The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 06.05.2023, 08:40
Jedyna szansa na awans, to było zajęcie pierwszego bądź drugiego miejsca. W barażach odpadniemy, bo nie potrafimy poradzić sobie z presją w kluczowych spotkaniach. ŁKS nadmuchał balonik niesamowicie przed tym meczem, a mimo to potrafili podejść na chłodno do spotkania. Ja już nie mam złudzeń, zaczniemy kolejny sezon w I lidzę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 06.05.2023, 08:41
W barażach zero szans z tym pseudotrenerem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 06.05.2023, 09:15
NHitman, dokładnie.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 06.05.2023, 10:01
Przyczyn porażki jest kilka. Niestety jedna z nich to trener.

1. Colley: czy ten chłop jest zdrowy? Pytam poważnie: czy on ma jakieś problemy psychoruchowe, problemy z kolanami? Przecież on wyglada, jakby nie miał czucia w nogach. To jest jedna sprawa. Druga sprawa to karny: jakim trzeba być głupkiem, żeby do odbioru piłki ustawić się zaraz za linią własnego pola karnego? Przecież jakby zrobił krok w przód, to mógłby faulować bez ryzyka karnego.

2. Ustawienie 3-5-2: w tym ustawieniu bardzo ciężko wyprowadza się piłkę. Tu jest rola trenera: on musi wypracować kilka schematów wychodzenia z piłką od obrony do pomocników. Chojniczanka wycofała się głęboko, wiec mieliśmy swobodę wyprowadzania piłki. ŁKS wysoko pressował, wiec już tak łatwo nie było. A my graliśmy dramat: po prawej stronie w ogóle nie było wyprowadzenia: piłka szła czytelnie od Łasickiego do Colleya, dalej pod linię końcową do Jarocha i to był koniec, bo Jaroch grał znów do Colleya który wybijał piłkę na pałę. Z lewej strony jak piłka trafiała do Villara to ten schodził do środka i szukał wychodzącego po piłkę Fernandeza lub Jamesa. W II połowie ŁKS zamknął tą opcję pressingiem i kryciem no i się nasza gra skonczyłą. Zatem: Wisła nie potrafi wyprowadzić piłki pod pressingiem.

3. Recepta na Wisłę jest prosta: pressować i kontrować. Jak masz piłkarzy lepszych niż Chrobry czy Chojniczanka to wygrywasz.

4. Jeszcze raz powiem, że Tachi w środku pola to nieporozumienie. Wczoraj James grał wszystko: obronę, atak, rozgrywanie, pressing: jak stracił płuca w 60 minucie to już same straty. Tachi jest kompletnie bezwartościowy jako pomocnik.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 06.05.2023, 10:04
Tak na marginesie, jak to robi Biegański że przy karnych zawsze rzuca się nie tam gdzie leci piłka? Teoretycznie rzucając się w ciemno na chybił trafił powinien raz na jakiś czas pójść we właściwym kierunku...

Ciekawe w jakim składzie wyjdziemy na brukmenow. Szczególnie ciekawie może wyglądać obrona zakładając że nie zagra Łasicki, Junca oraz rzecz jasna Colley. Jak wypadnie jeszcze Villar to w ogóle mega.


Ps.
Mam nadzieję że w przypadku braku awansu nie startujemy od IV ligi.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 06.05.2023, 10:07
Już bez przesady, jak fartem utrzymamy 3cie miejsce, to nie będzie wielkim wyczynem w barażach 2 razy u siebie wygrać i awansować.
Dużo mecz kolejny pokaże, bo dawno nie graliśmy u siebie z kimś z czołówki. Także ten mecz z TBB zweryfikuje nas tak jak zweryfikowały wyjazdy na Ruch, Puszczę i ŁKS. Na wyjazdach ewidentnie zawalamy temat (chociaż w końcu też coś chyba wygramy a więc granie w barażu na wyjeździe też może by dało przełamanie) a u siebie się okaże za tydzień. I ten mecz to może wiele znaczyć co do dalszych losów, bo jak u siebie dostaniemy w dupę od TBB to już w ich głowach chyba się zakoduje na 1000%, że w barażach nie damy rady, bo jak przegraliśmy 3 mecze z czołówką na wyjazdach i przegramy też u siebie z kolejną ekipą czołową, to jakim cudem ich psychika może to unieść? Jakim cudem mogą myśleć, że w barażach wygrają 2 mecze?
Z kolei wygrana będzie ważna z punktu morale ale też zajęcia 3ciego miejsca. Także ten mecz może okazać się kluczowy dla nas.

Póki co, tak jak było pięknie miesiąc temu, po tych Wujach i innych chujach odbiliśmy się szybko od dna, z miesiąca na miesiąc, Kiko, transfery, seria wygranych, awans z 10 miejsca na 3, blisko bezpośredniego awansu, nowy inwestor, obietnice, że zaraz przejęcie, tak samo szybko sytuacja się odmieniła. Morale zerowe, wyniki chujowe, tłumaczenia Sobola tragiczne, z przejęciem Wisły groteska. Wróciliśmy do sytuacji tej co była w tamtym roku.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 06.05.2023, 10:25
Problem jest taki, że w tej pomocy nie ma po prostu komu grać. Sobol łatał z tego, co miał, do wyboru miał Bashę o dynamice konia ciągnącego wóz z węglem i siłami na 20 minut oraz maturzystę Dudę.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 06.05.2023, 10:31
Wyniki u nas robią Hiszpanie. Gdy część z nich wypada, nie mamy szans z jakimkolwiek zorganizowanym przeciwnikiem.

Ich zmiennicy to beznadziejny szrot, co znów się potwierdza. Nawet pierwsza liga przerasta takich Szotów, Szywaczy, Biegańskich, Młyńskich, Plewków, Starzyńskich, Gruszkowskich itd. Widzieliśmy to wielokrotnie i widzimy nadal. No ale przecież trzeba było stawiać na tych młodych, zdolnych i ambitnych, psiahmać... Niektórzy całymi latami gardłowali, że w końcu trzeba dawać im szansę i taką politykę prowadzić. Mamy efekt.

Do tego jakiś idiota wpadł na genialny pomysł ponownego zatrudnienia wiecznie kontuzjowanych lub co chwilę niedysponowanych emerytów typu Ondraska czy Bashy. W poprzednich okienkach transferowych nagromadziliśmy mnóstwo tego całego niepotrzebnego i bezużytecznego balastu. Teraz za to płacimy.

Osobną bajką jest nieogarniający tematu Sobolewski. Hiszpanów nie umie należycie oszczędzić i dysponować ich siłami, by minimalizować ryzyko kontuzji. Taktyki odpowiedniej pod danego przeciwnika nie umie przygotować. Nie potrafi dysponować należycie posiadaną kadrą, nawet jeśli rzeczywiście jej 70% nie nadaje się do niczego. Robi idiotyczne zmiany, w żaden sposób nie jest w stanie pomóc drużynie w trudnych chwilach. Teraz też jeśli chciał wpuścić Bashe, aż prosiło się o wymienienie beznadziejnego Colleya i cofnięcie do obrony Tachiego, ale on oczywiście zrobił inaczej.

Benito nie istniał w ataku: należało skorygować to wcześniej, przesuwając go na przykład na bok pomocy. Jarocha rola wahadłowego przerasta, a Villara w takim meczu tłamsi. Trener nie reaguje. Wpuszczenie Żyry nie było złym pomysłem, ale nie dopiero wtedy, gdy na boisku został jeden, ostatni zdrowy Hiszpan: Fernandez. Żyro musi mieć z kim grać, musi mieć obok siebie zawodników, którzy będą biegać i myśleć.

W drugiej połowie nic nie funkcjonowało w naszej drużynie, bo nie miało prawa. ŁKS połapał się, że wystarczy dać plastra Igbekeme i nie ma drugiej linii Wisły, a są same straty. Zmiany Dudy, który momentami grał najbardziej wysuniętego napastnika, litościwie już nie skomentuję.
Ostatnio edytowane przez Markus : 06.05.2023 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 06.05.2023, 10:38
Czy Biegański kiedykolwiek da sobie szansę na obronę karnego? Czy zawsze będzie siadał na czterech literach kilka sekund przed strzałem?
Już nie mogę oglądać tej chłopięcej gęby w bramce, który nie daje nam nic ponad przeciętność. Dlaczego nie gra Broda?
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 06.05.2023, 10:42
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Czy Biegański kiedykolwiek da sobie szansę na obronę karnego? Czy zawsze będzie siadał na czterech literach kilka sekund przed strzałem?
Już nie mogę oglądać tej chłopięcej gęby w bramce, który nie daje nam nic ponad przeciętność. Dlaczego nie gra Broda?
Akurat Broda to również bardzo przeciętny bramkarz, który drużyny nie zbawi i nie da odpowiedniej jakości na tej pozycji.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 06.05.2023, 10:47
W przypadku Biegańskiego widać widać postęp w bronieniu karnych pierwszy raz nie usiadł na tyłku ...
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 06.05.2023, 10:55
@Markus

