki. Dwa poziomy niżej niż Duda, ale ktoś musiał wejść.
Rodado - dobry występ, pomagał w obronie, miał dobre podania i zero dobrych piłek.
Goku - nędza. Chaos i gra pod siebie.
Alfaro - bardzo dobry występ plus gol.
Sobczak - podobno wyszedł na zmianę, tak twierdził komentator i tak piszą w mediach. Nie wiem czy to prawda, na boisku go nie zauważyłem.
Villar - OK mecz, dużo pracował w obronie.

Marciniak - słaby występ jak na poziom pierwszej ligi. Pozwalał na chamstwo i brutalność. Sędziował pod Miedź.
Oceny jakbyśmy ich powieźli ze 4:0. A już oceny Dudy to kompletnie nie rozumiem. Dla mnie obok Goku (tu pełna zgoda - katastrofalny występ) najgorszy na boisku.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 03.09.2023, 13:45
Nie rozumiem tego czepiania się Dudy. Chłop był pod grą, aktywny do momentu, kiedy totalnie opadł z sił, do tego niemiłosiernie kopany. Miał do tego walnąć hat tricka?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 03.09.2023, 13:48
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Oceny jakbyśmy ich powieźli ze 4:0. A już oceny Dudy to kompletnie nie rozumiem. Dla mnie obok Goku (tu pełna zgoda - katastrofalny występ) najgorszy na boisku.
Duda bardzo dużo dał w destrukcji, tak jak napisałem. W ofensywie mniej, ale moim zdaniem w tym meczu na plus. Gogół dla odmiany wprowadził tylko chaos. Obok Goku to on i Sobczak byli moim zdaniem najgorsi. Junka też na minus.

Oceniam w kontekście Sobolball, czyli sam fakt że nas trójką nie powieźli to już sukces. Na tle innych meczy z czołówką tabeli za Sobolewskiego to ten jest drugim najlepszym - w ogóle. Jak się widziało drużynę Kaszkieta w meczach z Ruchem, Puszczą, ŁKS-em, Tychami i Odrą to Miedź jest pozytywnym zaskoczeniem. Raczej fartownym, ale mimo wszystko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.09.2023 o godz. 13:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 03.09.2023, 16:59
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tego czepiania się Dudy. Chłop był pod grą, aktywny do momentu, kiedy totalnie opadł z sił, do tego niemiłosiernie kopany. Miał do tego walnąć hat tricka?
Miał uratować durne podanie Junci, a nie zrobił tego bo od początku do końca meczu człapie w jednostajnym tempie. Ruszyć szybciej kiedy jest taka potrzeba nie potrafi albo nie chce. Przy straconej bramce przepuścił piłkę na kontrę i niby wracał, ale ostatnie podanie do strzelca przeszło obok niego bez żadnej reakcji. To jest gra na alibi. Jak się nie ma siły to się podnosi rękę, a nie symuluje grę. W ataku miał kilka prób zagrania do przodu ale celność to dramat. Z wyrazu twarzy wygląda jakby grał za karę. Czy zagra dobrze czy zjebie nie widać żadnej reakcji. Zombi na boisku. Może to być wynik tego że młody musi grać i ma w dupie. W każdym razie słaby mecz.

A, że go kopali to wynika trochę z jago stylu grania, ala Krychowiak. Zastawić piłkę i czekać na faul. Jakby szybciej grał piłką i pokazywał się do gry to nie tak łatwo byłoby go kopać. Ale to już po części wina trenera i sztabu że nie ma schematów rozegrania żeby można było zagrać bez przyjęcia,
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 03.09.2023, 17:33
Teraz czas na wyjazd na kilka dni do Zakopanego i kilkudniowy marszobieg z rzędu 2x25 km dla Hiszpanów!

Tu powinna być dominacja, kilka pkt przewagi, 30 bramek strzelonych, a jest dramat.

Dlatego już teraz trzeba reagować.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:20.