The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 22.07.2023, 21:59
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 22.07.2023, 22:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Będzie grał Gogół.

Sobolewski to kretyn, po co ciągnąć temat? On nie ma pojęcia co robi. Kiedy jeszcze prowadziliśmy wprowadził dwóch młodych kurdupli do środka pola. Nawet komentatorzy Polsatu byli w szoku. Kto robi takie rzeczy?
Radzio Sobolewski, trenerski dyletant.

Naprawdę, mam deja vu. Nagle się wszyscy obudzili że bałwan który po zeszłorocznej kompromitacji uważa że wszystko zrobił dobrze popełnia te same błędy.
Ktoś jednak w klubie powinien mieć zdrowy osąd, niezależnie od wyborów Sobolewskiego i wiedzieć, że nie i Duda i Gogół nie nadają się do gry na pozycji, na której nawet James miał często problemy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.07.2023, 22:04
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ktoś jednak w klubie powinien mieć zdrowy osąd, niezależnie od wyborów Sobolewskiego i wiedzieć, że nie i Duda i Gogół nie nadają się do gry na pozycji, na której nawet James miał często problemy.
O czym Ty .......isz?! To są decyzje trenera. A naszym jest parodysta to i Duda i Gogół będą grali.
Radzę się przyzwyczajać.

@ ciacho - to skąd to zdziwienie? Zagraliśmy klasyczny mecz za Sobolewskiego, tylko ze znacznie słabszym składem. Fernandeza nie było, to i nie było komu ratować meczu. Nie było Igbekeme, to nie było środka pola. Nasi nowi tańsi Hiszpanie są chujowi, to gra na skrzydłach nie istnieje.
Idiotyczne zmiany sabotują grę - jak zwykle.
No chyba logiczne że tak to się skończyło? Mieliśmy farta że tylko jedną nam strzelili z SFG, to wywieźliśmy jeden punkt. Nie zawsze będzie tak fajnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2023 o godz. 22:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 22.07.2023, 22:24
Wygląda na to, że Jarek się jeszcze musi DUŻO nauczyć na własnych błędach.
Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę, a taka mu się przyda przy takiej grze Wisły w zimie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 22.07.2023, 22:48
Nie tylko Sobolewski jest idiotą i dyletantem ale podobnie ma sie spraea z Krolewskim i Ramirezem.
Ci pajace chcą obgonić sezon Dudą z Gogolem...podczas gdy Duda nie ma sił na więcej niż 70 minut...
Kretyni pozostawili nadal krater na środku pola...
Szkoda, naprawdę szkoda czasu na to.dziadostwo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 22.07.2023, 22:49
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że Jarek się jeszcze musi DUŻO nauczyć na własnych błędach.
Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę, a taka mu się przyda przy takiej grze Wisły w zimie.
duzo czasu juz nie ma - albo to ostatni sezon w 1 lidze z awansem - abo przedostatni sezon przed upadkiem klubu - ....trzeba zagrac va bank - tylko nie z z Sobolem
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 22.07.2023, 23:13
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
W zasadzie podstawowa kwestia która uderza większość kibiców została ujęta w jednym zdaniu. Trochę długim, ale jednak jednym zdaniu

Ale co do meczu. Chciało się wygranej, ale i tak się sprawdziły przewidywania. Remis na własne życzenie, ale ciężko też powiedzieć że nie jest sprawiedliwy.

Trochę też czeka nas taki sezon że każdy remis będzie traktowany jak porażka. Nie twierdzę że powinno być odwrotnie, ale pytanie do czego to nas doprowadzi. Oby nie do powtórki z jesieni 2022.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.07.2023, 23:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O czym Ty .......isz?! To są decyzje trenera. A naszym jest parodysta to i Duda i Gogół będą grali.
Radzę się przyzwyczajać.

