The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 27.08.2023, 13:50
Brawo!

Dramatyczny w pierwszej połowie Satrustegui, potykał się, nie przyjmował piłek, podawał do przeciwników.

Bardzo sympatycznie wyglądał Carbo.
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 27.08.2023, 13:54
Baena raczej będzie pauzował 8-12 tygodni.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 27.08.2023, 13:54
To że Arka zagrała katastrofalnie - widać po wyniku. Tyle że oni przestali w ogóle grać po pół godziny. Czy to dzięki naszej wspaniałej grze? Wątpię.

Transfery Kiko są jednak bardzo dobre. Carbo - świetny debiut, uspokoił środek pola. Baena - świetny mecz, asysta, szybki, dobra koordynacja. Satrustegui - w odróżnieniu od kryjącego na radar Krzyżanowskiego zamknął tyły. Jedynie Raton wyglądał jak Biegański - przyspawany do linii. Pytanie czy to ich wina czy trenera bramkarzy?

Perspektywa wywalenia podziałała chyba na Sobolewskiego otrzeźwiająco, przestał robić sabotujące zmiany, przestał wstawiać zawodników za wiek czy nazwisko, wreszcie weszli najlepiej dysponowani.

Pewnie kupił sobie trochę czasu, niedługo okaże się czy to dobrze. Jak mu sodówka znowu walnie i zacznie kombinować z trójką z tyłu, dwójką juniorów na środku etc. to szybko go pożegnamy. Sytuacja w tabeli jest tragiczna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 27.08.2023, 13:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że Arka zagrała katastrofalnie - widać po wyniku. Tyle że oni przestali w ogóle grać po pół godziny. Czy to dzięki naszej wspaniałej grze? Wątpię.

Transfery Kiko są jednak bardzo dobre. Carbo - świetny debiut, uspokoił środek pola. Baena - świetny mecz, asysta, szybki, dobra koordynacja. Satrustegui - w odróżnieniu od kryjącego na radar Krzyżanowskiego zamknął tyły. Jedynie Raton wyglądał jak Biegański - przyspawany do linii. Pytanie czy to ich wina czy trenera bramkarzy?

Perspektywa wywalenia podziałała chyba na Sobolewskiego otrzeźwiająco, przestał robić sabotujące zmiany, przestał wstawiać zawodników za wiek czy nazwisko, wreszcie weszli najlepiej dysponowani.

Pewnie kupił sobie trochę czasu, niedługo okaże się czy to dobrze. Jak mu sodówka znowu walnie i zacznie kombinować z trójką z tyłu, dwójką juniorów na środku etc. to szybko go pożegnamy. Sytuacja w tabeli jest tragiczna.
No niestety, nawet jak wygramy w Legnicą (co będzie mega trudne), to przed przerwą reprezentacyjną mamy max 7 miejsce. I można się poczuć dokładnie jak w ubiegłym sezonie, gdzie znów non-stop trzeba będzie gonić przeciwników, aż do samego końca sezonu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 27.08.2023, 14:01
Elendil napisał(a):Wyświetl post
No niestety, nawet jak wygramy w Legnicą (co będzie mega trudne), to przed przerwą reprezentacyjną mamy max 7 miejsce. I można się poczuć dokładnie jak w ubiegłym sezonie, gdzie znów non-stop trzeba będzie gonić przeciwników, aż do samego końca sezonu.
Z Miedzią to remis będzie dobry.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 27.08.2023, 14:04
Zapłaciłem 10 PLN za transmisję.
Najlepiej wydane 10 PLN od dłuższego czasu
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 27.08.2023, 14:04
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
A dlaczego Ramirez ma być wspomnieniem, skoro jest najlepszą rzeczą i dużym plusem w Wiśle co najmniej od roku? Jego Hiszpanie w większości nie mają potencjału? Dziś po raz kolejny pokazali, że jednak mają i jeśli trener im nie przeszkadza, potrafią wygrywać.

Bardzo dobry debiut Carbo, zagrał na poziomie dużo lepszym niż zwykle gra Basha czy Sapała. Środek pola wreszcie nie był dziurawy, co przekładało się na zdominowanie Arki. Widać, że ten Hiszpan ma spore możliwości i może być bardzo udanym wzmocnieniem.

