The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.07.2023, 18:37
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Brawo drużyna !!! Udało wam się wyszarpać ten jakże cenny remis z zawsze groźną Łęczną. Brawo trener Sobolewski, szczególnie za zmiany i ustawienie drużyny.
Zapomniałeś o stałych fragmentach które są jego i Zająca oczkiem w głowie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.07.2023, 18:39
Bramki ze stałych fragmentów padały, padają i będą padać. Sobolewski wraz ze swoim sztabem pracują w pocie czoła, żeby to stwierdzenie było na czasie.
Nasze zmiany zabiły nam totalnie grę, ale w takim słońcu raczej ciężko, żeby Basha zagrał 90 minut.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.07.2023, 18:42
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Sobol psuje grę zmianami (Olejarka za Bashe, gdzie Tachi?!)
Tracimy gola po sfg
Nowe nie znałem
I znowu będzie pjerdololo, że graliśmy super tylko ta nieskuteczność
czy cofnięcie się po 2 bramce nazywasz super grą nic nie nauczyło Pana Trenera
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.07.2023, 18:43
Cytat:
nie dziwię się Fernandezowi że wolał iść do pralni pieniędzy niż patrzeć jak kukła w czapce obraca jego trud w gówno. ciekawe ile entuzjazmu i cierpliwości starczy takiemu Goku
O tym kiedyś pisałem. Gościu poszedł za lepszą kasę, w nowe, nieznane ale chociaż z nadzieją, że coś się zmieni. A po co miał kolejny sezon się meczyć z paralitykami na boisku i w sztabie trenerskim?

Mecz typowy dla nas, nic nie gramy, coś gramy, mamy akcje, a później kupę w majtkach żeby tylko nie było remisu, po czym kupę w majtkach żeby tylko nie przegrać. Żenada.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.07.2023, 18:43
Nasz problem lezy w tym ze jest 1 kolejka i sobola nikt nie wyjebie. Musimy czekac do ok 10 kolejki.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.07.2023, 18:45
To nieprawdopodobne jakiego beznadziejnego trenera mamy. Jakie decyzje on podejmuje?

Nie dość, że gramy bez środka pola i piłkarzy, którzy umieją pracować w destrukcji, na skrzydłach jest słabo, to jeszcze zmienia jedynego zawodnika, który dzisiaj miał jakieś sensowne odbiory: Dudę, na jeszcze słabszego Gogóła.

Długo zastanawiałem się, czy my mieliśmy jakąś taktykę poza "grajmy do przodu i może jakoś to będzie"?

Oczywiście znów każdy stały fragment gry to panika i reakcje prowokujące utratę gola.

Tak, z tej mąki chleba nie będzie, ale nie dlatego, że mamy za wielu Hiszpanów, tylko dlatego, że mamy piłkarskiego Szwejka, by nie powiedzieć sabotażystę na ławce.

Nie ma absolutnie żadnego argumentu za tym, by Sobolewski wciąż był trenerem Wisły. W ogóle nie powinien był nigdy nim zostać. Przy nim każda koncepcja i strategia kadrowo-sportowa runie z hukiem.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.07.2023, 18:48
Dla mnie kolejna kopia tych samych bledow co z Zaglebiem i Puszcza

z Sobolem nie bedzie nawet Top 6 zeby grac w barazach
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.07.2023, 18:49
Do strzelenia przez nas bramki na 2-1 przeciętne spotkanie. Kopanina z kilkoma obiecującymi akcjami, między innymi bramkowymi.


Potem Sobolewski swoimi zmianami postanowił chyba poddać mecz. Nie trafił z żadną, za to skutecznie rozregulował naszą grę.


Nowych piłkarzy jeszcze nie oceniam, za to chciałbym „docenić” pomysł z Dudą i Bashą w środku pomocy. Obaj nie powinni tam grać. Za nic na świecie nie powinniśmy postawić się w sytuacji, kiedy musimy ich wykorzystywać w innej roli niż zmienników.
Duda to nieporozumienie. Nie był najsłabszy na boisku. Jednak brakuje mu wszystkiego, żeby grać na tak istotnej pozycji (skoro już musimy grać młodzieżowcem, wolałbym bramkarza). Tyle.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.07.2023, 18:50
Duda jest mlodziezowcem wiec bedzie gral..
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.07.2023, 18:54
Sobolewski sie niczego nie nauczul od zesslego seszonu? No kto by pomyslal? A no tak, krolewski ktory pogonil made xdddd ktora na 90% wroci z lechia do ekstraklasy a my sie bedziemy tu jebac rpzez dekady. Brawo jaro! Brawo sobol!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 22.07.2023, 18:54
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Duda jest mlodziezowcem wiec bedzie gral..