@ ciacho - to skąd to zdziwienie? Zagraliśmy klasyczny mecz za Sobolewskiego, tylko ze znacznie słabszym składem. Fernandeza nie było, to i nie było komu ratować meczu. Nie było Igbekeme, to nie było środka pola. Nasi nowi tańsi Hiszpanie są chujowi, to gra na skrzydłach nie istnieje.
Idiotyczne zmiany sabotują grę - jak zwykle.
No chyba logiczne że tak to się skończyło? Mieliśmy farta że tylko jedną nam strzelili z SFG, to wywieźliśmy jeden punkt. Nie zawsze będzie tak fajnie.
To nie są tylko decyzje trenera. Jest tu tylko pracownikiem. Jednego dnia trenuje, następnego go już tu nie ma. I nie chodzi tylko o to, że daje pograć Dudzie, ustalanie składu to rzeczywiście jego zadanie. To grubsza kwestia. Problem polega na tym, że na istotnej pozycji postawiliśmy bezalternatywnie na młodzieżowców, którzy nie mają szansy sprostać zadaniu. Jak już napisałem, nie trzeba było sprowadzać bramkarza z Hiszpanii, tylko postawić na rodzimego. Szkolimy w Polsce zdecydowanie więcej przyzwoitych bramkarzy, niż środkowych pomocników. I to już rola i Sobola i Ramireza, żeby wspólnie dojść do takich wniosków. I naprawdę ....a nie wiem czym kierowali się, podejmując taką a nie inną decyzję.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 23.07.2023, 00:18
Mamrot zmianami konsekwentnie podwyższał skład , bo ewidentnie liczył na stały fragment gry , a nasz trenerski geniusz zamiast wpuścić choćby Tachiego wpuszcza Gogóła
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 23.07.2023, 01:29
Ale czy Sobol sprowadził ręcznika z Hiszpanii, który przez ostatnie kilka lat nie grał?

Jest Hiszpanem, to musi grać. Proste.

Nie chcecie Sobola?

To będzie Kikuś lub ktoś tego typu. W ostateczności legenda z Częstochowy Krzysiek Kołaczyk lub inna.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 23.07.2023, 05:40
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko Sobolewski jest idiotą i dyletantem ale podobnie ma sie spraea z Krolewskim i Ramirezem.
Ci pajace chcą obgonić sezon Dudą z Gogolem...podczas gdy Duda nie ma sił na więcej niż 70 minut...
Kretyni pozostawili nadal krater na środku pola...
Szkoda, naprawdę szkoda czasu na to.dziadostwo.
Zapewne Kubuś tak wymyślił i tak ma być.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 23.07.2023, 06:29
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
Czyli pasuje idealnie do Puchatka i swojego przydupasa. ” krulewicza „
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 23.07.2023, 07:08
Łęczna gra na SFG, podwyższa skład, a kogo wpuszcza nasz geniusz trenerski? Dwóch największych kurdupli bez doświadczenia. Żurawski na komentatorce: "Yyyyy... Bardzo odważne zmiany".

Czytanie gry level - Sobolewski.

A żaden z naszych pseudodziennikarzy nie miał jaj żeby o to zapytać...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 23.07.2023, 07:49
A ja nawet koncepcję tych zmian w środku jestem w stanie jakoś zrozumieć. Sobol liczył, że będziemy mobilnymi kurduplami klepać sobie piłeczkę i jakoś dotrwamy do końca. Nie przewidział tylko, że jak Górnik nas przyciśnie to zacznie się panika, kupa w majtach, niedokładności i straty. Sobol jak to Sobol zapomniał już jak wyglądał ostatni mecz i wszystkie mecze na styku za jego kadencji.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 23.07.2023, 08:36
koszulka ma na teraz alternatywe jesli chodzi o pozycje juniora, ale musialbym Alfaro usiasc na lawce.
Na lewej obronie Krzyzanowski, a przed nim na skrzydle Junca, ktory jednoczesnie by go asekurowal. Krzyzanowski moze tez grac na srodku obrony.
Wtedy trzeba zupelnie zmienic ustawienie prawej strony i srodka pola.
Tzn imho zagrac 2 napastnikami, podwieszonymi pod nimi Goku, ktory schodzilby tez do lewego boku, a z prawej wahadlowym ktory mialby przestrzen na swojej stronie. Prawym napastnikiem moglby byc falszywy napastnik w postaci Villara, ktory schodzilby na bok do wahadlowego.