Na plus również Baena, który pokazał kilka fajnych akcji i dużą szybkość. Bardzo szkoda tej kontuzji ręki. A to ciągle dość młody piłkarz, który umiejętnie prowadzony może przynieść Wiśle spore pieniądze.

Rodado najlepszy na boisku, walczył i strzelał. Oby utrzymał tą skuteczność w kolejnych meczach. Goku i Alfaro też lepiej niż w poprzednich kolejkach, mają potencjał dobry kombinacyjnej i na małej przestrzeni, tyle że u nas ciągle nie ma wypracowanych żadnych schematów i mechanizmów, wszystko cały czas zależy tylko od indywidualnej inwencji, więc ponieważ są niezgrani, wiele podań i akcji kończy się stratą. Mile zaskoczył Olejarka.

Na minus Eneco i Szot. Obaj pod formą, mnożyli jedynie błędy. Szot trochę rozbawił mnie zachowaniem przy straconym golu: zamiast przynajmniej skakać do górnej piłki, naciskać Czubaka, to po prostu się skulił. Błędy popełnili tu także źle ustawieni Eneco i Uryga.

Mecz ten nie zmienia mojego zdania o kompetencjach Sobolewskiego i obecnego sztabu. Wszyscy oni są do zwolnienia, Wisła potrzebuje nowych trenerów, nie potrzebuje zmiany koncepcji kadrowej i nowego dyrektora sportowego.
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.08.2023 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 27.08.2023, 14:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że Arka zagrała katastrofalnie - widać po wyniku. Tyle że oni przestali w ogóle grać po pół godziny. Czy to dzięki naszej wspaniałej grze? Wątpię.
Tego oczekiwałem: wygraliśmy dzięki przypadkowi i temu, że Arka całą nic spędziła we Flixbusie z Gdyni do Krakowa, a potem zjedli śniadanie u kibica Wisły, który dosypał im jakichś zwalniajacych dragów.
Nasi nie zagrali nic, zero, nul, nie potrafili wymienić piłki na połowie rywala, nie potrafili śmiało wchodzić w pole karne, strzelać z dystansu, wchodzić w pojedynki.
Sobol musi odejść - przecież wiadomo, że spółdzielnia postanowiła graczami Arki zatrzymać Sobola na posadzie trenera tylko po to, żeby Wisła dalej się nie rozwijała.
Nawet Lasyk był dziś dla nas, a przede wszystkim dla Sobola wyjątkowo łaskawy - żadnej głupiej, jak zwykle decyzji. Pozwalał arkowcom się męczyć, a naszym wygrać.

Tak trzymać - nie zagraliśmy dobrze, Sobol pomylił się ze składem i ze zmianami - kibice na tym forum wiedzą najlepiej, co jest na treningach i podczas przygotowań. Oni nie mogą się mylić.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 27.08.2023, 14:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tego oczekiwałem: wygraliśmy dzięki przypadkowi i temu, że Arka całą nic spędziła we Flixbusie z Gdyni do Krakowa, a potem zjedli śniadanie u kibica Wisły, który dosypał im jakichś zwalniajacych dragów.
Nasi nie zagrali nic, zero, nul, nie potrafili wymienić piłki na połowie rywala, nie potrafili śmiało wchodzić w pole karne, strzelać z dystansu, wchodzić w pojedynki.
Sobol musi odejść - przecież wiadomo, że spółdzielnia postanowiła graczami Arki zatrzymać Sobola na posadzie trenera tylko po to, żeby Wisła dalej się nie rozwijała.
Nawet Lasyk był dziś dla nas, a przede wszystkim dla Sobola wyjątkowo łaskawy - żadnej głupiej, jak zwykle decyzji. Pozwalał arkowcom się męczyć, a naszym wygrać.

Tak trzymać - nie zagraliśmy dobrze, Sobol pomylił się ze składem i ze zmianami - kibice na tym forum wiedzą najlepiej, co jest na treningach i podczas przygotowań. Oni nie mogą się mylić.
Nie gorączkuj się chłopcze. Będą następne mecze, na razie rączki na kołderkę żeby potem nie trzeba było głupa palić.
Jak zagrają dobry mecz z Miedzią to pogadamy. Na razie Arka faktycznie wyglądała jak po wirusówce...