Dokładnie, w II połowie ŁKS wyłączył Igbekeme i się skończyła nasza gra. Nie byliśmy w stanie wyprowadzić piłki.

Zwróćcie też uwagę na to, co odwalił Tachi w sytuacji karnego dla ŁKS. To ma być defensywny pomocnik?
Zobaczcie też grę Tachiego przy bramce na 3:2. O czym on rozmyślał? Przecież jako pierwszy powinien doskoczyć do zawodnika, który zaliczył asystę.

Tachi to jest parodia defensywnego pomocnika. Jak Sapała szybko nie wróci, to jesteśmy w dupie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 06.05.2023, 11:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
Akurat Broda to również bardzo przeciętny bramkarz, który drużyny nie zbawi i nie da odpowiedniej jakości na tej pozycji.
Ale przynajmniej bramkarz. Ktoś kto nie potrafi się rzucić i 80% strzałów broni nogami to nie bramkarz.Gdyby złapał w ręce piłkę lecącą na 2 metrze nieatakowany. To nie byłoby trzeciej bramki. Biegański to pozer, miał duży udział w spadku i jest jedną z przyczyn która sprawia że są obawy o awans. Co on zrobił przy pierwszej bramce? Nieciecza będzie walić na pałę byle w okolice pola bramkowego i bankowo Mikołaj da dupy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 06.05.2023, 11:36
Nieciecza zagra z nami jak Ruch i ŁKS w 2 połowie i jedyne co obejrzmy w wykonaniu naszych asow i "trenera" to machanie łapskami i w....ione miny na zbliżeniach.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 06.05.2023, 12:30
https://www.youtube.com/watch?v=oET4lvtkJKQ

Wideo skrót meczu ŁKS vs Wisła
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 06.05.2023, 15:20
Z Niecieczą co prawda gramy u siebie, ale pytanie kluczowe brzmi: czy zagra Villar, Junca, Mula? Jak żaden z nich, a James znów będzie podwajany, to możliwe będzie, że przez 90 minut nie stworzymy żadnej sensownej sytuacji.

Tym niemniej, ten sezon i tak już jest od początku do końca zjebany, prawie tak jak poprzedni, więc prawdę mówiąc, z tym sztabem, ze zbieraniną bez ładu i składu na ławce (i poniekąd w pierwszej 11), z emerytami i wiecznymi kontuzjowanymi, czego można się niby spodziewać na te ostatnie kilka kolejek? Dzięki Kiko i tak w ogóle bierzemy udział w walce o baraże, a nie w walce o utrzymanie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 06.05.2023, 15:58
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Z Niecieczą co prawda gramy u siebie, ale pytanie kluczowe brzmi: czy zagra Villar, Junca, Mula? Jak żaden z nich, a James znów będzie podwajany, to możliwe będzie, że przez 90 minut nie stworzymy żadnej sensownej sytuacji.