No ale to trzeba usiasc. Pomyslec. Umiec to narysowac druzynie i przekazac co i jak maja grac.
Wyobrazcie sobie, ze taka zmiane personalna i ustawienia robimy w 60-70 minuecie. Przeciez rywal nie mialby szans sie do tego dostosowac.

Ale to trzeba tez najpierw cwiczyc na treningach. Miec jakakolwiek koncepcje. Pomysl. A u nas pomyslu nie ma. "Mata pilke i kopta, moze co wykopieta".
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 23.07.2023, 08:38
Nie rozumiem czemu za głupotę Sobolewskiego próbujecie obwiniać nowych Hiszpanów, czy nawet Ramireza.

To Sobolewski postanowił wprowadzać rezerwowych od 70 minuty i osłabiać skład.

A wejście Patryka Gogóła, to już trenerska perełka. Sobolewski postawił sam siebie przelicytować... Przecież komentatorzy byli w szoku, jak chyba wszyscy kibice... minute po jego wejściu straciliśmy drugą bramkę... Ale to nie wina młodego, że trener jest bezmyślnym ignorantem.

Co to transferów należy się wstrzymać. Jak na razie to Joan Román wygląda na bardzo dobry ruch transferowy.

To nie wina zawodników, że trener postanowił sabotować ich grę...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.07.2023, 08:40
A, i zgadzam sie z kims wyzej, ze zamiast parodysty Ratona moglismy postawic w bramce jakiegos 18-19 latka. Sa kluby w Ekstraklasie, ktorzy na takich stawiaja i wychodzi im to nie bokiem, a na plus.



Podobnie to co zrobiono z Moltenisem i Szotem. Pierwszy juz wzbudzal zainteresowanie, bo zagral na prawde dobra runde, to go sadzamy kosztem Lasickiego, ktory w pierwszych sekundach meczu lapie glupia kartke przez brak koncentracji.
I Szot, ktory sie mocno wyroznial. Wiec w nagrode za to, ze na tle calej druzyny wygladal najlepiej teraz grzeje lawe. Taki sygnal dostaja mlodzi zawodnicy - nie wazne jak grasz, wazne, ze w Twoje miejsce sciagniemy kogos kto grac ma.

Kur^*(#wa totalny dramat.



Jaro, cos slabo idzie Ci uzywanie i tworzenie (he he) sztucznej inteligencji, jak nie widzisz oczywistych bledow, ktore popelniasz.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 23.07.2023, 08:48
Czemu Raton po pierwszym meczu jest wyzywany od parodystów? Przez to, że dostał centrostrzał z dupy, pod słońce, który temu typowi wpadł raz na tysiąc?

Według mnie bronił przyzwoicie, wychodził do dośrodkowań, ma przyzwoite warunki fizyczne.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 23.07.2023, 08:49
Jako tako to idzie jak wynik gonimy, jak już go mamy oddajemy pole i gramy na utrzymanie wyniku czego nie potrafimy.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 23.07.2023, 08:53
Wg mnie diagnoza jest prosta: siedlismy kondycyjnie, a do tego zespół dopiero się zgrywa.
Zobaczymy po kilku kolejkach, czy problem z kondycja to będzie stała, czy też początek sezonu po przygotowaniach, CO CZĘSTO SIE ZDARZA.
No i ponad polowa składu wymieniona, a grali ze sobą w sparingach zaledwie ze 3x po 45 minut.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 23.07.2023, 08:54
Ktoś pytał czemu Tachi nie wszedł - w okolicach 30 minuty dostał żółtą kartkę za pyskówkę do technicznego.
Strata bramek po SFG są już nudne, pomijam kwestię słabego krycia, ale Łasicki również nie nadaje się do bycia ostatnim obrońcą a tym bardziej do bycia kapitanem.