Zgadza się. I to fatalna decyzja, że postanowiliśmy, iż 2 młodzieżowców będzie biło się o miejsce właśnie tu.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 22.07.2023, 18:56
Parodysta na ławce, to parodia jest też na boisku.



Na początku meczu, jak pokazywali parodystę stojącego przy linii i do dwóch-trzech zawodników pokazującego ten sam gest, a następnie, że jest zajebiaszczo to sobie pomyślałem "jakby mieli kogoś zamiast Czarka Pazury wybrać do roli Nikosia Dyzmy no to pasuje idealnie".


JA .......E.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 22.07.2023, 18:57
Najlepsza opcja bo gramy 3 w srodku. Nie wyobrazam sobie mlodziezowca bezproduktownyego na skrzydle, ataku czy nie daj boze obronie. Bieganskiemu juz minal wiek w tym sezonie wiec out
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 22.07.2023, 18:57
Ale tak serio - czego Wy się spodziewaliście?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 22.07.2023, 18:58
Czy my przez cały sezon będziemy grać dwoma młodzieżowcami: albo Duda cały mecz, albo Gogół za niego pod koniec spotkania? Czy normalne jest, żeby w momencie skromnego prowadzenia 2:1 i z naciskającym rywalem wprowadzać na boisko na kluczową pozycję młodego zawodnika, który niedawno grał w rezerwach Lecha w 3 lidze? Gdy drugim w środku pola jest też równie młody zawodnik. Czy postawienie na młodych Szota i Szywacza na skrzydle w Gliwicach na zmiany za Mulę i Junkę nic naszego sztabu nie nauczyło?
W poprzednim sezonie do awansu zabrakło dwóch punktów. DWÓCH PUNKTÓW. Dziś w Łęcznej straciliśmy dwa punkty.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 22.07.2023, 18:59
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Czy my przez cały sezon będziemy grać dwoma młodzieżowcami: albo Duda cały mecz, albo Gogół za niego pod koniec spotkania? Czy normalne jest, żeby w momencie skromnego prowadzenia 2:1 i z naciskającym rywalem wprowadzać na boisko na kluczową pozycję młodego zawodnika, który niedawno grał w rezerwach Lecha w 3 lidze? Gdy drugim w środku pola jest też równie młody zawodnik. Czy postawienie na młodych Szota i Szywacza na skrzydle w Gliwicach na zmiany za Mulę i Junkę nic naszego sztabu nie nauczyło?
W poprzednim sezonie do awansu zabrakło dwóch punktów. DWÓCH PUNKTÓW. Dziś w Łęcznej straciliśmy dwa punkty.
Sobolewski uważa że nie popełnił żadnych błędów w poprzednim sezonie, to czemu ma coś zmieniać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 22.07.2023, 19:13
Sobczak to tragedia jakaś, muł, wóz z węglem, typowy wyrobnik na 1 lige, a kiedyś wyrobnicy eklapy byli żałośni. To taka refleksja główna, bo reszta bez zmian. Klasyka. Zamiast na 1:3 Rodado to dostajemy 2:2 z SFG.

Zmiany jakbyśmy wygrywali 1:4... Kolejny mecz Sobola, kolejny w ten sam sposób, sezon minął dalej to samo, nei żebym się łudził, że wyciągnie wnioski,ale... wypadałoby choć raz przetrwać te wrzutki.

Goku fajnie zastąpił Fernandeza, no ale tutaj trzeba trenera.

W sumie z tymi zmianami czy bez to i tak wturlaliby nam bramkę na 2:2 Cieszmy się, że nie przegraliśmy w końcówce.

Zaczynamy jak rok temu, tylko na wyjeździe i z bramkami. Jest postęp

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.07.2023, 20:01
kto robi w 70 minucie potrójną zmiane, jak prowadzi i wyglada to jako - tako ?

