
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#31
|
|
Wygramy dziś na lajcie. Ale Drzazga już czeka żeby się przełamać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#32
|
|
Cytat:
Tzn kadrę to uważam, że mamy potencjalnie najlepszą w tej lidze. Ale ogólnie chodziło mi o to, że mimo całego zła, biedy itd to my powinniśmy być gdzieś na miejscach pucharowych maks środku tabeli ekstraklasy. I tam powinniśmy widzieć swoje miejsce na już, uparcie do tego dążyć, zamiast siedzieć w I lidze i wymyślać jak jest ciężko i liga trudna oraz skupiać się na takich "leszczach" jak Miedź. Wiem, że potencjalnie każdy jest trudny, poziom w ekstraklasie jest wyższy, jest dużo ekip, ktore jakiś poziom w miarę trzymają ale nawet ta Wisła ma kasę, kibiców, możliwości... Gdyby to pokierować lepiej, przede wszystkim jakoś się rozwijać to nie ma bata, ze to nie jest klub na top 5 w Polsce. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#33
|
Ale tak, w idealnym świecie Wisła powinna być obecna wśród 3-4 czołowych drużyn w Polsce. Mamy tradycję, kibiców, rozpoznawalność. Problem polega, że przez ostatnie 4 lata nie zobaczyliśmy w naszym klubie kierowcy. I niekoniecznie musimy zobaczyć. Kiko na moment poprawił sytuację, ale gdyby za chwilę zniknął albo coś mu się stało, nic w tym klubie nie ma. Spalona ziemia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Miedz nam dzisiaj pokaże gdzie powinniśmy się widzieć aktualnie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#35
|
|
Pierwsza połowa to jakiś dramat. To jest niewiarygodne co oni odpierd... przy wyprowadzaniu piłki. Ktoś założy pressing i nas nie ma...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#36
|
|
Pierwsza połowa z lekka przewagą Miedzi, to oni mieli najlepszą sytuację.
Marciniak powinien im dać 4 żółte za trzy łokcie w twarz i stępel, dostał za to Satrustegui za nic. Czyli w sumie w normie jeśli o niego chodzi. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#37
|
|
ta zabawa w naszym polukarnym zwieńczona nieudanymi nożycami murzyna to jakaś masakra była
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#38
|
|
Arka nie pressowała nawet 10% tego, co dziś pressuje Miedź i naszym się w tym momencie kończą pomysły na grę.
Nasz bramkarz + obrona powinni mieć zakaz krótkiego rozgrywania piłki z pola bramkowego. Tak może sobie pykać Barcelona, a nie piłkarskie kaleki.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 01.09.2023 o godz. 20:27.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#39
|
|
Miedź nie tyle gra twardo, co cały czas po chamsku. Najlepszy przykład to Michalik, który wchodzi cały czas z faule nie zważając na kości wiślaków. Dziwię się że Marciniak udaje że tego nie widzi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#40
|
|
tak sie zaczytalem w reportaz o aferze komara na weszlo ze przegapilem poczatek drugiej polowy i gola :/
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#41
|
|
na razie mamy jeden pozytyw. Nasz trener myśli- zmienił Eneko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#42
|
|
ale kuriozalnie z autu ta pilka przeskoczyła naszych (dude?)
koncowy strzał bardzo ładny ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#43
|
|
Brawo FRAJERZY!!! Zrobiliście wszystko, żeby tą bramkę w końcu stracić. Gratulacje.
KOMPROMITUJĄCY mecz Dudy i Goku. I ogólnie całej obrony. Nieprawdopodobne co się stało z Junką i Villarem. Jeśli Sobol zostanie to żadnego awansu nie będzie.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 01.09.2023 o godz. 21:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#44
|
|
19letni Duda ma sil.na 82minuty i łapią go skurcze. To jest nieporozumienie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
Są filmy drogi i mecze walki to był typowy mecz walki.
Gramy dużo lepiej w obronie natomiast w ataku taka sama pyta bez pomysłu. Bramka padła po kontrze która wynika z tego że już nikt przed nami nie czuje respektu ot drużyna środka tabeli. Z Sobolewskim awansu nie będzie bez względu na to co powie Jarosław. P.s ile strat miał Duda w tym meczu i czy ktoś miał więcej?
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 01.09.2023 o godz. 21:30.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Member
Od: 02.2021
Offline |
#47
|
|
Junca tragiczny zjazd w dół tego zawodnika.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#48
|
|
Wynik OK. Jeśli nie awansujemy to nie przez ten mecz.
