The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 05.05.2023, 21:55
Nasza gra w ataku to jest tragedia. Szanuje Kazia Kmiecika - ale ostatni napastnicy, ktorzy z nim jako z trenerem napastnikow mieli sukcesy to Żuraw i Franek.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 05.05.2023, 21:55
Sobolewski Sobolewskim, ale...


Nie da się w jednym okienku transferowym naprawić błędów polityki kadrowej ostatnich lat, której hasłem przewodnim było "młode chłopaki z Małopolski i kogo tam nam podrzucą menagi z z zagranicy". Wypadło dwóch podstawowych zawodników, słabszy Fernandez i nie ma kim grać na poziomie czołówki I ligi.



Trzy porażki z czołówką nie mogą być przypadkiem.


Colley - ten zawodnik nie jest przygotowany do gry. Wolny, bez koncentracji a przede wszystkim bez myśli żadnej.



Słabiutka cała formacja obronna, no może poza Moltenisem.



Dwadzieścia minut lepszej gry to trochę za mało.


Módlmy się byśmy grali baraże.

A także o to byśmy nie grali ich Plewką i Dudą w środku i Szotem i Gruszkowskim na wahadłach.
Choć to drugie byłoby spełnieniem marzeń niektórych.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 05.05.2023, 21:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Moim zdaniem Coley, Tachi to para stoperów dużo lepsza niż Łasicki Moltenis. A to którzy grają wynika z planów klubu.
No szybko się zestarzał ten wpis. Trzeci mecz z czołówką i tracimy kolejnych grajków, kartki, kontuzje, a bilans punktowy to okrągłe zero. W barażach będzie bardzo ciężko. Najbardziej boli że lks gówno grał. Który to już karny podarowany z niczego? Akurat jak mentalnie byliśmy górą? Jak wygrywać jak oni kilku minut nie potrafią utrzymać prowadzenia...
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 05.05.2023, 21:56
Bo mieliśmy wtedy skład, który przerastał tą ligę (Ekstraklasę), a trenerem napastników mógł być równie dobrze Jarek Krzoska.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 05.05.2023 o godz. 21:59.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 05.05.2023, 21:58
Niezła padaka,jesteśmy chujowi tak jak przy spadku z ekstraklasy, zaczęliśmy frajerzyć.

- nie mamy kompletnie ławki rezerwowych = manewry czy to na zmianę czy jakieś wystawienie innego składu odpada
- wypadło 2 Hiszpanów ze składu, czyli 20-30% mocy i wszystko się zesrało, bo ci co zostali na boisku nie mają z kim grać, siła rażeni jest mniejsza,
- Colley bez komentarza. Niektórzy jak James obniżyli loty więc też siłą zespołu spadła. Obniżenie lotów może wynikać stąd, że zamiast 2 ogarniętych Hiszpanów, którzy wypadli przez kontuzje weszli parodyści lub pół piłkarze do składu = większe nerwy, niepewność, chaos
- Sobol tu żadnej różnicy nie robi, nie pomaga

Uważam, że naszą najwększą bolączką se te kontuzje Muli i Junci, niemniej, to żadne wytłumaczenie. Przyszły trudniejsze mecze i niestety I liga nas zweryfikowała. Jesteśmy obecnie ciency, nie zasługujemy na awans bezpośredni. Zasługujemy na baraże i to tylko dlatego, że mamy już nazbierane dużo punktów. Obecnie to jesteśmy właśnie taką drużyną na miejsca 3-6, także w barażach będzie gorąco, bo nie będziemy faworytem (tak realnie, bo na papierze, u buków, możemy być)) w żadnym meczu. Będziemy po prostu zespołem, który może zajmie 3 miejsce, a równie dobrze moglibyśmy z 6 wchodzić w te baraże.


PS. Chciało by się zamiast Colleya kogoś innego na drugą połowę, a najlepiej na cały mecz no i po co? Kogo? Gruszkowskiego?

Nasza ławka:
Basha - odnoszę wrażenie, że ostatnio siedzi na ławce tylko po to żeby nie wyszło, że jest kontuzjowany = zajebaliśmy z jego transferem
Duda - nasz najlepszy gracz siedzący na ławce
Młyński,Żyro - uschnęli bez gry w 1 składzie jeszcze bardziej niż wtedy gdy grali w wyjściowych jedenastkach. Goście jeszcze poziom lub kilka poziomów poniżej Dudy...
Gruszkowski, Szot, Szywacz, Krzyżanowski - no nawet nie ma co się wypowiadać. Są bo ktoś musi na ławce siedzieć. W sumie weszliby na boisko gdyby z pół skłądu dostało zawału albo sraczki więc ktoś by musiał ich zastępować.

