Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   30 kolejka, ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 5 maj 2023, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10876)

Arkadiusz.Czerepach 03.05.2023 16:35

30 kolejka, ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 5 maj 2023, 20:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/rbsXCG3/lksme.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/PYPQvBb/lksmet.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Jaroo1 03.05.2023 17:42

Widzew, Wisła, Ruch, Elana, a ŁKS na kolana. Wygramy to dla naszego kochanego Widzewa.

pepe72 03.05.2023 18:06

Raport żółtek przed ŁKS:

7 - K. Duda, I. Łasicki
5 - B. Jaroch
4 - M. Młyński
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha, D. Junca, M. Żyro, M. Villar
2 - B. Moltenis
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, Tachi, I. Sapała, S. Benito

Patryko 03.05.2023 18:06

Mecz o wszystko (zakładając pesymistycznie wygraną Ruchu w sobotę) jeśli chodzi o kwestię awansu bezpośredniego.

Optymistycznie 1-2, ale coś mi ten mecz pachnie remisem.

FraMat 03.05.2023 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1600523)
Widzew, Wisła, Ruch, Elana, a ŁKS na kolana. Wygramy to dla naszego kochanego Widzewa.

Myślałem że to forum kibiców Wisły Kraków
:mysli:

Blixa 03.05.2023 19:20

Zapowiada sie remis.

AS82 03.05.2023 19:21

Najgorsze ,że jak zagramy bez bocznych obrońców , to ŁKS ,który za sprawą Moskala gra najlepiej piłką w 1 lidze nas może całkowicie rozmontować :neutral:

AgresywnyChomik 03.05.2023 19:51

Tylko wygrana ! W bonusie może się Duda wykartkuje.

skarabeus 03.05.2023 19:54

Sobol nie potrafi przygotowac druzyny na wazne mecze, wiec niestety nie licz na nic w tym meczu.

Sylwus1988 03.05.2023 20:47

Moskal vs Sobol, niezły kurs na ŁKS, myslałem że raczej oni będą postrzegani jako faworyci a jednak nie. Jak przegramy to jeszcze nie koniec świata i marzeń, tak samo jak wygramy to jeszcze nie będzie oznaczać że napewno awansujemy. Liczę że obudzi się w końcu Fernandez i coś strzeli z gry, a może Villar, Może Jaroch, Rodado Mamy argumenty i jakość żeby wygrać, byle by głowy dojechały i błagam byle bez tiki taki między obrońcami

Jaroo1 03.05.2023 21:17

Cytat:

Myślałem że to forum kibiców Wisły Kraków
WRWE, od zawsze - na zawsze!

Arkadiusz.Czerepach 03.05.2023 21:19

z tym OD zawsze to troche nadużycie ;)

inspektor erektor 03.05.2023 21:35

Beka z piszących o "kochanym" Widzewie i "od zawsze na zawsze" :D
Licealiści miewają dłuższe związki niż ten Wisły z Ruchem, Widzewem i Elaną.

nero 03.05.2023 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1600535)
Beka z piszących o "kochanym" Widzewie i "od zawsze na zawsze" :D
Licealiści miewają dłuższe związki niż ten Wisły z Ruchem, Widzewem i Elaną.

Bądź czujny bo jeszcze przegapisz moment pozdrowień, czyli Twojego momentu na gwizdanie na własnych kibiców.

Stelio 03.05.2023 21:50

1 drużyna w lidze nie przegra 2 meczów z rzędu, aczkolwiek liczę na jakiś fartowny remis

pepe72 03.05.2023 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1600537)
1 drużyna w lidze nie przegra 2 meczów z rzędu, aczkolwiek liczę na jakiś fartowny remis

Zawsze jest ten pierwszy raz. My musimy, a ŁKS jeszcze nie. Zwłaszcza, że kolejny mecz ma ze zdegradowaną Sandecją.