Przy czym ja nie mam nic przeciwko żeby ten mecz był "przełamaniem". Po prostu w to nie wierzę.

Twoja egzaltacja średnio pasuje do naszej sytuacji, rozumiem że po tym wszystkim nie wytrzymałeś ale uważaj żebyś nie musiał z powrotem wciskać korka do szampana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2023 o godz. 15:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 27.08.2023, 14:14
Łatwa wygrana, brawo.
Obawiam się tylko żebyśmy nie byli Podbeskidziem z poprzedniego sezonu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.08.2023, 14:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie gorączkuj się chłopcze. Będą następne mecze, na razie rączki na kołderkę żeby potem nie trzeba było głupa palić.
Jak zagrają dobry mecz z Miedzią to pogadamy. Na razie Arka faktycznie wyglądała jak po wirusówce...

Przy czym ja nie mam nic przeciwko żeby ten mecz był "przełamanjem". Po prostu w to nie wierzę.

Twoja egzaltacja średnio pasuje do naszej sytuacji, rozumiem że po tym wszystkim nie wytrzymałeś ale uważaj żebyś nie musiał z powrotem wciskać korka do szampana.
Moja egzaltacja?
Jestem daleki od otwierania szampana.
A może po prostu lepiej jest chwalić, kiedy można i krytykować, kiedy trzeba?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 27.08.2023, 14:17
Oby po takim meczu wyprali obsrane gacie i zaczęli grać na miarę możliwości także w następnych spotkaniach. Prawdziwa weryfikacja będzie za tydzień, dziś Arka to była jakaś przypadkowa zbieranina kopaczy, którym się nawet przeszkadzać zbytnio nie chciało.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 27.08.2023, 14:17

Ma chłopak pecha!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 27.08.2023, 14:19
Co do Goku , ma koles pecha w wykonczeniu , ale Wy naprawde niewidzicie roznicy miedzy nim a tym bozkiem i oltarzykiem Fernandeza za 1,5-2 mln rocznie ? Koles robi gre, robi to co ma robic ofens pom , jak skutecznoasc wroci i odrobine szczescia to bedzie punktowal w kazdym meczu .....w odroznieniu od Luisa ktory polowe swojej chwaly uzyskal z karnych i strzelal po15 strzalow z kazdej pozycji ......jesli Goku troche przyfartuje to bedzie czlowiek ktorego nie bylo od dawna w Wisle.....poza tym cenie go za gre zespolowa , a nie leb w dol i strzelanie wszystkiego co mozna, wg mnie to dobry rezyser srodka ofensywnego , ktoremu oczywiscie brakuje wsparcia ale daj Bog moze sie dotra zawodnicy , Fernandez byl sam sobie sterem , okretem, i kapitanem okretu ....moze wlasnie dlatego nigdzie kariery nie zrobil ....football to gra zespolowa
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 27.08.2023 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 27.08.2023, 14:29
No i git. Przegrana, niezależnie od trenera, byłaby już tragedią z perspektywy sytuacji w tabeli.

Gdybym miał szukać przyczyny dzisiejszego zwycięstwa, to nie tyle słaba postawa Arki, co to, że postanowili zignorować to, ze inni już odkryli i pokazali jak trzeba z nami grać, mimo wszystko próbując zagrać z nami inaczej. Dzięki temu dali nam szansę grać to, co akurat potrafimy i przekonująco wygrać.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 27.08.2023, 16:24
Wygrana i punkty cieszą. Nawet jeśli przeciwnik grał jakby miał zerową motywacje i umiejętności. Nie takie leszcze nas goliły ostatnio.
Ładne bramki.

