
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#61
|
|
Zapomniałeś o stałych fragmentach które są jego i Zająca oczkiem w głowie.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#62
|
|
Bramki ze stałych fragmentów padały, padają i będą padać. Sobolewski wraz ze swoim sztabem pracują w pocie czoła, żeby to stwierdzenie było na czasie.
Nasze zmiany zabiły nam totalnie grę, ale w takim słońcu raczej ciężko, żeby Basha zagrał 90 minut. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#63
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#64
|
|
Cytat:
Mecz typowy dla nas, nic nie gramy, coś gramy, mamy akcje, a później kupę w majtkach żeby tylko nie było remisu, po czym kupę w majtkach żeby tylko nie przegrać. Żenada. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#65
|
|
Nasz problem lezy w tym ze jest 1 kolejka i sobola nikt nie wyjebie. Musimy czekac do ok 10 kolejki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
To nieprawdopodobne jakiego beznadziejnego trenera mamy. Jakie decyzje on podejmuje?
Nie dość, że gramy bez środka pola i piłkarzy, którzy umieją pracować w destrukcji, na skrzydłach jest słabo, to jeszcze zmienia jedynego zawodnika, który dzisiaj miał jakieś sensowne odbiory: Dudę, na jeszcze słabszego Gogóła. Długo zastanawiałem się, czy my mieliśmy jakąś taktykę poza "grajmy do przodu i może jakoś to będzie"? Oczywiście znów każdy stały fragment gry to panika i reakcje prowokujące utratę gola. Tak, z tej mąki chleba nie będzie, ale nie dlatego, że mamy za wielu Hiszpanów, tylko dlatego, że mamy piłkarskiego Szwejka, by nie powiedzieć sabotażystę na ławce. Nie ma absolutnie żadnego argumentu za tym, by Sobolewski wciąż był trenerem Wisły. W ogóle nie powinien był nigdy nim zostać. Przy nim każda koncepcja i strategia kadrowo-sportowa runie z hukiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
|
Dla mnie kolejna kopia tych samych bledow co z Zaglebiem i Puszcza
z Sobolem nie bedzie nawet Top 6 zeby grac w barazach ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#68
|
|
Do strzelenia przez nas bramki na 2-1 przeciętne spotkanie. Kopanina z kilkoma obiecującymi akcjami, między innymi bramkowymi.
Potem Sobolewski swoimi zmianami postanowił chyba poddać mecz. Nie trafił z żadną, za to skutecznie rozregulował naszą grę. Nowych piłkarzy jeszcze nie oceniam, za to chciałbym âdocenićâ pomysł z Dudą i Bashą w środku pomocy. Obaj nie powinni tam grać. Za nic na świecie nie powinniśmy postawić się w sytuacji, kiedy musimy ich wykorzystywać w innej roli niż zmienników. Duda to nieporozumienie. Nie był najsłabszy na boisku. Jednak brakuje mu wszystkiego, żeby grać na tak istotnej pozycji (skoro już musimy grać młodzieżowcem, wolałbym bramkarza). Tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#69
|
|
Duda jest mlodziezowcem wiec bedzie gral..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#70
|
|
Sobolewski sie niczego nie nauczul od zesslego seszonu? No kto by pomyslal? A no tak, krolewski ktory pogonil made xdddd ktora na 90% wroci z lechia do ekstraklasy a my sie bedziemy tu jebac rpzez dekady. Brawo jaro! Brawo sobol!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#71
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#72
|
|
Parodysta na ławce, to parodia jest też na boisku.
Na początku meczu, jak pokazywali parodystę stojącego przy linii i do dwóch-trzech zawodników pokazującego ten sam gest, a następnie, że jest zajebiaszczo to sobie pomyślałem "jakby mieli kogoś zamiast Czarka Pazury wybrać do roli Nikosia Dyzmy no to pasuje idealnie". JA .......E. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#73
|
|
Najlepsza opcja bo gramy 3 w srodku. Nie wyobrazam sobie mlodziezowca bezproduktownyego na skrzydle, ataku czy nie daj boze obronie. Bieganskiemu juz minal wiek w tym sezonie wiec out
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#74
|
|
Ale tak serio - czego Wy się spodziewaliście?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
Czy my przez cały sezon będziemy grać dwoma młodzieżowcami: albo Duda cały mecz, albo Gogół za niego pod koniec spotkania? Czy normalne jest, żeby w momencie skromnego prowadzenia 2:1 i z naciskającym rywalem wprowadzać na boisko na kluczową pozycję młodego zawodnika, który niedawno grał w rezerwach Lecha w 3 lidze? Gdy drugim w środku pola jest też równie młody zawodnik. Czy postawienie na młodych Szota i Szywacza na skrzydle w Gliwicach na zmiany za Mulę i Junkę nic naszego sztabu nie nauczyło?
W poprzednim sezonie do awansu zabrakło dwóch punktów. DWÓCH PUNKTÓW. Dziś w Łęcznej straciliśmy dwa punkty. ![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#76
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#77
|
|
Sobczak to tragedia jakaś, muł, wóz z węglem, typowy wyrobnik na 1 lige, a kiedyś wyrobnicy eklapy byli żałośni. To taka refleksja główna, bo reszta bez zmian. Klasyka. Zamiast na 1:3 Rodado to dostajemy 2:2 z SFG.
