The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.06.2023, 21:29. Gdzie zniknie forum? :)
Cytat:
W ramach prowadzonych prac mających wzmocnić markę Wisła Kraków oraz uporządkować prawa własności do jej nazwy, jak i ochrony znaku klub rozpoczyna przejście swoich usług z subdomeny wisla.krakow.pl na tzw. domeny generyczne: wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl.
Cytat:
Zmiana domeny będzie związana z wdrożeniem nowej strony internetowej klubu, która nastąpi przed 7 lipca 2023 r. Do czasu całkowitej zmiany subdomeny dostępne w adresie wisla.krakow.pl będą funkcjonować na zasadzie twardego przekierowania. W trakcie zmiany mogą wystąpić chwilowe braki dostępności do usług, za co serdecznie przepraszamy.
Domeny generyczne takie, jak wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl pozwalają na lepszą komunikację marki w sieci, jej pozycjonowanie, koszt zakupu reklam internetowych oraz wpływają na szybkość indeksacji treści.
TS Wisła Kraków SA wypracowała w oparciu o przysługujące jej prawa do marki porozumienie oraz zakończyła procedurę przejęcia domeny z obecnym właścicielem domeny – firmą Better Collective.
Wszystkie serwisy dostępne obecnie pod adresem wislakrakow.com oraz wislakrakow.pl będą dostępne pod innym adresem i w pełni niezależnie zarządzane przez obecnego ich właściciela.

W związku z tym pytam się czy nasze forum zostanie gdzieś przeniesione czy zniknie całkiem?
Jeśli zostanie przeniesione jaki będzie nowy adres forum?
Chyba, że zostanie pod obecnym adresem pod szyldem oficjalki?

Pozdro=)
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.06.2023 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.06.2023, 21:36
s1mone napisał(a):Wyświetl post
[B]


W związku z tym pytam się czy nasze forum zostanie gdzieś przeniesione czy zniknie całkiem?
Jeśli zostanie przeniesione jaki będzie nowy adres forum?
Chyba, że zostanie pod obecnym adresem pod szyldem oficjalki?

Pozdro=)
Już widzę jak Jaro pędzi, żeby umożliwić kontynuowanie tego, co tutaj piszemy pod szyldem oficjalnego forum klubu.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.06.2023, 21:48
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Już widzę jak Jaro pędzi, żeby umożliwić kontynuowanie tego, co tutaj piszemy pod szyldem oficjalnego forum klubu.
Swoją drogą taki zamach dla kilku piszących...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.06.2023, 21:50
Człowiek nie będzie czasu marnował...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.06.2023, 21:54
Oh, akurat wątpię, aby klub chciał przejąć to forum na własność.
Mógłby się poczuć zobowiązany do moderowania treści, a to - po latach samowolki - mogłoby wywołać negatywne odczucia w użytkownikach.


Po prostu pytam z ciekawości.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.06.2023, 21:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oh, akurat wątpię, aby klub chciał przejąć to forum na własność.
Mógłby się poczuć zobowiązany do moderowania treści, a to - po latach samowolki - mogłoby wywołać negatywne odczucia w użytkownikach.


Po prostu pytam z ciekawości.
Podejrzewam że forum zniknie. Dodatkowy bonus poza uproszczeniem dostępu do adresu klubu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.06.2023, 00:17
Jakiś etap się kończy..
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.06.2023, 03:28
Doprowadzili Wisłę z pełną premedytacją do najgorszego momentu w całej historii.

Dzisiaj wiemy, że żadnego odnowienia podczas przełomu 2018 i 2019 r. nie było, bo być nie mogło, więc teraz wykorzystując metody pisowskie zawłaszczają jedno z nielicznych miejsc, gdzie jeszcze do głosu miała szansę dojść nieliczna, niezależna opozycja wobec tych wszystkich, którzy od słynnego protestu wobec Cupiała i związanym z tym siłowym zagarnięciem Wisły doprowadzili klub do ruiny przy licznym poparciu ze strony klakierów, różnej maści przydupasów czy opłacanych agentów wrogich sił, fałszywych odnowicieli, itp.

To forum nie było idealne, bo pamiętam okres bardzo mocnej propagandy pisowsko-wyklętej, bo jak wiemy środowiska kibicowskie miały dużą rolę w obaleniu proeuropejskich rządów PO na polecenie Putina.

W tym czasie doszła do głosu też dzisiejsza Konfederacja poprzez organizowanie antypolskich, antyeuropejskich, a tym samym prorosyjskich i proputinowskich marszy z okazji 11 listopada - wiadomo pod różnymi nazwami, bo lubicie często zmieniać nazwy.

To forum niestety bardzo wspierało przestępcze rządy Sarapaty, w zasadzie to forum było tubą propagandową tamtej ekipy i trzeba o tym pamiętać.

Ci aktywiści w zasadzie do samego końca bronili bandytów.

Potem z dnia na dzień przeszli bardzo płynnie na stronę tzw. odnowicieli.

W zasadzie zastosowali metodę Stanisława Dziwisza: ,,nic nie słyszałem, nic nie wiedziałem, nikogo nie znałem. Marzena? Nie znałem. Nie wiem o kim mowa".

Tak się tłumaczyli.

Dzisiaj wiemy do czego ta polityka doprowadziła.

Dzisiaj wiemy, że oddanie Wisły Błaszczykowskiemu i jego familii, Królewskiemu i Jażdżyńskiemu przy braku resetu, przy pozorowanych zmianach, przy szerokiej kłamliwej propagandzie sukcesu było bardzo dużym błędem.

Dzisiaj widzimy jakie są zniszczenia Wisły.

Dla mnie to mistrzowie w konkursie na największe zniszczenie klubu sportowego w Polsce i w zmarnowaniu niewyobrażalnego potencjału, który Wisła posiada.

Ciekawe, co będzie w zamian.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 27.06.2023, 05:13
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Już widzę jak Jaro pędzi, żeby umożliwić kontynuowanie tego, co tutaj piszemy pod szyldem oficjalnego forum klubu.
JK pisał na tt że forum będzie bez zmian i on nim nie będzie w zarządzal, może się zmienić tylko adres domeny
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.06.2023, 05:46
Ostatnie zdanie w komunikacie wszystko wyjasnia. Nauczcie sie ludzie czytac.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2023, 06:49
Ostatnie zdanie ostatnim zdaniem, a właściciel forum mógł mieć inne zdanie niż klub na ten temat.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.06.2023, 08:34
Krótkie info ode mnie - forum ma zostać przeniesione pod nowy adres. Szczegóły wkrótce.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.06.2023, 09:02
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Krótkie info ode mnie - forum ma zostać przeniesione pod nowy adres. Szczegóły wkrótce.
Może przy okazji rozdajcie kilka moderatorów albo zbanujcie pysia, który rozwala bez przerwy forum.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 27.06.2023, 09:09
faktem jest że zmiana domeny spowoduje odpływ jakiegoś procenta użytkowników

a jeśli będzie konieczna ponowna rejestracja , to będzie to hekatomba
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 27.06.2023, 09:22
Już przerabialiśmy ponowną rejestrację, w 2002 roku
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 27.06.2023, 09:46
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

Dzisiaj wiemy, że żadnego odnowienia podczas przełomu 2018 i 2019 r. nie było, bo być nie mogło, więc teraz wykorzystując metody pisowskie zawłaszczają jedno z nielicznych miejsc, gdzie jeszcze do głosu miała szansę dojść nieliczna, niezależna opozycja wobec tych wszystkich, którzy od słynnego protestu wobec Cupiała i związanym z tym siłowym zagarnięciem Wisły doprowadzili klub do ruiny przy licznym poparciu ze strony klakierów, różnej maści przydupasów czy opłacanych agentów wrogich sił, fałszywych odnowicieli, itp.

To forum nie było idealne, bo pamiętam okres bardzo mocnej propagandy pisowsko-wyklętej, bo jak wiemy środowiska kibicowskie miały dużą rolę w obaleniu proeuropejskich rządów PO na polecenie Putina.
Właśnie przez takich trolli z KAŁU ŻYci ulepionych to forum staje się ściekiem.
Może wreszcie pod nowym adresem pojawi się moderator który wypleni te chwasty.
No i jeszcze te paranoiczne wstawki o "proerupojskich rządach PO"
Zapamietaj trolu- Tusk to delegat niemieckiego rządu d/s obalenia polskich władz i dodatkowo podnóżek Putina.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.06.2023, 11:31
>Może przy okazji rozdajcie kilka moderatorów albo zbanujcie pysia, który rozwala bez przerwy forum.

Słusznie - i Koalika na dokładkę !

Zgłaszam się na chętnego do moderacji, będę kasować/banować tylko skrajny syf.
W przypadku drobnych inwektyw / różnic zdań będę jak Paweł Janas


Kryształ mój przypupasowy cień może kandydaturę zatwierdzić, haha !
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.06.2023, 12:06
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.06.2023, 12:34
tez moge pomoderowac
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.06.2023, 12:35
Pa, zaraz się zrobi więcej moderatorów niż zwykłych użytkowników, tak jak na sracovii więcej flag nie kibiców
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.06.2023, 12:59
Mam kandydaturę ponad podziałami.
KOALIK na moderatora!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.06.2023, 13:18
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnie zdanie w komunikacie wszystko wyjasnia. Nauczcie sie ludzie czytac.
Ostatnie zdanie to tylko i wyłącznie wskazanie kto ponosi odpowiedzialność za dalsze losy forum. Nie ma tam nic co pozwalałoby wnioskować o tym jakie są decyzje.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.06.2023, 13:21
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
faktem jest że zmiana domeny spowoduje odpływ jakiegoś procenta użytkowników

a jeśli będzie konieczna ponowna rejestracja , to będzie to hekatomba
A rejestracja jest możliwa? Jakiś czas temu poleciłem znajomemu to miejsce, ale napisał mi, że nie da się zarejestrować.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.06.2023, 13:35
Mnie moderatora nie dawajcie, bo zaraz powypier dalam każdego, kto wspomni cokolwiek o polityce.
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.06.2023, 14:46
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
tez moge pomoderowac
tobie to by się lekarz przydał, a nie moderator
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.06.2023, 14:52
kurcze, dziwnie będzie bez TWSD, nawet jeśli będzie pod inną domeną. W 2005 byłem w 2 klasie liceum, deczko się przez ten czas pozmieniało Ale sezon w sezon odwiedzałem to miejsce.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.06.2023, 15:32
Smok napisał(a):Wyświetl post
Mnie moderatora nie dawajcie, bo zaraz powypier dalam każdego, kto wspomni cokolwiek o polityce.
Taką kandydaturę to ja popieram.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.06.2023, 16:20
del del del
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.06.2023, 18:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
>Może przy okazji rozdajcie kilka moderatorów albo zbanujcie pysia, który rozwala bez przerwy forum.

Słusznie - i Koalika na dokładkę !

Zgłaszam się na chętnego do moderacji, będę kasować/banować tylko skrajny syf.
W przypadku drobnych inwektyw / różnic zdań będę jak Paweł Janas


Kryształ mój przypupasowy cień może kandydaturę zatwierdzić, haha !
Jeśli to tylko w jakiś sposób Cię dowartościowuje to czemu nie,masz mój głos.Nie wiem natomiast na czym polega ta przydupasowatość?Po prostu Twoje przekłamania trzeba najczęściej prostować.


Patrz jak ładnie napisałem,Cię,Twoje to tak na przyszłość żebyś nie chował urazy jak już dostaniesz plakietkę moderatora
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.06.2023, 18:30
padre,

byłbyś pierwszym z dożywotnim banem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:24.