Do tego w 1 jedenastce Colley parodysta, Jaroch półpiłkarz. Jak do tego loty obniżył Moltenis czy James, a z przodu wiatru nie robią Junca, Mula, to spadły też akcje Rodado, Fernandeza itp

PS 2. Co by nie mówić o meczu, naszej szczególnie tragicznej postawie w 2 połowie, to Colley nam zajebał mecz. Nie wiemy, co by było gdyby, no ale jak gościu w takim meczu sprawia, że tracimy 2 bramki, to ciężko jest na wyjeździe, z takim składem taki mecz wygrać.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 05.05.2023 o godz. 22:10.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 05.05.2023, 22:09
Katastrofa, inaczej tego nie da sie nazwać. Juz tylko jakimś cudem możemy awansować z bezpośredniego miejsca i zaczynam myśleć ze trzecie miejsce może byc niewykonalnym wyczynem.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 05.05.2023, 22:10
Jeżeli na BBT i Podbeskidzie nie wrócą Junca i Mula, to 3 miejsce raczej będzie poza zasięgiem.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 05.05.2023, 22:19
Przyda się trochę lodu na rozgrzane głowy. Już się nie dało czytać tych wszystkich mega optymistycznych komentarzy co po niektórych. A czy nie zastanawialiście się że słabszy mecz w wykonaniu drużyny nie jest wynikiem tej niepewności w klubie. Miał być jakiś inwestor już 2 miesiące temu, dyrektor sportowy też niepewny swojej przyszłości itd. Słyszałem że nasi włodarze zagrali na całość i jeśli nie będzie tego awansu teraz to zaczynamy od 4 ligi. Może po prostu presja już działa i niektórzy nidają rady.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 05.05.2023, 22:20
Nawet nie ma co marzyć o bezpośrednim wejściu. Baraże przegramy, następny rok kopania się po czołach w I lidze. Z tym trenerem nic dobrego nas nie czeka.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 05.05.2023, 22:24


Zamiast lecieć jak ćmy do piłki to mogli by podnieść głowy i zobaczyć jak ustawia się rywal...

Ech, szkoda gadać. Czas sobie odpocząć od oglądania tych widowisk, bo tylko traci człowiek czas i nerwy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 05.05.2023, 22:30
Trener mowi, ze jest zadowolony, wiec zawodnicy tez sa zadowolenia ze swojej postawy, a cala reszta to internetowi napinacze. Czego nie rozumiesz ))
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 05.05.2023, 22:31
No cóz,koniec marzen o awansie bezposrednim.Chyba za duzy balonik napompowano,ktory dzis w drugiej połowie pękł z duzym hukiem.

naprawde 2 połowa pokazała jak niewiele trzeba zeby zaszachowac Sobola,ktory juz 3 raz jest nakrywany czapką i ktory zwyczajnie nie powienien juz byc trenerem Wisły.Ale ze nie robi sie burdelu majac 4 mecze do konca ,i tak trenerem pozostanie.
Wyjmujac z tego zespolu 2-3 Hiszpanów sypie sie wszytsko ,nierozumiem dlaczego nie ma tutaj jakichs schematów gry ,ktore powinny byc w pewnym sensie automatyczne.

Niestety wejscie Zyro,Mlynskiego ,Colleya ...zapachnialo mi to tą druzyną ktora rok temu spadała z Ligi,i dzis ci sami zawodnicy mieli by do niej awansować?no way...

Pozostaje liczyc na miejsce barazowe ktore da mecze u siebie bo.....,juz widze baraz Puszcza-Wisła w Niepolomicach,i 11 drwali w polu karnym,oraz Sobola ktory swoim taktycznym geniuszem wymysla jak ich ograc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 05.05.2023, 22:34
Cytat:
Trzeba powiedzieć prawdę. Przegrywamy kolejny ważny mecz i na pewno to boli, bo chcieliśmy dziś urwać tutaj punkty ŁKS-owi, ale nie udało się. Nie dźwignęliśmy meczów z Ruchem i ŁKS-em, ale na pewno się nie poddamy. Wierzymy w awans i musimy to zrobić, nie ma innego wyjścia.
- Igor Łasicki | www.instagram.com/wislakrakowsa