Mnie osobiście bardzo rzuciło się w oczy, że zawodnicy wyglądali na mocno przemęczonych - miałem wrażenie jakby Smuda wróciłi przeprowadzał siłowy. Zakładam, że jest to spowodowane ostrzejszymi treningami na koniec przygotowań i kondycyjnie chcemy się przygotować na rozegranie całej rundy w taki sposób żeby każdy był w stanie 90 minut biegać, jednak zapewne przez takie podejście pierwsze 3/4 kolejki będziemy grać jak wczoraj na zaciągniętym hamulcu i tak strasznie wolno i ślamazarnie. Brak ofensywnego podłączania się bocznych obrońców, mała liczba a wręcz zerowa liczba wrzutek i wyciągania przeciwnika w boczne sektory. Brak tych pewnych wejść Villara 1 na 1 i prób ofensywnych w okolicach pola karnego, Rodado też mało biegał nawet jak na siebie.
Pomijam zmiany, które były jak zwykle beznadziejne...
Na szybko taka ocena nowych piłkarzy:
Ratón - bardzo pewne wyjścia do każdej wrzutki i na plus gra nogami
Satrústegui - kilka niepewnych interwencji, kilka na sporym ryzyku
Alfaro - wrzutki całkiem przyzwoite jednak słaby drybling w sytuacjach 1 na 1, ale kondycyjnie nie dojedzie na 90 minut
Goku - potrafi zagrać z klepki, wejść między 3 zawodników i regulować tempo gry i chyba największy pozytyw transferowy

Olejarka - potrafi ruszyć ofensywnie i fajnie przyspiesza tempo... jednak nasz trenerski wirtuoz widzi go jako "8" co jest dla mnie tak ogromnym nonsensem jak Tachi na "6"
Sobczak - fatalna zmiana, każda główka przegrana, brak siły żeby się przepchać z obrońcami i na plus jedynie to wejście z boku i strzał w słupek
Baena - technicznie może i więcej jak świetny, bo kilka razy pokazał że potrafi bawić się piłką... ale to nie plaża w Barcelonie lub Valencii, bo jak już trzeba celnie podać lub wyprowadzić piłkę to ani celności ani siły w podaniu
Gogół - w zasadzie bez oceny z uwagi na za mało czasu na murawie - swoją drogą on dotknął w ogóle piłki?
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 23.07.2023, 08:54
Patryko,
tak, wlasnie dlatego. W Hiszpanii tez swieci slonce. Tez sa centrostrzaly. I doswiadczony bramkarz wie jak sie w takiej sytuacji zachowac. Ta bramka w 100 proc idzie na konto Ratona.
I teraz. Jest mi obojetne kto takie bramki bedzie puszczal. Hiszpan czy 18 latek z Polski. Oh no, wait.
Polaka mamy szanse wypromowac i sprzedac. Ratona juz nie sprzedamy.

18 latek grajacy na bramce sprawia, ze nie krateru w srodku pola.



Hmmm...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 23.07.2023, 09:02
bez przesady , to było nie do obrony, zdarza sie


natomiast nie wiem czy zwrociliscie uwage , ale łasicki wisi flaszke sedziemu , bo powinien dostać pełną czerwoną w 30 sekundzie meczu...

chyba sie sedziowie var zlitowali , bo jakby to wygladalo czerwo dla kapitana w 1 minucie meczu...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.07.2023, 09:06
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 23.07.2023, 09:14
Jeżeli w meczu z Polonią Warszawa wybiegnie ten ręcznik z Hiszpanii w bramce, który przez ostatnie kilka lat wypoczywał, to tym bardziej będzie oznaczało, że prawdziwym trenerem jest ten szrot z Hiszpanii powiązany z agencjami menedżerskimi różnymi układami, a Sobol, Zając i Kmiecik są zwykłymi figurantami.

Trzeba zadać pytanie jak kiedyś należało zadać krętaczowi Valckxowi, który po roku bez gry sprowadził Lameya i zapewnił mu gwiazdorski kontrakt.

W ilu meczach Kikuś Ramirez obejrzał ręcznika z Hiszpanii w bramce na przestrzeni ostatniego roku (to trudne zadanie, bo prawie nie grał) i co konkretnie zadecydowało o zatrudnieniu tego ananasa oprócz oczywistych powiązań czysto-menedżerskich.

Też drugie przychodzi na myśl:

Ile wynosiła prowizja, ale za te wszystkie hiszpańskie nabytki, bo to kluczowe w tym temacie.

Dyrektor sportowy to fantastyczny zawód w realiach naszej ligi.

