|
Mówienie, że obecni Hiszpanie nie wystarczą na poziom ekstraklasy jest przesadzone. Wystarczy popatrzeć na zespoły, które wcześniej awansowały. Taki Widzew ma większość składu jeszcze z 1 ligi. Stal Mielec jak awansowała, również nie robiła rewolucji kadrowej. Patrząc na Wisłę, tym składem możemy namieszać. Kilka kluczowych transferów ale nie rewolucja. W przypadku awansu zastanowiłbym się nad pozycją bramkarza i napastnika. Ogólnie ważniejsze będzie utrzymanie składu i ewentualne łatanie strat. Wszystko zależy od budżetu, bez tego najlepszych nam wykupią.
|