Cytat:
Ja nawet z perspektywy przegranej jestem zadowolony z gry zespołu. Cieszy mnie postawa moich piłkarzy. Punkt newralgiczny w tym meczu to była sytuacja z karnym. 2:2, gdy mieliśmy już naprawdę dobry wynik, pewność siebie. Niepotrzebnie, za łatwo oddaliśmy to, co mieliśmy. Myślę, że to był właśnie newralgiczny punkt w tym meczu. Tego bardzo żałuję, bo gdybyśmy dłużej utrzymali ten korzystny wynik, to jestem ciekaw jak ten mecz by się potoczył. Stworzyliśmy naprawdę wiele sytuacji do strzelenia bramek. To mnie cieszy. Znajdowaliśmy w ataku często wolne przestrzenie. Tak jak zakładaliśmy przed meczem. Strzeliliśmy na boisku rywala dwie bramki, ale zbyt łatwo tracimy trzy.
- Radosław Sobolewski | www.instagram.com/wislakrakowsa
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.05.2023 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 05.05.2023, 23:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wyjmujac z tego zespolu 2-3 Hiszpanów sypie sie wszytsko ,nierozumiem dlaczego nie ma tutaj jakichs schematów gry ,ktore powinny byc w pewnym sensie automatyczne.
To chyba powinno być dla wszystkich oczywiste. 5-6 zawodników oddziela nas od dna 1 ligi. Kiedy wypada w 2-3 z tej grupy zaczynają się problemy. Większość pozostałych zawodników to towar piłkarzopodobny. Nie ważne, kto wchodzi, w jakich konfiguracjach, z jaką taktyką, nasza gra siada. Na szczęście dla nas, większość drużyn jest jeszcze słabsza, więc... ciągle walczymy o awans.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 06.05.2023, 00:19
Kazda gra zespolowa polega, zaczyna sie - na obronie - to jest i zawsze bedzie przepasc miedzy najlepsza-najwyzsza liga a pozostalymi , kazda druzyne w grze zespolowej buduje sie od obrony - My mamy recznik w bramce , parodyste Colleya , bardzo przecietnego Lasickiego , bardzo przecietnego Jarocha , przypadkowego Moltenisa , ZADNEGO PRAWDZIWEGO DEFENSYWNEGO POMOCNIKA , ....na hhuurraaa ofensywie- i wesolym socerze oklepalismy ( nie bez wysilku) pol tej polamatorskiej smiesznej ligi .....nawet w przypadku jakims cudem awansu - co dalej z tego skladu to moze ze 2 zawodnikow pograloby w ekstraklasie- moze ze 3 byloby solidnymi zmiennikami na koncowki i zapchajdziurami ....... nawet w cudzie jakim bylby awans to ta druzyna nie ma najmniejszych szans na podjecie walki w extraklasie ....obstawiam ze tuzy tej ligi czyli Ruch i Lks po roku spadna z ekstaklasy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 06.05.2023, 04:38
Tak na spokojnie, bez linczu. Gdyby nie 2 błędy Colleya to nie stracilibyśmy 2 goli. I wygralibyśmy. Poza tym Benito. On coś grał wczoraj? Może coś przeoczyłem? Ale tak, z bezpośrednimi rywalami nam nie idzie, bo przeciwnicy nie zostawiiają nam za dużo miejsca. Jak pozwalają nam grac... to gramy. Jak już na nas wsiada to znika nasza przewaga techniczna. To niestety zły prognostyk przed play offami. Tam nie będziemy grało że Skra ale Arka... Szkoda że Sapala się rozsypał. Nie mamy za dużo piłkarzy w środku gotowych na fizyczna walkę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 06.05.2023, 05:50
Benito fatycznie skreślił się w oczach ostatnich, którzy w niego wierzyli - na przykład moich.

