The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 12.03.2023, 08:35
Ja ciągle wierze w Rodado, fajnie się znajduje w polu karnym, piłka dziwnie do niego trafia w sytuacjach w których nie koniecznie powinna, dawno temu tak piłka szukała Franka, z tym że tamten strzelał z tego gole. Rodado nie łapie kontuzji i chyba stracił w końcu ze dwa kilo. Myślę że bardziej niz pozbywać się kolejnego napastnika może najwyższy czas pomyśleć o trenerze napastników. Pan Kazek nie umie w trenerkę i koniec, nie zbuduje ani nie odbuduje nikogo.Nie ma za sobą żadnych przykładów i argumentów. To samo myślę zresztą o trenerze bramkarzy, dopóki był Kowal to Biegański był 5 poziomów wyżej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 12.03.2023, 08:38
Rodado poza strzałami dużo zgrywa, podaje - jest bardzo pożyteczny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 12.03.2023, 08:41
Przede wszystkim bramkarz Tyszan miał dzisiaj dzień konia. Dwie bramki więcej i nikt nie narzekałby na nic.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 12.03.2023, 08:58
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim bramkarz Tyszan miał dzisiaj dzień konia. Dwie bramki więcej i nikt nie narzekałby na nic.
Najśmieszniejsze że niemal wszystkie piłki wypluwał przed siebie i tak strzeliliśmy pierwszą bramkę, stworzyliśmy kilka sytuacji i do takiej piłki dopadł Basha zanim go sfaulowano.

@Drozd - ale Żyro wiedział że to ryzyko podawać do Młyńskiego, zawsze to 50 na 50 czy uda mu się przyjąć. Na tym polega wyrachowanie, kusiło go ale jednak podał do Fernandeza. A ten się już nie powstrzymał... No przecież wiedzą z kim grają. Ale przede wszystkim - nie było takiej potrzeby. 97 minuta, od niedawna prowadzimy, nie ma potrzeby kombinować bo może skończyć się tragedią. Nie dawać piłki rywalowi - wtedy na pewno nic nie zrobią.
Potem już Fernandez też nie ryzykował, przetrzymywał piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.03.2023 o godz. 09:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 12.03.2023, 09:10
Pytanie po co komu taki Młyński... Skoro wchodzi i stwarza tylko problemy... Najgorsze jest że wygląda tak jak wszyscy wyglądali na jesieni. Bez ambicji chęci walki,taka zmanierowana .......
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 12.03.2023, 09:14
Ktoś musi być na ławce. Inna sprawa że dał żenującą zmianę.
Słaby pilkarz i tyle, nie doszukiwałbym się złej woli. Po prostu na tle Hiszpanów wygląda żałośnie, nie ma za grosz techniki. Gra tak jak grał wcześniej u nas.
Tylko Duda poczynił jakieś postępy, dzięki temu łapie się jeszcze na ławkę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 12.03.2023, 09:55
azor napisał(a):Wyświetl post

rzecz jasna Twoja ocena nie ma nic wspólnego z tym, że Basha był sprowadzony przez ukochany przez Ciebie klan Błaszczykowskich?
Tak, oczywiście xD

A mecz oglądałeś? Chyba jednak nie. Bo byś debilizmów nie wygłaszał.

Ja mam w nosie kto trenuje Wisłę o ile są wyniki.
Na tą chwilę Kiko + Sobol - > Brzęczek, a Jaro - > tercet.
Tylko poczekajmy z fanfarami, żeby potem masowych płaczów na forum uniknąć. Dlatego tonuję nastroje, bo nie mam ochoty znów czytać tych wyżyganych lamentów świętokrzyskich, jak drużynie powinie się noga (wczoraj niewiele brakowalo).

