
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Online |
#91
|
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.09.2023 o godz. 23:08.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#92
|
|
przecież jest już 4 lata...
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#93
|
|
Siedziałem koło znajomych z Legnicy. Po golu na 1-0 zbledli i przestraszyli się nie na żarty. Byli, ja też, pod wrażeniem gry Wisły , bo przed meczem obstawiali gładkie 2-0 dla nich. Fajnie pograli Uryga i Colley. Eneko nie nadaje się na lewą stronę, przez Jego głupie żółtko wszedł Junca. Bardzo fajnie wyglądali Carbo i Alfaro ale ten drugi w ofensywie nie miał wsparcia. Ogólnie szanuję punkt ale jest spory niedosyt.
Co się stało z Juncą Villarem Jarochem Łasickim? Cienie zawodników z wiosny |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#94
|
|
Drużyna Wisły potrzebuje czasu i lepszego trenera. Dzięki zatrudnieniu Kiko i Hiszpanów, którzy byli czymś najlepszym, co spotkało Wisłę od lat po odejściu Cupiała powodowanym zachowaniem kibiców i porażkami w walce o Ligę Mistrzów, udało się ściągnąć zawodników, którzy dali jej odpowiednie możliwości.
Niestety, ciągle mamy w zespole wiele szrotu podesłanego wcześniej przez polskich menedżerów, których interesów broni Koalik oraz pozostałości po Pasiecznym. Ten polski szrot taki jak Szot, Łasicki, Młyński, Żyro, Jaroch, Biegański czy wcześniej Wachowiak, Plewka, Gruszkowski, Niewiadomski, Sobol, nieustannie zawodził gdy grał i finalnie doprowadził do spadku Wisły z Ekstraklasy oraz przegrania poprzedniego sezonu wespół z innymi wynalazkami Pasiecznego. To im oraz zarządzaniu klubem przez kibiców i Marzenkę S. zawdzięczamy upadek Wisły. Ci polscy menadżerowie dalej chętnie wyciągaliby od Wisły pieniądze, upychając tu swoje polskie piłkarskie odpady. Madziara z Kapką skroili nimi Wisłę na wiele milionów i dlatego taki Koalik chciałby, aby robiliby to bez przeszkód dalej. Aby to było możliwe, musieliby jednak doprowadzić do wyrzucenia Kiko, na co jak widać mocno liczą i starają się pracować. Widzimy, że Alvaro czy Goku mają możliwości, by być gwiazdami całej ligi, podobnie Rodado, Villar i Junca w formie, czy Carbo. Mogą robić różnice. Żaden inny dyrektor sportowy w ostatnich latach nie dał Wiśle tylu naprawdę wartościowych zawodników, ilu dał Kiko. Dlatego tak bardzo ubolewam, że ten potencjał jest marnowany przez uparte trzymanie na stanowisku trenera Sobolewskiego i jego obecnego sztabu, który jak widzimy nie potrafi dobrze ustawić i rozwijać ani tych, ani innych zawodników, jedynie dość szybko ich gasząc. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#95
|
|
Moje oceny:
Satrustegui - nie było tak źle, żółta niezasłużona moim zdaniem. Nie ma innej realnej opcji tak naprawdę, Krzyżanowski kryje na radar, poza tym z Juncą mają siły na maks 30 minut. Colley - od wejścia jest naszym najlepszym stoperem (co niewiele znaczy), jest prawdziwym liderem obrony który gra czysto i bezbłędnie. Do tego piłka mu nie przeszkadza. Uryga - poziom niżej niż Colley, ale i tak przyzwoicie. Łamał czasem linię spalonego, za to mnóstwo główek wygrał. Brakowalo kogoś takiego. Szot - przyzwoicie w obronie, słaboej w ofensywie. Jaroch - dał dobrą zmianę. Junca - dał o wiele gorszą zmianę. To on zawalił gola kretyński wyrzutem do Dudy, poza tym średni mecz. Ewidentnie nie ma jeszcze sił na 45 minut. Duda - jeden z lepszych na boisku, mnóstwo przechwytów, odbiorów i wymuszonych fauli. Pod koniec go zatkało, wiele razy brutalnie faulowany. Po wrzucie Junki piłka przed nim dziwnie skozłowała. Carbo - bardzo dobry mecz. Kolejny. Basha - dobra zmiana, jednak gorszy niż Carbo. Gogół - kilka osób się podjarało strzałem w środek bramki z dystansu, poza tym jednak biegał bez sensu i praktycznie nie dotykał piłki. Dwa poziomy niżej niż Duda, ale ktoś musiał wejść. Rodado - dobry występ, pomagał w obronie, miał dobre podania i zero dobrych piłek. Goku - nędza. Chaos i gra pod siebie. Alfaro - bardzo dobry występ plus gol. Sobczak - podobno wyszedł na zmianę, tak twierdził komentator i tak piszą w mediach. Nie wiem czy to prawda, na boisku go nie zauważyłem. Villar - OK mecz, dużo pracował w obronie. Marciniak - słaby występ jak na poziom pierwszej ligi. Pozwalał na chamstwo i brutalność. Sędziował pod Miedź.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.09.2023 o godz. 12:20.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Online |
#96
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#97
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#98
|
|
Nie rozumiem tego czepiania się Dudy. Chłop był pod grą, aktywny do momentu, kiedy totalnie opadł z sił, do tego niemiłosiernie kopany. Miał do tego walnąć hat tricka?
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#99
|
Oceniam w kontekście Sobolball, czyli sam fakt że nas trójką nie powieźli to już sukces. Na tle innych meczy z czołówką tabeli za Sobolewskiego to ten jest drugim najlepszym - w ogóle. Jak się widziało drużynę Kaszkieta w meczach z Ruchem, Puszczą, ŁKS-em, Tychami i Odrą to Miedź jest pozytywnym zaskoczeniem. Raczej fartownym, ale mimo wszystko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.09.2023 o godz. 13:54.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#100
|
A, że go kopali to wynika trochę z jago stylu grania, ala Krychowiak. Zastawić piłkę i czekać na faul. Jakby szybciej grał piłką i pokazywał się do gry to nie tak łatwo byłoby go kopać. Ale to już po części wina trenera i sztabu że nie ma schematów rozegrania żeby można było zagrać bez przyjęcia, ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#101
|
|
Teraz czas na wyjazd na kilka dni do Zakopanego i kilkudniowy marszobieg z rzędu 2x25 km dla Hiszpanów!
Tu powinna być dominacja, kilka pkt przewagi, 30 bramek strzelonych, a jest dramat. Dlatego już teraz trzeba reagować. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|