Dziwny mecz, strzelamy z kontry, strzelamy po SFG, dziwny mecz...
Nie zmienia to postaci rzeczy, Sobolewski wraz z całym sztabem musi odejść. I co z tego, że wygra kilka następnych meczów, kiedy nic nie wskazuje na to by później w tych najważniejszych stanął na wysokości zadania. To się nazywa trwała utrata zaufania do efektów jego pracy.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 27.08.2023, 16:47
Nie wyciągam dalekosiężnych wniosków po meczu. Można jednak zakładać, że bardzo pomogło to, iż od pierwszych minut nie musiał grać Basha, Łasicki i Jaroch. Ogólnie ustawienie takiej obrony plus Carbo to chyba najsensowniejsza opcja (zrobiło się mniej statycznie, agresywniej, dynamiczniej). Być może Szot i Eneko Satrústegu nie dają tyle w ofensywie co Junca (wersja w formie) czy Jaroch, ale mimo swoich różnych deficytów, dają więcej w grze obronnej. Oczywiście może to być tylko złudzenie po spotkaniu z przeciwnikiem, któremu nie wyszedł mecz (tego nie wiem), ale na razie chciałbym wierzyć, że dzięki nim nie będziemy aż tak bardzo przeciekali z tyłu. Wkrótce się przekonamy.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 27.08.2023, 18:34
Mam nadzieję, że Jarocha i Łasickiego nie zobaczę już długo w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 27.08.2023, 19:02
Ta wygrana zrobi nam więcej krzywdy niż da pożytku....
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 27.08.2023, 19:10
Dokładnie. Sobol zostanie o kilka, kilkanaście kolejek później zwolniony. Szansa na odrobienie strat przepadnie. Jedna jaskółka nie czyni wiosny...
Odpowiedz cytując
noname7
Junior Member
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 27.08.2023, 19:18
Wisla zagrała tak, jak długimi momentami w trzech pierwszych meczach. Roznica jest taka , ze konczyla to co stworzyla oraz zmniejszyla intensywność w pierwszej polowie co zaowocowalo brakiem odcięcia w koncowych minutach , moze dochodzi również swieżość( wystarczy spojrzeć na Rodado ze stalą w ruchliwości czy czuciu pilki , a dziś) , o której pisałęm po meczu ze Stalą , a której Wisła potrzebuje bo to Wisła kreuje, a nie ogranicza sie do przesuwania,przeszkadzania i wyprowadzania kontr. 6 meczow: 11 bramek , 3 wybite sprzed linii , 4 tyczki , jedna z minimalnego offside'u , ze dwie na dolozenie lopatki. Ci co naparzają na wszystko dookoła - zebyście sie nie zdziwili za jakis czas ; )

Goku prze kocur , ależ on jest aktywny. Niech mu tylko zacznie w pełni żreć ... Fernandez tez kot , ale Goku duzo bardziej mobilniejszy, Fernandez nie byl AŻ tak aktywny w meczach. Zobaczymy jak to dalej bedzie prosperowało , ale jeśli zdrowie dopisze to raczej nic nie stoi na przeszkodzie , zeby to dalej tak u niego funkcjonowalo.

Juz sie zaczyna przydup*anie i umniejszanie - Arka zagrała fatalny mecz. ,,Ksp zagralo fatalny mecz,,( Wisła ich tam zgwałciła przez godzine) A dlaczego nie ,, TO WISLA NIE DALA IM POGRAC ,, ? Gosciu - przy Reymonta w tej lidze KAŻDY , DOSLOWNIE KAŻDY TAK WYGLADA. Nawet nie przywoluj meczu tydzien temu bo w zyciu on by tak nie wygladal gdyby grali 11 na 11. Nawet w ekstraklasie 80 % rywali przy Reymonta wyglada slabo w kreacji.

Ale będzie beka jak skończy się tak , ze wszystkie frustraty i malkontentny będą ,,zmuszone,, w przypadku awansu skandować RADEK SOBOLEWSKI! w maju. Nie jestem ani jego zwolennikiem , ani przeciwnikiem. Jestem przeciwnikiem duP*enia berów , powierzchowności , krótkowzroczności , pochopnych wniosków i rzucania stwierdzeniami na prawo i lewo nie majac pełnego wglądu na to, co się dzieje w środku zespołu. 14 stu trenerów w 11 lat , wiecej niz 1 na rok, ale dalej wołajcie o zmiany. Piękne , jak gniazdowy tydzien temu zapodał na Sobola , a prawie nikomu to nie przeszlo przez gardlo. NIGDY zadna inna intonacja na tym stadionie , nie miala tak fatalnego odzewu , jak ta To nie o trenera chodzi; ) Wiadomo , ze fajnie jakby przyszedl jakis kozak, ale wystarczy sobie popatrzyc na te 14 nazwisk i wnioski nasuwaja sie same - moze po prostu ciężko Wiśle o trenera z wyższej póły przez to, co ten klub trapi i jeszcze trapić będzie. M. in. brak stabilizacji wewnątrz i brak możliwosci utrzymania dobrych zawodników(jak na PL WARUNKI) na dluzej , którzy sie tu niewątpliwie pojawiają. Ciągłe zmiany kadrowe , brak ławki od 10ciu lat . Przeciez to jest logiczne
Ostatnio edytowane przez noname7 : 27.08.2023 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.08.2023, 19:38
To jest chyba temat meczowy? Płacze w stylu "i tak nie awansujemy" to chyba nie w tym wątku?!