Powiem więcej : każdy prawdziwy kibic Wisły ma wielki szacunek dla Kuby i jest wdzięczny za ratunek Wisły. On postawił na szali własny majątek i autorytet, żeby uratować klub. A że zarządzanie mu nie wyszło? Nie jemu pierwszemu, dla mnie jego intencje są najważniejsze, a nie efekt końcowy. Chciał dobrze, kocha ten klub i mu się poświęcił, wyszydzanie go, bo sobie nie poradził jest żałosną próbą podreperowania swojego ego, coś w sam raz dla takich przegrywów jak Ty.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 12.03.2023, 09:55
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 12.03.2023, 10:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tychy to była jedna z najbardziej żałosnych z drużyn z którymi graliśmy a i tak zwycięstwo (mimo że zasłużone) przyszło nam ciężko wywalczyć. To tak apropos genialnych strategów piszących kiedy Fernandez powinien się wykartkować. Dla nas każdy kolejny mecz jest finałem. Teraz przynajmniej jest materiał piłkarski który daje realne nadzieje na wynik, wygrywamy jakością..
Resovia - żałosna
Odra - żalosna
Tychy - żalosne

A może rywal taki dobry?

Czekają nas jeszcze mecze z żalosna Skra, Chrobrym czy Chojniczanka. Nie nadużywajmy tego słowa. To po prostu taka liga. Kto będzie grał z nami inaczej na Reymonta? Chyba tylko Termalica i mooooze Stal Rzeszów.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 12.03.2023, 10:17
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
Jeśli nie dają dobrych zmian w pierwszej lidze to w Ekstraklasie tym bardziej. Ale spokojnie, najpierw awansujmy, potem będziemy się martwić składem na Ekstraklasę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 12.03.2023, 10:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ktoś musi być na ławce. Inna sprawa że dał żenującą zmianę.
Słaby pilkarz i tyle, nie doszukiwałbym się złej woli. Po prostu na tle Hiszpanów wygląda żałośnie, nie ma za grosz techniki. Gra tak jak grał wcześniej u nas.
Tylko Duda poczynił jakieś postępy, dzięki temu łapie się jeszcze na ławkę.
Gruszkowski jest jeszcze bardziej drewniany, ale kiedy wchodzi to widać chociaż chęci. Młyński zachowuje się jakby miał pop... w głowie. Jakby był obrażony że wszedł, albo że nie gra od początku h wie. Natomiast taką postawą psuje morale niech sobie będzie drewniany, ale ma biegać, a nie spacerować jak .....a pod latarnią.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 12.03.2023, 10:52
Młyński jest chimeryczny, potrafi dać dobrą zmianę, ale co któryś mecz.

Jego atutem nigdy nie był nie zapierdziel w stylu Gruchy, więc nie ma co od niego wymagać, by nagle stał się Konradem. Ja bym wolał, by częściej notował udane dryblingi, gole i asysty. Umiejętności są, pytanie dlaczego tak rzadko je pokazuje. Bieganie jak koń na skrzydle mi nie imponuje.

Moim zdaniem Młynek ogólnie zatrzymał się w rozwoju i jest za slaby na Ekstraklasę, ale jako zmiennik w 1 lidze jest pożyteczny.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 12.03.2023, 10:56
aNouc napisał(a):Wyświetl post
wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 GKS Tychy:

https://www.youtube.com/watch?v=dOtvb8UpfSU

OGIEŃ!!!!

Już 10 000 wyświetleń! Kto nie widział - niech nadrobi zaległości.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 12.03.2023, 10:58
Jakie bieganie jak koń? O czym Ty pitolisz? Jako kibic wymagam od niego żeby nie spacerował po boisku jak wchodzi na 20 minut. Żeby ruszył dupę do piłki jak idzie do niego przerzut na 50 metrów w poprzek boiska. To tyle. Młynek przyzwyczaił się to opierdalania się, a nie zatrzymał się w rozwoju.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 12.03.2023, 11:03
No Grucha biega jak koń i to jego główna zaleta.

Nie brak za.......u jest problemem Młyńskiego. Problemem jest to, że gra dobry co 5 mecz. Potrafi pokazać nietuzinkowe umiejętności, a potem przez następne 4 mecze kopie się po czole.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 12.03.2023, 11:23
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No Grucha biega jak koń i to jego główna zaleta.

