The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.06.2023, 20:16. NIE dla Puszczy na Reymonta!
Kibice Wisły nie chcą oglądać tych wieśniaków z Niepołomic, nie dość, że zniszczą nową murawę, która będzie zakładana po Igrzyskach Europejskich to będą za wynajem płacić jakieś grosze w porównaniu z nami.

Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:20.
Gegenpressing!
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.06.2023, 20:19
Mi to nie przeszkadza - nie jestem w takim razie kibicem Wisły?
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.06.2023, 20:19
Przestańcie debile z tym wyzywaniem od wieśniaków, bo brzmicie jak żydy z kałuży. Po pierwsze Niepołomice to miasto a po drugie jest tam fan club Wisły.
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.06.2023, 20:23
Bądź poważny... niech sobie grają.
Do tego stadion jest miasta. Nas nie stać nawet by wynająć go w 100%, bierzemy go tylko na dni meczowe.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.06.2023, 20:23
@redrum, takie miasto, że nawet porządnego stadionu na kilka tysięcy nie umie zbudować, a w Niepołomicach jest też dużo żydów, także to nie do końca prawda.
Gegenpressing!
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.06.2023, 20:24
A po co miasteczku 15 tysięcznemu duży stadion? Nikt tam nawet nie marzył o ekstraklasie. Są w Niepłomicach żydzi, ale jest też Wisła, więc chociażby z szacunku do Wiślaków daruj sobie takie gadki.
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.06.2023, 20:27
@redrum- to mogli się nie pchać do Ekstraklasy, ja kibicuję Wiśle Kraków, a nie Puszczy, także będę pisał jak mi się podoba.

Na Kałuży niech grają. Po co im taki duży stadion?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:29.
Gegenpressing!
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 11.06.2023, 20:31
Chyba warto temat zamknąć/usunąć zanim szambo zainicjowane przez "kumatego i prawdziwego kibica" rozlało się dalej po necie.
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.06.2023, 20:33
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.

To jest dopiero upokorzenie.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:35.
Gegenpressing!
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.06.2023, 20:33
Kretyński i małostkowy pomysł. Wstyd, słoma z butów wychodzi...
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.06.2023, 20:36
Cycu napisał(a):Wyświetl post
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.

To jest dopiero upokorzenie.
Podziękuj za to drużynie, trenerowi, właścicielom itd.
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 11.06.2023, 20:42
....a typie skasuj to zanim ludzie zobaczą
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 11.06.2023, 20:46
Wieśniak to z ciebie wychodzi Cycu.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 11.06.2023, 20:47
Jakieś kompleksy wychodzą wobec malego klubu z Niepołomic, który dokonał cudu.

Puszcza nigdy nie grała w Ekstraklasie, zaliczyła tylko kilka sezonów na jej zapleczu, ma malutko kibiców, nie ma odpowiedniego stadionu, nie ma historii, nie ma legend, nie ma tych wszystkich bohaterów (odnowicieli, zbawicieli, itp.), nie ma wyklętych, nie ma odpowiedników TS-u i Socios, nie ma tej obudowy.

Puszcza nigdy nie miała takiej akcji ratunkowej, nie miała wsparcia władz ligi, PZPN-u i Canal+ oraz ludzi z zewnątrz.

Nie ma też Hiszpanów. Nawet jednego.

A mimo to...

Puszcza zagra w Ekstraklasie.

Niemożliwe nie istnieje.

To największa kompromitacja Wisły w historii i ostateczny dowód, że ci fałszywi odnowiciele powinni raz na zawsze odejść z Wisły - w trybie natychmiastowym.
maro500
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 11.06.2023, 20:50
Cytat:
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Część kibicuje Puszczy i Cracovii, część Puszczy i Wiśle, część (chyba najmniejsza) samej Puszczy - bo Puszcza była jeszcze kilka lat temu czymś w rodzaju rzeczywistości alternatywnej - sam bywałem na Puszczy od dziecka (wtedy była to IV liga), kibicuję też od dziecka Wiśle - i nikomu to nie przeszkadzało
Sami kibice Puszczy by chcieli grać w Niepołomicach, czekamy na to, jakie zostaną decyzje podjęte (podobno jak zaczniemy choćby pozorować remont, to jest szansa na warunkową grę na K2)
Tylko tyle i aż tyle. Uspokój chłopie trochę emocje (i ewentualnie wytrzeźwiej)

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:17.