Ale co do chooja pana w pierwszym składzie robi wciąż Biegański? Ten chłopiec nie daje i nigdy nie dawał nam nic poza przeciętność.
Naprawdę Sobol tego nie widzi? Brak drastycznych baboli nie równa się z faktem, że chłopiec jest tak do bólu przeciętnym grajkiem, że wystawianie go kosztem Brody to sabotaż.
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 06.05.2023, 06:08
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że Sapala się rozsypał. Nie mamy za dużo piłkarzy w środku gotowych na fizyczna walkę.
Sapała wraca w poniedziałek (tak mówił w meczykach)
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.05.2023, 06:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak na spokojnie, bez linczu. Gdyby nie 2 błędy Colleya to nie stracilibyśmy 2 goli. I wygralibyśmy. Poza tym Benito. On coś grał wczoraj? Może coś przeoczyłem? Ale tak, z bezpośrednimi rywalami nam nie idzie, bo przeciwnicy nie zostawiiają nam za dużo miejsca. Jak pozwalają nam grac... to gramy. Jak już na nas wsiada to znika nasza przewaga techniczna. To niestety zły prognostyk przed play offami. Tam nie będziemy grało że Skra ale Arka... Szkoda że Sapala się rozsypał. Nie mamy za dużo piłkarzy w środku gotowych na fizyczna walkę.
Gdyby tylko w klubie był ktoś kto może decydować o tym jaki skład wychodzi na boisko… a tak to lipa
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 06.05.2023, 06:43
Cytat:
Zamiast lecieć jak ćmy do piłki to mogli by podnieść głowy i zobaczyć jak ustawia się rywal...
Najlepsze jest to, że tutaj jest dosłownie 11 Wiślaków w swojej 16stce i tracimy bramkę...

Cytat:
Sapała wraca w poniedziałek (tak mówił w meczykach)
Będzie tak samo przydatny jak Basha. To są luzie o kontuzjach, wymagający 1 pełnego sezonu gry, nawet niech będzie II liga, na odbudowę, na spokojne rozegranie sezonu, bez łamania się co tydzień.

Nie mamy kompletnie ławki rezerwowych. Wszystkich na ławce można okreslić mianem amatorów. Dopóki byli Junca i Mula, to jakoś wyglądał ten skład wyjściowy oraz nasza gra, bo ci dwaj dużo dawali i wraz z resztą piłkarzy tych lepszych, potrafili zrobić różnicę w meczu.
Najgorsze teraz jest to, że nie mamy ławki ale i w pierwszej jedenastce wybiega dużo ludzi, którzy grać nie powinni - Colley, Benito, Jaroch to też taki półpiłkarz. Także na 10 piłkarzy z pola mamy tylko 7. Cięzko jest wygrywać mecze w 7, nawet w I lidze.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 06.05.2023, 06:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak na spokojnie, bez linczu. Gdyby nie 2 błędy Colleya to nie stracilibyśmy 2 goli. I wygralibyśmy. Poza tym Benito. On coś grał wczoraj? Może coś przeoczyłem? Ale tak, z bezpośrednimi rywalami nam nie idzie, bo przeciwnicy nie zostawiiają nam za dużo miejsca. Jak pozwalają nam grac... to gramy. Jak już na nas wsiada to znika nasza przewaga techniczna. To niestety zły prognostyk przed play offami. Tam nie będziemy grało że Skra ale Arka... Szkoda że Sapala się rozsypał. Nie mamy za dużo piłkarzy w środku gotowych na fizyczna walkę.


To na spokojnie, bez linczu - gdyby nie samoboj bramkarza ŁKSu i gol kompletnie i totalnie z niczego, z dupy Fernandeza, to ile bysmy bramek wczoraj strzelili? Ksiazkowy przyklad kibica Wisły. No 2 bledy Colley, a tak to super Ale, ze my zero zagrozenia jakiegokolwiek i bramki tylko i wylacznie po rownie absurdalnych sytuacjach zdobylismy, to juz znak jakosci Wisły Dramat. Zycze powodzenia w dalszym emocjonowaniu sie druzyna bez trenera. Na pewno daleko zajedzie.
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 06.05.2023, 07:15
Gdyby nie ten cwel stefanski to ten mecz skończyłby się wynikiem 3:1 i tyle w tym temacie.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 06.05.2023, 07:29
Ach no tak, oczywiscie, jak zawsze Sedzia, murawa, pogoda, kontuzje, pech, strzal zycia przeciwnika, spisek etc. GDYBY TYLKO NIE TO WSZYSTKO mi nawet zaczyna juz nie byc zal tego co sie dzieje. Ten klub dostaje DOKLADNIE TO na co zasluguje. Od ponad roku bujamy sie bez trenera, lub nawet z antytrenerem, ktory nas w miedzyczasie spuscil z ligi, a tzw. kibice tego klubu widza problemy wszedzie tylko nie u nas Lepiej przyszykujcie sie juz psychicznie i fizycznie na to co bedzie za miesiac, zebyscie czasem po przegranym finale barazy nie musieli ciac sie mydlem wolajac SOBOL KING I JEBAC PZPN!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.05.2023, 07:34
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post