Nie brak za.......u jest problemem Młyńskiego. Problemem jest to, że gra dobry co 5 mecz. Potrafi pokazać nietuzinkowe umiejętności, a potem przez następne 4 mecze kopie się po czole.
Dodajmy, że te jego "nietuzinkowe umiejętności" nasi Hiszpanie przebijają kilkanaście razy na mecz. To co u niego uchodzi za przebłysk talentu dla takiego Muli jest czymś normalnym. Pewnie wczoraj Hiszpan miał więcej celnych strzałów z dystansu i udanych dryblingów niż Młyński przez cały sezon...
Za to Młyński chyba nigdy dobrze nie dośrodkował, nie pamiętam prostopadłego podania itd itp.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 12.03.2023, 11:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Resovia - żałosna
Odra - żalosna
Tychy - żalosne

A może rywal taki dobry?

Czekają nas jeszcze mecze z żalosna Skra, Chrobrym czy Chojniczanka. Nie nadużywajmy tego słowa. To po prostu taka liga. Kto będzie grał z nami inaczej na Reymonta? Chyba tylko Termalica i mooooze Stal Rzeszów.
A Arka i Gieksa nie były żałosne/w kryzysie?

I oby tak do końca rundy same żałosne ...
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.03.2023, 11:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
A Arka i Gieksa nie były żałosne/w kryzysie?

I oby tak do końca rundy same żałosne ...
Arka to nas akurat zdrowo cisnęła, od pierwszej do ostaniej minuty. Zadecydowały indywidualne umiejętności.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 12.03.2023, 11:59
Wolfy: Jak zwykle lubisz przesadzać, jeszcze nie widziałem tak dobrego strzału Muli, jak ten Młyńskiego przeciwko Arce.

Co nie zmienia faktu, że Mula tworzy zagrożenie pod bramką regularnie, a Młyński od wielkiego dzwona. I tu właśnie o tą regularność i bycie pod grą chodzi.

Z resztą Mula jest bardzo dobry na 1 ligę, ale moim zdaniem to jest taki jeździec bez głowy, jeśli awansujemy to nie sądzę, aby poradził sobie w ESA. Ale tym będziemy się martwić później.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 12.03.2023, 12:10
aNouc napisał(a):Wyświetl post
wideo skrót & gole z meczu Wisła 2-1 GKS Tychy:

https://www.youtube.com/watch?v=dOtvb8UpfSU

OGIEŃ!!!!
Ale te skróty są chu... Nie znacie może kogoś kto by amatorsko robił coś obszerniejszego ?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 12.03.2023, 12:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
No Grucha biega jak koń i to jego główna zaleta.

Nie brak za.......u jest problemem Młyńskiego. Problemem jest to, że gra dobry co 5 mecz. Potrafi pokazać nietuzinkowe umiejętności, a potem przez następne 4 mecze kopie się po czole.
Co znaczy gra dobry mecz? Nawet w Gdyni mimo że strzelił bramkę zagrał średnio. Skrzydłowy gra na takiej pozycji, że zawsze jest gdzie pobiec jak nie do przodu to do tyłu. Zawodnik który na tej pozycji spaceruje to albo nie ma już siły biegać albo się opierdala. Młyński ma w nawyku spacerować co jest bardzo irytujące. Pomijając już fakt, że ruszyć z truchtu, a ze spaceru to dwie różne bajki.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 12.03.2023, 12:15
Nie gniewałbym się na naszą wieczną młodzież. Są to piłkarze, którzy zmarnowali sobie 2-3 lata kariery, a właściwie całą karierę bo przyszli do Wisły. Nic od nikogo tutaj się nie nauczyli, nie widzieli profesjonalizmu, nie ma kto ich szkolić. W efekcie ze zdolnych juniorów czy zdolnych 19-20 latków stojąc w miejscy 2-3 sezony stali nie 20-23 letnim próchnem, które się nie rozwinęło i straciło status młodych zdolnych i po tych latach weszło prosto w status polskiego drewna.