Można sprowadzić niezliczony szrot zagraniczny, a prawie nikt niczego nie wymaga i łatwe pieniądze za prowizje wpadną. Można zaorać klub taką menedżerką, ale bez konsekwencji.

Potem się dziwimy, że jesteśmy tak nisko w rankingach, a trenerem reprezentacji jest dziadek z Portugalii z gwiazdorskim kontraktem, wręcz z Hollywood.

Może Mirek Stasiak pomaga Danielowi z Pcimia w opłaceniu tych 3 mln euro.

Swoją drogą, Mirek ostatnio kupił Maybacha.

Hehe

Symbol pisowskiej degrengolady państwa Polskiego.

Ale chyba bezdomny mu nie dał jak kiedyś Rydzykowi?

Potem ten bezdomny szybko zmarł.

Właściwym byłoby, aby każdy zagraniczny transfer był omówiony ze szczegółami przez tych, którzy go sprowadzili, aby wiedzieć, co zadecydowało o kontrakcie.

Czy oprócz powiązań czysto-menedżersko-prowizyjnych ten ręcznik ma inne atuty?

Za zdrowie Wisły, napijmy się!

Zizu, Zizi, Zuza!

https://m.youtube.com/shorts/mLe4locN-78

W Wiśle to pewnie Dawidek był wodzirejem za złotych czasów zabawy, no chyba, że ktoś z tego tła, które stało przy Sarapacie, potem przy fałszywych odnowicielach i trwają do dnia dzisiejszego w poczuciu nietykalności, nieomylności i świętości.

Te obecne czasy pisowskie to największy wstyd jaki można sobie wyobrazić.

Wydaje się, że gorzej być nie może, a tu cały czas jest coś.

Tak samo jak w Wiśle.

Tego nikt nie mógł się spodziewać, że po pamiętnej obietnicy Dawida na konferencji prasowej z oligarchą Putina, gdzie zapowiadano europejskie puchary w krótkim czasie, będzie kolejny sezon w pierwszej lidze.

To chyba jeszcze większy skandal niż nominacja bandyty Czesława 711 przez pisowskiego prezesa Czarka, który ma bardzo nieciekawą przeszłość czy obecne układy z Mirkiem.

Państwo Polskie, PZPN i Wisła zostały przez PiS zaorane.

***** ***

Bogusław Cupiał! Za najlepszy czas Wisły dziękujemy!

Za wieloletnią dominację!

Tu był prawdziwy mecz z Łęczną:

https://m.youtube.com/watch?v=ATcqJO...5hIDU6MQ%3D%3D

Wielka Wisła, Prawdziwe Legendy, Wielcy Napastnicy.

Dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła była dominatorem!

Piękne czasy.

Bez Truskolas, bez Gorlic, bez Pcimia i bez Władka Nowaka z PGR-u.

Bez PiS-u.

Dzień przed meczem Cracovia wygrała z Zagłębiem 5:2 i Wisła musiała wyżej wygrać, aby być liderem.

Wygrała.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.07.2023 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 23.07.2023, 09:22
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Czemu Raton po pierwszym meczu jest wyzywany od parodystów? Przez to, że dostał centrostrzał z dupy, pod słońce, który temu typowi wpadł raz na tysiąc?

Według mnie bronił przyzwoicie, wychodził do dośrodkowań, ma przyzwoite warunki fizyczne.
Też uważam że Raton wyglądał OK. Znowu idioci chcą stawiać na jakiś młody ręcznik w bramce.
Przede wszystkim dobrze wychodził do dośrodkowań. Jakiś centrostrzał od dwóch słupków to nie jest coś o co na tym etapie bym rozdzierał szaty. Czas pokaże ale dla mnie to jest OK bramkarz, zmiana na plus.

W ogóle to w moje ocenie najbardziej zawalili:
- nasz pseudotrener, ale to osobna kategoria.
- Łasicki - po tym meczu ławka się należy. Kompromitujący występ, totalny elektryk. Satrustegui miał nietęgą minę po tym co nasz kapitano odjebał w drugiej minucie ale to dobrze - niech wie z kim gra.
- nasi nowi Hiszpańscy skrzydłowi. O ile przy Muli od razu było widać jakość tak Ci wyglądali jak swoje CV: beznadziejnie.
- Olejarka za faule w okolicach pola karnego.

