The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 29.07.2023, 19:06
Typ najpierw mi pisze, że to ja jestem ten głupszy, a potem mnie oskarża o ad personam.

Wolfy uświadomię Ci : praktycznie każda Twoja wypowiedź, w której z kimś się sprzeczasz opiera się na ataku ad personam. Ja rozumiem, że taki masz styl i zlewam większość tych osobistych wycieczek, ale generalnie myślałem, że ty sobie zdajesz z tego sprawę... Może jednak ten Asperger kurde?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 29.07.2023, 20:16
Dlatego osobiście polecam opcje ignoruj, nic lepszego na tym forum nie wymyślono. Od razu jakby przyjemniej przeglądać forum.

A apropo Aspergera, gdyby to było dzisiaj to prawdopodobnie byłby zdiagnozowany. 30 lat temu nikt tego nie robił i nie miał pojęcia o tym zaburzeniu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 30.07.2023, 00:57
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Typ najpierw mi pisze, że to ja jestem ten głupszy, a potem mnie oskarża o ad personam.

Wolfy uświadomię Ci : praktycznie każda Twoja wypowiedź, w której z kimś się sprzeczasz opiera się na ataku ad personam. Ja rozumiem, że taki masz styl i zlewam większość tych osobistych wycieczek, ale generalnie myślałem, że ty sobie zdajesz z tego sprawę... Może jednak ten Asperger kurde?
Jesteś głupi bo masz prymitywny styl i poziom argumentacji. Gdybyś faktycznie kładł na to lagę to nie odpisywałbyś po takim czasie.

Reasumując:
- .......isz jakieś infantylne kocopoły i rysujesz memy w paincie.
- argumentacyjnie Ty, Karherop i Framat to dno i metr mułu. Ostatnio już w ogóle nawet nie próbujecie.
- do tego próbujesz jakichś zaczepek na poziomie gimnazjum.

Weź chłopie spierdalaj i się nie ośmieszaj. Z dobrego serca Ci radzę.
No chyba że masz coś sensownego i na temat, zawsze chętnie przeczytam.

I jeszcze jedna sprawa - Ty, Karherop i FraMat który to zaczął - uświadomcie sobie że asperger to zaburzenie i używanie go w charakterze żartu czy jako wyzwiska jest świadectwem niedorozwoju społecznego.
Nie mam aspergera, drę z was łacha bo w mojej ocenie na nic więcej nie zasługujecie. Może się Wam to nie podobać, możecie się z tym nie zgadzać - ale przypisywanie mi aspergera jest niesmaczne w formie w jakiej to robicie. To nie jest sposób na ośmieszenie kogoś albo umniejszenie wagi jego argumentów. Gdybym miał aspergera to moje zachowanie byłoby kompulsywne, więc wypominanie go byłoby w złym guście.
Jesteście kretynami, więc napiszę prościej w nadziei że zrozumiecie - asperger to nie wyzwisko, najlepiej przestańcie używać tego słowa. Jest wiele innych na waszym poziomie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.07.2023 o godz. 08:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 30.07.2023, 09:23
Ło kurewa ale wam dojebał
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 30.07.2023, 12:58
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Ło kurewa ale wam dojebał
Mogę być .....m, ale nie robię sobie jaj z ludzi z wadami rozwoju. Asperger to stadium autyzmu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 30.07.2023, 15:43
Nie burz się wolfy, podałem diagnozę a nie wyzwisko. Teraz lepiej rozumiem dlaczego zamiast rzeczowo argumentować próbujesz właśnie ty poniżać dyskutantów. Kiedyś nawet mnie to złościło. Teraz wiem że trzeba cię traktować jak, niegroźnego dzieciaka ze spektrum.
Twoje poniżanie innych, w tym mnie, przestało mnie ruszać.
Jesteś specyficznym folklorem tego forum.
Trochę jak Koalik choć jednostka chorobowa jest zupełnie inna.