Tym niemniej, ten sezon i tak już jest od początku do końca zjebany, prawie tak jak poprzedni, więc prawdę mówiąc, z tym sztabem, ze zbieraniną bez ładu i składu na ławce (i poniekąd w pierwszej 11), z emerytami i wiecznymi kontuzjowanymi, czego można się niby spodziewać na te ostatnie kilka kolejek? Dzięki Kiko i tak w ogóle bierzemy udział w walce o baraże, a nie w walce o utrzymanie.
Jeśli Termalica będzie miała nad nami przewagę punktową za tydzień i skupi się na przeszkadzaniu, bez Villara, Juncy i Muli na pewno przegramy. Z nimi w składzie mamy szansę, ale powiedziałbym, że wynik jest otwarty.
I nie będzie to wina sztabu, tylko kolekcji pseudopiłkarzy, których zebraliśmy. Niestety, na już kilkunastu jest do wymiany.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 06.05.2023, 19:57
Wczoraj w 53', z Puszczą w 51'. Mamy 40 minut na zrobienie wszystkiego. Tymczasem w obu przypadkach nie robimy czegokolwiek. Bo co? Mental? Brak "pary"? Wpuszczenie na boisko Młynka i Żyry?
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 06.05.2023, 20:26
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Nieciecza zagra z nami jak Ruch i ŁKS w 2 połowie i jedyne co obejrzmy w wykonaniu naszych asow i "trenera" to machanie łapskami i w....ione miny na zbliżeniach.
Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że te mecze z Ruchem, ŁKS-em, Puszcza czy nawet Arka (gdzie też momentami byliśmy bezradni) to były mecze wyjazdowe. U nas to jednak wszystkich mniej lub bardziej niszczymy. Może na to mieć oczywiście wpływ jakość przeciwników, ale nie zdziwie się jeśli mecz z Termaliką dość łatwo wygramy. Bardziej się boję PBB, a nawet jeszcze bardziej Łęcznej gdzie zapowiada się na to, że może to być mecz o najwyższej wadze.

Powoli mam dość Rodado, defensywnego napastnika. Przecież takie piłki jak dostał w 9 minucie to napastnik zamyka oczy i z pierwszej piłki po długim roku pakuje obok bezradnego bramkarza. Nie ma łatwiejszego strzału. A ten nie dość, że w zwolnionym tempie to jeszcze źle przyjmuje.

Nie wiem gdzie niektórzy widzieli ta dominację w pierwszej połowie. Owszem byliśmy lepsi, ale poza wspomnianą sytuacją Rodado to nic więcej klarownego nie mieliśmy.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 06.05.2023 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 06.05.2023, 21:58
W 1 połowie LKS zagral zbyt luzacko i jakos bez agresji stad duzo przechwytów nawet pod ich polem karnym.Az bylem zdziwiony ze tego az tyle,to moglo byc naprawde jakies 3;1 dla nas do przerwy gdybysmy mieli normalnych obronców.

w drugiej juz pressing,ataki na Jamesa jedynego goscia ktory jakos pchal gre do przodu i z naszej gry finito,dodac do tego wejsca Gruszkowskiego czy Zyry zawodników za slabych nawet na 1 lige i bylo wiadome ze nic tutaj po nas.Cholernie brakuje Muli i Junki,teraz widac to az za dobrze.

p.S czy Bieganski kiedykolwiek wyczul bramkarza w karnych? to jest niepojęte co on odpier.dala na lini,czy on ma jakis bramkarski zmysł ,cokolwiek czy poprstu jest taki cienki.Kiedys Buchalik,teraz on.Wisla nie ma szczescia do bramkarzy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.05.2023 o godz. 22:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 06.05.2023, 22:40
Cytat:
Sobol nie potrafi przygotowac druzyny na wazne mecze, wiec niestety nie licz na nic w tym meczu.

I w zasadzie na tym można by zakończyć tego posta.
Ale dodam jeszcze jedną rzecz.
Nie potrafi też reagować na sytuacje na boisku. Kolejny mecz, gdzie po przerwie nie istniejemy. Wynika to z bardzo prostej rzeczy: TRENERZY rywali w przerwie dali instrukcje co zmienić w swojej grze.
U nas instrukcji brak. Gramy na pałę to samo. Zero reakcji na to co robi przeciwnik.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 07.05.2023, 09:21
Dużo by pisać o tym meczu ale nie mam na to sił.

Generalnie wszystko co istotne zostało ujęte w tym filmiku, na otarcie łez:

https://www.youtube.com/watch?v=h72urrpd_mE
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2023 o godz. 09:23.

