
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#2
|
|
Przejedziemy sie po Miedzi jak po burej... w koncu mamy takiego eksperta trenera. Oby tylko Łasicki i Jaroch nie w podstawie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#3
|
|
Wszystko zależy jak zagramy , czy tak jak z Arką, czy tak jak z Odrą ?
Jeśli zagramy tak jak z Arką o wynik jestem spokojny. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#4
|
|
Pytanie czy mecz z Odrą to była zmiana czy wypadek przy pracy.
Jak zmiana to jest szansa na fajny wynik. Jak wypadek przy pracy to Sobol pewnie poleci. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
Grunt że w końcu nie jesteśmy żadnym "papierowym faworytem".
To Miedź gra u siebie i to po jej stronie leży piłeczka. Wolę osobiście takie spotkania niż z Tychami czy w zeszlym sezonie z Puszcza, gdzie wszyscy dopisują nam przed meczem 3 pkt, a rywal jest dużo groźniejszy niż się wydaje. Fajnie byłoby czymś zaskoczyć w piątek, tym bardziej że Bella raczej wypowiadał się o nas dość frywolnie i lekceważąco. Wszystko oczywiscie przy założeniu że mecz z Arka nie był wypadkiem przy pracy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
Pytanie czy zagramy dobrze w obronie, czy może tylko jedna stracona bramka wynikała z mało ofensywnej postawy chłopaków z Gdyni. Gra Urygi i bramkarza nie przekonuje (delikatnie rzecz ujmując), po stracie Tachiego i Moltenisa naszym najlepszym stoperem jest Colley. Tu jest największy problem. Liczenie że strzelimy więcej niż zepsujemy i gra na hurra raczej się nie sprawdzą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.08.2023 o godz. 14:51.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#7
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Przeczuwam, że dostaniemy ciężki łomot, ale niestety za późno i pomęczymy się z Sobolewskim przynajmniej do następnej przerwy na kadrę zamiast tej co jest za chwilę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#9
|
|
Satrustegui nie przekonał na lewej obronie, więc mam nadzieję, że wróci Junca, ale ogarnięty
![]() Szkoda Baeny bo pokazał, że może jako tako pomóc, w zasadzie na zmianę na skrzydła jest Olejarka, którego to nie jest nominalna pozycja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#10
|
|
Miedź zagra jak jej Wisła pozwoli.
Nie wiem skąd ta maniera, że jak Wisła grała źle to wina Wisły ale jak grała dobrze to wina Arki. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#11
|
|
W którym ważnym meczu to Wisła narzuciła schemat gry rywalowi? Chyba tylko z TBB w tamtym sezonie. Wszystkie inne ważne mecze, te z czołówką to były ewidentne porażki i niemoc. Gdzie tydzień wcześniej była dominacja rywala.
Nie wiem czy Miedź to nie jest najtrudniejszy rywal biorąc pod uwagę ten i tamten sezon. Drużyna ułożona, z aspiracjami na Ekstraklasę, trzymająca jakiś poziom. Zobaczymy co na ich tle pokażemy. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#12
|
|
Spodziewam się podobnego meczu do tego z ŁKSem, okazjonalna wygrana, a raczej brak arki na boisku niewiele tu zmienia.
Obecnie jesteśmy tak dobrzy jak nasz ostatni mecz, czyli ten z Odrą Opole. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#13
|
Ten chłop z Arki co centrował z prawej strony, pewnie zapisze to jako akcja życia. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#14
|
Obrona zagrała tak se, Arka atakowała rzadko, zwykle dwoma-trzema piłkarzami i generalnie wyglądała jak gdyby już miała zapewniony awans. I jedną z takich akcji zakończyli golem, gdzie Uryga krył powietrze a Raton gapił się w słońce. Mam nieodparte wrażenie że poważniejsza drużyna przegoni naszych defensorów jak stado baranów. Pechowo - Miedź wygląda poważnie jak na pierwszą ligę. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#15
|
|
Pewnie zremisujemy. Gdyby ktoś nie miał nerwów oglądać popisów naszych asów. Jest alternatywa w kinie Kijów
.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#16
|
|
Remis z Miedzią na wyjeździe to dobry wynik. Fakt że straciliśmy już masę punktów - również u siebie, ale w teorii remis byłby OK.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#17
|
|
Przekonująca wygrana na wyjeździe z tym konkretnym rywalem oznaczałaby, że może przy dobrych wiatrach coś z tego wszystkiego będzie. Jest to spotkanie o 6 punktów z faworytem do miejsc 1-2 na koniec sezonu, a więc żadnych remisów.