ślimak 04.05.2023 07:26

Kort czy Śliwa? ;)

Murzyn124 04.05.2023 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1600533)
WRWE, od zawsze - na zawsze!

chloopie jestes tu od 2009 i takie bzdury piszesz XD

krysztal 04.05.2023 08:59

No to jedziemy.


ŁKS myśli, że CrossFit to leżenie krzyżem

Arek95 04.05.2023 09:52

Bukmacherzy mają nas za faworytów, u gospodarzy nie gra kapitan i podstawowy obrońca, u nas na ważne mecze jest zawsze jakiś hurraoptymizm zakończony fatalną grą i przegraną.
Liczę, że jednak przełamiemy tą złą passę z górną częścią tabeli i wygramy. Nie interesuje mnie gra, styl i statystyki - tylko wygrana w tym trudnym meczu.
Jeśli po tej kolejce dojdziemy łks na 2 punkty, Ruch wygra swój mecz to końcówka sezonu będzie ogromna nerwówka w każdej z drużyn.

Szneka 04.05.2023 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600546)
No to jedziemy.


ŁKS myśli, że CrossFit to leżenie krzyżem

ŁKS pije wodę po ugotowanych pierogach

Elendil 04.05.2023 10:44

Nie mogę się w sumie doczekać tego meczu, bo będzie to "do trzech razy sztuka" jeśli chodzi o mecze z czołówką na wyjeździe w ostatnich tygodniach. Dwa w plecy, jak tutaj będzie tak samo, to może przestaniemy marzyć w końcu o awansie bezpośrednim (przypominam, że byliśmy na 10 miejscu). Jak wygramy natomiast, to dostaniemy gigantycznego motywującego kopa.

aNouc 04.05.2023 11:24

Dostęp do wideo transmisji z meczu ŁKS Łódź vs Wisła można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport (piątek, godz. 20:30)

kbr 04.05.2023 11:29

Jestem dziwnie spokojny o nasze zwycięstwo :)

krysztal 04.05.2023 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1600551)
Nie mogę się w sumie doczekać tego meczu, bo będzie to "do trzech razy sztuka" jeśli chodzi o mecze z czołówką na wyjeździe w ostatnich tygodniach. Dwa w plecy, jak tutaj będzie tak samo, to może przestaniemy marzyć w końcu o awansie bezpośrednim (przypominam, że byliśmy na 10 miejscu). Jak wygramy natomiast, to dostaniemy gigantycznego motywującego kopa.

Ale co to zmienia,że byliśmy na 10 miejscu?Jak jest szansa to trzeba ją wykorzystać a nie tłumaczyć sobie,że w sumie to już i tak dużo zrobili i nie ma co cudów wymagać.


A poza tym ŁKS myśli,że Mazurek Dąbrowskiego to ciasto.

Jaroo1 04.05.2023 11:51

Cytat:

chloopie jestes tu od 2009 i takie bzdury piszesz XD
Chłopie, takie koalicji jak WRWE to nigdy nie było i już nie będzie w Polsce. Takze trochę szacunku dla naszych zgód. WRWE!

Padre1906 04.05.2023 11:52

:lol: :lol: :lol: :lol:

Levis88 04.05.2023 12:26

Mistrzowska zgoda.

Jaroo1 04.05.2023 12:35

Można nawet powiedzieć, że ta zgoda rozjebała system. Z naciskiem na rozjebała :D

pepe72 04.05.2023 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1600556)
Ale co to zmienia,że byliśmy na 10 miejscu?Jak jest szansa to trzeba ją wykorzystać a nie tłumaczyć sobie,że w sumie to już i tak dużo zrobili i nie ma co cudów wymagać.

Na 10 miejscu nie mieliśmy nawet baraży. I niewielu wierzyło, że coś się zmieni.
Teraz trzeba wykorzystać szansę i nie ryzykować dodatkowych meczów. Albo chociaż grać je w Krakowie, a nie znów w Niepołomicach. Pełny stadion i jedna z najlepszych traw w Polsce to są nasze plusy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl