
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Ja liczę jednak że Sobolewski out.
Z drugiej strony - finansowo jesteśmy w dupie, więc i tak awans możemy sobie wybić z głowy. Problem w tym że z Sobolewskim to będzie raczej spadek, bo to kretyn. Kompletny. Zanim ktoś zacznie wyjeżdżać z budżetami Ruchu czy Puszczy - w dupę je sobie możecie wsadzić. Puszcza X lat budowała skład i prawie się w tym czasie się s.......iła z ligi, poza tym w obu tych klubach pracowali w dziale sportowym ludzie ogarnięci, a nasi idioci ściągnęli wiadomo kogo. Kiko raczej out, Hiszpanie out, wynalazki typu Młyński, Balta, Starzyńsk, Żyro - in. Jedyny (marny) pozytyw tego stanu rzeczy to to że brak pieniędzy sprawi że nowosprowadzonym obrzyganym sierotom w rodzaju Niewiadomskiego będziemy mało płacić. Pewnie i tak przepłacimy, ale dużo mniej. Możecie się łudzić że będzie inaczej, bardziej tylko zaboli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2023 o godz. 23:15.
|
|
|

|
||||||
|
|