Zmiany jakbyśmy wygrywali 1:4... Kolejny mecz Sobola, kolejny w ten sam sposób, sezon minął dalej to samo, nei żebym się łudził, że wyciągnie wnioski,ale... wypadałoby choć raz przetrwać te wrzutki. Goku fajnie zastąpił Fernandeza, no ale tutaj trzeba trenera. W sumie z tymi zmianami czy bez to i tak wturlaliby nam bramkę na 2:2 Zaczynamy jak rok temu, tylko na wyjeździe i z bramkami. Jest postęp |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#78
|
|
kto robi w 70 minucie potrójną zmiane, jak prowadzi i wyglada to jako - tako ?
Basha rozumiem że zszedł , i tak dlugo ryzykowalismy ze rozsypie sie juz w 1 kolejce ale jak zobaczylem ze w 70 minucie nastapi zmiana prawie 1/3 w miare spokojnie prowadzącego składu to aż struchlałem... ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#79
|
|
Kompromitacja całego sztabu, jak Łęczna zaczęła odważnie grać to byliśmy całkowicie zesrani.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Member
Od: 02.2021
Offline |
#80
|
|
Który to już raz ten pseudotrener robi to samo czyli prowadzimy i kompromitujące zmiany na obronę wyniku!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Radek coś ty chłopie zrobił, co to za zmiany , Gogół Olejarka Sobczak i bedacy tydzień w klubie Baena..
....a... to nie mogło wypalić ..na .... W zimie będziemy znowu ratować sezon |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#82
|
|
Może Sobolewskiemu nikt nie wyjaśnił, że skończyły się sparingi i gramy mecz o stawkę w pierwsze kolejce I ligi?!
Ten remis, a raczej pierwsza strata punktów idzie tylko i wyłącznie na konto naszego mega taktyka... Kto normalny robi tyle zmian w pierwszym meczu sezonu... w 70 minucie... Jak wchodził Patryk Gogół byłem pewny, że tego meczu już nie wygramy... do straty drugiej bramki nasz tytan trenerski zrobił pięć zmian... Gdzie sens?! Czy nasz napoleon trenerski potrafi wyciągać jakiekolwiek wnioski z przeszłości... Zamiast zwycięstwa, zaczynamy remisem... zamiast spokojnych 3 punktów wprowadzamy nerwowość... |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#83
|
|
Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz
klask klask Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz klask klask Nawet Wisła Sobolewskiego nie wygra meczu każdego, Jesli kochasz Sobolewskiego ze mna klaszcz |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#84
|
|
O wrażeniach meczowych już pisałem. Jeszcze dwie smutne uwagi. Może to za wcześnie, ale nie wygląda na to, żeby zmiennicy mieli wnosić więcej niż w poprzednim sezonie. I druga, Jamesa nie udało się zastąpić. Co jest dużym problemem, bo Sapała jest ze szkła, Basha to Oldboy, a Duda... nie ten numer buta.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.07.2023 o godz. 21:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#85
|
|
Brawo panie Sobolewski.
Co tam Tułacz,Moskal czy Skrobacz , dzis nawet Mamrot z tą zbieraniną kopaczy nakrył cie czapką. Niebawem lista trenerów ktorzy robią cie jak dzieci bedzie tak długa ze kartki na spis zabraknie. nawet niewiem jak okreslic to ze ten idiota robi cały czas te same błedy,to w sumie mozna by juz jakies prace naukowe o tym zrobic pt"jak podać tlen rywalowi ktory juz jest prawie na deskach" poprostu daj sobie spokoj z trenerką,to nie nie jest zajecie dla ciebie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#86
|
|
Całkiem szczerze - to jest o 1 punkt więcej niż się spodziewałem.
Natomiast jeżeli ktokolwiek jest zaskoczony tym, co dziś zobaczył to znaczy, że albo do tej pory cierpiał na poważne zaburzenia świadomości albo też jest po prostu niepoprawnym marzycielem. Drużyna bez trenera, bez sztabu, bez środka pola nie jest w stanie grać. Żaden problem z zeszłego sezonu nie został rozwiązany, więc nie można oczekiwać niczego innego. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#87
|
|
Ja mam natomiast takie pytanie do naszego sztabu: czy my mamy przygotowany plan awaryjny na wypadek kontuzji Dudy? Czy po prostu będzie sobie hasać w środku pola Gogół?
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#88
|
|
To pytanie retoryczne?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#89
|
|
Śmiertelnie poważne.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#90
|
|
Będzie grał Gogół.
Sobolewski to kretyn, po co ciągnąć temat? On nie ma pojęcia co robi. Kiedy jeszcze prowadziliśmy wprowadził dwóch młodych kurdupli do środka pola. Nawet komentatorzy Polsatu byli w szoku. Kto robi takie rzeczy? Radzio Sobolewski, trenerski dyletant. Naprawdę, mam deja vu. Nagle się wszyscy obudzili że bałwan który po zeszłorocznej kompromitacji uważa że wszystko zrobił dobrze popełnia te same błędy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.07.2023 o godz. 21:54.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|