Basha rozumiem że zszedł , i tak dlugo ryzykowalismy ze rozsypie sie juz w 1 kolejce

ale jak zobaczylem ze w 70 minucie nastapi zmiana prawie 1/3 w miare spokojnie prowadzącego składu to aż struchlałem...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 22.07.2023, 20:29
Kompromitacja całego sztabu, jak Łęczna zaczęła odważnie grać to byliśmy całkowicie zesrani.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
black
Member
 
Od: 02.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 22.07.2023, 20:40
Który to już raz ten pseudotrener robi to samo czyli prowadzimy i kompromitujące zmiany na obronę wyniku!!!
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 22.07.2023, 20:45
Radek coś ty chłopie zrobił, co to za zmiany , Gogół Olejarka Sobczak i bedacy tydzień w klubie Baena..
....a... to nie mogło wypalić ..na ....

W zimie będziemy znowu ratować sezon
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 22.07.2023, 20:47
Może Sobolewskiemu nikt nie wyjaśnił, że skończyły się sparingi i gramy mecz o stawkę w pierwsze kolejce I ligi?!

Ten remis, a raczej pierwsza strata punktów idzie tylko i wyłącznie na konto naszego mega taktyka...

Kto normalny robi tyle zmian w pierwszym meczu sezonu... w 70 minucie...

Jak wchodził Patryk Gogół byłem pewny, że tego meczu już nie wygramy... do straty drugiej bramki nasz tytan trenerski zrobił pięć zmian... Gdzie sens?!

Czy nasz napoleon trenerski potrafi wyciągać jakiekolwiek wnioski z przeszłości...

Zamiast zwycięstwa, zaczynamy remisem... zamiast spokojnych 3 punktów wprowadzamy nerwowość...
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 22.07.2023, 21:17
Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz
klask klask
Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz
klask klask
Nawet Wisła Sobolewskiego nie wygra meczu każdego,
Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 22.07.2023, 21:20
O wrażeniach meczowych już pisałem. Jeszcze dwie smutne uwagi. Może to za wcześnie, ale nie wygląda na to, żeby zmiennicy mieli wnosić więcej niż w poprzednim sezonie. I druga, Jamesa nie udało się zastąpić. Co jest dużym problemem, bo Sapała jest ze szkła, Basha to Oldboy, a Duda... nie ten numer buta.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.07.2023 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 22.07.2023, 21:38
Brawo panie Sobolewski.

Co tam Tułacz,Moskal czy Skrobacz , dzis nawet Mamrot z tą zbieraniną kopaczy nakrył cie czapką.
Niebawem lista trenerów ktorzy robią cie jak dzieci bedzie tak długa ze kartki na spis zabraknie.

nawet niewiem jak okreslic to ze ten idiota robi cały czas te same błedy,to w sumie mozna by juz jakies prace naukowe o tym zrobic pt"jak podać tlen rywalowi ktory juz jest prawie na deskach"

poprostu daj sobie spokoj z trenerką,to nie nie jest zajecie dla ciebie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 22.07.2023, 21:42
Całkiem szczerze - to jest o 1 punkt więcej niż się spodziewałem.

Natomiast jeżeli ktokolwiek jest zaskoczony tym, co dziś zobaczył to znaczy, że albo do tej pory cierpiał na poważne zaburzenia świadomości albo też jest po prostu niepoprawnym marzycielem.

Drużyna bez trenera, bez sztabu, bez środka pola nie jest w stanie grać. Żaden problem z zeszłego sezonu nie został rozwiązany, więc nie można oczekiwać niczego innego.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 22.07.2023, 21:45
Ja mam natomiast takie pytanie do naszego sztabu: czy my mamy przygotowany plan awaryjny na wypadek kontuzji Dudy? Czy po prostu będzie sobie hasać w środku pola Gogół?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 22.07.2023, 21:45
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja mam natomiast takie pytanie do naszego sztabu: czy my mamy przygotowany plan awaryjny na wypadek kontuzji Dudy? Czy po prostu będzie sobie hasać w środku pola Gogół?
To pytanie retoryczne?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 22.07.2023, 21:47
Śmiertelnie poważne.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 22.07.2023, 21:49
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Śmiertelnie poważne.
Będzie grał Gogół.

Sobolewski to kretyn, po co ciągnąć temat? On nie ma pojęcia co robi. Kiedy jeszcze prowadziliśmy wprowadził dwóch młodych kurdupli do środka pola. Nawet komentatorzy Polsatu byli w szoku. Kto robi takie rzeczy?
Radzio Sobolewski, trenerski dyletant.

Naprawdę, mam deja vu. Nagle się wszyscy obudzili że bałwan który po zeszłorocznej kompromitacji uważa że wszystko zrobił dobrze popełnia te same błędy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2023 o godz. 21:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:19.