Przegrana w kiepskim stylu powinna oznaczać poniedziałkowe wypowiedzenia dla całego sztabu, bo z punktowaniem na zasadzie wygrana-przegrana nie wejdziemy do Ekstraklasy bezpośrednio, a w baraże ja już osobiście nie wierzę. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
|
Szkoda Baeny , bo daje alternatywę na skrzydle.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#19
|
Nie bujajmy w chmurach. Już zeszła runda powinna nas czegoś nauczyć, jak nie da się wygrać to trzeba chociaż zremisować. Jeden mecz zremisowany więcej (np z Ruchem) i byłby awans zamiast baraży. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#20
|
W normalnych warunkach remis w Legnicy byłby całkiem ok - tutaj masz rację. Tylko że obecna sytuacji Wisły nie jest normalna. Strata 5 punktów na własnym boisku powoduje, że gdzieś je trzeba odrobić - właśnie w takich meczach jak ten. Po drugie - remis z Miedzią będzie oznaczał, że Sobolenko popracuje przynajmniej do końca września, bo zakładam, że z Głogowem u siebie wygramy. 1 pkt w Legnicy i pozostanie RS w klubie - to nie jest dobry scenariusz dla Wisły. A tych elementów nie da się rozpatrywać odrębnie. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#21
|
|
Bujanie w chmurach nasi zaprezentowali w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, który być może położył plackiem następne kilka lat funkcjonowania klubu.
Oni mają mieć zakodowane, że mają grać o pełną pulę w każdym meczu, a nie że w tym czy tamtym meczu remis jest OK. Jak nie będzie mentalu nastawionego na tyranie na boisku i zwycięstwo, to skończy się to wszystko dokładnie tak samo, jak w zeszłym sezonie, czyli przegrane z jakimś Chrobrym Głogów, Zagłębiem Sosnowiec na własnym boisku, a koniec końców pozostanie gnić kolejny sezon w I lidze, o ile oczywiście starczy na kolejny rok eksperymentów kasy. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#22
|
|
Zgadza się, ze Miedź jak na I ligę to mocny zespół ale o czym my gadamy jeśli chcemy taką Miedź pozycjonować jako klub ledwo ledwo w naszym zasięgu... Wiem, że Wisła to już nie ten klub co chociażby 10 lat temu ale bez przesady, potencjał i ambicje to są na czołówkę ekstraklasy więc tak jak mówi Patryko, my w meczach z taką Miedzią to powinniśmy grać po to żeby ich golić jak frajerów i w....ieni czekać na leszczy czy kogoś mocniejszego.
Uważam, że pokora jest potrzebna ale co innego pokora, a co innego jakieś takie frajerskie podejście. A z takim podejściem w stylu wszyscy są groźni, I liga jest trudna itp to my zakotwiczymy w tej lidze na wieki. Tu jest Wisła i przekaz dla piłkarzy i całego sztabu powinien być prosty, albo się nadajesz, dobrze pracujesz i dźwigasz presję albo won. PS Przykładowo taki Brzęczek to już za samo .......enie jak to się trzeba I ligi uczyć, jaka ona jest cięzka to powinien zostać dyscyplinarnie wy.......ony. Wisła ekstraklasowa do niedawna, z najwiekszym budżetem w I lidze, z najwiekszym budzetem placowym boi się I ligi. To tak jakby bogata Barcelona powiedziala, ze liga hiszpańska jest trudna i ich satysfakcjonuje środek tabeli... PS2 Pewnie z takim podejściem później jest mecz z ZS i portki obsrane, bo przeciez, nie dosc ze cala liga jest mocna, to jeszcze dodatkowa presja, ze to decydujący mecz - a wtedy to już w ogóle ciezko wygrać. I póxniej przychodzi taki ważniejszy mecz co jakis czas, z czołówką czy w PP czy własnie ZS lub baraże i jest chujnia po całości ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#23
|
|
Powieziemy ich jak gowno po polu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#24
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#25
|
|
Ten mecz sprowadzi ludzi na ziemie po wygranej z Arką.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#26
|
|
Szybko zweryfikowane bedzie czy mecz Arka to byl nowy standard czy anomalia(wg mnei anomalia)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Arka jak widać ma mega kłopoty (własciciel, pieniądze, bojkot) pare dni po meczu i nie wydaje mi się żeby ta wygrana byl w jakimkolwiek stopniu miarodajna.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#28
|
|
Zdaje się że brakuje pieniędzy na wypłaty. To wiele tłumaczy.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#29
|
|
My mieliśmy okres bardzo dobrej gry (chyba za Stolara) w czasie gdy brakowało na wypłaty, więc to nie zawsze tak działa
Jeszcze kilka godzin cierpliwości i się zobaczy ... Tak czy inaczej będzie o czym pisać po meczu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#30
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|