Nie robię sobie z ciebie jaj.
Tylko od czasu do czasu przypominam diagnozę żeby nie musieć reagować jak powinno się reagować wobec normalnego, zdrowego faceta.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 30.07.2023, 16:01
Nie jesteś lekarzem, tylko kretynem w internecie. Żaden lekarz nie wydaje diagnoz rozwoju przez internet.
Fakt że nadal w to brniesz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 30.07.2023, 18:31

10 znaków
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 30.07.2023, 18:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zależy gdzie sobie stawiasz poprzeczkę. Jak widać nie doceniano takich sukcesów gdy byliśmy jeszcze w esa.
To właśnie ciągłe obniżanie poprzeczki od lat sprawiło, że czy wygramy czy przegramy to zawodnikom koło h... lata.

I utrzymanie z 6 budżetem nie byłoby żadnym sukcesem. Sukcesem to byłyby puchary.

Ale jak sobie sami poprzeczkę coraz bardziej obniżamy to nawet o tą prawie leżącą na ziemi można się potknąć, że tak dam za przykład Sosnowiec u siebie.

I sukcesy i porażki zaczynają się w głowie.

Jeżeli po frajerskiej stracie punktów z Łęczną właściciel bredzi coś, że wygrana to byłaby droga na skróty, to jak głęboko zakopana jest aktualnie nasza poprzeczka? Ile brakło do straty z beniaminkiem mimo prowadzenia 3:1 w 90 minucie? Skąd się bierze to frajerskie DNA. Czy nie to samo było z Płockiem jeszcze w Esa? Nie to samo w Radomiu? Personalnie to już inna drużyna. C się nie zmieniło?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.07.2023, 20:16
yyyyyyyyyyyyyyyy, to jest meczowy temat?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 31.07.2023, 08:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie burz się wolfy, podałem diagnozę a nie wyzwisko. Teraz lepiej rozumiem dlaczego zamiast rzeczowo argumentować próbujesz właśnie ty poniżać dyskutantów. Kiedyś nawet mnie to złościło. Teraz wiem że trzeba cię traktować jak, niegroźnego dzieciaka ze spektrum.
Twoje poniżanie innych, w tym mnie, przestało mnie ruszać.
Jesteś specyficznym folklorem tego forum.
Trochę jak Koalik choć jednostka chorobowa jest zupełnie inna.

Nie robię sobie z ciebie jaj.
Tylko od czasu do czasu przypominam diagnozę żeby nie musieć reagować jak powinno się reagować wobec normalnego, zdrowego faceta.
Jeszcze nigdy nie widziałem aby ktoś na " spokojnie, tylko się nie denerwuj, reagował w inny sposób". Także tego.. Co do meritum pełna zgoda. Tylko takie podejście gwarantuje nie złość, ale współczucie dla drugiego człowieka. Wszyscy znajomi którzy mają dzieci że spektrum autyzmu/aspergerem dzięki diagnozie zaburzenia mogą lepiej zrozumieć swoje dzieci i zaakceptować ich sposób odbierania świata.

@Drozd, trochę się nie zrozumieliśmy

Ten mityczny 6 budżet ligi (choc budżet nie gra i zawiera milion zmiennych, nie tylko place 1 drużyny), sprawił że zamiast stawiać sobie za cel bezpieczny środek tabeli i sukcesywny rozwój sportowy, robiono znowu fikołki i wielkie zapowiedzi, czego skutkiem był spadek z hukiem.

My się natomiast lubimy tak bawić, te słynne haselka "że Wisła jest stworzona do wyższych celow" choćby ze słynnej przemowy JB po wygranych derbach w tamtym sezonie. Przypadkowo po tym się zaczął zjazd.

Dzięki temu wszystkiemu jesteśmy tu gdzie jesteśmy, a nie przez minimalizm piłkarzy.

O tym wszystkim zdaje się że powiedziano już bardzo dużo, choć jakoś nie mam przekonania że podobne bledy nie zostaną popełnione w przyszłości.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:39.