Środek pola nie istnieje bez Bashy. Duda w miarę poprawnie, z przodu dno (zwłaszcza te jego podanie za długie o 10 metrów w aut), z tyłu kilka ważnych odbiorów jednak było. Nie to co Guguł, chociaż ciężkon ocenić bo grał z Olejarką, kiedy w środku już nie istnieliśmy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2023 o godz. 09:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.07.2023, 09:26
Brakuje słów na to, by opisać, co wyprawia Sobolewski. Znów tracimy w idiotyczny sposób punkty, których potem może zabraknąć, bo trener musiał wpuścić Gógola, trzymać będącego w beznadziejnej dyspozycji Łasickiego, całkowicie rozwalić środek drugiej linii wpuszczeniem piłkarzy, którzy nie potrafią odbierać piłki, a obronę przy stałych fragmentach gry to wiślacy chyba ćwiczą w jakimś FM- ie, a nie na treningach.

Sobolewski nawet jakby miał 11 Messich, po paru tygodniach wszystkich by zepsuł do tego stopnia, że żaden nie wiedziałby, co ma grać na boisku i gdzie się w ogóle znajduje.

Tylko niepoprawni optymiści mogą liczyć na to, że przy Sobolewskim Wisła zdoła wywalczyć awans. Teraz pytanie tylko jak szybko zobaczy to również Królewski i czy nie zdecyduje się zadziałać dopiero wtedy, gdy będzie już kolejny raz za późno. Niepojęte jak można trzymać tak słabego trenera!

Raton gola zawalił, ale i pokazał, że na przedpolu jest znacznie lepszy niż Biegański i Broda razem wzięci. Zobaczymy jak będzie to wyglądało w kolejnych meczach.
Ostatnio edytowane przez Markus : 23.07.2023 o godz. 09:29.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 23.07.2023, 11:14
Duda i Gogól musza grac bo sa mlodziezowcami. Oprocz tego tylko Krzyzanowski byl tylo mlodziecowcem.
A tak to mecz nie do rozroznienia czy z zeszlego sezonu czy nie.
Prowadzilismy i nie wygralismy
Bramka z stalego fragmentu
Zmiany oslabiajace. Standard Sobolewkiego.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 23.07.2023, 11:24
To co odpierdziela nasz legendarny sztab to się po.prostu w pale nie mieści.
Oczywiście Krolewiecki nie przyzna się tak latwo do kardynalnego błędu jakim było pozostawienie tej trójcy na umowach w klubie.
Miejsce legend jest na loży honorowej...
Sobolewski wraz z Zającem i Kmiecikiem nie mają absolutnie żadnego pomysłu na grę, żadnych alternatywnych wariantow, nic.
To jest niebywałe, że sztab na poziomie 4 ligi dostal do prowadzenia wisłe w kolejnym sezonie...
Wczorajszy mecz to jest ich całkowita kompromotacja..
Nie pierwsza i nie ostatnia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 23.07.2023, 11:28
Krótkowzroczność planu z polskim 19-latkiem na bramce polega na tym, że w razie gdyby młody nie wypalił, to wracamy do punktu wyjścia, czyli Duda/Gogół w środku pola, a to właśnie tutaj jest główny problem.

Zdjęliśmy niepewnego gościa z bramki, to teraz zafundowaliśmy sobie młodego na środku pomocy, chyba najważniejszym miejscu na boisku pod względem kontroli przebiegu spotkania, tym bardziej w I lidze, gdzie gra się siłowo i mecze wygrywa się kontrolą środka.

Pal licho jak gra Duda, jakimś strasznym osłabieniem nie jest, czasem nawet wybija się na plus, ale jego zmiennikiem jest typ z III ligi, a to jest proszenie się o kłopoty.


Nie chcę nawet myśleć, co będzie, jak nam wypadnie Basha, Goku czy Villar z powodu jakiegoś urazu. Nie mamy ŻADNYCH alternatyw na ławce, a bez nich nasza gra będzie wyglądać jak ostatnie 20 minut wczoraj.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 23.07.2023 o godz. 11:36.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10.