Zmiana pary stoperów i Carbo robi gigantyczną różnicę. Junca nie ma jeszcze sił na 45 minut. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
Dlaczego my zawsze musimy dawać w prezencie takie bramki? Co sobie w tej sytuacji myślał Junca (czy on w ogóle myślał w tym momencie)? Cały wysiłek drużyny zniweczony dziś przez coś takiego...
Na chwilę obecną wygląda to tak, że jak rywal na nas siada pressingiem, to nie istniejemy. Całe szczęście, że przy takiej intensywności Miedź zdechła w 60 minucie, bo byśmy nawet nie pierdnęli dziś. Rozegranie od bramkarza w naszym wykonaniu to jest jebany kryminał i jest tylko kwestią czasu, aż stracimy z tego gola. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#50
|
|
BRAWO DRUZYNA, remisik z liderem na jego terenie, to się ceni. Wiadomo że Legnica to za wysokie progi, to jednak silna druzyna z duzego miasta a nie takie prowincjonalne pastuchy jak my. Mamy szczescie ze mozemy grac na az tak wysokim poziomie rozgrywkowym i należy cenić ten punkt w walce o utrzymanie. Myślę, że powinniśmy zapewnić sobie ligowy byt juz w kwietniu, BRAWO WIELKA WISLA, BRAWO TRENER RADOSLAW, BRAWO KOCHANY PREZESIE JAROSLAWIE!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#51
|
|
przed meczem klasyczny remisik w ciemno, niestety prawie cała I połowa to czekanie na gola Miedzi, po przerwie na chwilę wstąpił w nich duch święty i udało się strzelić gola. proporcje żenady do dobrej gry musiały być zachowane i umówmy się, że bramkę znowu strzelamy sobie sami
podobało mi się tempo paru akcji, niestety jak pokazał np. atak Sobczaka z Jarochem niektórych taka gra dalej trochę przerasta Carbo bardzo sympatyczny mecz, zdrowia stety, niestety słabiutki Chrobry będzie rozjechany i w kwestii ewentualnych zmian nie zmieni (nomen omen) nic |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#52
|
|
Remis, który nic nam nie daje. Betonuje tylko obecny układ.
Kilka kontr i w każdej dramatycznie widać, że zawodnicy nie wiedzą co zrobić z piłką, gdzie pobiec, jak podać. Co oni robią na treningach ? Inna sprawa, kto niby miałby ich czegoś nauczyć i coś pokazać ? Kazek ? Tak wiem maja narzędzia i z nich korzystają. Szczególne pozdrowienia dla sędziego. Po co podejmuje się prowadzenia meczu skoro widać brak koncentracji i olewackie podejście do pracy. Ja wiem liga mistrzów a tu I liga. Ale mimo wszystko, to nie mecz oldbojów na festynie w Pierdzuszewie Górnym. Tu się gra na pieniądze... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
Cóż, jakbyśmy grali tak od początku sezonu, to by było kilka oczek więcej i ten remis nie byłby zły. Niestety sytuacja w tabeli jest taka, że teraz musimy wygrywać nawet z liderami, jak chcemy myśleć o awansie.
Mieliśmy dużo sytuacji żeby zamknąć mecz, Goku w wykończeniu nie istnieje niestety. Fernandez by dziś wbił hat-tricka (na pewno jakiś karny by był na nim). Brakuje gościa z przodu co potrafi uderzyć z każdej pozycji, u nas każdy chce wejść z piłką do bramki. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Moim zdaniem mecz nie najgorszy w naszym wykonaniu, jak zwykle musieliśmy dać prezent miedzi, , Junca totalnie bez formy , Jaroch też, rozegranie od bramki leży a ten ....a ciepły Hiszpan na bramce to jest jakiś totalny parodysta źle gra nogami , źle rozpoczyna od bramki, jest cienki , znowu prawie dostał za kołnierz przy centrostrzale, .Junca jest tak tragiczny nie wiem co się stało-czyżby go Sobol zajechał przed sezonem? Goku musi zacząć dawać cos tej drużynie bo dużo szumu ale nic z tego nie wynika i mógł się dzisiaj położyć w polu karnym to by była jedenastka (Fermandez to umiał) .. zmiana Gógóła- wiem że Kacper już nie miał sily ale ten gość nie umie grac w piłkę jest tragiczny.. Uryga fajnie ogarnia obronę aż jestem pod wrażeniem, że radzi sobie nieźle po takim czasie bez gry.Cieszy też to ,że staramy się przerywać kontrataki miękkimi faulami ,tak trzeba grac w 1 lidze ,żeby się nie nadziać na kontrę. Carbo póki ma siłę też dobrze. Alfaro na ten moment top u nas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#55