Fajnie czytać ten wątek od pierwszej strony i potem kolejne próby wyjścia z twarzą tych co popłynęli na całego. IMHO perełka:
"Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały."

Pseudotrener zweryfikował pseudoznawcę z forum



Arka słaba, nic nie grali, oddali nam punkty itp. bla, bla bla ===> tja, na pewno, tylko, że nasi przy stanie 3:1 nadal grają jak by mieli do odrobienia 2 bramki. Kiedy nam się trafił poprzedni taki mecz?


Albo nasi sobie robili z nas jaja w poprzednich meczach, albo nowe twarze w pomocy zrobiły robotę.

Jak JAKIMŚ CUDEM Sobol utrzyma ten poziom motywacji (wiadomo, że nie wygramy wszystkiego!) to wytrąci argumenty do zmiany trenera ...
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 27.08.2023, 19:39
Nie mam pytań. Jedna wygrana i już niezła odklejka w kwestii treneiro
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 27.08.2023, 19:48
[QUOTE=tomytom;1608975]To jest chyba temat meczowy? Płacze w stylu "i tak nie awansujemy" to chyba nie w tym wątku?!


Fajnie czytać ten wątek od pierwszej strony i potem kolejne próby wyjścia z twarzą tych co popłynęli na całego. IMHO perełka:
"Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały."

Pseudotrener zweryfikował pseudoznawcę z forum




to ja jestem tym pseudo znawcą. Pamiętaj tylko kolega że łuk raz do roku sam wystrzeli. zdania co do pseudo trenera nie zmienię, chociaż jak napisałem po meczu gratulacje dla drużyny i pseudo trenera za dzisiejszy mecz.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 27.08.2023, 20:16
Okaże się już w piątek, czy coś rzeczywiście drgnęło, czy był to pojedynczy skok "formy".
Jeżeli chcemy awansować bezpośrednio, to nie możemy sobie już pozwolić na serie w stylu wygrana-remis-przegrana, bo robiąc średnią punktową 1,3 o baraże będzie ciężko.

Miedź będzie grać u siebie i na pewno nie przejdzie koło meczu tak, jak zrobiła to dziś świnia. Mecz o 6 punktów, także oby nasi dojechali z mentalem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 27.08.2023, 20:49
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Okaże się już w piątek, czy coś rzeczywiście drgnęło, czy był to pojedynczy skok "formy".
Jeżeli chcemy awansować bezpośrednio, to nie możemy sobie już pozwolić na serie w stylu wygrana-remis-przegrana, bo robiąc średnią punktową 1,3 o baraże będzie ciężko.

Miedź będzie grać u siebie i na pewno nie przejdzie koło meczu tak, jak zrobiła to dziś świnia. Mecz o 6 punktów, także oby nasi dojechali z mentalem.
Zwłaszcza po tym co powiedział trener Miedzianki o Sobolu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 27.08.2023, 20:50
Widzę że zwolennicy Sobolewskiego dostali amoku. Spokojnie, już w piątek kolejny mecz, z Miedzią. Jeśli to nie tylko słaba Arka to powinno być przyzwoicie, prawda?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 27.08.2023, 20:50
Cytat:
Fajnie czytać ten wątek od pierwszej strony i potem kolejne próby wyjścia z twarzą tych co popłynęli na całego. IMHO perełka:
"Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały."
Pseudotrener zweryfikował pseudoznawcę z forum



Arka słaba, nic nie grali, oddali nam punkty itp. bla, bla bla ===> tja, na pewno, tylko, że nasi przy stanie 3:1 nadal grają jak by mieli do odrobienia 2 bramki. Kiedy nam się trafił poprzedni taki mecz?