Oni dopiero teraz widzą co to jest piłka nożna, jak można grać, cieszyć się wynikami i wierzyć w siebie. Ale i tak wątpię żeby przy Kmiecikach itp jakaś młodzież się tutaj rozwinęła....
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 12.03.2023, 12:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu i tak czeka nas minirewolucja w składzie w lecie, chyba nikt nie ma złudzeń, że drużyna wymaga przynajmniej 3-4 wzmocnień, żeby znowu za rok nie drżeć o utrzymanie. Ławka również musi być jakościowa, a czy taką jakość dają Gruszkowski czy Młyński? Śmiem wątpić.
Ewentualne zmiany trzeba zacząć od zatrudnienia trenera z prawdziwego zdarzenia
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 12.03.2023, 12:43
Czyba nie sądzisz, że zwolnią Sobola kiedy zrobi awans?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 12.03.2023, 13:04
W przypadku awansu Sobol dostanie pewnie całą rundę (no chyba, że będziemy notować pasmo porażek). Jeśli wyniki do przerwy zimowej będą OK, to dostanie też przygotowania i rundę wiosenną. W przeciwnym razie nie mam złudzeń, że nowy trener będzie zatrudniony jeszcze przed przygotowaniami do rundy wiosennej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 12.03.2023, 13:16
@ciacho:
A Twoim zdaniem powinni Go zwolnić bo kilku(nastu?) userów na forum tak chce?
Gościu dostał zadanie - awans. Jak na razie się z niego wywiązuje bez zarzutu.
Jak by przyszedł ktoś inny (zagraniczny) i osiągał na wiosnę takie efekty jak Sobol to pewnie dziennikarze/internetowi znawcy/kibice/dosłownie wszyscy rozpływali by się w komplementowaniu trenera.
Ale wiadomo, Sobol jest z PL, wiec musi być nieudacznikiem ...
Może chociaż z takimi wpisami poczekaj na pierwsza porażkę?
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 12.03.2023, 13:53
No Sobol jak awansuje to będzie jego pierwszy sukces trenerski, wczesniej jak dostawał u nas szanse to slabo punktował, w Płocku miał dobry początek, a później było zwyczajnie źle.

To dlatego nikt w niego nie wierzył, w tym ja. Cieszę się, że jak na razie zamyka mi usta wynikami i ładną grą. Oby to trwało jak najdłużej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.03.2023 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.03.2023, 14:44
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@ciacho:
A Twoim zdaniem powinni Go zwolnić bo kilku(nastu?) userów na forum tak chce?
Gościu dostał zadanie - awans. Jak na razie się z niego wywiązuje bez zarzutu.
Jak by przyszedł ktoś inny (zagraniczny) i osiągał na wiosnę takie efekty jak Sobol to pewnie dziennikarze/internetowi znawcy/kibice/dosłownie wszyscy rozpływali by się w komplementowaniu trenera.
Ale wiadomo, Sobol jest z PL, wiec musi być nieudacznikiem ...
Może chociaż z takimi wpisami poczekaj na pierwsza porażkę?
O czym Ty do mnie piszesz? Nie pomylił Ci się adresat?
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 12.03.2023, 14:50
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
Teraz wreszcie mamy lepszą i przemyślaną politykę transferową, która pozwoli na utrzymanie siły sportowej na poziomie odpowiednim do pozostania w Ekstraklasie, jeśli tam wrócimy. Widać to wyraźnie.

Oczywiście, jeśli coś nie wyjdzie, znów odezwą się głosy rewolucjonistów, którzy będą chcieli jej zarzucenia, wywalenia Hiszpanów i powrotu do wiecznie żywej koncepcji stawiania na "młodych zdolnych" bez względu na wszystko - gdzie gra się za PESEL, a nie za to, co się prezentuje. Czym to się kończyło, powinniśmy wiedzieć już aż za dobrze.

Ale oczywiście za rok, dwa, a może nawet jeszcze wcześniej, gdy Hiszpanie w końcu coś istotnego przegrają, albo po prostu się znudzą, wszyscy tradycyjnie zapomną o lekcjach przeszłości i raz wtóry będziemy powtarzać te same błędy.

Zakład?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 12.03.2023, 15:05
Jeśli awansujemy i może w przyszłości zaczniemy grać o coś więcej, to zakładam, że jeśli Kiko zostanie na stanowisku dyrektora sportowego, to dalej będziemy ściągać graczy z Hiszpanii, tylko że po prostu z wyższej półki.

Różnica między graczami z Hiszpanii i naszymi jest taka, że tamci mają w pakiecie wyszkolenie techniczne (w większości przypadków), na którym można budować taktykę. Paralityk bez techniki nie zrealizuje założeń taktycznych, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie stanie piłki przyjąć czy celnie podać.

Jeśli chodzi o polskie, młode talenty, to wydaje mi się, że Królewski jest z nich wyleczony

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:06.