![]() |
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Kibice Wisły nie chcą oglądać tych wieśniaków z Niepołomic, nie dość, że zniszczą nową murawę, która będzie zakładana po Igrzyskach Europejskich to będą za wynajem płacić jakieś grosze w porównaniu z nami.
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii. |
Mi to nie przeszkadza - nie jestem w takim razie kibicem Wisły?
|
Przestańcie debile z tym wyzywaniem od wieśniaków, bo brzmicie jak żydy z kałuży. Po pierwsze Niepołomice to miasto a po drugie jest tam fan club Wisły.
|
Bądź poważny... niech sobie grają.
Do tego stadion jest miasta. Nas nie stać nawet by wynająć go w 100%, bierzemy go tylko na dni meczowe. |
@redrum, takie miasto, że nawet porządnego stadionu na kilka tysięcy nie umie zbudować, a w Niepołomicach jest też dużo żydów, także to nie do końca prawda.
|
A po co miasteczku 15 tysięcznemu duży stadion? Nikt tam nawet nie marzył o ekstraklasie. Są w Niepłomicach żydzi, ale jest też Wisła, więc chociażby z szacunku do Wiślaków daruj sobie takie gadki.
|
@redrum- to mogli się nie pchać do Ekstraklasy, ja kibicuję Wiśle Kraków, a nie Puszczy, także będę pisał jak mi się podoba.
Na Kałuży niech grają. Po co im taki duży stadion? |
Chyba warto temat zamknąć/usunąć zanim szambo zainicjowane przez "kumatego i prawdziwego kibica" rozlało się dalej po necie.
|
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.
To jest dopiero upokorzenie. |
Kretyński i małostkowy pomysł. Wstyd, słoma z butów wychodzi...
|
Cytat:
|
....a typie skasuj to zanim ludzie zobaczą
|
Wieśniak to z ciebie wychodzi Cycu.
|
Jakieś kompleksy wychodzą wobec malego klubu z Niepołomic, który dokonał cudu.
Puszcza nigdy nie grała w Ekstraklasie, zaliczyła tylko kilka sezonów na jej zapleczu, ma malutko kibiców, nie ma odpowiedniego stadionu, nie ma historii, nie ma legend, nie ma tych wszystkich bohaterów (odnowicieli, zbawicieli, itp.), nie ma wyklętych, nie ma odpowiedników TS-u i Socios, nie ma tej obudowy. Puszcza nigdy nie miała takiej akcji ratunkowej, nie miała wsparcia władz ligi, PZPN-u i Canal+ oraz ludzi z zewnątrz. Nie ma też Hiszpanów. Nawet jednego. A mimo to... Puszcza zagra w Ekstraklasie. Niemożliwe nie istnieje. To największa kompromitacja Wisły w historii i ostateczny dowód, że ci fałszywi odnowiciele powinni raz na zawsze odejść z Wisły - w trybie natychmiastowym. |
Cytat:
Sami kibice Puszczy by chcieli grać w Niepołomicach, czekamy na to, jakie zostaną decyzje podjęte (podobno jak zaczniemy choćby pozorować remont, to jest szansa na warunkową grę na K2) Tylko tyle i aż tyle. Uspokój chłopie trochę emocje (i ewentualnie wytrzeźwiej) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl