The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2023, 01:55
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Przedziwne jest to, że dyskutujemy o piłkarzu, której walory blakną na tle tego co potrafią zawodnicy, którzy przyszli tu z czarnej dupy hiszpańskiej. Duda wygląda słabo, mimo iż w 1 lidze poprzeczka nie jest zawieszona za wysoko i ma u swojego boku kolegów, którzy biorą na siebie ciężar gry. Dla mnie to kolejny słabiak w naszym składzie, na którego niepotrzebnie tracimy czas. Zresztą jak każdy "młody-zdolny" zawodnik, który trafia do Wisły.
Nie no, nie jest przedziwne. Brakuje najwyżej konkluzji, że od dwóch lat powinno się na spokojnie w rezerwach robić z chłopaka dychę, a nie upośledzoną ósemkę w pierwszym zespole. Messim raczej by nie został, ale ktoś formatu Zielińskiego nie brzmi nierealnie. Prawda jest taka, że na osiem najlepsze co obecnie może wyniknąć z Dudy to coś w rodzaju Lloncha czy Igbekeme i nie jest to wbrew pozorom komplement. Obaj panowie gdyby mieli te 15cm więcej to w swoim prime byliby warci po kilkadziesiąt baniek, a ponieważ nie mieli to skończyli w miotającej się sportowo Wiśle Kraków z całym szacunkiem dla Wisły.

Problem polega na tym, że jebanie go za to jest średnio sprawiedliwe. Jak ktoś chce szukać winnych to niech dzwoni piętro wyżej i napier*ala w jednego bezmózgiego świętego i jego pomysły na zarządzanie klubem w stylu uczenia młodzieży seniorskiej piłki w pierwszym zespole, robienia nimi wyniku sportowego i jeszcze zarabiania na nich pieniędzy. Sry miałem tego nie ruszać, ale dyskusja zmierza w takim kierunku, że po prostu się nie da.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28.