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 07.05.2023, 09:59
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
TRENERZY rywali w przerwie dali instrukcje co zmienić w swojej grze.
U nas instrukcji brak. Gramy na pałę to samo. Zero reakcji na to co robi przeciwnik.
Gdyby świat był tak prosty... to Ruch nie przegrałby wczoraj z Resovią, a reprezentacja Polski z Czechami.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 07.05.2023, 10:38
Colley chyba bardzo przeżywa porażkę, bo pod jego postem na IG wyrazy poparcia dało 9 piłkarzy i sztab szkoleniowy..
ale biorąc pod uwagę absencje Łasickiego, mam nadzieję zobaczyć w końcu!! Tachiego na nominalnej pozycji ŚO i mam nadzieję, że już tam zostanie.. w środku Duda-Igbekeme.. ten duet bardzo fajnie się uzupełniał w jednym z meczy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 07.05.2023, 10:43
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Colley chyba bardzo przeżywa porażkę, bo pod jego postem na IG wyrazy poparcia dało 9 piłkarzy i sztab szkoleniowy...
Zapytam wprost - no i co z tego? Nikt go nie chce linczować (no, może prawie nikt), niech po prostu wypitala na trybuny gdzie jego miejce. To nie jest pierwszy kompletnie zawalony przez niego mecz w tym sezonie.
Ale takie rzeczy to nie przy Radosławie Sobolewskim. Przecież on mu dał pograć w urodziny.

Serio Skrobański czy Szot są gorsi? Są w stanie zawalić tyle bramek w ogóle w jeden mecz? Pytam 100% na serio. Ja już bym wolał Rymaniaka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.05.2023 o godz. 20:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 07.05.2023, 14:59
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
@Markus

Dokładnie, w II połowie ŁKS wyłączył Igbekeme i się skończyła nasza gra. Nie byliśmy w stanie wyprowadzić piłki.

Zwróćcie też uwagę na to, co odwalił Tachi w sytuacji karnego dla ŁKS. To ma być defensywny pomocnik?
Zobaczcie też grę Tachiego przy bramce na 3:2. O czym on rozmyślał? Przecież jako pierwszy powinien doskoczyć do zawodnika, który zaliczył asystę.

Tachi to jest parodia defensywnego pomocnika. Jak Sapała szybko nie wróci, to jesteśmy w dupie.
Ale kto stoi za pomyslem ustawiania Tachiego na 6
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 07.05.2023, 15:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zapytam wprost - no i co z tego? Nikt go nie chce linczować (no, może prawie nikt), niech po prostu wypitala na trybuny gdzie jego miejce. To nie jest pierwszy kompletnie zawalony przez niego mecz w tym sezonie.
Ale takie rzeczy to nie przy Radosławie Sobolewskim. Przecież on mu dał pograć w urodziny.

Zapytam wprost - serio Skrobański czy Szot są gorsi? Są w stanie zawalić tyle bramek w ogóle w jeden mecz? Pytam 100% na serio. Ja już bym wolał Rymaniaka.
Myśle ąe Skrobański nie byłby gorszy ,nawet Szot
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 07.05.2023, 20:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W barażach zero szans z tym pseudotrenerem.
Pytanie czy JK o tym wie i czy zdaje sobie z tego sprawę. Żeby wygrać te dwa finały potrzebujemy mieć zdrowych swoich najlepszych piłkarzy i TRENERA który potrafi czytać grę, zmienić ustawienie w czasie meczu, przeczytać przeciwnika. Wygląda na to że Sobolewski tych cech po prostu nie ma. Ewentualne baraże będą to mecze trudniejsze od tych z Ruchem, ŁKS i z Puszczą. O ile zdrowi Hiszpanie nie załatwią sprawy strzelając szybko dwie, trzy bramki to o awans będzie bardzo, bardzo ciężko.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 07.05.2023, 22:53
Panowie, tu i ówdzie się pojawiają opinie, że Villar nie zagra w piątek. Czy ktoś ma jakieś pewne info, czy to tylko spekulacje są?
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 08.05.2023, 09:22
Tam były tylko mocne skurcze, postawią go na nogi.

Swoją drogą grajac na lewej nie daje nawet 50% tego co z drugiej strony. Nic dziwnego że aż tak schodzi tam Fernandez.

Więcej już by mu dało, gdyby Villar grał jako napastnik obok Rodado, a z lewej to ktokolwiek z lewą nogą. Nawet Młyński.

Zobaczymy czy z TBB skończą się te dziwne eksperymenty i jaka wyjdą taktyka. Sobolewski to już nawet chcac niechcac wprowadza zamieszanie w szeregach rywali.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.