|
|
Moim zdaniem jeśli chodzi o całość to byliśmy lepsi. Ogólnei widać jakość po zawodnikach, lepiej operowali piłką, dużo lepsza technika niż u lidera. Z tej drużyny będą ludzie, ale JAREK potrzebny trener co wie jak atakować. Z Sobolem nie będzie awansu. Raz się wygra, raz się przegra. Każda akcja wygląda jak indywidualne akcje poszczególnych zawodników. Co Sobol umie wymyślić w ataku jak sam był ryglem defensywy a i w plocku pokazal jak chujowo moze wygladac ofensywa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#56
|
. Wyższy poziom kretynizmu wrzucającego i leniwego ślamazary Dudy, który ewidentnie zajebał gola.W ataku bez jakiegokolwiek planu nadal. Mieliśmy 4 kontry w równowadze i nie oddaliśmy żadnego strzału. Jest potencjał żeby pozamiatać tą ligę, ale nie z tym niekompetentnym sztabem. Uryga dobry mecz, wprowadził trochę spokoju, ale Jaroch to całkowita porażka. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#57
|
|
Super mecz. Drużyna wspaniałe dowodzona zza lini bocznej przez sobolewskiego bonaparte. Genialnie opracowana taktyka pana Radosława, pozwoliła nam wyrwać cenny punkt. Było to niczym Bitwa pod Austerlitz. Kunszt trenerski i wizja taktyczna jeszcze przez wiele lat będzie niedościgniona i stawiana za wzór nowym pokoleniom trenerskim w szkole w Białej Podlaskiej. Brawo, brawo, brawo. Tylko sieroty cupialowe, roszczeniowi kibice mogli by narzekać. Podobno na meczu był sam Nasser Al-Khelaifi i chce wymienić Enrique i zabrać nam naszego Radosława. Niedoczekanie! Wiwat Sobolewski ! wiwat Królewski ! Chrobry podobno rozważa walkower bo boja się grać z Wisła wielkiego sobolewskiego. Piłkarze złożyli wnioski o urlop a trenerzy wywiesili biała flagę. Stwierdzili ze z takim geniuszem trenerskim nie ma co trenować. #muremzasobolem #respectthelegends. Radek Sobolewski <klask> <klask> <klask>
A tak poważnie.. niech ktoś wyrzuci wreszcie tych amatorów i ratuje sezon. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Dziś świetne momenty miał Alfaro. Bardzo dobry zawodnik na naszą pierwszą ligę. Zobaczymy jak szybko Sobolewski cofnie go w rozwoju, tak jak Villara i Juncę.
Carbo naprawdę robi różnicę swoim ustawieniem dopóki jest na boisku i ma siły. To akurat kolejny bardzo dobry transfer Kiko. Eneco na razie bardzo słabo. Podobnie słusznie zmieniony Szot. Od trzech lat mamy fatalnie obsadzoną prawą obronę i nic się tu nie zmienia na lepsze. Źle,że ktoś w klubie posłuchał namów orędowników stawiania na polskich zawodników i ściągnął Sobczaka. To najgorszy transfer letniego okienka, nie licząc Gogóła. Ogólnie gra Wisły lepsza niż na początku sezonu. A Sobolewski dalej robi te same błędy, nakazując rozgrywać piłkę od bramkarza przy silnym pressingu, mimo iż nasi piłkarze nie umieją tego dobrze robić. Ciągle rozdajemy też bezmyślne prezenty. Wyrzut autu Junci przy 1-1 to jakiś kryminał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#59
|
|
Co robi?
Jak można się cieszyć z remisu? Przecież my po tej kolejce możemy mieć 7 pkt straty do 5 (słowie: pięciu) drużyn. Po 7 kur.a kolejce. Betonuje jak jasny ch.j. Edit. Przepraszam. Do Miedzi tylko 6 pkt.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 01.09.2023 o godz. 21:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#60
|
|
Mecz na +.W zasadzie chyba najlepszy mecz od poczatku,w koncu widac było chec gryzienia murawy.Cos jakby Hiszpanom sie przestawiło i nagle zaczeli grac bardziej agresywnie.
Alfaro dzis grał dobrze,szkoda tej akcji gdzie zrobił bodaj 3 gosci z Miedzi i mial szanse na zamkniecie wyniku. Generalnie widzę pewne postepy i progres druzyny,choc dalej nie wiem czym jest i dokad zmierza obecna Wisła.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.09.2023 o godz. 21:54.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|