Albo nasi sobie robili z nas jaja w poprzednich meczach, albo nowe twarze w pomocy zrobiły robotę.

Jak JAKIMŚ CUDEM Sobol utrzyma ten poziom motywacji (wiadomo, że nie wygramy wszystkiego!) to wytrąci argumenty do zmiany trenera ...
Ze skrajności w skrajność na tym forum. Wiadomo, że liga jest słaba i nawet my, każdy mecz wygrać możemy w tej lidze. Twierdzenia, że każdy nas ogra sa tym bardziej smieszne, bo potencjał na pewno mamy duży i niemożliwością jest abyśmy w tak słabej lidze, każdy mecz przegrywali. Także nawet bez formy, co któryś mecz wygrać musimy. Nawet bez dobrego trenera, co któryś mecz zagramy ładnie dla oka. Dzisiaj wyszło i ładnie i z duża ilością bramek.

Tak jak ten mecz wiele nie zmienia w ocenie Sobola, tak nie zmieni mecz z Miedzią, gdyby był wygrany.
Zespół czy trenera, to można oceniać chociaż po połowie sezonu.
Sobol póki co ma minus za rundę w której przejął po Brzęczku drużynę, minus za brak awansu, blamaż w meczach z ZS i Puszczą oraz tragiczne wyniki z czołówką w tamtym sezonie i póki co minus za 6 kolejek łącznie.

Uważam, że ogromnym błędem było zostawienie go na ten sezon, bo było widać, że on się do tej roli nie nadaje, klub nie wykonał planu (awans) i po takim czymś trener powinien wylecieć. Proste. Skończyło by się narzekanie, dawanie 2 i 10 szansy i nadzieja, że może teraz to wszystko się odmieni.
Popełniono błąd i teraz mamy tego konsekwencje. Jesteśmy w środku tabeli, mamy tyle samo pkt do strefy barażowej co do spadkowej, wpadło 5:1 z Arką i co teraz? I znowu można sobie wmawiać, że trzeba dać czas, że już widać, że drużyna zaskoczyła i zapewne będzie dobrze. Zmarnujemy tylko kolejne miesiące i jak podejrzewam awansu nie będzie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 27.08.2023, 21:04
Najbardziej rozczuliła mnie z wypowiedzi tego rozemocjowanego typa parę postów wyżej, że cytuję " Nawet w ekstraklasie 80 % rywali przy Reymonta wyglada slabo w kreacji"


Ziomek, ogarniasz, że z dzisiejszego składu to prawie nikt nie grał w eksie w naszych barwach?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 27.08.2023, 21:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że zwolennicy Sobolewskiego dostali amoku.
Ja widzę natomiast, że to przeciwnicy Sobolewskiego dostali amoku.
Przeżyli dysonans poznawczy, no bo jak to? Miało być łatwe zwycięstwo Arki, można było obłowić się na bukach, można było po meczu dalej pisać o pseudotrenerze i sobolence...

Oczywiście, nadal można, tylko jakoś słabo to po dzisiejszym meczu wybrzmiewa.
Dlatego co drugi post to stwierdzenie, że to Arka nic nie zagrała, Arka się prawie podłożyła, mieliśmy kupę szczęścia i w ogóle to szkoda.

Ech... słabe to.

Ja natomiast po prostu podejrzewam, że Sobolewski nie odstaje od większości trenerów tej i wyższej ligi, ma za to dobrych technicznie piłkarzy, którzy nie są jeszcze na ekstraklasę (przynajmniej nie wszyscy), ale spokojnie mogą z każdą drużyną tej ligi pograć o zwycięstwo.

Raz pewnie się uda, drugi raz nie bardzo, ale nie zamierzam na razie ani po zwycięstwie nosić Sobolewskiego na ramionach, ani po jakiejś porażce domagać się jego zwolnienia.

Być może rada podejmie jutro decyzję o szukaniu nowego trenera, być może zaufa Sobolewskiemu.
I tak nie mam na to wpływu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:59.