
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#11
|
|
koszulka ma na teraz alternatywe jesli chodzi o pozycje juniora, ale musialbym Alfaro usiasc na lawce.
Na lewej obronie Krzyzanowski, a przed nim na skrzydle Junca, ktory jednoczesnie by go asekurowal. Krzyzanowski moze tez grac na srodku obrony. Wtedy trzeba zupelnie zmienic ustawienie prawej strony i srodka pola. Tzn imho zagrac 2 napastnikami, podwieszonymi pod nimi Goku, ktory schodzilby tez do lewego boku, a z prawej wahadlowym ktory mialby przestrzen na swojej stronie. Prawym napastnikiem moglby byc falszywy napastnik w postaci Villara, ktory schodzilby na bok do wahadlowego. No ale to trzeba usiasc. Pomyslec. Umiec to narysowac druzynie i przekazac co i jak maja grac. Wyobrazcie sobie, ze taka zmiane personalna i ustawienia robimy w 60-70 minuecie. Przeciez rywal nie mialby szans sie do tego dostosowac. Ale to trzeba tez najpierw cwiczyc na treningach. Miec jakakolwiek koncepcje. Pomysl. A u nas pomyslu nie ma. "Mata pilke i kopta, moze co wykopieta". |
|
|

|
||||||
|
|