To na spokojnie, bez linczu - gdyby nie samoboj bramkarza ŁKSu i gol kompletnie i totalnie z niczego, z dupy Fernandeza, to ile bysmy bramek wczoraj strzelili? Ksiazkowy przyklad kibica Wisły. No 2 bledy Colley, a tak to super Ale, ze my zero zagrozenia jakiegokolwiek i bramki tylko i wylacznie po rownie absurdalnych sytuacjach zdobylismy, to juz znak jakosci Wisły Dramat. Zycze powodzenia w dalszym emocjonowaniu sie druzyna bez trenera. Na pewno daleko zajedzie.
Dokładnie. Niektórzy jeszcze (chorzy) ludzie piszą że słaby Fernandez. Jak on gola z niczego strzelił! Tak, typowy kibic Wisły, zawsze zaskoczony...

Analiza meczu będzie krótka, bo wszystko już zostało napisane: kiedy ŁKS miał już wynik w drugiej połowie to zamknął mecz i nawet nie pierdnęliśmy. Sobolewski był do zwolnienia po rundzie, ale wystawianie tego leszcza Dudy w ataku to ewidentne błaganie o pomoc. Dalsze trzymanie pana Radosława na stanowisku byłoby niehumanitarne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 06.05.2023, 07:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Będzie tak samo przydatny jak Basha. To są luzie o kontuzjach, wymagający 1 pełnego sezonu gry, nawet niech będzie II liga, na odbudowę, na spokojne rozegranie sezonu, bez łamania się co tydzień.
Zgadzam się, stwierdziłem tylko fakt o jego powrocie.

Ciężko grać bez jakościowych zmienników na skrzydłach, w momencie gdy cała gra od początku rundy opiera się na skrzydłowych i obiegających ich bocznych obrońcach. Zwłaszcza przy tak słabej defensywie widać ich brak (Wy nam 3, to my Wam 4).
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 06.05.2023, 08:09
Ciężko gra się mecz kiedy już pierwsze dwie kluczowe decyzje są ewidentnie przeciwko Tobie. Myślicie że zawodnicy tego nie czują, że to nie ma wpływu na ich psychikę i późniejszą postawę na boisku. Jaka to jest korzyść dla drużyny, kiedy w jednym ciągu akcji następuje strata i kontra dla drużyny przeciwnej? Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.05.2023, 08:10
W nadchodzących dniach jedynym powiewem optymizmu wydaje się być to, że obecny sezon się kończy...
Dzisiaj jeśli Chorzów wygra to właśnie straciliśmy szanse na bezpośredni awans. W dodatku przy niekorzystnych wynikach w Niepołomicach i Niecieczy możemy zlecieć na 5 miejsce.
Wczorajszy mecz powinien być pożegnalnym dla Colleya, Benito i Biegańskiego, natomiast pozostali powinni dostać srogą zjebkę za taką postawę jaką pokazali i gwarancję, że jeśli powtórzy się to w dwóch nadchodzących spotkaniach to mogą zbierać grabki, wiaderko i wylatywać z tej piaskownicy.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 06.05.2023, 08:34
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ten cwel stefanski to ten mecz skończyłby się wynikiem 3:1 i tyle w tym temacie.
Tak tak
a to sędzia, a to murawa
tak to się kręci wszystko przeciwko nam. Nie to, że drużyna nawet na I lige jest *uja warta. To wszystko pech i spiseg...
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 06.05.2023, 08:36
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
A widziałeś powtórki tego faulu? Były tak chu.owe, że nic nie było na nich widać więc VARowcy stwierdzili, że nie ma po co ich Stefański oglądać.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 06.05.2023, 08:38
Niestety nie mamy luksusu, żeby wymienić więcej niż 1-2 piłkarzy głównego składu. Na ławce siedzi szrot bez umiejętności, który jeszcze bardziej nas pogrąży w decydującym momencie.

Co do Colley'a zgoda, chłop powinien wylądować na trybunach jak swego czasu Hugi. Nie jestem fanem takiego gnojenia piłkarzy, ale Colley przebywający na boisku to zwykle 12-ty zawodnik przeciwnika i trzeba go po prostu stąd usunąć.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.